Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » B » BOLFO

BOLFO

Produktové rady

 • Bolfo 4.442g obojek pro velké psy a.u.v.1ks Veterinárny liek

  skladom

  Ochrana proti napadnutí psů klíšťaty ( Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) a blechami (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis), vešmi (Lignathus setosus ) a všenkami (Trichodectes canis). Obojek vyjměte z vakuového balení, rozbalte a odstraňte spojky. Obojek přiložte volně na krk a volný konec provlečte přezkami obojku. Po nasazení je obojek účinný proti blechám až 5 měsíců Po nasazení je obojek účinný proti klíšťatům až 10 týdnů. Nepoužívat na poraněnou kůži, u kachektických a nemocných zvířat. Léčba jinými ektoparazitiky se v době nošení obojku nedoporučuje. Nepoužívat u štěňat do 3 měsíců.

  12,42 €

 • BOLFRO Obojok pre mačky a malé psy 35-38 cm 1 ks Veterinárny prípravok

  skladom

  Ochrana pred napadnutím psov a mačiek kliešťami (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) a blchami (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis), všami (Lignathus setosus) a všenkami (Trichodectes canis). Vedľajšie účinky Počas niekoľkých dní po aplikácii obojku sa môže prejaviť mierne svrbenie. V takom prípade, obojok zložte, kým symptómy nezmiznú. Vo veľmi zriedkavých prípadoch môže dôjsť k alergickej reakcii. Ak zistíte akékoľvek vážne účinky alebo iné reakcie, ktoré nie sú uvedené v tejto písomnej informácii, informujte vášho veterinárneho lekára. Špeciálne upozornenie Osobitné opatrenia na používanie u zvierat Obojok je akaracid a insekticíd určený na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu obojku s ústnou dutinou zvieraťa. Osobitné bezpečnostné opatrenia osobám, ktoré podávajú liek zvieratám Po manipulácii s obojkom si dôkladne umyte ruky. Ľudia so známou precitlivenosťou na propoxur by sa mali vyhnúť kontaktu s obojkom. Zvieratá s obojkom by nemali prísť do kontaktu s batoľatami a malými deťmi. Špeciálne opatrenia na likvidáciu nepoužitého lieku alebo odpadového, ak sa uplatňujú Každý nepoužitý veterinárny liek alebo odpadové materiály z tohto lieku musia byť zlikvidované v súlade s platnými predpismi. Prípravok nesmie kontaminovať vodné toky, pretože môže byť nebezpečný pre ryby a ďalšie vodné organizmy.

  11,17 €

 • BOLFO sprej 1x250 ml Veterinárny prípravok

  skladom

  Bolfo spray pro psy a kočky proti blechám, klíšťatům, vším a všenkám a k hubení jednotlivých klíšťat. Ve 100 ml roztoku je 0,25g propoxuru. Přednosti Používání je jednoduché a čisté. Rychlý a spolehlivý účinek na jednotlivá klíšťata nebo blechy přímo na zvířeti či v jeho okolí. Použití Místa, kde se zvíře zdržuje a jiná místa, kde se dá s výskytem ektoparazitů a jejich vývojových stádií (vajíčka, larvy, atd.) počítat, postříkáme plošně několik sekund z 50 cm vzdálenosti. Zvýšenou pozornost věnujeme košíkům, dekám, kobercům, podlahám, skulinám v podlaze, koutům a zadním stěnám nábytku.

  9,91 €

 • Glutellac Calf sol 3x8x50ml Veterinárny prípravok

  skladom do 24 hodín

  Telata s průjmovým onemocněním ztrácejí velké množství vody, elektrolytů a pufrů, což u nich vede k těžkým zdravotním problémům. V případě průjmu je nutné tyto ztráty rychle a cíleně vyrovnat. Perorální rehydratační roztok Glutellac byl vyvinut podle nejnovějších vědeckých poznatků tak, aby umožnil optimální a účinnou rehydrataci průjmujících telat. Přípravek Glutellac je inovativním řešením problémů spojených s průjmem telat, neboť umožňuje kombinovat léčbu s napájením mlékem. Díky speciálnímu pufru acetátu totiž Glutellac nijak neovlivňuje srážení mléka ve slezu, a proto je možné jej přidávat přímo do mléka. Telata kombinovaný nápoj velmi dobře přijímají a tím dostanou optimální množství důležitých vitamínů, minerálních látek, bílkovin a energie, které jsou po dobu léčby obzvlášť důležité.

  60,99 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam