Obľúbené položky

Úvodná strana » Výrobcovia » C » Cemio Switzerland, s.r.o.

Cemio Switzerland, s.r.o.

 • CEMIO Metric 806 Duo Comfort tlakomer Registrovaný liečivy prípravok

  skladom > 5 ks

  Dvojitý komfort Klinicky presné merania (zachytenie a indikácia arytmií, WHO indikátor vyhodnotenia hranice hypertenzie, priemer posledných 3 meraní a pamäť pre 4 osoby) Jednoduchá obsluha (obsluha jedným tlačidlom, obrí displej pre ľahké čítanie, automatické vypnutie prístroja a zvuková signalizácia sú samozrejmosťou). Súčasťou prístroja je ďalej Univerzálna manžeta 22 - 36 cm, vhodná aj pre silnejšiu ruku Komfortný obal pre uloženie prístroja, vhodný aj na cesty Osobná karta merania krvného tlaku ZDARMA: Sieťový adaptér Prístroj je metrologicky testovaný vo Všeobecnej fakultnej nemocnici v Prahe podľa metrologických predpisov českého metrologického inštitútu.

  63,38 € -11% 71,59 €

 • Cemio ColaCaps double s vitamínom C 60 + 15 kapsúl zdarma Výživový doplnok

  Cemio ColaCaps double s vitamínom C 60 + 15 kapsúl zdarma

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Výživový doplnok. Cemio ColaCaps DOUBLE obsahuje zosilnenú dávku čistého kolagénu typu I v špičkovej kvalite CollPure®. Látkou pre správnu tvorbu kolagénu v organizme je tiež vitamín C, ktorý prispieva k udržaniu zdravých kostí a chrupaviek. Mäkké želatínové kapsule pre jednoduché prehĺtanie. Tabuľka zloženia Výživová složkaV 1 kapsule% ODD Čistý kolagén typu I 16 mg * Vitamín C 20 mg 20 % ODD – percento odporúčanej dennej dávky pre dospelých * – ODD nebola stanovená Zloženie Nosič (sójový olej, kokosový olej, sójový lecitín), želatínový obal (želatína, glycerol, čistená voda), kyselina askorbová, hovädzí kolagén, farbivo (oxid titaničitý, oxid železitý). Odporúčané dávkovanie 1 kapsula denne. Iné odporúčania Prípravok je vhodné užívať dlhodobo, aspoň 2 mesiace. Obmedzenia Nie je určené pre deti do 3 rokov.Ukladať mimo dosahu detí.Neprekračujte doporučené dávkovanie.Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávanie Uchovávajte v suchu pri teplote 15-25 ° C.Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením.Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku. Údaje o hmotnosti a veľkosti balenia 60+15 kapsúl 36,7 g.

  4,84 € -63% 13,25 €

 • CEMIO Metric 308 Smart Bezkontaktný teplomer ČR/SK: Výprodej Registrovaný liečivy prípravok

  CEMIO Metric 308 Smart Bezkontaktný teplomer ČR/SK: Výprodej

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Cemio Metric 308 SMART slúži na meranie telesnej teploty pomocou infračerveného žiarenia. Na rýchle a presné zmeranie telesnej teploty počas jednej sekundy stačí iba priblížiť sondu k čelu na vzdialenosť 5-8 cm a stlačiť tlačidlo. Rovnako je neoceniteľným pomocníkom pri meraní teploty hlavne u malých detí. Veľký podsvietený LCD displej zaistí ľahkú čitateľnosť nameranej hodnoty aj počas nerušeného nočného spánku vášho dieťaťa. Bezkontaktný teplomer: Cemio Metric 308 SMART ultrarýchly: Najpohodlnejší a najrýchlejší spôsob merania teploty. Pre meranie teploty na čele a okolitých oblastiach zo vzdialenosti 5-8 cm. Vysoká rýchlosť merania do 1 sekundy. Jeho ďalšie skvelé vlastnosti Veľký podsvietený LCD displej zaistí ľahkú čitateľnosť nameranej hodnoty aj počas nerušeného nočného spánku vášho dieťaťa. Spoľahlivý vďaka vysoko presnej infračervenej technológii SMART. Pamäť na 32 meraní. Jednoduché ovládanie iba jedným tlačidlom. Alarm pri vysokej teplote. Zvuková signalizácia konca merania. Funkcia opakovaného merania teploty. Vhodný tiež pre meranie teploty vody vo vani alebo nápoja vo fľaši. Ergonomický tvar pre pohodlné držanie. Automatické vypínanie. Súčasťou balenia sú 2 AA batérie.

  27,70 € -32% 41,00 €

 • CEMIO Metric 901 Melody tonometer Zdravotnícky prostriedok

  CEMIO Metric 901 Melody tonometer

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Cemio Metric 901 Melody Tonometer je digitálny tlakomer na pažu s unikátnym hlasovým sprievodcom. Tonometer zaručuje klinicky presné meranie krvného tlaku a pulzu. Prístroj sa vyznačuje jednoduchou obsluhou a poskytuje monitorovanie pomocou pamäte pre 2 osoby. Rozsah merania: Tlak 0–299 mm Hg Tep 40–199 tepov/min. Presnosť merania: Tlak ±3 mm Hg Tep ±5 % Pamäť: Automaticky ukladá posledných 120 meraní pre 2 užívateľov (celkom 240) Napájanie: 4 batérie typu AAA 1,5 V alebo sieťový napájací adaptér (rovnakosmerný prúd, 6 V, 600 mA s konektorom micro USB) Životnosť batérií: Približne 2 mesiace pri 3 meraniach denne Hmotnosť prístroja: Približne 290 g (bez batérií) Rozmery prístroja: 118 × 110 × 52 mm (dĺžka × šírka × výška) Obvod manžety: 22–40 cm

  75,20 € -23% 97,76 €

 • CEMIO Kamzík 2x60 kapsúl + Betakarotén s biotínom 6 mg 80+40… Výživový doplnok

  CEMIO Kamzík 2x60 kapsúl + Betakarotén s biotínom 6 mg 80+40 kapsúl ZADARMO

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Cemio Kamzík Špičková kvalita CollPure® zaisťuje maximálnu čistotu a originálny pôvod látok. Kolagén typu I - je prítomný v šľachách, väzivách a kostiach, kde vytvára pomerne silné vlákna. Tie sa ďalej spájajú do objemných vláknitých zväzkov (princíp povrazu), pretože väzy a šľachy musia vydržať silný tlak. Kolagén typu I je najrozšírenejším typom kolagénu. Vyskytuje sa aj v koži. Kolagén typu II - sa najviac vyskytuje v chrupavke. Tu, naopak, vytvára husté priestorové siete z veľmi tenkých vlákien, pretože chrupavka je namáhaná predovšetkým tlakom vo všetkých smeroch. Kolagén typu II drží chrupavku pohromade a zaisťuje jej pevnosť a odolnosť. Vitamín C - hrá kľúčovú úlohu pri tvorbe kolagénu v tele. Potrebujeme ho, aby sa vytvorila správna funkčná štruktúra kolagénových vlákien. Má teda zásadný vplyv na kvalitu a pevnosť kĺbových chrupaviek. Komu sa Cemio Kamzík hodí? ľuďom nadmerne zaťažujúcim kĺby, ľuďom ťažko pracujúcim aktívnym aj rekreačným športovcom ľuďom s nadváhou, starším ľuďom starším deťom a dospievajúcim v období rastu Zloženie výrobku Nutričná zložka v 1 kapsule: čistý kolagén typ I. 16 mg, čistý kolagén typ II. 20 μg, vitamín C 20 mg. Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku. Odporúčané dávkovanie Užívajte 1 kapsulu denne kedykoľvek počas dňa. Prípravok užívajte minimálne 2 mesiace (kompletná kúra). Kúru opakujte niekoľkokrát do roka. Pre dosiahnutie optimálneho efektu je vhodné užívať prípravok trvalo. Tvar a veľkosť kapsule boli navrhnuté na základe dlhodobých spotrebiteľských štúdií vykonaných vo Švajčiarsku a strednej Európe tak, aby poskytovali najvyšší komfort pri prehĺtaní. Kapsule sú navyše vyrobené modernou technológiou disperzie účinnej látky do oleja, ktorá zaisťuje vysokú biologickú dostupnosť, tj. maximálne využitie účinnej látky v organizme. Prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov. CEMIO Betakarotén s biotínom 6 mg 80+40 kapsúl ZADARMO Zloženie v jednej kapsule Beta-karotén 6 mg, nosič (sójový olej rafinovaný), obal kapsule (želatína, glycerol, čistená voda), beta-karotén, farbivo (oxid železitý).  Výrobok je bez cukru, bez lepku a bez laktózy. Odporúčané dávkovanie 1-2 kapsule denne. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

  22,00 € -33% 32,99 €

 • CEMIO Kamzík 120 kapslí Vianočné balenie 2017 Výživový doplnok

  CEMIO Kamzík 120 kapslí Vianočné balenie 2017

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Cemio Kamzík je špičkový kĺbny prípravok, ktorý predstavuje jedinečné spojenie rýdze prírody a špičkovej technológie. Vitamín C je látka pre správnu tvorbu kolagénu v organizme. V prípade jeho nedostatku sa v tele nevytvára plnohodnotný kolagén (vlákna nemajú správnu, dostatočne pevnú štruktúru). Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí a chrupaviek. Čo obsahuje Cemio Kamzík?     Kolagén typu I - je prítomný v šľachách, väzivách a kostiach, kde vytvára pomerne silná vlákna. Tie sa ďalej spájajú do objemných vláknitých zväzkov (princíp povrazu), pretože väzy a šľachy musí vydržať silný tlak. Kolagén typu I je najrozšírenejším typom kolagénu. Vyskytuje sa aj v koži.     Kolagén typu II - sa najviac vyskytuje v chrupavke. Tú naopak vytvára husté priestorovej siete z veľmi tenkých vlákien, pretože chrupavka je namáhaná prředevším tlakom vo všetkých smeroch. Kolagén typu II drží chrupavku pohromade a zaisťuje jej pevnosť a odolnosť.     Vitamín C - hrá kľúčovú úlohu pri tvorbe kolagénu v tele. Potrebujeme ho, aby sa vytvorila správna funkčná štruktúra kolagénových vlákien. Má teda zásadný vplyv na kvalitu a pevnosť kĺbových chrupaviek. Komu je Cemio Kamzík určený? Cemio Kamzík je určený všetkým, ktorí chcú správne starať o svoj pohybový aparát:     ľudia nadmerne zaťažujúce kĺby, ťažko pracujúci     aktívnych aj rekreační športovci     ľudia s nadváhou, starší ľudia     staršie deti a dospievajúci v období rastu Želatínové kapsule pre maximálne pohodlie pri užívaní Tvar a veľkosť kapsule boli navrhnuté na základe dlhodobých spotrebiteľských štúdií vykonaných vo Švajčiarsku a strednej Európe tak, aby poskytovali najvyšší komfort pri prehĺtaní. Kapsule sú navyše vyrobené modernou technológiou disperzie účinnej látky do oleja, ktorá zaisťuje vysokú biologickú dostupnosť, tj. Maximálne využitie účinnej látky v organizme. zloženie výrobku Nutričná zložka v 1 kapsule - Čistý kolagén typ I. 16 mg, čistý kolagén typ II. 20 mikrogramov, vitamín C 20 mg. Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku Odporúčané dávkovanie Užívajte 1 kapsulu denne kedykoľvek počas dňa. Prípravok užívajte minimálne 2 mesiace (kompletná kúra). Kúru opakujte niekoľkokrát do roka. Pre dosiahnutie optimálneho efektu je vhodné užívať prípravok trvalo. Prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov. Zvoľte si pravidelnú dobu, ktorá vám najlepšie vyhovuje (ráno, večer, po obede) - budete tak mať istotu, že na Kamzíka nezabudnete.

  19,57 € -18% 23,83 €

 • CEMIO Kamzík 60 kapsúl Výživový doplnok

  CEMIO Kamzík 60 kapsúl

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Cemio Kamzík je špičkový kĺbovej prípravok, ktorý predstavuje jedinečné spojenie rýdze prírody a špičkové technológie. Vitamín C je látka pre správnu tvorbu kolagénu v organizme. V prípade jeho nedostatku sa v tele nevytvára plnohodnotný kolagén (vlákna nemajú správnu, dostatočne pevnú štruktúru). Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí a chrupaviek. Zaujíma Vás, čo obsahuje Cemio KAMZÍK Kolagén typu I - je prítomný v šľachách, svaloch a kostiach, kde vytvára pomerne silná vlákna. Tie sa ďalej spájajú do objemných vláknitých zväzkov (princíp povrazu), pretože väzy a šľachy musí vydržať silný tlak. Kolagén typu I je najrozšírenejším typom kolagénu. Vyskytuje sa aj v koži. Kolagén typu II - sa najviac vyskytuje v chrupavke. Tú naopak vytvára husté priestorovej siete z veľmi tenkých vlákien, pretože chrupavka je namáhaná prředevším tlakom vo všetkých smeroch. Kolagén typu II drží chrupavku pohromade a zaisťuje jej pevnosť a odolnosť.Vitamín C - hrá kľúčovú úlohu pri tvorbe kolagénu v tele. Potrebujeme ho, aby sa vytvorila správna funkčná štruktúra kolagénových vlákien. Má teda zásadný vplyv na kvalitu a pevnosť kĺbových chrupaviek. Komu je Cemio Kamzík určený? Cemio Kamzík je určený všetkým, ktorí sa chcú správne starať o svoj pohybový aparát ľudia nadmerne zaťažujúce kĺby, ťažko pracujúci aktívní aj rekreační športovci ľudia s nadváhou, starší ľudia staršie deti a dospievajúci v období rastu Malé, mäkké želatínové kapsule pre maximálne pohodlie pri užívaní Tvar a veľkosť kapsule bolí navrhnuté na základe dlhodobých spotrebiteľských štúdie vykonaných vo Švajčiarsko a strednej Europe tak, aby poskytovali najvyššiu komfort pri prehĺtaní. Kapsule ŠÚ navyše vyrobené moderných technológií disperzie účinnej látky do oleja, ktora zaisťuje vysokú biologickú dostupnosť, tj. Maximálne Využitie účinnej látky v organizme. Zloženie výrobku Nutričná zložka v 1 kapsule - Čistý kolagén typ I. 16 mg, čistý kolagén typ II. 20 mikrogramov, vitamín C 20 mg.Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku Odporúčané dávkovanie Užívajte 1 kapsulu denne kedykoľvek počas dňa. Prípravok užívajte minimálne 2 mesiace (kompletná kúra). Kúru opakujte niekoľkokrát do roka. Pre dosiahnutie optimálneho efektu je vhodné užívať prípravok trvalo. Liek nie je určený pre deti do 3 rokov. TIP - Zvoľte si pravidelnú dobu, ktorá vám najlepšie vyhovuje (ráno, večer, po obede) - budete tak mať istotu, že na kamzíky nezabudnete. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

  11,21 € -32% 16,60 €

 • Cemio Dent Ultra Soft zubná kefka 1 + 1 zdarma

  skladom

  Značkové zaguľatené vlákna DuPont-Tynex® chránia ďasná a sklovinu. Špeciálne jemné a husté vlákna šetrne masírujú ďasná a nepoškodzujú zubnú sklovinu. Malá hlavička kefky zodpovedá moderným trendom v čistení chrupu. Rukoväť s protišmykovou úpravou. Odporúčané použitie Používajte 2x denne ráno a večer. Najlepšie však po každom jedle. Odporúčame výmenu zubnej kefky 1x za 3 mesiace. Pri vývoji vlastných produktov kladie spoločnosť dôraz na prvotriednu kvalitu surovín a špičkové výrobné procesy podliehajúce prísnym kontrolným mechanizmom. Spolupracujeme výhradne s renomovanými a dlhodobo preverenými zmluvnými dodávateľmi, a to najmä zo Švajčiarska (napr. Alpex Pharma SA alebo Swiss Caps AG), Európskej únie a Spojených štátov amerických.

  2,39 € -13% 2,74 €

 • CEMIO RED3 30 tablet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Receptura přípravku Cemio RED3® byla vyvinuta ve Švýcarsku.Prostata úzce souvisí s mužskou potencí a celkovou vitalitou organismu. Základ produktu proto tvoří trojice unikátních látek, jejichž účinnost vhodně rozvíjí další bylinné extrakty, které mají tisíciletou tradici v oblasti podpory mužského zdraví. Složky přípravku jsou pak zpracovány maximálně funkčními technologiemi do finální podoby kapslí. Podle nejnovějších poznatků* jsou prostata a potence dvě oblasti, které se navzájem ovlivňují. Je důležité řešit oblasti obě. Bylo prokázáno, že fungování prostaty se přímo promítá do kvality sexuálního života každého muže, a to bez ohledu na věk. Sexuální zdraví, včetně správného psychického stavu (sebevědomí), tak ovlivňuje celkovou vitalitu. * Mezinárodní výzkum v 6 evropských zemích a USA, 12 815 mužů léčených s BPH, MSAM-7 (Multi-national Survey of the Aging Male): Quality of Life and Sexual Function in Patients with Benign Prostatic Hyperplasia. Složení Slivoň africká 300 mg v jedné kapsli, Maca peruánská 25 mg v jedné kapsli, Sibiřský ženšen 100 mg v jedné kapsli, Len setý 40 mg v jedné kapsli, Kustovnice čínská 10 mg v jedné kapsli, Gumojilm jilmový 30 mg v jedné kapsli, Sója luštinatá 50 mg v jedné kapsli

  10,46 €

 • CEMIO Metric 304RF Digitálny teplomer pre deti Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 1 - 2 ks

  Cemio Metric 304 Rapid Flex pre deti je digitálny teplomer pre meranie telesnej teploty. Vďaka ohybnej špičke pre bezpečné meranie teploty je teplomer vhodný ako pre deti, tak pre dospelých. Výhody teplomera Vysoká rýchlosť - odmeranie teploty už do 10 sek Ohybná špička - môže byť používaný v podpazuší, orálne alebo rektálne Vodeodolný Veľký displej Detský dizajn Bezpečnosť - ohybná špička pre bezpečné meranie telesnej teploty aj u detí Pohodlná manipulácia - veľký dobre čitateľný LCD display Zvuková signalizácia vás upozorní na to, že je teplota zmeraná Technické špecifiká Indikácia výmeny batérie na displeji Pamäť posledného merania Presnosť - odchýlka merania +/- 0,1 ° C Rozpätie merania od 32 ° C do 42 ° C Balenie obsahuje plastové púzdro.

  6,11 € -8% 6,62 €

 • CEMIO Brusnice max 10000 mg 30 + 10 tabliet Výživový doplnok

  CEMIO Brusnice max 10000 mg 30 + 10 tabliet

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Prípravok Brusnice MAX 10 000 mg obsahuje koncentrovaný extrakt z kanadských brusníc (Vaccinium macrocarpon). Zloženie Extrakt z brusníc 25:1 (odp. 10 000 mg čerstvých plodov) - 400 mg Extrakt z brusníc, objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, maltodextrín, sodná soľ karboxymethylškrobu), protihrudkové činidlo (stearan horečnatý). Dávkovanie 1–2 tablety denne. Balenie 30 + 10 tabliet

  4,58 € -43% 8,05 €

 • CEMIO RED3 60 tabliet Výživový doplnok

  CEMIO RED3 60 tabliet

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Receptúra prípravku Cemio RED3® bola vyvinutá v Švajčiarsku.Prostata úzko súvisí s mužskou potenciou a celkovou vitalitou organizmu. Základ produktu preto tvorí trojica unikátnych látok, ktorých účinnosť vhodne rozvíjajú ďalšie bylinné extrakty, ktoré majú tisícročnú tradíciu v oblasti podpory mužského zdravia. Zložky prípravku sú potom spracované maximálne funkčnými technológiami do finálnej podoby kapsúl. Podľa najnovších poznatkov* sú prostata a potencia dve oblasti, ktoré sa navzájom ovplyvňujú. Je dôležité riešiť obe oblasti. Bolo preukázané, že fungovanie prostaty sa priamo premieta do kvality sexuálneho života každého muža, a to bez ohľadu na vek.Sexuálne zdravie, vrátane správneho psychického stavu (sebavedomie), tak ovplyvňuje celkovú vitalitu. * Medzinárodný výskum v 6 európskych krajinách a USA, 12 815 mužov liečených s BPH, MSAM-7 (Multi-national Survey of the Aging Male): Quality of Life and Sexual Function in Patients with Benign Prostatic Hyperplasia Zloženie Slivka africká 300 mg v jednej kapsule, Maca peruánska 25 mg v jednej kapsule, Sibírsky ženšen 100 mg v jednej kapsule, Ľan siaty 40 mg v jednej kapsule, Kustovnica čínska 10 mg v jednej kapsule, Gumojilm brestový 30 mg v jednej kapsule, Sója fazuľová 50 mg v jednej kapsule Obsah: 60 kapsúl

  15,39 € -25% 20,44 €

 • CEMIO Vitamín C 250 mg 100+30 tabliet ZADARMO Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Vitamín C patrí z hľadiska ľudského zdravia medzi najdôležitejšie vitamíny. Odhaduje sa, že v celkovej spotrebe vitamínov u človeka predstavuje vitamín C až 80%. Človek je odkázaný na príjem vitamínu C z potravy, nedokáže si ho totiž sám vytvoriť. Patrí medzi vitamíny rozpustné vo vode a v organizmu plní veľa úloh. Prispieva k normálnemu stavu kostí, zubov, chrupaviek, ciev a ďasien. Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Zvýšená spotreba vitamínu C nastáva pri vyššom zaťažení organizmu nepriaznivými vplyvmi okolia. Zvýšenú spotrebu vitamínu C majú najmä fajčiari, tehotné a dojčiace ženy či ľudia žijúci v znečistenom prostredí. Prípravok Cemio Vitamín C 250 mg obsahuje optimálne množstvo vitamínu C pre jeho doplnenie v organizme. Výhodou prípravku je forma malých ochutených tabliet. Zloženie Vitamín C (Acidum ascorbicum) - 250 mg kyselina L-askorbová, sladidlo (sorbitol), nosič (dihydrogénfosforečnan vápenatý), protihrudkové činidlo (stearan horečnatý), farbivo (beta-karotén, extrakt z červenej repy). Dávkovanie 1–2 tablety denne. Krátkodobo až 4 tablety denne. Balenie 100 + 30 tabliet

  3,98 € -10% 4,42 €

 • CEMIO Koenzym Q10 60 mg 30 + 30 kapsúl ZDARMA Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Koenzym Q10 je nepostradatelnou součástí každé buňky lidského organismu. Přípravek je obohacen o biotín, významný antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před volnými radikály. Jaké složky obsahuje CEMIO Koenzym Q10? Výživová složka: V 1 kapsli/ % DDDKoenzym Q10: 60 mg / není určenoBiotín Dávkování a další důležité informace Doporučené dávkování je 1 kapsle denně. Věnujte pozornost Není určeno pro děti do 3 let. Skladujte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 15–25 °C. Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy. Velikost balení: 60 tablet.

  8,89 € -14% 10,28 €

 • CEMIO Vápnik, Horčík, Zinok + D3 a K1 100+30 tabliet ZADARMO Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Prípravok Cemio Vápnik, horčík, zinok + D3 a K1 obsahuje kombináciu troch dôležitých minerálov a vitamínov D3 a K1. Vhodne dopĺňa potrebné minerály a vitamíny. Prípravok Cemio Vápnik, horčík, zinok + D3 a K1 obsahuje vitamíny a minerály prospešné pre ľudský organizmus. Vápnik je potrebný pre udržanie normálneho stavu kostí a zubov. Horčík je pre správnu funkciu svalov. Zinok podporuje imunitu, prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii a je dôležitý pre udržanie zdravia pokožky, vlasov a nechtov. Vitamín D a K prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí. Zloženie Výživová zložkaV 1 tablete% ODD Vápník 333,3 mg 42 Horčík 133,3 mg 35 Zinok 8,3 mg 83 Vitamín K1 45 µg 60 Vitamín D3 5 µg 100 % ODD – percento odporúčanej dennej dávky pre dospelých Tablety Cemio sú vyrábané vo veľmi vysokej kvalite. Dávkovanie 1–2x denne 1 tableta. Deti od 10 rokov 1 tableta denne. Nie je určené pre deti do 10 rokov.Výrobok je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.Neprekračujte odporúčané dávkovanie.Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Balenie 130 tabliet Skladovanie Uchovávajte v suchu pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Skladujte mimo dosahu detí. Informácie o výrobcovi Cemio Switzerland AG so sídlom v Zürichu je švajčiarska investičná a marketingová spoločnosť, ktorá investuje do farmaceutického priemyslu a rôznych oblastí zdravotníctva v regióne strednej Európy. V sortimente výrobcu nájdete doplnky stravy na kĺby, imunitu, pre podporu zdravia vlasov, nechtov, ale tiež zubné kefky, tehotenské testy alebo dokonca tlakomery.

  6,06 € -11% 6,80 €

 • CEMIO Panthenol s biotínom 40 mg 60+20 kapsúl ZADARMO Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Biotín prispieva k udržaniu normálneho stavu vlasov a pokožky. Zloženie Panthenol - 40 mg Biotín - 150 µg Nosič (slnečnicový olej), želatínový obal (želatína, glycerol, čistená voda), dexpanthenol, farbivo (luteín, oxid titaničitý, riboflavín), biotín. Dávkovanie 1 kapsula denne. Balenie 60 + 20 kapsúl

  4,71 € -12% 5,37 €

 • CEMIO Omega 3000 Forte s citrusom 60 tabliet + 60 ZADARMO Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Omega-3 nenasýtené mastné kyseliny majú preukázateľne priaznivý vplyv na zdravie kardiovaskulárneho systému. Tiež pomáhajú udržiavať mozgové funkcie. Prípravok Cemio Omega 3000 FORTE obsahuje koncentrované množstvo EPA a DHA – najúčinnejších mastných kyselín – získavaných z rybieho oleja. Účinky aktívnych zložiek DHA u tehotných a kojacich žien prispieva k správnemu vývoju mozgu a očí plodu a kojeného dieťaťa pri príjme aspoň 200 mg denne (obsiahnuté v 2 kapsuliach). DHA prispieva k udržaniu normálnej činnosti mozgu a normálneho zraku pei príjme 250 mg denne (obsiahnuté v 3 kapsuliach) Nenasýtené mastné kyseliny EPA a DHA pri dlhodobom užívaní prispievajú k normálnej činnosti srdca pri príjme 250 mg denne (obsiahnuté v 1 kapsule). Výživová zložka v 1 kapsule Rybí olej 1000 mg, z toho EPA min. 180 mg, DHA min. 120 mg. Rybí olej, obal kapsule (želatína, glycerol). Výrobok je bez cukru, bez lepku a bez laktózy. Odporúčané dávkovanie 1–3 kapsule denne počas jedla. Nie je určené pre deti do 10 rokov.

  7,06 €

 • Cemio Ginkgo premium max 60 + 30 tabliet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Aké sú účinky aktívnych látok? Horčík je nevyhnutný pre správnu funkciu svalov a nervovej sústavy. Prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.  Extrakt z Ginkgo biloba môže blahodarne pôsobiť na prekrvenie mozgu aj ostatných tkanív nášho tela. Zloženie 1 tableta obsahuje: "Extrakt Ginkgo biloba (24% glykozidov, 6% terpenolaktónov)" 60 mg, Horčík 150 mg. Odporúčané dávkovanie 1 tableta denne. Ďalšie dôležité informácie Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu pri teplote 15-25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku. Balenie obsahuje 60 + 30 tabliet. Hmotnosť obsahu: 63 g Balenie: 60 + 30 tabliet

  10,92 € -6% 11,61 €

 • CEMIO Hlíva s rakytníkem a sibírskym ženšenem 60 + 30 tablet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Hlíva ústřičná se vyznačuje vysokým obsahem betaglukanů. Navíc obsahuje koncentrovaný extrakt hlívy ústřičné a rakytník napomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost a imunitu organismu. Účinky aktivních složek Rakytník pro podporu imunity. Sibiřský ženšen pro podporu imunity a psychické i fyzické odolnosti. Složení v 1 tabletě Hlíva ústřičná (extrakt z plodnice 5:1 50mg) 250mg. Rakytník řešetlákový (extrakt z plodu 4:1 20mg) 80mg. Sibiřský ženšen – eleuterokok ostnitý (extrakt z kořene 10:1 20 mg) 200mg. Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku. Doporučené dávkování   1–2 tablety max. 3× denně. Děti do 12 let 1–2 tablety denně.

  11,68 €

 • CEMIO Brusnice MEGA 18000 - 50 + 10 kapslí Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Zloženie Výživová zložka - v 1 kapsule Extrakt z brusníc (ekvivalent 18 000 mg čerstvých plodov) - 575 mg Extrakt z koreňa žihľavy (zodpovedá 100 mg sušeného koreňa) - 25 mg Brusnicový extrakt, želatínový obal (želatína, glycerol, čistená voda), extrakt z koreňa žihľavy, protihrudkové činidlo (stearan horečnatý), farbivo (oxid titaničitý, karmín). Dávkovanie 1 kapsula denne Balenie 50 + 10 kapsúl

  10,92 € -9% 12,00 €

 • CEMIO Vápnik, Horčík, Zinok FORTE 100+30 tabliet ZADARMO Výživový doplnok

  CEMIO Vápnik, Horčík, Zinok FORTE 100+30 tabliet ZADARMO

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Prípravok Cemio Vápnik, Horčík, Zinok FORTE obsahuje kombináciu troch najdôležitejších minerálov a vitamínov D3 a K1. Vhodne dopĺňa potrebné minerály napríklad v tehotenstve. Vápnik prispieva k udržanie normálneho stavu kostí. Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Zinok prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii. Zloženie Výživová zložka V 1 tablete % OVD Vápnik 400 mg 50 Horčík 155 mg 41 Zinok 8,5 mg 85 Vitamín K1 45 µg 60 Vitamín D3 5 µg 100 Objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, sodná soľ karboxymethylcelulózy, sodná soľ karboxymethylškrobu), uhličitan vápenatý, oxid vápenatý, protihrudkové činidlo (stearan horečnatý), polevové činidlá (hydroxypropylmethylcelulóza, mastenec), oxid zinočnatý, farbivo (oxid titaničitý), fytomenadion, cholekalciferol. Dávkovanie 1–2x denne 1 tableta. Deti od 10 rokov 1 tableta denne. Balenie 100 + 40 tabliet

  7,15 € -15% 8,46 €

 • CEMIO Mega lecithin 1325 mg 100 + 30 kapsúl zdarma Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  MEGA Lecitín 1325 mg obsahuje zvýšenú dávku 1325 mg lecitínu, vyrobeného z geneticky nemodifikovanej sóje, vo forme mäkkých želatínových kapsúl, ktoré zaisťujú vysokú vstrebateľnosť. Zloženie Sójový lecitín - 1325 mg Sójový lecitín, obal kapsuly (želatína, glycerol, čistená voda, sorbitol), nosič (esterifikovaný sójový olej). Dávkovanie 1 kapsula denne, najlepšie s jedlom alebo po jedle. Dávkovanie je možné podľa potreby zvýšiť. Dospelí až 3x denne 2 kapsuly s jedlom, deti od 10 rokov max. 2x denne 1 kapsula. Balenie 100 + 30 kapsúl

  8,36 €

 • CEMIO Dent Soft zubná kefka 1+1 ZADARMO

  skladom do 24 hodín

  Špeciálne jemné husté vlákna Cemio kefky a rukoväť s protišmykovou úpravou, zodpovedajú moderným trendom v čistení chrupu. Výhody zubnej kefky Cemio Značkové zaguľatené vlákna DuPont-Tynex chránia ďasná a sklovinu. Malá hlavička zodpovedá moderným trendom v čistení chrupu. Rukoväť s protišmykovou úpravou. Návod na použitie Používajte 2x denne, ráno a večer, najlepšie však po každom jedle. Odporúčame výmenu zubnej kefky 1 x za 3 mesiace. Balenie obsahuje 2 kusy.

  2,39 € -13% 2,75 €

 • CEMIO Ginkgo 40 mg 60 + 30 kapsúl Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Prípravok s vysokým obsahom extraktu z ginkgo biloba (40 mg štandardizovaného extraktu – 24 % glykozidov a 6 % terpenolaktónov) s pozitívnym vplyvom na prekrvenie končatín a mozgu. Extrakt z Ginkgo biloba napomáha prekrvenie mozgu. Zloženie Extrakt Ginkgo biloba (24 % glykozidov, 6 % terpenolaktónov) - 40 mg Nosiče (sójový olej, palmový olej, kokosový olej), želatína, glycerol, štandardizovaný extrakt z listov Ginkgo biloba, emulgátor (sójový lecitín), včelí vosk, čistená voda, farbivá (E 141, E 171). Dávkovanie 1 kapsle denne Balenie 60 + 30 kapsúl

  6,17 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam