Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke prostriedky » Zdravotnícke prostriedky na bolesť » Bolesť svalov, kĺbov a chrbta

3M Nexcare ColdHot Maxi 20x30cm

Kód výrobku: 210675
ColdHot ™ Maxi je opakovane použiteľný gélový obklad, ktorý jednoduchým spôsobom umožňuje využiť prírodné liečebné sily tepla a chladu.

Viac informácií

10,49 €

Skladom zajtra

V utorok 28. 1. odosielame, u vás v stredu 29. 1.

V utorok 28. 1. odosielame, u vás v stredu 29. 1.

Doprava už od 1,50 €, nad 30 € zadarmo

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie 3M Nexcare ColdHot Maxi 20x30cm

ColdHot ™ Maxi je opakovane použiteľný gélový obklad, ktorý jednoduchým spôsobom umožňuje využiť prírodné liečebné sily tepla a chladu.

Obklad využíva prírodné liečebnú silu tepla a chladu bezpečným a praktickým spôsobom. Možno použiť chladné alebo teplé, podľa typu bolestí či pomliaždenie. Pohodlná aplikácia na bolestivú oblasť. Studené čiteplé obklady v mieste priloženia predovšetkým zužujú či rozširujú cievy a tým obmedzujú alebo zvyšujú prísun krvi k postihnutým miestam. Veľmi účinne tak tlmia bolesti, brzdia opuchy a zápaly, zlepšujú prekrvenie, uvoľňujú svalové kŕče a stuhnutosť svalov, šliach a kĺbov. Príprava chladného obkladu: Obklad bez obalu vložte do mrazničky alebo do mraziacej časti chladničky, aby bol v prípade potreby vždy k dispozícii.

Príprava teplého obkladu: Priveďte do varu vodu v množstve postačujúce na prekrytie obkladu. Nádobu s vodou odstráňte zo zdroja tepla a potom do nej vnorte obklad na 6 - 8 minút. Obklad možno ohrievať aj v mikrovlnnej rúre vo 30tich sekundových intervaloch pri celkovej dobe ohrievanie: pri 650W - 3 minúty, pri 800W 2 minúty.

Použitie za studena: Obklad neprikladajte po dobe dlhšej 20 minút. Pred ďalšou aplikáciou nechajte postihnuté miesto 20 minút nezakryté.

Použitie za tepla: Na postihnutom mieste nechajte obklad tak dlho, ako to bude príjemné. Obklady všeobecne potrebujú znovu ohriať asi po 30 minútach používania.

Terapia založená na pôsobenie chladu a tepla je ideálnym spôsobom ako tlmiť bolesť a urýchliť liečbu. Liečba teplom a chladom je prirodzeným spôsobom liečby drobných zranení bez použitia liekov, ktorý navyše pôsobí proti vzniku opuchov. Chlad pomáha zmierňovať bolesť niekoľkými spôsobmi: Upokojuje nervové zakončenia v postihnutej oblasti a zmierňuje tak pocit bolesti, obmedzuje vznik opuchov spôsobených prítokom krvi do postihnutej oblasti, zmierňuje pocit trhanie v postihnutom mieste, ku ktorému často pri zraneniach dochádza. V mnohých prípadoch sa po liečbe chladom na postihnuté miesto aplikuje teplo. Teplo mierni bolesti tým, že zvyšuje krvný prúd a ohybnosť svalov a kĺbov. Tento typ terapie je vhodný pre osoby, ktoré trpia artritídou alebo reumatizmom. Terapia založená na pôsobenie chladu a tepla výrazne tíši bolesť a urýchľuje uzdravenie.

Preložené pomocou Google Translatore

Informácie o produkte

Výrobca: 3M ČESKO, SPOL. S R.O.- SPOFAPLAST
Značka: 3M NEXCARE
Kód výrobku: 210675
Kód EAN:
kód ŠUKL: P78385
Držiteľ rozhodnutia: 3M ČESKO, SPOL. S R.O.- SPOFAPLAST

Recenzie

Recenzie 3M Nexcare ColdHot Maxi 20x30cm

Diskusia

Diskusia 3M Nexcare ColdHot Maxi 20x30cm

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam