Úvodná strana » Značky » A » ADIDAS

ADIDAS

ADIDAS je nemecký koncern, sídliaci v bavorskom meste Herzogenaurach. Je to predná svetová firma vyrábajúca športové oblečenie, obuv, športové potreby a kozmetiku.

Symbolom firmy ADIDAS sú tri čierne prúžky alebo trojlístok s tromi pruhmi. Názov firmy je odvodený od jej zakladateľa Adolfa (skrátene „Adi“) Dasslera. Zo skratiek Adi Dassler vzniklo slovo ADIDAS.

V našej ponuke nájdete najobľúbenejšie vône, sprchové gély, dezodoranty či antiperspiranty určené ako pre mužov, tak pre ženy. Dámsku kozmetiku ADIDAS ocenia nielen športovne založené ženy, ktoré si vyberú vôňu pre aktívne, romantické i všedné chvíle. Pánska kozmetikaADIDAS je nabitá sviežosťou, energiou a nadšením.

Značka Adidas je nielen výrobcom kozmetiky, ale aj športovej obuvi, oblečenia a ďalšieho vybavenia. Vďaka svojej bohatej histórii, skúsenostiam a kvalite výrobkov je značka Adidas obľúbená po celom svete.

Adidas kozmetika ponúka parfumy, sprchové gély, dezodoranty a ďalšie, a to ako pre mužov, tak aj pre ženy. Zvoľte si kombináciu vôní podľa svojej osobnosti alebo podľa svojej nálady. Adidas ponúka kolekcie pre ženy napríklad Floral Dream, Free Emotion, Natural Vitality, Happy Game alebo Fruity. Pre mužov Adidas vytvoril sekcie vôní Dynamic Pulse, Deep Energy, Pure Game, Fresh Impact alebo Action 3.

Aj na našom webe vám ponúkame pestrú ponuku výrobkov Adidas. Vyberať môžete z vôní Adidas Deep Energy, Adidas Ice Dive, Adidas Dynamic, Adidas Pure a ďalšie. Okrem vôní tu nájdete aj sprchové gély, dezodoranty alebo antiperspiranty, ktoré vás ochránia pred nepríjemným telesným zápachom.

Viac informácií
ADIDAS

Produktové rady

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika