Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » A » AXE

AXE

Cena (Eur):

Druh tovaru

Určené na

Forma výrobku

Jednotkové množstvo

Určené pre

 • AXE Deo Dark Temptation 150 ml

  AXE Deo Dark Temptation 150 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Rovnako ako čokoládu si ženy nebudú môcť odpustiť novú variantu od Axe Dark Temptation. Okrem mužov ženy zvádza hlavne čokoláda, ale od čias nového Axe Dark Temptation už nie je pochýb o tom, čomu dajú vždy prednosť! Mnoho výskumov.

  2,03 € -46% 3,74 €

 • Axe Dark Temptation Sprchový gél 250 ml

  Axe Dark Temptation Sprchový gél 250 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Kľúčom k sebadôvere je Axe. Ženy totiž majú rady mužov voňavých.Ak chcú  upútať, okúzliť a získať, musia sami vyzerať a cítiť sa dobre, byť sebaistí - potom je ľahké urobiť ten rozhodujúci prvý krok a úspech je zaručený! Skvelé vlastnosti sprchovacieho gélu Axe Osviežujúci sprchovací gél, príjemná pena prinášajúce osviežujúci pocit vašej pokožke, príťažlivá, zvodná vôňa, dermatologicky testované. Podstata vône Axe Dnešné náročné krásky chcú muža hlavne voňavého, čistého a udržiavaného. Práve pre tých, ktorí chcú túto náročnú úlohu splniť je tu Axe. Ale nebojte sa, Axe z vás neurobí žiadnu slečinku, naopak: podčiarkne vašu mužnosť rafinovanou vôňou, ktorá vám dodá zdravé sebavedomie a podrží vás pri zvádzaní.

  1,79 € -54% 3,90 €

 • Axe deodorant Africa 150ml

  Axe deodorant Africa 150ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Axe Africa prebudí tvoje divoké inštinkty a pripraví ťa na ďalšie exotické dobrodružstvo. Podstata vône Táto vôňa s citrusovo jantárovou arómou je vzrušujúca ako expedícia na Saharu. Jednoducho vôňa, ktorá urobí šelmu z každej ženy. Rozdiel medzi dezodoranty a antiperspiranty Vylučovanie potu je fyziologický dej, ktorý sa podieľa najmä na reguláciu teploty organizmu. Aj keď je potenie dejom fyziologickým, nadmerná činnosť potných žliaz obťažuje. V niektorých prípadoch je skôr problémom pach, ktorý vzniká rozkladom potu, než samo potenie. Dezodoranty zabraňujú vzniku zápachu alebo ho účinne prekrývajú. Antiperspiranty tlmí činnosť potných žliaz, teda ovplyvňujú intenzitu potenia.

  2,03 € -36% 3,17 €

 • Axe Excite voda po holení 100 ml

  Axe Excite voda po holení 100 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Axe Excite je najnovší voda po holení inšpirovaná najlepšími a najpredávanejšími svetovými vôňami. Našli sme odpoveď na odvekú mužskú túžbu zviesť aj tú najkrajšiu nesmelú a nevinnú dievčinu!

  3,30 € -67% 9,89 €

 • Axe voda po holení Africa 100 ml

  Axe voda po holení Africa 100 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Voda po holení s okúzľujúcou vôňou a dlhom trvaní. Hrejivá, náruživá a korenistá vôňa, plná tajomstiev. Pre sexy muža, ktorým koluje v žilách dobrodružná krv. Aj anjeli podľahnú!

  3,30 € -53% 7,04 €

 • AXE Sprchový gel Alaska 250 ml

  AXE Sprchový gel Alaska 250 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Skvelé vlastnosti sprchovacieho gélu Axe Osviežujúci sprchový gél. Príjemná pena prinášajúce osviežujúci pocit Vašej pokožke. Sprchový gél obsahuje hydratačný krém a prírodné vonné oleje. Príťažlivá, zvodná vôňa. Dermatologicky testované. Podstata vôňou axe Dnešné náročné krásky chcú muža hlavne voňavé, čisté a udržiavané. Práve pre tých, ktorí chcú túto náročnú úlohu splniť je tu Axe. Ale nebojte sa, Axe z vás neurobí žiadnu slečinku, naopak: podčiarkne vašu mužnosť rafinovanou vôňou, ktorá vám dodá zdravé sebavedomie a podrží vás pri zvádzaní.

  1,79 € -29% 2,53 €

 • Axe Dark Tempation voda po holení 100 ml

  Axe Dark Tempation voda po holení 100 ml

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Každá žena miluje čokoládu - preto Axe vyvinula špeciálnu vzrušujúcu orientálnu vôňu, ktorá je skutočnou inováciou a novinkou v rámci pôvodnej rady Axe. Axe Dark Temptation spôsobí, už nebudú túžiť po ničom inom ako po vás.

  3,30 € -53% 7,04 €

 • AXE deo Black Night 150 ml

  skladom > 5 ks

  Složení Alcohol denat., Butane, Isobutane, Propane, Parfum, Benzyl alcohol, Benzyl benzoate, Benzyl salicylate, Butylphenyl methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool  

  2,03 €

 • AXE SG Dark Temptation 400ml

  2 dni

  Dermatologicky testováno

  3,47 €

 • AXE Sprchový gel Africa 250 ml

  AXE Sprchový gel Africa 250 ml

  Akcia

  3 dni

  Axe Africa prebudí tvoje divoké inštinkty a pripraví ťa na ďalšie exotické dobrodružstvo. Táto vôňa s citrusovo jantárovým aróma je vzrušujúce ako expedície na Saharu. Proste vôňa, ktorá urobí šelmu z každej holky. S očarujúce vôňou a dlhým trvaním. Skvelé vlastnosti sprchovacieho gélu Axe osviežujúci sprchový gél príjemná pena prinášajúce osviežujúci pocit Vašej pokožke hrejivá, náruživá a korenistá vôňa, plná tajomstiev pre sexy muža, ktorým koluje v žilách dobrodružná krv príťažlivá, zvodná vôňa dermatologicky testovan Podstata vône Axe Dnešné náročné krásky chcú muža hlavne voňavého, čistého a udržiavaného. Práve pre tých, ktorí chcú túto náročnú úlohu splniť je tu Axe. Ale nebojte sa, Axe z vás neurobí žiadnu slečinku, naopak: podčiarkne vašu mužnosť rafinovanú vôňou, ktorá vám dodá zdravé sebavedomie a podrží vás pri zvádzaní.  

  2,11 € -34% 3,20 €

 • AXE Sprchový gel Sport Blast 250 ml

  AXE Sprchový gel Sport Blast 250 ml

  Akcia

  3 dni

  Axe Sport Blast 2 v 1 pánsky sprchový gél ai šampón. Nyní maju muži šanca podčiarknutý svoje charizma správnou vono. V tomto smere rozhodne nie su ochudobnění: ich kľúčom k sebadôvere je Axe. Ženy totiž maju rady mužovho voňavé. Skvelé vlastnosti sprchovacieho gélu Axe Osviežujúci sprchovací gél. Príjemná pena prinášajúce osviežujúci pocit Vašej pokožke. Príťažlivá, zvodná vôňa. Dermatologicky testované. Podstata vôňou axe Dnešné náročné krásky chcú muža hlavne voňavé, čisté a udržiavané. Práve pre tých, ktorí chcú túto náročnú úlohu splniť je tu Axe. Ale nebojte sa, Axe z vás neurobí žiadnu slečinku, naopak: podčiarkne vašu mužnosť rafinovanou vôňou, ktorá vám dodá zdravé sebavedomie a podrží vás pri zvádzaní.

  2,11 € -15% 2,49 €

 • AXE SG Excite 400ml

  2 dni

  Pulzující mix zelených lístků citrusu a hrušky, který kontrastuje s dotyky černého pepře. Axe Excite je nejnovější originální prchový gel inspirovaný nejlepšími a neprodávanějšími světovými vůněmi. Pravidelným užíváním sprchového gelu docílíte hebkou, jemnou, svěží a hydratovanou pokožku.

  3,47 €

 • AXE Sprchový gel Apollo 250 ml

  AXE Sprchový gel Apollo 250 ml

  Akcia

  3 dni

  Vôňa AXE Apollo je typicky mužská a sofistikovaná, s chytľavú kombináciou sviežeho ovocia a šalvie as jemným dotykom pižma. AXE Apollo bol vytvorený pre mužov, ktorí chcú vyzerať, cítiť sa a voňať čo najlepšie. Skvelé vlastnosti sprchovacieho gélu Axe osviežujúci sprchový gél príjemná pena prinášajúce osviežujúci pocit Vašej pokožke príťažlivá, zvodná vôňa dermatologicky testovan Podstata vône Axe Dnešné náročné krásky chcú muža hlavne voňavého, čistého a udržiavaného. Práve pre tých, ktorí chcú túto náročnú úlohu splniť je tu Axe. Ale nebojte sa, Axe z vás neurobí žiadnu slečinku, naopak: podčiarkne vašu mužnosť rafinovanú vôňou, ktorá vám dodá zdravé sebavedomie a podrží vás pri zvádzaní.

  2,11 € -34% 3,20 €

 • AXE Deo Click 150 ml

  AXE Deo Click 150 ml

  Akcia

  3 dni

  AXE deo CLICK vyzdvihuje mužskú príťažlivosť a originalitu. Vôňa, ktorá je vyvinutá za špeciálnych ingrediencií sa uvoľňuje postupne a počas dňa sa premení zo sviežej vône v jemnú a príťažlivú, ktorá zvedie každú ženu a muži dodá pravý pocit víťazstva.

  2,76 € -18% 3,38 €

 • Axe toaletná voda Dark Temptation 50ml

  2 dni

  Nový variant Axe Dark Temptation má korenistú čokoládovú vôňu, ktorá je vskutku neodolateľná. Axe vyvinula špeciálne vzrušujúcu orientálnu vôňu, ktorá je skutočnou inováciou a novinkou v rámci pôvodnej rady deodorantov Axe.

  6,71 €

 • Axe Apollo 150ml

  Axe Apollo 150ml

  Akcia

  3 dni

  Vôňa Axe Apollo je typicky mužská a sofistikovaná, s chytľavú kombináciou sviežeho ovocia a šalvie as jemným dotykom pižma. Axe Apollo bol vytvorený pre mužov, ktorí chcú vyzerať, cítiť sa a voňať čo najlepšie. Upozornenie: Telový dezodorant na pokožku aplikujte zo vzdialenosti 20 cm. Zabrániť kontaktu s očami, neaplikovať na podráždenú pokožku alebo poškodenú kožu. Ukladať mimo dosahu detí. Vysoko horľavá látka. Nádoba je pod tlakom. Nevystavujte slnečnému žiareniu a teplotám nad 50 ° C. Ani prázdny obal neprerážajte a nevhadzujte do ohňa. Nefajčite počas použitia a krátko po ňom. Neobsahuje freóny.

  2,76 € -23% 3,60 €

 • Axe deo spray alaska,150ml

  Axe deo spray alaska,150ml

  Akcia

  3 dni

  Axe Alaska s veľmi príjemnou sviežou vôňou a atraktívnym desingom. Telový dezodorant na pokožku aplikujte zo vzdialenosti 20cm. Zabráňte kontaktu s očami, neaplikujte na podráždenú pokožku alebo poškodenú kožu. Ukladajte mimo dosahu detí. Vysoko horľavá látka.

  2,76 € -24% 3,65 €

 • Axe men ap stick, 50ml Dark Temptation

  3 dni

  Každý ví, že ženy nedokážou odolat čokoládě. Proč by také měly, když je tak dobrá. Axe Dark Temptation je vůně s jemným čokoládovým nádechem, která tě udělá stejně tak neodolatelným.

  2,73 €

 • AXE deo Black 150 ml

  3 dni

  Složení Alcohol denat., Butane, Isobutane, Propane, Parfum, Alpha-isomethyl ionone, Benzyl alcohol, Benzyl benzoate, Benzyl salicylate, Butylphenyl methylpropional, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

  2,76 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam