Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » A » ASTRID

ASTRID

 

Na webe Lekarna.cz nájdete produktového radu starostlivosti o pery, starostlivosť o nohy, starostlivosť na opaľovanie a po opaľovaní. Zaiste si každý vyberie z pestrej ponuky balzamov na pery, ktoré sa starajú o pery svojich spokojných zákazníkov radu rokov. V slnečnom období nezabúdajte na vhodný opaľovací krém, s Astrid budete svoju kožu skvele chrániť pred UV žiarením.

 

Počiatky značky Astrid siahajú až do roku 1847, kedy si v Prahe otvoril František Prochaska obchod s mydlom, načo sa začali vyrábať aj ďalšie kozmetické produkty, ktoré do tej doby boli len dovážať. Neskôr bol postavený nový výrobný prevádzku v mieste dnešnej Prahy 7, kde sídli firma dodnes. V roku 1947 oslávila firma už 100 rokov.

Pri tej príležitosti predstúpila pred svojich zákazníkov s dvoma základnými myšlienkami: "Sto rokov tradície a kvality" a "Sto rokov ženy krásne kozmetikou Astrid". Firma Astrid ponúka širokú škálu výrobkov pre ženy v podobe kvalitnej starostlivosti o pleť, vlasy, pery, ruky i nohy. Mužom ponúka naviac kozmetiku na holenie a starostlivosť po holení. Detská pokožka iste ocenia ošetrujúce krémy, oleje i umývacie gély.

Viac informácií
ASTRID

Produktové rady

Rozbaliť filter

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam