Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke prostriedky » Zdravotnícke prostriedky na bolesť » Bolesť svalov, kĺbov a chrbta

3M Nexcare ColdHot Maxi 20x30cm

Kód výrobku: 210675
ColdHot ™ Maxi je opakovane použiteľný gélový obklad, ktorý jednoduchým spôsobom umožňuje využiť prírodné liečebné sily tepla a chladu.

Viac informácií

10,59

Skladom

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

Doprava už od 1,50 €, nad 30 € zadarmo

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie 3M Nexcare ColdHot Maxi 20x30cm

ColdHot ™ Maxi je opakovane použiteľný gélový obklad, ktorý jednoduchým spôsobom umožňuje využiť prírodné liečebné sily tepla a chladu.

Informácie o produkte

Výrobca: 3M ČESKO, SPOL. S R.O.- SPOFAPLAST
Značka: 3M NEXCARE
Kód výrobku: 210675
Kód EAN:
kód ŠUKL: P78385
Držiteľ rozhodnutia: 3M ČESKO, SPOL. S R.O.- SPOFAPLAST

Obklad využíva prírodné liečebnú silu tepla a chladu bezpečným a praktickým spôsobom. Možno použiť chladné alebo teplé, podľa typu bolestí či pomliaždenie. Pohodlná aplikácia na bolestivú oblasť. Studené čiteplé obklady v mieste priloženia predovšetkým zužujú či rozširujú cievy a tým obmedzujú alebo zvyšujú prísun krvi k postihnutým miestam. Veľmi účinne tak tlmia bolesti, brzdia opuchy a zápaly, zlepšujú prekrvenie, uvoľňujú svalové kŕče a stuhnutosť svalov, šliach a kĺbov. Príprava chladného obkladu: Obklad bez obalu vložte do mrazničky alebo do mraziacej časti chladničky, aby bol v prípade potreby vždy k dispozícii.

Príprava teplého obkladu: Priveďte do varu vodu v množstve postačujúce na prekrytie obkladu. Nádobu s vodou odstráňte zo zdroja tepla a potom do nej vnorte obklad na 6 - 8 minút. Obklad možno ohrievať aj v mikrovlnnej rúre vo 30tich sekundových intervaloch pri celkovej dobe ohrievanie: pri 650W - 3 minúty, pri 800W 2 minúty.

Použitie za studena: Obklad neprikladajte po dobe dlhšej 20 minút. Pred ďalšou aplikáciou nechajte postihnuté miesto 20 minút nezakryté.

Použitie za tepla: Na postihnutom mieste nechajte obklad tak dlho, ako to bude príjemné. Obklady všeobecne potrebujú znovu ohriať asi po 30 minútach používania.

Terapia založená na pôsobenie chladu a tepla je ideálnym spôsobom ako tlmiť bolesť a urýchliť liečbu. Liečba teplom a chladom je prirodzeným spôsobom liečby drobných zranení bez použitia liekov, ktorý navyše pôsobí proti vzniku opuchov. Chlad pomáha zmierňovať bolesť niekoľkými spôsobmi: Upokojuje nervové zakončenia v postihnutej oblasti a zmierňuje tak pocit bolesti, obmedzuje vznik opuchov spôsobených prítokom krvi do postihnutej oblasti, zmierňuje pocit trhanie v postihnutom mieste, ku ktorému často pri zraneniach dochádza. V mnohých prípadoch sa po liečbe chladom na postihnuté miesto aplikuje teplo. Teplo mierni bolesti tým, že zvyšuje krvný prúd a ohybnosť svalov a kĺbov. Tento typ terapie je vhodný pre osoby, ktoré trpia artritídou alebo reumatizmom. Terapia založená na pôsobenie chladu a tepla výrazne tíši bolesť a urýchľuje uzdravenie.

Preložené pomocou Google Translatore

Recenzie

Recenzie 3M Nexcare ColdHot Maxi 20x30cm

Diskusia

Diskusia 3M Nexcare ColdHot Maxi 20x30cm

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam