Moje srdcovky

Úvodná strana » Značky » A » ALTERMED

ALTERMED

Značka Altermed je členom skupiny Omega Pharma Group. Spoločnosť Omega Altermed sa špecializuje na vývoj, výrobu i predaj kozmetiky, zdravotníckych pomôcok aj doplnkov stravy. Altermed vyrába sortiment určený pre starostlivosť o detskú pokožku.

Produktové rady Altermed Panthenol, ktorá podporuje regeneráciu podráždenej pokožky. Rad Altermed Leciderm je určená na každodenné ošetrenie suchej a podráždenej pokožky alebo pri prejavoch ekzému či psoriázy. Ponúka tiež výrobky pre intímnu hygienu alebo bylinné prípravky so širokým spektrom využitia. Na stránkach Lekazna.cz vám ponúkame výrobky z produktovej rady Panthenol. V tejto rade nájdete spreje, mlieka a gély na ošetrenie pokožky a ďalšie. Produktový rad Altermed Sun a Bergasol chráni vašu pokožku pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Obľúbené sú aj výrobky radu Altermed Leciderm.

Už spomínaný Panthenol pomôže pri úľave celého tela v prípade jeho spálenia slnkom alebo iného podráždenia pokožky. Jednotlivé produkty z radu Panthenol sú špeciálne vyvinuté tak, aby svojim zložením poskytovali úľavu jednotlivým častiam povrchu nášho tela. V portfóliu tak nájdete masť na ošetrenie suchej pokožky so sklonom k popraskaniu, príspevok na ošetrenie nosa pri nachladnutí, ale takisto aj kozmetiku vyvinutú podľa špecifík a požiadaviek detskej pokožky.

Na starostlivosť o pokožku s atopickým ekzémom alebo psoriázou je možné používať výrobky z produktového radu Leciderm. Práve výrobky z radu Leciderm vďaka unikátnemu zloženiu pomáhajú upokojiť pokožku a uľavujú od problémov spôsobených práve týmito ochoreniami. Samozrejme nemôže chýbať ani rad k ošetrovaniu pokožky pri opaľovaní. Veľmi obľúbeným produktom z tohto radu Sun je opaľovací prostriedok Superbonze, ktorý vďaka prípravku bio urýchľovač podporuje vytúžené stmavnutie kože.

 

Viac informácií
ALTERMED

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam