Moje srdcovky

Úvodná strana » Značky » A » AROMATICA

AROMATICA

Značka AROMATICA predstavuje výrobky veľmi vysokej kvality zamerané predovšetkým na udržanie zdravia a zdravý životný štýl. 

Jedná se predovšetkým o Kosmín masti (emulgel) napr. na pery, po bodnutí hmyzom alebo pri hemoroidoch, tradičné bylinné kvapky, ktoré sú prírodnou podpornou terapiou na celkové posilnenie organizmu a imunitylahodné bylinné sirupy zo skorocelu pre deti aj dospelých a tiež BIO pupalkový olej >> prírodný zdroj polynenasýtených mastných kyselín pomáha v boji proti vysokej hladine cholesterolu a PMS, zároveň pre krásne vlasy, nechty a pokožku.

V ponuke máme cca 20 druhov bylinných čajov, ktoré vám napomôžu napríklad pri redukcii váhy alebo pri zažívaní. Všetky čaje sú vyrobené z byliniek od českého dodávateľa.

Značka AROMATICA ponúka tiež Superfoods čiže super potraviny, masti a gély alebo detskú kozmetiku Bob a Bobek. Na jar roku 2015 firma AROMATICA CZ s.r.o. pridáva do svojho širokého portfólia bambucké maslo certifikované ako BIO a celý rad novo prezentuje pod značkou BEBUTTER.

AROMATICA

Produktové rady

Cena (Eur)

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam