Úvodná strana Krása a osobná hygiena Prírodná kozmetika Prírodná telová kozmetika Prírodná starostlivosť o telo

WELEDA Masážny olej s arnikou 100 ml

Kód výrobku: 549
100 %

Horská arnika bude vašim novým priateľom, je to zdroj blaha a potešenia a všestranný liečiteľ vašej pokožky, natiahnutých svalov a boľavých kĺbov .

Viac informácií

Skladom viac ako 5 kusov

Dnes odosielame, zajtra u vás.

Dnes odosielame, zajtra u vás.

12,99 €

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

WELEDA Masážny olej s arnikou 100 ml

Ak je nejaká bylinka všestranný odborník na regeneráciu pokožky, ale aj rôznych boľavých záležitostí vašich svalov i kostí, tak je to horská kvetinka Arnik.

Václav Hrabě píše v jednej zo svojich básní: "Spadol som zo skaly obrastenej arnikou a teraz ležím, rozodratú kožu mám plnú piesku suchého lístia a teba ..." Keby onen muž dosiahol na skalu, z ktorej spadol na arniku a použil ju, jeho regenerácia by prebiehala asi podstatne rýchlejšie, pretože vlastnosti tejto skromnej bylinky sú naozaj až zázračné.

Jej úžasné vlastnosti sú v arnikovom oleji skombinované s regeneračnými vlastnosťami brezy a slnečnicového a olivového oleja. O príjemný zážitok pre vaše zmysly a čuchové bunky sa postará prídavok prírodných éterických olejov s jemnou osviežujúcou vôňou.

Kedy arnikový olej pomáha

  • Bolesti natiahnutých svalov a kĺbov
  • Liečenie podliatin a pomliaždenín a pomôže aj so zčernelými nechtami
  • Bolesti pri reumatických chorobách
  • Prekrvovanie vencovitých ciev
  • Uvoľňovanie krvných zrazenín

Ale nemusíte mať až takéto problémy, aby bol pre vás arnikový olej prospešný. Pôsobí aj preventívne a regeneračne a jeho kvalita bola ocenená prestížnym nemeckým spotrebiteľským časopisom Öko-Test č. 2/2000 najvyššou známkou "veľmi dobrý".

Preventívne a regeneračné účinky arnikového oleja

  • Prevencia vzniku kŕčových žíl
  • Prekrvenie a prehriatie svalového tkaniva - napr. pre športovcov pred tréningom, aby sa zabránilo vzniku kŕčov pri veľkom výkone
  • Uvoľnenie a regenerácia po športovom výkone alebo inej fyzickej aktivite
  • Regenerácia pokožky príjemným prekrvením a zahriatím podkožného svalstva
  • Posilnenie tkaniva a odstránenie svalového napätia a stuhnutosti

Breza a ostatné látky obsiahnuté v prípravku pridajú k týmto skvelým vlastnostiam ešte ošetrenie kože ako sú drobné poranenia, plesňové ochorenia, niektoré typy ekzémov, akné a vyrážky.

Vaše svaly budú regenerované a príjemne prehriate, pokožka ošetrená, vláčna a pružná a váš dobrý pocit vás bude motivovať k ďalším aktivitám a príjemným prežitkom.

Z recenzií: "Som masér a používam arnikový olej pre svojich zákazníkov aj pre seba. Mám overené, že naozaj účinkuje priaznivo nielen na koži, ale aj hojivo na rôzne pomliaždeniny či bolesti svalov. Už by som iný olej nepoužíval."

Ako arnikový olej Weleda používať

Po kúpeli naneste olej na dlane a vtierajte krúživými pohybmi smerom k srdcu do vlhkej pokožky. Pri masáži naneste olej na dlane, ľahkým trením ho mierne zohrejte a potom už masírujte, vtierajte a vklepte do pokožky a svalov.

Olej si môžete pridať aj do horúceho kúpeľa.

Z čoho sa arnikový olej Weleda skladá

Olej zo semien slnečnice, olivový olej, parfum (prírodné éterické oleje) *, výťažok z kvetov arniky a listov brezy, limonén * linalool * geraniol *, kumarín * (* súčasť prírodných éterických olejov).

O výrobkoch Weleda

Všetky prípravky firmy Weleda sú vždy vyrábané z prírodných surovín bez umelých konzervačných látok. Rastliny pre výrobu produktov sú pestované v ekologickom poľnohospodárstve. Firma má vysoký morálny aj etický kredit ako pre výrobu, tak pre rokovania so zákazníkmi, partnermi i zamestnancami. Všetky prípravky podporujú osobný rozvoj, zdravý životný štýl či obnovujú zdravie človeka.

Informácie o produkte

Výrobca: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 549
Kód EAN: 4001638500814
Držiteľ rozhodnutia: WELEDA, spol. s r.o.

Recenzie (1)

WELEDA Masážny olej s arnikou 100 ml

Recenzie od 1 užívateľa s celkovým hodnotením 100 %.

Pridať recenziu produktu

100 %

Diskusia

WELEDA Masážny olej s arnikou 100 ml

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika