Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » A » ALTERMED

ALTERMED

Značka Altermed je členom skupiny Omega Pharma Group. Spoločnosť Omega Altermed sa špecializuje na vývoj, výrobu i predaj kozmetiky, zdravotníckych pomôcok aj doplnkov stravy. Altermed vyrába sortiment určený pre starostlivosť o detskú pokožku.

Produktové rady Altermed Panthenol, ktorá podporuje regeneráciu podráždenej pokožky. Rad Altermed Leciderm je určená na každodenné ošetrenie suchej a podráždenej pokožky alebo pri prejavoch ekzému či psoriázy. Ponúka tiež výrobky pre intímnu hygienu alebo bylinné prípravky so širokým spektrom využitia. Na stránkach Lekazna.cz vám ponúkame výrobky z produktovej rady Panthenol. V tejto rade nájdete spreje, mlieka a gély na ošetrenie pokožky a ďalšie. Produktový rad Altermed Sun a Bergasol chráni vašu pokožku pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Obľúbené sú aj výrobky radu Altermed Leciderm.

Už spomínaný Panthenol pomôže pri úľave celého tela v prípade jeho spálenia slnkom alebo iného podráždenia pokožky. Jednotlivé produkty z radu Panthenol sú špeciálne vyvinuté tak, aby svojim zložením poskytovali úľavu jednotlivým častiam povrchu nášho tela. V portfóliu tak nájdete masť na ošetrenie suchej pokožky so sklonom k popraskaniu, príspevok na ošetrenie nosa pri nachladnutí, ale takisto aj kozmetiku vyvinutú podľa špecifík a požiadaviek detskej pokožky.

Na starostlivosť o pokožku s atopickým ekzémom alebo psoriázou je možné používať výrobky z produktového radu Leciderm. Práve výrobky z radu Leciderm vďaka unikátnemu zloženiu pomáhajú upokojiť pokožku a uľavujú od problémov spôsobených práve týmito ochoreniami. Samozrejme nemôže chýbať ani rad k ošetrovaniu pokožky pri opaľovaní. Veľmi obľúbeným produktom z tohto radu Sun je opaľovací prostriedok Superbonze, ktorý vďaka prípravku bio urýchľovač podporuje vytúžené stmavnutie kože.

 

Viac informácií

Produktové rady

Rozbaliť filter

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam