Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » A » ADVANTIX

ADVANTIX

Produktové rady

 • ADVANTIX Spot-on pre psy nad 25 kg 1x4 ml Registrovaný liečivy prípravok

  skladom > 5 ks

  Advantix odpudzuje a zabíja kliešte, komáre, bodavé muchy a všenky skôr, než sa prisajú a blchám zabráni hrýzť do niekoľkých minút. Päťnásobná ochrana Proti kliešťom - odpudí kliešte skôr, ako sa stihnú prisať, odpudené kliešte v krátkom čase uhynú, tým sa zabráni prenosu chorôb, ako napr .: boreliózy, babesiósy, ehrlichiózy, ricketsiózy. Proti blchám - zabíja blchy do 3-5 minút od kontaktu, zabíja larvy bĺch v okolí ošetreného zvieraťa, spôsobí ochrnutie hryzadiel bĺch do niekoľkých sekúnd od kontaktu = blcha nemôže hrýzť a ani spôsobovať alergiu na blšie uhryznutie. Proti komárom, bodavým muchám a všenkám - odpudí hmyz skôr, než stihne uštipnúť a sať krv, tým sa zabráni prenosu chorôb napr. Leishmaniózy, ktorá sa vyskytuje v teplejších oblastiach. Prečo pre Vášho psa vybrať práve Advantix? Jedna aplikácia chráni až 1 mesiac. Má repelentný účinok - odpudí parazita skôr, než sa stačí zahryznúť a preniesť nebezpečné choroby. Účinne chráni pred širokou škálou vonkajších parazitov (kliešte, blchy, komáre, bodavé muchy, všenky). Je vodeodolný - účinkuje aj po namočení zvieraťa. Je bezpečný pre šteňatá od 7 týždňa veku a nad 1,5 kg ž. hm., aj pre gravidné a laktujúce suky. Zaujíma Vás ako liek pôsobí Blchy na psoch sú zabíjané behom jedného dňa po aplikácii. Jednorazová aplikácia chráni pred ďalším napadnutím blchami po dobu 4 týždňov. Jednorazová aplikácia má repelentný účinnok (zabraňujúci sanie) proti flebotomom (Phlebotomus papatasi po dobu 2 týždňov a Phlebotomus perniciosus počas 3 týždňov), proti komárom (Aedes aegypti po dobu 2 týždňov a Culex pipiens počas 4 týždňov) a proti bodalke stajňovej (Stomoxys calcitrans) počas 4 týždňov. Liek môže byť použitý ako súčasť liečebnej stratégie alergie na blšie uhryznutie (FAD). Prípravok má perzistentný, akaricídny a repelentný účinnok proti infestácii kliešťami (Rhipicephalus sanguineus a Ixodes ricinus počas 4 týždňov a Oermacentor reticularis počas 3 týždňov). Kliešte prítomné na psovi už v dobe aplikácie nemusia byť usmrtené počas 2 dní po liečbe a môžu zostávať prichytené a viditeľné. Preto sa odporúča odstrániť kliešte prítomné na psovi už v dobe aplikácie, aby sa zabránilo ich prichyteniu a saniu krvi. Návod na použitie Aplikuje sa vždy 1 pipeta prípravku Advantix pre psov nad 25 kg živej hmotnosti. Len pre podanie na kožu. Vyberte jednu pipetu z balenia. Držte aplikátor pipety vo vzpriamenej polohe, zatočte a vytiahnite uzáver. Opačný koniec uzáveru nasaďte na pipetu a otočením porušte tesnenia pipety. Uzáver zložte. U pokojne stojaceho psa rozhrňte srsť v oblasti medzi lopatkami, až je viditeľná koža. Priložte ústie pipety priamo na kožu a niekoľkonásobným pevným stlačením pipety aplikujte celý jej obsah priamo na kožu. Aplikujte prípravok len na nepoškodenú kožu. Dôležité upozornenia Nepoužívať v prípade precitlivenosti na účinné látky alebo na niektorú z pomocných látok. Nikdy neaplikujte mačkám - prípravok je pre ne toxický!

  13,13 €

 • ADVANTIX Spot-on pre psy 10-25 kg 1x2,5 ml Registrovaný liečivy prípravok

  skladom > 5 ks

  Advantix odpudzuje a zabíja kliešte, komáre, bodavé muchy a všenky skôr, než sa prisajú, a blchám zabráni hrýzť do niekoľkých minút. Päťnásobná ochrana Proti kliešťom - odpudí kliešte skôr, ako sa stihnú prisať, odpudené kliešte v krátkom čase uhynú, tým sa zabráni prenosu chorôb, ako napr .: boreliózy, babesiósy, ehrlichiózy, ricketsiózy. Proti blchám - zabíja blchy do 3-5 minút od kontaktu, zabíja larvy bĺch v okolí ošetreného zvieraťa, spôsobí ochrnutie hryzadiel bĺch do niekoľkých sekúnd od kontaktu = blcha nemôže hrýzť a ani spôsobovať alergiu na blšie uhryznutie. Proti komárom, bodavým muchám a všenkám - odpudí hmyz skôr, než stihne uštipnúť a sať krv, tým zabráni prenosu chorôb napr. Leishmaniózy, ktorá sa vyskytuje v teplejších oblastiach. Prečo pre Vášho psa vybrať práve Advantix? Jedna aplikácia chráni až 1 mesiac. Má repelentný účinok - odpudí parazita skôr, než sa stačí zahryznúť a preniesť nebezpečné choroby. Účinne chráni pred širokou škálou vonkajších parazitov (kliešte, blchy, komáre, bodavé muchy, všenky). Je vodeodolný - účinkuje aj po namočení zvieraťa. Je bezpečný pre šteňatá od 7 týždňa veku a nad 1,5 kg ž. hm., aj pre gravidné a laktujúce suky. Zaujíma Vás ako liek pôsobí Blchy na psoch sú zabíjané behom jedného dňa po aplikácii. Jednorazová aplikácia chráni pred ďalším napadnutím blchami po dobu 4 týždňov. Jednorazová aplikácia má repelentný účinok (zabraňujúci sanie) proti flebotomom (Phlebotomus papatasi po dobu 2 týždňov a Phlebotomus perniciosus počas 3 týždňov), proti komárom (Aedes aegypti po dobu 2 týždňov a Culex pipiens počas 4 týždňov) a proti bodalke stajňovej (Stomoxys calcitrans) počas 4 týždňov. Liek môže byť použitý ako súčasť liečebnej stratégie alergie na blšie uhryznutie (FAD). Prípravok má perzistentný, akaricídny a repelentný účinok proti infestácii kliešťami (Rhipicephalus sanguineus a Ixodes ricinus počas 4 týždňov a Oermacentor reticularis počas 3 týždňov). Kliešte prítomné na psovi už v dobe aplikácie nemusia byť usmrtené počas 2 dní po liečbe a môžu zostávať prichytené a viditeľné. Preto sa odporúča odstrániť kliešte prítomné na psovi už v dobe aplikácie, aby sa zabránilo ich prichyteniu a saniu krvi. Návod na použitie Aplikuje sa vždy 1 pipeta prípravku Advantix pre psov 10-25 kg živej hmotnosti. Len pre podanie na kožu. Vyberte jednu pipetu z balenia. Držte aplikátor pipety vo vzpriamenej polohe, zatočte a vytiahnite uzáver. Opačný koniec uzáveru nasaďte na pipetu a otočením porušte tesnenia pipety. Uzáver zložte. U pokojne stojaceho psa rozhrňte srsť v oblasti medzi lopatkami, až je viditeľná koža. Priložte ústie pipety priamo na kožu a niekoľkonásobným pevným stlačením pipety aplikujte celý jej obsah priamo na kožu. Aplikujte prípravok len na nepoškodenú kožu. Dôležité upozornenia Nepoužívať v prípade precitlivenosti na účinné látky alebo na niektorú z pomocných látok. Nikdy neaplikujte mačkám - prípravok je pre ne toxický!

  11,32 €

 • ADVANTIX Spot-on pre psy 4-10 kg 1x1 ml Registrovaný liečivy prípravok

  skladom > 5 ks

  Advantix odpudzuje a zabíja kliešte, komáre, bodavé muchy a všenky skôr, než sa prisajú, a blchám zabráni hrýzť do niekoľkých minút. Päťnásobná ochrana Proti kliešťom - odpudí kliešte skôr, ako sa stihnú prisať, odpudené kliešte v krátkom čase uhynú, tým sa zabráni prenosu chorôb, ako napr .: boreliózy, babesiósy, ehrlichiózy, ricketsiózy. Proti blchám - zabíja blchy do 3-5 minút od kontaktu, zabíja larvy bĺch v okolí ošetreného zvieraťa, spôsobí ochrnutie hryzadiel bĺch do niekoľkých sekúnd od kontaktu = blcha nemôže hrýzť a ani spôsobovať alergiu na blšie uhryznutie. Proti komárom, bodavým muchám a všenkám - odpudí hmyz skôr, než stihne uštipnúť a sať krv, tým zabráni prenosu chorôb napr. Leishmaniózy, ktorá sa vyskytuje v teplejších oblastiach. Prečo pre Vášho psa vybrať práve Advantix? Jedna aplikácia chráni až 1 mesiac. Má repelentný účinok - odpudí parazita skôr, než sa stačí zahryznúť a preniesť nebezpečné choroby. Účinne chráni pred širokou škálou vonkajších parazitov (kliešte, blchy, komáre, bodavé muchy, všenky). Je vodeodolný - účinkuje aj po namočení zvieraťa. Je bezpečný pre šteňatá od 7 týždňa veku a nad 1,5 kg ž. hm., aj pre gravidné a laktujúce suky. Zaujíma Vás ako liek pôsobí Blchy na psoch sú zabíjané behom jedného dňa po aplikácii. Jednorazová aplikácia chráni pred ďalším napadnutím blchami po dobu 4 týždňov. Jednorazová aplikácia má repelentnú účinnosť (zabraňujúcu sanie) proti flebotomom (Phlebotomus papatasi po dobu 2 týždňov a Phlebotomus perniciosus počas 3 týždňov), proti komárom (Aedes aegypti po dobu 2 týždňov a Culex pipiens počas 4 týždňov) a proti bodalke stajňovej (Stomoxys calcitrans) počas 4 týždňov. Liek môže byť použitý ako súčasť liečebnej stratégie alergie na blšie uhryznutie (FAD). Prípravok má perzistentný, akaricídny a repelentný účinnok proti infestácii kliešťami (Rhipicephalus sanguineus a Ixodes ricinus počas 4 týždňov a Oermacentor reticularis počas 3 týždňov). Kliešte prítomné na psovi už v dobe aplikácie nemusia byť usmrtené počas 2 dní po liečbe a môžu zostávať prichytené a viditeľné. Preto sa odporúča odstrániť kliešte prítomné na psovi už v dobe aplikácie, aby sa zabránilo ich prichyteniu a saniu krvi. Návod na použitie Aplikuje sa vždy 1 pipeta prípravku Advantix pre psov 4-10 kg živej hmotnosti. Len pre podanie na kožu. Vybrať jednu pipetu z balenia. Držte aplikátor pipety vo vzpriamenej polohe, zatočte a vytiahnite uzáver. Opačný koniec uzáveru nasaďte na pipetu a otočením porušte tesnenia pipety. Uzáver zložte. U pokojne stojaceho psa rozhrňte srsť v oblasti medzi lopatkami, až je viditeľná koža. Priložte ústie pipety priamo na kožu a niekoľkonásobným pevným stlačením pipety aplikujte celý jej obsah priamo na kožu. Aplikujte prípravok len na nepoškodenú kožu. Dôležité upozornenia Nepoužívať v prípade precitlivenosti na účinné látky alebo na niektorú z pomocných látok. Nikdy neaplikujte mačkám - prípravok je pre nich toxický!

  9,54 € -5% 10,09 €

 • ADVANTIX Spot-on pre psy do 4 kg 1x0,4 ml Veterinárny prípravok

  skladom > 5 ks

  Advantix odpudzuje a zabíja kliešte, komáre, bodavé muchy a všenky skôr, než sa prisajú, a blchám zabráni hrýzť do niekoľkých minút. Päťnásobná ochrana Proti kliešťom - odpudí kliešte skôr, ako sa stihnú prisať, odpudené kliešte v krátkom čase uhynú, tým sa zabráni prenosu chorôb, ako napr .: boreliózy, babesiósy, ehrlichiózy, ricketsiózy. Proti blchám - zabíja blchy do 3-5 minút od kontaktu, zabíja larvy bĺch v okolí ošetreného zvieraťa, spôsobí ochrnutie hryzadiel bĺch do niekoľkých sekúnd od kontaktu = blcha nemôže hrýzť a ani spôsobovať alergiu na blšie uhryznutie. Proti komárom, bodavým muchám a všenkám - odpudí hmyz skôr, než stihne uštipnúť a sať krv, tým zabráni prenosu chorôb napr. Leishmaniózy, ktorá sa vyskytuje v teplejších oblastiach. Prečo pre Vášho psa vybrať práve Advantix? Jedna aplikácia chráni až 1 mesiac. Má repelentný účinok - odpudí parazita skôr, než sa stačí zahryznúť a preniesť nebezpečné choroby. Účinne chráni pred širokou škálou vonkajších parazitov (kliešte, blchy, komáre, bodavé muchy, všenky). Je vodeodolný - účinkuje aj po namočení zvieraťa. Je bezpečný pre šteňatá od 7 týždňa veku a nad 1,5 kg ž. hm., aj pre gravidné a laktujúce suky. Zaujíma Vás ako liek pôsobí Blchy na psoch sú zabíjané behom jedného dňa po aplikácii. Jednorazová aplikácia chráni pred ďalším napadnutím blchami po dobu 4 týždňov. Jednorázová aplikácia má repelentnú účinnosť (zabraňujúcu saniu) proti flebotomom (Phlebotomus papatasi po dobu 2 týždňov a Phlebotomus perniciosus počas 3 týždňov), proti komárom (Aedes aegypti po dobu 2 týždňov a Culex pipiens počas 4 týždňov) a proti bodalke stajňovej (Stomoxys calcitrans) počas 4 týždňov. Liek môže byť použitý ako súčasť liečebnej stratégie alergie na blšie uhryznutie (FAD). Prípravok má perzistentný, akaricídny a repelentný účinok proti infestácii kliešťami (Rhipicephalus sanguineus a Ixodes ricinus počas 4 týždňov a Oermacentor reticularis počas 3 týždňov). Kliešte prítomné na psovi už v dobe aplikácie nemusia byť usmrtené počas 2 dní po liečbe a môžu zostávať prichytené a viditeľné. Preto sa odporúča odstrániť kliešte prítomné na psovi už v dobe aplikácie, aby sa zabránilo ich prichyteniu a saniu krvi. Návod na použitie Aplikuje sa vždy 1 pipeta prípravku Advantix pre psov do 4 kg živej hmotnosti. Len pre podanie na kožu. Vyberte jednu pipetu z balenia. Držte aplikátor pipety vo vzpriamenej polohe, zatočte a vytiahnite uzáver. Opačný koniec uzáveru nasaďte na pipetu a otočením porušte tesnenia pipety. Uzáver zložte. U pokojne stojaceho psa rozhrňte srsť v oblasti medzi lopatkami, až je viditeľná koža. Priložte ústie pipety priamo na kožu a niekoľkonásobným pevným stlačením pipety aplikujte celý jej obsah priamo na kožu. Aplikujte prípravok len na nepoškodenú kožu. Dôležité upozornenia Nepoužívať v prípade precitlivenosti na účinné látky alebo na niektorú z pomocných látok. Nikdy neaplikujte mačkám - prípravok je pre ne toxický!

  8,87 € -9% 9,73 €

 • ADVANTIX Spot On 4x4 ml pro psy nad 25 kg Veterinárny prípravok

  skladom do 24 hodín

  Proč si vybrat právě Advantix pro Vašeho psa? - jedna aplikace chrání až 4 týdny dle druhu parazita- má repelentní a akaricidní účinek proti vybraným druhům – odpudí a zahubí parazita dříve, než se stačí zakousnout a přenést nebezpečné nemoci- účinně chrání před širokou škálou vnějších parazitů (klíšťata, blechy, komáři, bodavé mouchy, všenky)- je voděodolný – účinkuje i po namočení zvířete   Indikace Léčba a prevence infestace blechami (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis). Blechy na psech jsou zabíjeny během jednoho dne po aplikaci. Jednorázová aplikace chrání před dalším napadením blechami po dobu 4 týdnů. Přípravek může být použit jako součást léčebné strategie alergie na bleší kousnutí (FAD). Léčba napadení všenkami (Trichodectes canis). Přípravek má persistentní, akaricidní a repelentní účinnost proti infestaci klíšťaty (Rhipicephalus sanguineus a Ixodes ricinus po dobu 4 týdnů a Dermacentor reticularis po dobu 3 týdnů). Klíšťata přítomná na psovi už v době aplikace nemusejí být usmrcena během 2 dnů po léčbě a mohou zůstávat přichycená a viditelná. Proto je doporučeno odstranit klíšťata přítomná na psovi již v době aplikace, aby se zabránilo jejich přichycení a sání krve. Jednorázová aplikace má repelentní (zabraňující sání) účinnost proti flebotomům (Phlebotomus papatasi po dobu 2 týdnů a Phlebotomus perniciosus po dobu 3 týdnů), proti komárům (Aedes aegypti po dobu 2 týdnů a Culex pipiens po dobu 4 týdnů) a proti bodalce stájové (Stomoxys calcitrans) po dobu 4 týdnů. Kontraindikace Pro absenci dostupných informací by přípravek neměl být používán u štěňat do 7 týdnů věku nebo u psů do váhy 25 kg ž.hm.Nepoužívat v případě přecitlivělosti na účinné látky nebo na některou z pomocných látek.Nepoužívat u koček. Nežádoucí účinky Vzácné případy reakcí u psů mohou zahrnovat přechodnou kožní senzitivitu (zvýšená lokální svědivost, škrábání, otírání, ztráta srsti a zčervenání v místě aplikace) nebo letargii, která sama vymizí. Ve velmi vzácných případech mohou být u psů pozorovány změny chování (neklid, třes, kňučení a válení), gastrointestinální příznaky (zvracení, průjem, nadměrné slinění, snížená chuť k jídlu) a neurologické příznaky jako vratký pohyb a záškuby u psů citlivých na permethrin. Tyto příznaky jsou většinou přechodné a samy vymizí. Otrava po nežádoucím perorálním příjmu u psů je nepravděpodobná, ale může se vyskytnout ve velice vzácných případech. V tom případě se mohou vyskytovat neurologické příznaky jako třes a letargie. Léčba by měla být symptomatická. Není známo specifické antidotum. Způsob podání Pouze pro podání na kůži. Aplikujte pouze na neporušenou kůži. Vyjměte jednu pipetu z balení. Držte aplikátor pipety ve vzpřímené pozici, zatočte a vytáhněte uzávěr. Opačný konec uzávěru nasaďte na pipetu a otočením porušte těsnění pipety. Uzávěr sundejte.

  44,65 €

 • ADVANTIX Spot On 4x2,5 ml pro psy 10-25 kg Veterinárny prípravok

  skladom do 24 hodín

  Proč si vybrat právě Advantix pro Vašeho psa? Jedna aplikace chrání až 4 týdny dle druhu parazitaMá repelentní a akaricidní účinek proti vybraným druhům – odpudí a zahubí parazita dříve, než se stačí zakousnout a přenést nebezpečné nemociÚčinně chrání před širokou škálou vnějších parazitů (klíšťata, blechy, komáři, bodavé mouchy, všenky)Je voděodolný – účinkuje i po namočení zvířete Indikace Léčba a prevence infestace blechami (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis). Blechy na psech jsou zabíjeny během jednoho dne po aplikaci. Jednorázová aplikace chrání před dalším napadením blechami po dobu 4 týdnů. Přípravek může být použit jako součást léčebné strategie alergie na bleší kousnutí (FAD). Léčba napadení všenkami (Trichodectes canis). Přípravek má persistentní, akaricidní a repelentní účinnost proti infestaci klíšťaty (Rhipicephalus sanguineus a Ixodes ricinus po dobu 4 týdnů a Dermacentor reticularis po dobu 3 týdnů). Klíšťata přítomná na psovi už v době aplikace nemusejí být usmrcena během 2 dnů po léčbě a mohou zůstávat přichycená a viditelná. Proto je doporučeno odstranit klíšťata přítomná na psovi již v době aplikace, aby se zabránilo jejich přichycení a sání krve. Jednorázová aplikace má repelentní (zabraňující sání) účinnost proti flebotomům (Phlebotomus papatasi po dobu 2 týdnů a Phlebotomus perniciosus po dobu 3 týdnů), proti komárům (Aedes aegypti po dobu 2 týdnů a Culex pipiens po dobu 4 týdnů) a proti bodalce stájové (Stomoxys calcitrans) po dobu 4 týdnů. Kontraindikace Pro absenci dostupných informací by přípravek neměl být používán u štěňat do 7 týdnů věku nebo u psů do váhy 25 kg ž.hm.Nepoužívat v případě přecitlivělosti na účinné látky nebo na některou z pomocných látek.Nepoužívat u koček. Nežádoucí účinky Vzácné případy reakcí u psů mohou zahrnovat přechodnou kožní senzitivitu (zvýšená lokální svědivost, škrábání, otírání, ztráta srsti a zčervenání v místě aplikace) nebo letargii, která sama vymizí. Ve velmi vzácných případech mohou být u psů pozorovány změny chování (neklid, třes, kňučení a válení), gastrointestinální příznaky (zvracení, průjem, nadměrné slinění, snížená chuť k jídlu) a neurologické příznaky jako vratký pohyb a záškuby u psů citlivých na permethrin. Tyto příznaky jsou většinou přechodné a samy vymizí. Otrava po nežádoucím perorálním příjmu u psů je nepravděpodobná, ale může se vyskytnout ve velice vzácných případech. V tom případě se mohou vyskytovat neurologické příznaky jako třes a letargie. Léčba by měla být symptomatická. Není známo specifické antidotum. Způsob podání Pouze pro podání na kůži. Aplikujte pouze na neporušenou kůži. Vyjměte jednu pipetu z balení. Držte aplikátor pipety ve vzpřímené pozici, zatočte a vytáhněte uzávěr. Opačný konec uzávěru nasaďte na pipetu a otočením porušte těsnění pipety. Uzávěr sundejte.  

  38,64 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam