Produkt je dlhodobo nedostupný
Termín distribúcie je neznámy
Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách. Nemá vlastnosti prevencie, ošetrovania, liečby alebo vyliečenia ľudských ochorení. Nie je určená ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Uchovávať mimo dosahu detí!
Barny´s Celadrin™Forte je rastlinný výživový doplnok z esterifikovaných mastných kyselín (EFAC) a vitamínu C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a prirodzenej funkcii chrupaviek a kostí. Esterifikované mastné kyseliny pôsobia na úplne inom princípe, než preparáty s obsahom glukózamín a chondroitín sulfátu. Vo forme rýchlo vstrebateľných kapsúl sa z tráviaceho traktu účinnejšie vstrebávajú a ľahko prenikajú do buniek cieľových tkanív, kde pôsobia rýchlejšie než tabletkové formy.
Barny´s SuperMix je kombinovaný rastlinný a živočíšny výživový doplnok, ktorý obsahuje glukózamín sulfát, MSM, kolagén II.typu, štandardizované extrakty boráka lekárskeho, ďumbiera lekárskeho, kurkumy dlhej, kadidlovníka pilovitého doplneného o vitamín C, ktorý prispieva k prirodzenej funkcii chrupaviek a kostí (EFSA: ID 131, 149).
Unikátny komplexný preparát zostavený tímom kanadských výživových špecialistov. Glukózamín sulfát získaný zo schránok kôrovcov a čistý hydrolyzovaný kurací kolagén II.typu tvoria prirodzenú súčasť kĺbovej chrupavky. Rastlinné extrakty s odkazom na historické používanie v ľudovom liečiteľstve zvyšujú komplexný efekt preparátu.
Celadrin™ masť forte je určená na natieranie pokožky a masáž v oblasti namáhaných kĺbov, natiahnutých svalov a šliach. • Obsahuje látku Celadrin™ • Rýchlejší a efektívnejší • Chladivý efekt mentolu Patentovaná látka Celadrin™ (US Patent #5,569,676) obsahuje cetylované deriváty kyseliny myristovej, myristoolejovej, palmitoolejovej, palmitovej a ďalšie. Efekt prípravku Celadrin™ masť forte pocítite už niekoľko minút po jeho aplikácii. Vďaka mentolu vytvára chladivý efekt. Masť je vhodná ako doplnok k preparátu Barny´s Celadrin™ forte. Viac na adcc.sk
Na otázku vám odpovie jeden z našich špecialistov
Mgr. Zdenka Morvai
Mgr. Ondřej Pleskot
Mgr. Pavla Horáková
PharmDr. Kamila Horníčková
Pre pridanie položky do obľúbených musíte byť prihlásení.
Najskôr sa musíte prihlásiť.
Pre zaslanie nového hesla je nutné zadať e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri svojej registrácii. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocou ktorého si budete môcť zadať nové heslo.