Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » A » AROMATICA

AROMATICA

Produktové rady

 • AR PUPALKOVÝ OLEJ BETAKAROTÉN + VITAMÍN E 50 ML Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  napomáha koži vyvinúť viac pigmentu, a tým   zabezpečuje bezpečnejšie a hnedšie opálenie   chráni bunky pred poškodením voľnými kyslíkovými radikálmi (antioxidant)   je nevyhnutný pre tvorbu vitamínu A, dôležitého na posilňovanie imunity a na udržiavanie zdravej pokožky   Naviac pupalkový olej cenený najmä pre svoj vysoký obsah zdravotne dôležitej kyseliny gama-linolénovej: prispieva k prevencii cievnych chorôb (pravidelné užívanie znižuje nebezpečenstvo infarktu a mozgovej mŕtvice)   znižuje hladinu cholesterolu   zmierňuje predmenštruačné ťažkosti a problémy v období prechodu   pôsobí protizápalovo, najmä pri príznakoch reumatických zápalov a kožných zmien   spôsobených zápalom (akné, ekzémy)   zrýchľuje metabolizmus tukov   spomaľuje proces starnutia   nepriamo reguluje krvný tlak   posilňuje odolnosť organizmu   Informácie pre užívateľov Dávkovanie: 1 kávová lyžička, to je 2 g pupalkového oleja, 2 x denne. Deti od 3 rokov 1 kávová lyžička, to je 2 g pupalkového oleja, za deň. Balenie: 50 ml obsahuje pri dodržaní uvedeného dávkovania 12 denných dávok. Denná dávka obsahuje 10 mg vitamínu E, to je 100 % DDD a 1,2 mg beta-karoténu. Informácie o zdravotnej nezávadnosti Zdravotná nezávadnosť výrobku bola potvrdená hlavným hygienikom ČR a Štátnym zdravotným ústavom. Prípravok je registrovaný Ministerstvom zdravotníctva pod označením HEM 350 - 4. 3. 02 / 6200 a do obehu uvádzaný ako doplnok stravy určený pre zvláštnu výživu. Distribúcia výrobku ve Slovenskej republike je schválena Úradom verejného zdravotníctva SR pod č. BPOVO/3128/2005Ht. Zloženie: Pupalkový olej obsahuje minimálne 8 % kyseliny gama-linolénovej. 100g pupalkového oleja obsahuje 240 mg vitamínu E, 30 mg beta-karoténu. Jedno balenie (50ml) obsahuje 120 mg vitamínu E, 15 mg beta-karoténu. Upozornenie: Nie je určený pre deti do 3 rokov. Ukladať mimo dosahu detí. Niekomu môže požitie oleja robiť problémy, v tomto prípade odporúčame zmiešať dávku s ovocným šalátom, jogurtom apod. Skladovanie: Skladujte pri teplote do 20°C, chráňte pred priamym svetlom. Po otvorení výrobok uzatvorte a uchovajte v chlade. Obsah: 50 ml. Expirácia: 24 mesiacov.

  6,17 €

 • AROMATICA Vícesložkový sirup so skorocelom 210 ml + Echinaceové… Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Echinaceové kvapky 100 mlEchinacea, konkrétne jej fialovokvetý druh, obsahuje v koreňoch a kvetoch komplex látok, ktorý pozitívne ovlyvňuje obranyschopnosť. Účinok je patrný na niekoľkých úrovniach. Dochádza k posilneniu bielych krviniek, ktoré pohlcujú choroboplodné zárodky a k stimulácii lymfatického systému. Užívanie prípravku je vhodné pri riziku šírenia respiračných infekcií a ďalej v situáciách, kedy dochádza k oslabeniu imunitného systému (stres, vyčerpanie, nevhodné stravovanie, opakované rentgenové vyšetrenia). Echinaceové kvapky sú pripravované vo forme tekutých extraktov (tinktúry). Jemný sediment nie je spôsobený znehodnotením tinktúry, môže byť iba následkom napríklad uchovávania tinktúry pri nížšej teplote, prípadne odparením alkoholu. Hlavná zložka: Echinacea purpurea Dávkovaniedospelí: 3x denne 20 kvapiekdeti od 3 rokov: 3x denne 10 kvapiek (U detí je lepšie vyhľadať lekára.)Pred užívaním pretrepať. Tymiánový sirup so skorocelom Avenisa 210 ml Bylinný sirup Avenisa s obsahom extraktu z tymiánu spolu so skorocelovým extraktom podporuje normálnu funkciu dýchacieho ústrojenstva, pomáha zefektívniť vykašliavanie a chráni sliznice dýchacích ciest. Dávkovanie 2–3 polievkové lyžice (30–45ml) denne. Kosmín na pery 25 ml Bylinná regeneračná masť na pery s harmančekom a gáfrom. Je viaceúčelová - napr. hojí kožu okolo nosu. Vytvára ochranný film. Obsiahnuté rastlinné výťažky ukľudňujú popraskanú a zapálenú kožu a podporujú jej hojenie. Neobsahuje syntetické farbivá ani parfumy. Použitie Podľa potreby nanášajte na pery a pokožku nosu.

  11,81 €

 • AROMATICA Pupalkový olej s beta-karoténom a vitamínom E 100 ml Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Dávkovanie a spôsob použitia: 1 kávová lyžička, tj. 2 g pupalkového oleja 2x denne. Uvedená denná dávka obsahuje 10 mg vitamínu E, to je 100% odporúčanej dennej dávky a 1,2 mg beta-karoténu. Deti od 3 rokov 1 kávová lyžička, teda 2 g pupalkového oleja za deň. Balenie: 50 a 100 ml

  10,05 €

 • AROMATICA Bílá toaletní vazelína s vitamínem E 500 ml

  skladom 3 - 5 ks

  Bílá toaletní vazelína je univerzální mastí. Je vhodná k samostatnému použití - promazání, změkčení a ochraně pokožky a dále jako masťový základ při výrobě domácích balzámů a mastí.

  7,45 €

 • AROMATICA Echinaceové bylinné kvapky 200 ml Výživový doplnok

  AROMATICA Echinaceové bylinné kvapky 200 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Echinaceové kvapky sú pripravené ako tinktúra, teda liehový výluh častí byliny. Šetrná príprava zaručuje dostatočnú koncentráciu účinných látok. Echinacea purpurová (Echinacea purpurea) - echinacea, konkrétne jej fialovokvetý druh, obsahuje v koreňoch, kvetoch a v menšom množstve dokonca aj v listoch komplex látok, ktorý pozitívne ovplyvňuje obranyschopnosť. Užívanie prípravku je vhodné pri riziku šírenia respiračných infekcií a ďalej v situáciách, kedy dochádza k oslabeniu imunitného systému (stres, vyčerpanie, nevhodné stravovanie, opakované röntgenové vyšetrenia). Vlastnosti Echinacea purpurea priaznivo pôsobí na normálnu funkciu imunitného systému posilňuje oblasť horných ciest dýchacích je hodná na prečistenie organizmu - podporuje normálnu činnosť pečene funguje ako prírodný antioxidant Zloženie výrobku Liehový extrakt z kvetov rastliny Echinacea purpurea (Echinacea purpurová). Extrakt obsahuje min. 40 obj. % alkoholu. Odporúčaná denná dávka obsahuje min. 250 mg sušiny extraktu. Použitie Dospelí 20 kvapiek 3 x denne. Deti od 3 rokov polovičné dávkovanie. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Pred spotrebou pretrepať. Prípadný jemný sediment nie je na závadu. Ďalšie informácie Skladujte pri teplote 5 - 25 °C. Upozornenie: Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosah detí! Prípravok nenahrádza pestrú stravu. Výrobok nesmú užívať osoby s autoimunitným ochorením.

  10,20 € -18% 12,50 €

 • AROMATICA Merisin pupalkový - tekvicový olej 50 ml Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Prípravok MERISIN obsahuje pupalkový olej a vysoko kvalitné tekvicový olej lisovaný za studena, ktorý je tiež známy vysokým obsahom polynenasýtených mastných kyselín, a to linolovej a olejovej. Vyniká tiež, ako jediný typ oleja, vysokým obsahom zinku. Obsahuje min. 50% polynenasýtených mastných kyselín a min. 9% kyseliny gama-linolénovej GLA. pupalkový olej Olej zo semien pupalky dvojročnej (Oenothera biennis). Je významným zdrojom polynenasýtených mastných kyselín. Vitamín E (tokoferol acetát) tekvicový olej Veľmi chutný olej lisovaný za studena zo semienok tekvice (Cucurbita pepo L.). Olej je známy predovšetkým svojím vysokým obsahom zinku. Ďalej obsahuje významné množstvo nenasýtených mastných kyselín (olejovú a linolovú). aplikácia: 2-3 kávové lyžičky, tj 4-6 ml denne. balenie 50 ml

  6,52 €

 • AROMATICA Pupalkový olej s vitamínom E 50 ml Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Informácie pre užívateľov Dávkovanie: 1 kávová lyžička, to je 2 g pupalkového oleja, 2 x denne. Deti od 3 rokov 1 kávová lyžička, to je 2 g pupalkového oleja, za deň. Balenie: 50 ml obsahuje pri dodržaní uvedeného dávkovania 12 denných dávok. Denná dávka obsahuje 10 mg vitamínu E, to je 100 % DDD. Zloženie: Pupalkový olej obsahuje minimálne 8 % kyseliny gama-linolénovej. 100g pupalkového oleja obsahuje 240 mg vitamínu E. Jedno balenie (50ml) obsahuje 120 mg vitamínu E. Upozornenie: Nie je určený pre deti do 3 rokov. Ukladať mimo dosahu detí. Niekomu môže požitie oleja robiť problémy, v tomto prípade odporúčame zmiešať dávku s ovocným šalátom, jogurtom apod. Obsah: 50 ml.

  5,39 € -2% 5,50 €

 • AR NECHTÍKOVÁ MASŤ 100ML

  skladom > 5 ks

  Masť z nechtíka lekárskeho obsahuje farmakologicky účinné látky s protizápalovým a hojivým účinkom. na kŕčové žily   (Pozor! Potierať vždy zdola nahor)   doplnok starostlivosti o poškodenú pokožku   doplnok starostlivosti po popálení, vrátane slnečného   na potlačenie bakteriálnych a plesňových infekcií pokožky   na zjemnenie hrubej a rozpraskanej kože   na ošetrenie rúk po práci v agresívnom prostredí alebo po použití čistiacich prostriedkov   Informácie pre užívateľov Ingrediencie: Bravčová masť, včelí vosk žltý, nechtík lekársky, levanduľový olej, vitamín E. Informácie o zdravotnej nezávadnosti Výrobok je Štátnym zdravotným ústavom, národným referenčným centrom pre kozmetiku, označený ako bezpečný pre zdravie osôb. Ministerstvom zdravotníctva ČR je registrovaný pod označením REG - 333 - 23. 4. 02 / 11305. Balenie: 100 ml Použitie: Vtierať 2 až 3 x za deň formou jemnej masáže. Skladovanie: Skladujte pri teplote do 25 °C. Spotrebujte najlepšie do: 12 mesiacov odo dňa výroby. Upozornenie: U ľudí s citlivou pleťou odporúčame overiť znášanlivosť votrením malého množstva masti do pokožky.

  4,49 €

 • AR KOSTIHOJOVÁ MASŤ 100ML

  skladom > 5 ks

  Zloženie Kostihoj (Symphytum peregrinum), eukalyptová silica (Eucalypti etheroleum), vitamín E (Tocopherolum), bravčové sadlo (Adeps suilus), včelí vosk (Cera flava). Pre užívateľa - Vek Dospelí a deti od 3 rokov. Aplikácia 2–3x denne vtierať formou jemnej masáže na postihnuté miesta. Obsah 100 ml Skladovanie Skladujte pri teplote 5 - 25 °C. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale (12 mesiacov). Indikácie k masážam svalov, šliach a kĺbov ošetrenie svalov po športových výkonoch k ošetreniu stvrdnutej, prípadne rozpraskanej pokožky Pozitíva tradične vyrobená masť bez farbív a konzervačných prísad sadlo je prirodzeným základom pre bylinné masti ľahká vstrebateľnosť Zložky Kostihoj obsahuje alantoin, pyrolizidinové alkaloidy, triesloviny, steroly. Látky pôsobia blahodárne pri hojení rán, podvrtnutí, natiahnutí svalov či kĺbov, ide aplikovať na rozpraskanú pokožku, prípadne pri opuchoch, pri kŕčových žilách a vredoch, nie je vhodné používať na otvorené rany. Eukalyptus a zvlášť silica z listov obsahuje eukalyptol, zvonka sa využíva pre svoje antibakteriálne vlastnosti, znižuje svalové napätie a kŕče a prináša úľavu pri bolestiach hlavy, používa sa k masážam pri pomliaždeninách a natiahnutých svalov. Vitamín E je prírodný antioxidant, ktorý účinne chráni bunky pred oxidačným stresom a pôsobenie voľných radikálov, čím napomáha spomaľovať proces starnutia, jeho vplyv sa prejavuje pri hojení rán. Dôležité upozornenie Nevhodné pre deti do 3 rokov. U ľudí s citlivou pokožkou odporúčame pred aplikáciou overiť znášanlivosť masti votrením malého množstva do kože, neaplikovať do otvorených rán. Aký druh sadla sa používa? Od roku 2005 sa do všetkých sadlových mastí používa nové bravčové sadlo. Toto sadlo má lepšiu kvalitu, ktorá je zaručená technológiou tavenia vo vodnej páre a následným odstreďovaním. Toto sadlo je bez zápachu, preto má masť prirodzenú vôňu bylín a jej mäkká konzistencia zaručuje lepšiu roztierateľnosť. Okrem toho šetrná technológia výroby sadla zaručuje vyššiu stabilitu tohto sadla a tým dlhšiu životnosť všetkých našich sadlových mastí.

  4,49 €

 • AROMATICA Echinacea bylinné kvapky 100 ml Výživový doplnok

  AROMATICA Echinacea bylinné kvapky 100 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Forma tinktúry je tradičná, dobrá príprava zaisťuje maximálnu koncentráciu účinných látok a zároveň ich dobrú využiteľnosť organizmom. Čo je Echinacea? Echinacea purpurová (Echinacea purpurea) - echinacea, konkrétne jej fialovokvětý druh, obsahuje v koreňoch, kvetoch a v menšom množstve dokonca aj v listoch komplex látok, ktorý môžu pozitívne ovplyvňovať obranyschopnosť. Obsiahnuté sú fenolové látky, polysacharidy, glykoproteíny a ďalšie. Zloženie Liehový extrakt z kvetov rastliny Echinacea purpurea (Echinacea purpurová). Extrakt obsahuje min. 40 obj.% Alkoholu. Odporúčaná denná dávka obsahuje min. 250 mg sušiny extraktu. Dávkovanie Dospelí 20 kvapiek 3x denne. Deti od 3 rokov polovičné dávkovanie. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Pred použitím pretrepať. Prípadný jemný sediment nie je na závadu. Objem 100 ml. Ďalšie dôležité informácie Skladujte pri teplote 5 - 25 °C. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Prípravok nenahrádza pestrú stravu. Výrobok nesmie užívať osoby s autoimunitným ochorením.

  6,22 € -16% 7,40 €

 • AROMATICA Echinacea so zázvorom bylinné kvapky 100 ml Výživový doplnok

  AROMATICA Echinacea so zázvorom bylinné kvapky 100 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Echinacea purpurea pôsobí priaznivo na imunitný systém pomáha v boji proti opakovaným infekciám horných ciest dýchacích a infekciám močových ciest priaznivo pôsobí na normálnu pečeňovú činnosť - prečistenie organizmu Zázvor lekársky predchádza vzniku chronických ochorení dýchacích ciest, rozpúšťa hlieny priaznivo pôsobí na metabolizmus sacharidov má vplyv na normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému jeho pálivá chuť zahrieva celé telo Zloženie Liehový extrakt z kvetov rastliny Echinacea purpurea, obohatený o extrakt zo zázvoru lekárskeho (Zingiber officinale). Extrakt obsahuje min. 40 obj. % alkoholu. Odporúčaná denná dávka obsahuje min. 250 mg sušiny extraktu Echinacea purpurea a min. 4 mg sušiny extraktu zázvoru lekárskeho. Použitie Deti od 10 rokov a dospelí 20 kvapiek 3 x denne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Pred spotrebou pretrepať. Prípadný jemný sediment nie je na závadu. Ďalšie informácie Skladujte pri teplote 5 - 25 °C. Výrobok nie je určený deťom do 10 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Ukladajte mimo dosah detí! Prípravok nenahradzuje pestrú stravu. Výrobok nesmú užívať osoby s autoimunitným ochorením.

  6,20 € -20% 7,78 €

 • AROMATICA Antibakteriálny gél na cesty Bob a Bobek 75 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Výsledkom dlhoročného vývoja je nedráždiaci a nevysušujúci gél na ruky, ktorý neobsahuje umelé farbivá ani parfumy. Jahodovú vôňu zaisťuje aróma extrakt z harmančeka sa zase stará o príjemné zvláčnenie pokožky. Ako účinkuje Hlavnou dezinfekčnou zložkou hand gélu je alkohol, ktorý je v rozmedzí koncentrácie 50-70% najúčinnejší. Prípravok bol testovaný v Centre epidemiológie a mikrobiológie Štátneho zdravotného ústavu na niekoľko rôznych kritérií. Testovania bola stanovená optimálna dávka pre dosiahnutie ako hygienické dezinfekcia rúk (HDR) tak chirurgickej dezinfekcie rúk (CHDR). Neriedený prípravok vykazuje pri dávke 3ml baktericídne a fungicídne účinnosť. Pre chirurgickú dezinfekciu rúk vykazuje virucidné účinnosť pri dávke 5ml.

  4,39 €

 • AR ANTIBACTERIAL HAND GEL ALOE VERA 75ML

  skladom 1 - 2 ks

  Zloženie Extrakt aloe vera, alkohol, gelový základ. Pre užívateľa - Vek Dospelí a deti od 3 rokov. Aplikácia Pre bežné použitie vtrite do rúk množstvo veľkosti fazule (3 ml). Ako súčasť opatrenia proti šíreniu infekčných ochorení je nutné použiť väčšie množstvo (5 ml) prípravku, aspoň 5 minút pred jedlom. Obsah 75 ml Skladovanie Skladujte pri teplote 5-25 °C, chráňte pred svetlom. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale (24 mesiacov). Indikácie antibakteriálny gel na ruky rýchla očista rúk bez vody a mydla súčasť opatrenia proti šíreniu infekčných chorôb Pozitíva kombinácia alkoholu a prírodnej zložky nevysušuje, zanecháva ruky jemné a vláčne (podporené aloe vera) nežmolkuje sa a nelepí príjemne vonia testované SZÚ Zložky Alkohol má silné dezinfekčné účinky, od dvadsiateho storočia je bežne používaný ako dezinfekční médium na pokožku (zdravotnícki personál, pacienti) a k povrchovej dezinfekcii. Aloe vera je rastlinou prvej pomoci pri drobných kožných ťažkostiach. Na kožu má tonizujúce účinky, chráni pred vysušením. Pôsobí protizápalovo, hojivo, napomáha regenerácii. Dôležité upozornenie Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uchovajte mimo dosah malých detí. Uchovajte mimo dosah zdrojov zapálení. Pri aplikácií nefajčite. Má používanie hand gelu nejaký efekt, je vôbec testovaný na účinnosť? Hlavnou dezinfekčnou zložkou handgelu je alkohol, ktorý je v rozmedzí koncentrácie 50-70% najúčinnejší. Produkt je testovaný Štátnym zdravotným ústavom na množstvo rôznych kritérií. Najdôležitejšie ú tieto: Centrum epidemiologie a mikrobiologie testovala hand gel na fungicidný (protiplesňový), baktericidný (baktérie) a virusocidný účinok. Testovaný bol na dosiahnutie ako hygienické dezinfekcie rúk (HDR) tak chirurgické dezinfekcie rúk (CHDR). Národní referenční centrum pre kozmetiku testovalo handgel na kožnú znášanlivosť produktu, teda na prípadný výskyt nežiaducich reakcií.

  3,88 €

 • AR PRSNÝ BALZAM 40ML

  skladom > 5 ks

  Prsné balzamy obsahujúce éterické oleje, sú určené na reflexnú masáž hrudníka pri prechladnutí a prieduškových zápaloch. na uvoľnenie hlienu z priedušiek a uľahčenie odkašlávania na uľahčenie dýchania pri prechladnutí na inhalácie (rozpustiť v horúcej vode)pri prechladnutí, nádche, kašli Informácie pre užívateľov Ingrediencie: Biela vazelína, tekutý parafín, gáfor, tymol, mätový olej, terpentínový olej, levanduľový olej, eukalyptový olej. Informácie o zdravotnej nezávadnosti Výrobok je Štátnym zdravotným ústavom, národným referenčným centrom pre kozmetiku, označený ako bezpečný pre zdravie osôb. Ministerstvom zdravotníctva ČR je registrovaný pod označením REG - 333 - 23. 4. 02 / 11. Balenie: Použitie: Skladovanie: Spotrebujte najlepšie do: Upozornenie: 40ml 2 až 3 x za deň vtierať do pokožky na hrudi a chrbte formou jemnej masáže. Skladujte pri teplote do 25 °C. 36 mesiacov odo dňa výroby. U ľudí s citlivou pleťou odporúčame overiť znášanlivosť votrením malého množstva masti do pokožky.

  3,28 €

 • AROMATICA Ibisan skorocelový sirup so šípkami a ibistanem 210 ml Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Výhody sirupu zvýšený obsah skorocelového extraktu oproti našim ostatným sirupom obsahuje extrakt z skorocelu, ktorého účinné látky môžu napomôcť posilniť horné cesty dýchacie a uľahčiť vykašliavanie obohatený o extrakt ibišteka sudánskej trávy a ruže šípovej, ktoré môžu podporovať prirodzenú obranyschopnosť organizmu vynikajúce chuťové vlastnosti Zaujíma Vás zloženie a dávkovanie? Zloženie výrobku 1 polievková lyžica (15ml) obsahuje: Cukor, voda, skorocelový extrakt 0,75 g, šípkový extrakt 0,45 g, ibištekový extrakt 0,3 g, kyselina citrónová, konzervačná látka : sorban draselný Použitie 2 polievkové lyžice denne (30 ml). Deti od 3 - 10 rokov polovičné dávkovanie. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Pred použitím pretrepať. Prípadný jemný sediment nie je na závadu. Objem 210 ml. Ďalšie informácie Skladujte pri teplote 5 - 25 ° C. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. Ukladať mimo dosahu detí! užívanie lieku v tehotenstve a v období dojčenia odporúčame konzultovať s lekárom. Prípravok nenahrádza pestrú stravu.

  3,19 € -8% 3,45 €

 • AR HARMANČEKOVÁ MASŤ 50ML

  skladom > 5 ks

  HARMANČEKOVÁ masť je tradičný prírodný prípravok s obsahom šetrne destilovanej silice z kvetov harmančeka pravého (Chamomilla recutita). Je vhodná k starostlivosti o pokožku pri drobných povrchových poraneniach, pre urýchlenie hojenia poškodenej a popraskané kože, pri zapareninách a pre masteniu suchej pokožky, na ošetrenie pokožky po spálení slnkom alebo po ožiarení röntgenovými lúčmi alebo po rádioterapii.

  2,88 €

 • AR KOSMÍN BYLINNÁ MASŤ PO BODNUTÍ HMYZOM 25 ML Biocídny výrobok

  skladom > 5 ks

  na ošetrenie pokožky po bodnutí hmyzom pokožku upokojí a mierne znecitliví obsiahnutý Tea Tree Oil pôsobí protizápalovo obmedzuje pálenie a svrbenie Klasický mastný vazelínový základ umožňuje dôkladné a dlhodobé premastenie pokožky a postupné uvoľňovanie čajovníkového oleja (Tea Tree Oil) a rumančekového extraktu do spodných vrstiev pokožky, kde pôsobia dezinfekčne, antisepticky a hojivo. Prítomný čajovníkový olej pôsobí tiež proti páleniu a svrbeniu, a preto je možné použiť prípravok tiež po nadmernom opaľovaní. Výhodou je neprítomnosť parfumov a konzervantov. Informácie pre užívateľov Ingrediencie: Vazelína biela, minerálny olej, mentol, čajovníkový olej (Tea Tree Oil), rumanček. Informace o zdravotní nezávadnosti Výrobok je Štátnym zdravotným ústavom, národným referenčným centrom pre kozmetiku, označený ako bezpečný pre zdravie osôb. Ministerstvom zdravotníctva ČR je registrovaný pod označením REG - 333 - 22.2.05/6840. Balenie: 25ml Použitie: Podľa potreby natierať na postihnuté miesto aj niekoľkokrát denne. Skladovanie: Skladujte pri teplote do 25 °C. Spotrebujte najlepšie do: 36 mesiacov odo dňa výroby.

  3,01 €

 • AR KOSMÍN REGENERAČNÁ MASŤ NA PERY 25 ML

  AR KOSMÍN REGENERAČNÁ MASŤ NA PERY 25 ML

  Akcia

  skladom

  na popraskané pery a kútiky na regeneráciu pier po herpesoch na ošetrenie nosa po nádche apod. Základom prípravku je vazelína, ktorá v dôsledku pomalého vstrebávania dlhodobejšie pokrýva napadnuté tkanivo, čím sa predlžuje a zároveň zvyšuje pôsobenie účinných látok, ktoré vyvolávajú vlastnú nešpecifickú obrannú reakciu ošetrovaného tkaniva a urýchľujú jej hojenie. Použitie: Kosmín je masť, ktorá podporuje a urýchľuje procesy hojenia v horných vrstvách kože, najmä v pokožke. Okrem všeobecného hojivého účinku na drobné povrchové poranenia pokožky sa prípravok uplatňuje najmä pri ošetrení a hojení: herpesu pier, bez ohľadu na ich pôvod. Dobré účinky sa dosahujú aj pri hojení zmien vyvolaných vírusovou infekciou herpes vírusom. Prednosťou masti je najmä skutočnosť, že je účinná aj v neskorých fázach ochorenia, keď bežné prípravky už prestávajú pôsobiť. popraskaných pier a kútikov, podráždenej pokožky hornej pery a nosa pri dlhšie trvajúcej nádche. Ako masť pôsobí? Účinok masti je založený na nešpecifickej stimulácii buniek pokožky, silicami rastlinných extraktov. Bunky pokožky neplnia len funkciu mechanického krytu kože, ale majú taktiež vlastnú bohatú sekrečnú aktivitu, ktorá rýchlo reaguje na najrôznejšie vonkajšie podnety. Na rozdiel od chemických používaných proti herpesom, ktoré špecificky potlačujú množenie vírusu v mieste infekcie, silice obsiahnuté v masti Kosmín nešpecificky podporujú hojenie zmien vyvolaných vírusovou infekciou. Pokiaľ je herpes pier spôsobený herpetickým vírusom (herpes pier - herpes labialis), jeho pôvodca je zvyčajne už dlhšiu dobu prítomný v tele svojho hostiteľa a čaká na akékoľvek jeho oslabenie (prechladnutie, stres apod.). Rýchlo využíva túto príležitosť, keď imunitný systém hostiteľa je oslabený a počas krátkej doby napadá bunky pokožky, v ktorých sa začína množiť. Tento proces sa zvyčajne po niekoľkých hodinách zastaví vlastnými obrannými mechanizmami hostiteľského organizmu. Vlastné, zvonku zjavné, bolestivé zmeny sú z väčšej časti až výsledkom reakcie organizmu na poškodenie buniek vírusom. V tejto fáze ochorenia sa môžu uplatniť hojivé účinky rastlinných silíc obsiahnutých v Kosmíne. Ako a kedy použiť Kosmín? Správny postup liečby herpesov pier by mal byť nasledujúci: v prvej fáze, trvajúcej zvyčajne len niekoľko hodín, kedy je pociťovaná bolesť postihnutého miesta a slabé zdurenie, je vhodné použiť niektorú zo špecifických protiherpetických mastí, ktoré potlačujú množenie vírusu. v neskorších fázach, ktoré sú charakterizované zjavnými zmenami a príškvarom, je vhodné urýchliť ich hojenie aplikáciou Kosmínu. Podstatou regeneračného procesu sú práve už hore zmieňované silice rastlinných extraktov obsiahnuté v masti, ktoré nešpecificky podporujú proces hojenia. Masťový základ svojím zložením naviac zabezpečuje relatívne dlhý kryt postihnutého miesta. Informácie pre užívateľov Ingrediencie: Biela vazelína, tekutý parafín, gáfor, rumančeková silica. Informácie o zdravotnej nezávadnosti Výrobok je Štátnym zdravotným ústavom, národným referenčným centrom pre kozmetiku, označený ako bezpečný pre zdravie osôb. Ministerstvom zdravotníctva ČR je registrovaný pod označením REG - 333 - 22.2.05/6840. Balenie: 25ml Použitie: Natierať niekoľkokrát denne. Skladovanie: Skladujte pri teplote do 25 °C. Spotrebujte najlepšie do: 36 mesiacov odo dňa výroby. Regeneračná masť na pery

  3,01 € -18% 3,65 €

 • AROMATICA Kosmín pri bolestiach hlavy a migréne 25 ml

  skladom

  Základom je nedráždivý emulgél, prostredníctvom ktorého sa ľahko vstrebávajú obsiahnuté rastlinné extrakty a aktívne látky. Pri akých problémoch? pri bolestiach hlavy, migréne, neurózach, strese obsiahnuté látky ukľudňujú a priaznivo pôsobia na centrálnu nervovú sústavu rýchle sa vstrebáva, bez vedľajších účinkov určené k vonkajšiemu použitiu Čo je účinnou látkou? Mentol – pôsobí protizápalovo, chladivo, má antimikrobiálny účinok Silica z mäty priepornej (Menta piperita) – mentol, flavonové glykosidy – protizápalový, analgetický účinok Silica z eukalyptu (Eucalyptus globulus) - antiseptikum Silica z levandule (Lavandula angustifolia) - ukľudňuje, tlmí bolesti hlavy Extrakt z túžobníka brestového (Filipendula ulmaria) - metylester kys. salicylovej - analgetikum, antipyretikum Zaujímavosť, skúsenosť: Je možné použiť na cesty – vhodné balenie Dávkovanie a spôsob užitia Jemne potierať spánky, čelo a zátylok čo najskôr pri nastupujúcich bolestiach. Opakovať podľa potreby. Balenie: 25 ml

  3,01 €

 • AR KOSMÍN BYLINNÁ MASŤ NA NECHTOVÉ LôŽKA 25ML

  skladom > 5 ks

  na ošetrenie nechtov a nechtových lôžok po zápale   intenzívne premasťuje extrémne suchú pokožku   na starostlivosť o pleť pri lupienke a ekzémoch   neobsahuje parfumy ani farbivá   Klasický mastný vazelínový základ umožňuje dôkladné a dlhodobé premastenie nechtových lôžok a pokožky a postupné uvoľňovanie pupalkového oleja a vitamínu E do spodných vrstiev. Výhodou je neprítomnosť parfumov a konzervantov. Informácie pre užívateľov Ingrediencie: Vazelína biela, minerálny olej, pupalkový olej, izopropylmyristát. vitamín E. Informácie o zdravotnej nezávadnosti Výrobok je Štátnym zdravotným ústavom, národným referenčným centrom pre kozmetiku, označený ako bezpečný pre zdravie osôb. Ministerstvom zdravotníctva ČR je registrovaný pod označením REG - 333 - 22.2.05/6840. Balenie: 25ml Použitie: Natierať na postihnuté miesto niekoľkokrát denne. Skladovanie: Skladujte pri teplote do 25 °C. Spotrebujte najlepšie do: 36 mesiacov odo dňa výroby.

  3,01 €

 • AR KOSMÍN PRI ÚNAVE A NÁMAHE OČÍ 25ML

  skladom 3 - 5 ks

  doplnok starostlivosti o unavené oči   obsiahnuté látky upokojujú oči, zamedzujú slzeniu, opuchom a náchylnosti viečok   k zápalom   vhodné pri dlhej práci s počítačom,   dlhej jazde autom, pri čítaní, štúdiu   určené na vonkajšie použitie   Nedráždivý gelový základ umožňuje ľahké vstrebávanie a rýchlu absorpciu obsiahnutých látok očianky Rostkovovej, feniklovej silice do pokožky v okolí očí a očných viečok, kde pôsobia ukľudňujúcim a hojivým efektom. Tiež obsiahnutý nechtíkový extrakt a pantenol priaznivo ovplyvňujú a upokojujú zápaly viečok a slzenie. Emulgel je pri aplikácii na pokožku veľmi príjemný, nemastí, nedráždi. Výrobok nie je parfumovaný. Informácie pre užívateľov Ingrediencie: Voda, extrakt z očianky Rostkovovej, sodium polyakrylate (and) hydrogenated polydecene (and) trideceth-6, nechtíkový extrakt, izopropylmyristát, feniklový extrakt, pantenol, propylene glykol (and) diazolidinyl urea (and) methylparaben (and) propylparaben. Onformácie o zdravotnej nezávadnosti Výrobok je Štátnym zdravotným ústavom, národným referenčným centrom pre kozmetiku, označený ako bezpečný pre zdravie osôb. Ministerstvom zdravotníctva ČR je registrovaný pod označením REG - 333 - 22.2.05/6840. Balenie: 25 ml Použitie: Jemne votrieť na zavreté viečka a okolo očí. Užívať len zvonka, nesmie sa dostať do oka! Skladovanie: Skladujte pri teplote do 25 °C. Spotrebujte najlepšie do: 24 mesiacov odo dňa výroby.

  3,01 €

 • AROMATICA Echinacea so zázvorom bylinné kvapky 50 ml Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Echinacea purpurea pôsobí priaznivo na imunitný systém pomáha v boji proti opakovaným infekciám horných ciest dýchacích a infekciám močových ciest priaznivo pôsobí na normálnu činnosť pečene - prečistenie organizmu Zázvor lekársky predchádza vzniku chronických ochorení dýchacích ciest, rozpúšťa hlieny priaznivo pôsobí na metabolizmus sacharidov má vplyv na normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému jeho pálivá chuť zahrieva celé telo Zloženie Liehový extrakt z kvetov rastliny Echinacea purpurea (Echinacea purpurová), obohatený o extrakt zo zázvoru lekárskeho (Zingiber officinale). Extrakt obsahuje min. 40 obj. % alkoholu. Odporúčaná denná dávka obsahuje min. 250 mg sušiny extraktu Echinacea purpurea a min. 4 mg sušiny extraktu zázvoru lekárskeho. Použitie Deti od 10 rokov a dospelí 20 kvapiek 3 x denne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Pred spotrebou pretrepať. Prípadný jemný sediment nie je na závadu. Ďalšie informácie Skladujte pri teplote 5 - 25 °C. Výrobok nie je určený deťom do 10 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Ukladajte mimo dosah detí! Prípravok nenahradzuje pestrú stravu. Výrobok nesmú užívať osoby s autoimunitným ochorením.

  3,60 € -12% 4,11 €

 • AR KOSTIHOJOVÁ MASŤ S GÁFROM 50ML

  skladom > 5 ks

  Masť z kostihoja obsahuje extrakt s obsahom účinných látok, ktoré priaznivo ovplyvňujú činnosť pohybového aparátu, a gáfor, ktorý pôsobí derivačne a prekrvuje. na masáže namáhaných svalov a šliach na regeneráciu pomliaždenín na regeneráciu pokožky - masť zjemňuje stvrdnutú kožu podobne ako nechtíková masť Informácie pre užívateľov Ingrediencie: Bravčová masť, včelí vosk bielený, kostihoj, gáfor, eukalyptový olej, vitamín E, chlorofyl. Informácie o zdravotnej nezávadnosti: Výrobok je Štátnym zdravotným ústavom, národným referenčným centrom pre kozmetiku, označený ako bezpečný pre zdravie osôb. Ministerstvom zdravotníctva ČR je registrovaný pod označením REG - 333 - 23. 4. 02 / 11305. Balenie: 50ml Použitie: Vtierať 2 až 3 x za deň formou jemnej masáže. Skladovanie: Skladujte pri teplote do 25 °C. Spotrebujte najlepšie do: 12 mesiacov odo dňa výroby. Upozornenie: U ľudí s citlivou pleťou odporúčame overiť znášanlivosť votrením malého množstva masti do pokožky.

  2,89 €

 • AR NECHTÍKOVÁ MASŤ 50 ML

  skladom 1 - 2 ks

  Masť z nechtíka lekárskeho obsahuje farmakologicky účinné látky s protizápalovým a hojivým účinkom. na kŕčové žily   (Pozor! Potierať vždy zdola nahor)   doplnok starostlivosti o poškodenú pokožku   doplnok starostlivosti po popálení, vrátane slnečného   na potlačenie bakteriálnych a plesňových infekcií pokožky   na zjemnenie hrubej a rozpraskanej kože   na ošetrenie rúk po práci v agresívnom prostredí alebo po použití čistiacich prostriedkov   Informácie pre užívateľov Ingrediencie: Bravčová masť, včelí vosk žltý, nechtík lekársky, levanduľový olej, vitamín E. Informácie o zdravotnej nezávadnosti Výrobok je Štátnym zdravotným ústavom, národným referenčným centrom pre kozmetiku, označený ako bezpečný pre zdravie osôb. Ministerstvom zdravotníctva ČR je registrovaný pod označením REG - 333 - 23. 4. 02 / 11305. Balenie: 50 ml Použitie: Vtierať 2 až 3 x za deň formou jemnej masáže. Skladovanie: Skladujte pri teplote do 25 °C. Spotrebujte najlepšie do: 12 mesiacov odo dňa výroby. Upozornenie: U ľudí s citlivou pleťou odporúčame overiť znášanlivosť votrením malého množstva masti do pokožky.

  2,77 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam