Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » S » SYNCARE

SYNCARE

 • SynCare gél pri aktívnom akné 15ml

  skladom do 24 hodín

  Účinné látkyciclopirox PoužitieGél pn aktívnom akné s antibakteriálnou prísadou.Najúčinnejší prostriedok na rýchle zvládnutie akné pri domácej starostlivosti. Látka ciclopirox pôsobí priamo proti pôvodcovi akné - Propionibacterium acne. Už po druhom použití je zjavný ústup aknózneho zápalu. DávkovaniePoužitie: Naneste na postihnuté miesto, Nevtierajte. Nepoužívajte dlhšie ako týždeň v kuse. KontraindikáciePrípravok nie je vhodný pre deti do 12 rokov. Vedľajšie príznakyNie sú známe. FaktyStarostlivosť o pleť s aknéAkné je ochorenie vývodov mazových žliaz. Niektoré formy a štádiá je možné ošetrovať v kozmetickom salóne, iné musí liečiť dermatológ. Intenzita akné súvisí s vrodenými faktormi. Menej významný je vplyv stravy. SynCare prichádza s konceptom účinnej čistiacej antibakteriálnej starostlivosti v salóne a cielenej dlhodobej hygienickej starostlivosti pri domácom ošetrení. PoznámkaPäť dobrých dôvodov prečo používať kozmetiku SynCare:1.SynCare je privátne česká dermokozmetická značka, ktorú propaguje rad prestížnych časopisov.2.Dermokosmetika SynCare je dostupná v širokej sieti kozmetických salónov, vybraných lekární a špecializovaných ambulanciách lekárskej kozmetiky.3.94% výrobkov je bez parfumu (stav k 1.5.2008).4.Výrobky sú balené v hygienických obaloch-tubách a dávkovačoch. Nepoužívame kelímky - to nám umožnilo znížiť množstvo konzervačných látok na minimálne množstvo.5.Garantujeme vrátenie peňazí bez udania dôvodov reklamácie do 60 dní od kúpy, zostane ak minimálne polovica objemu výrobku. Čo znamená SynCareSynCare vzniklo spojením latinskej predpony "syn-", čo znamená "k" alebo "na", a anglického slova care- starostlivosť. Voľne dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pre starostlivosť. V názve je vyjadrené prianie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotnej starostlivosti o pokožku.Výberové značky SynCareDermaBGTEXIN- rad s oligobotulotoxinem proti vráskam AHA G-rad s ovocnými kyselinami na AHA peeling Lacríma- prípravky obsahujúce morské aktívne látky.BalneoWellness - prostriedky vhodné aj na kúpeľníctvo, fitness a starostlivosť o telo pri aktívnej relaxácii.Dermokozmetika SynCare obsahuje aktívne látky rôznej biologickej a fyzikálnej povahy. Mierny sedimentový zákal u niektorých kozmetických sér nie je chybou výrobku, ale dokladom, že SynCare nepoužíva chemické stabilizátory viskozitu. Hlavné účinné zložky dermokozmetiky SynCareV našej spoločnosti kladieme veľký dôraz na výber vhodných kozmeticky účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívnej látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare. ZloženieÚčinné látky: ciclopirox, levanduľová silica.

  8,81 € -10% 9,80 €

 • SynCare Tonikum anti-akné 200ml

  skladom do 24 hodín

  Užití Vyvážený komplex vybraných bylin zajišťuje pleti s akné šetrnou dezinfekci. Mléčná složka snižuje pH pleti, atím brání vzniku dalších zánětlivých ložisek. Dávkování Použití: Vatovým tamponem navlhčeným tonikem rovnoměrně potírejte obličej a krk. Příznaky Péče o pleť s akné. Akné je onemocnění vývodů mazových žláz. Některé formy a stadia lze ošetřovat v kosmetickém salonu, jiná musí léčit dermatolog. Intenzita akné souvisí s vrozenými faktory. Méně významný je vliv stravy. SynCare přichází s konceptem účinné čisticí antibakteriální péče v salonu a cílené dlouhodobé hygienické péče při domácím ošetření. Kontraindikace Nejsou známy. Vedlejší příznaky Nejsou známy. Fakta Speciální dermokosmetická péče o hraniční stavy pokožky. Dermokosmetické přípravky zpravidla působí na hraniční kosmetický defekt — hyperpígmentace, jizvy, kuperózu, citlivou pleť, akné - podobně jako léčiva. Cíleně ovlivňují kožní nedostatek použitím speciálních účinných látek. Přípravky jsou bez parfému a k jednotlivým skupinám jsou zpracovány podrobné doplňující informace. Poznámka Pět dobrých důvodů proč používat kosmetiku SynCare: 1.SynCare je privátní česká dermokosmetická značka, kterou propaguje řada prestižních časopisů. 2.Dermokosmetika SynCare je dostupná v široké síti kosmetických salonů, vybraných lékáren a specializovaných ambulancích lékařské kosmetiky. 3.94 % výrobků je bez parfému (stav k 1.5.2008). 4.Výrobky jsou baleny v hygienických obalech-tubách a dávkovačích. Nepoužíváme kelímky - to nám umožnilo snížit množství konzervačních látek na minimální množství. 5.Garantujeme vrácení peněz bez udání důvodů reklamace do 60 dnů od koupě, zbude-li minimálně polovina objemuvýrobku. Co znamená SynCare SynCare vzniklo spojením latinské předpony „syn-", což znamená „k" nebo „pro", a anglického slova care- péče. Volně lze SynCare přeložit jako K péči nebo Pro péči a v názvu je vyjádřeno přání, aby dermokosmetika SynCare byla součásti Vaší celoživotní péče o pokožku. Výběrové značky SynCare DermaBOTEXIN- řada s oligobotulotoxinem proti vráskám AHA G-řada s ovocnými kyselinami pro AHA peeling Lacrima- přípravky obsahující mořské aktivní látky. BalneoWellness - prostředky vhodné rovněž pro lázeňství, fitness a péči o tělo při aktivní relaxaci. Dermokosmetika SynCare obsahuje aktivní látky různé biologické a fyzikální povahy. Mírný sedimentový zákal u některých kosmetických sér neni vadou výrobku, ale dokladem, že SynCare nepoužívá chemické stabilizátory viskozity. Hlavní účinné složky dermokosmetiky SynCare V naši společnosti klademe velký důraz na výběr vhodných kosmeticky účinných složek. Nejde jen o volbu skutečně aktivní látky, ale také o to, jestli se látka může uvolňovat z kosmetického základu do kůže a v jakém množství. Základní pravidla farmakologie jsou nepostradatelnou součástí vývojových postupů SynCare. Složení Účinné látky: extrakt šalvěje, arniky a dubové kůry, kyselina mléčná, pantenol.

  7,82 €

 • SYNCARE make-up 404 pro pleť s akné 30 ml

  skladom do 24 hodín

  Pleť s aknózními ložisky vyžaduje za určitých okolností krytí make-upem. Běžné přípravky často ucpávají póry a podporují tvorbu mazu. Make-up Acne Soft poskytuje Vaší pleti rovněž fyzikální ochranu před UV zářením díky obsahu UV filtrů. Acne Soft je jiný Dlouhodobé testy prokázaly, že díky obsahu polysiloxanových složek nezatěžuje pokožku mazem a má vynikající krycí vlastnosti. Díky zastoupení antibakteriální složky chrání Acne Soft spolehlivě před rozvojem aknózního zánětu. Hlavní účinné složky dermokosmetiky SynCare V naší společnosti klademe velký důraz na výběr vhodných kosmeticky účinných složek. Nejde jen o volbu skutečně aktivní látky, ale také o to, jestli se látka může uvolňovat z kosmetického základu do kůže a v jakém množství. Základní pravidla farmakologie jsou nepostradatelnou součástí vývojových postupů SynCare. Pět dobrých důvodů proč používat kosmetiku SynCare 1. SynCare je privátní česká dermokosmetická značka, kterou propaguje řada prestižních časopisů. 2. Dermokosmetika SynCare je dostupná v široké síti kosmetických salonů, vybraných lékáren a specializovaných ambulancích lékařské kosmetiky. 3. 94 % výrobků je bez parfému (stav k 1.5.2008). 4. Výrobky jsou baleny v hygienických obalech-tubách a dávkovačích. Nepoužíváme kelímky - to nám umožnilo snížit množství konzervačních látek na minimální množství. 5. Garantujeme vráceni peněz bez udáni důvodů reklamace do 60 dnů od koupě, zbude-li minimálně polovina objemu výrobku. Co znamená SynCare SynCare vzniklo spojením latinské předpony „syn-", což znamená „k" nebo „pro", a anglického slova care- péče. Volně lze SynCare přeložit jako K péčí nebo Pro péči a v názvu je vyjádřeno přání, aby dermokosmetika SynCare byla součásti Vaší celoživotní péče o pokožku. Doporučená aplikace Naneste na pleť a rovnoměrně rozetřete.

  12,86 €

 • SynCare White Action depigment. krém 75ml

  skladom do 24 hodín

  Účinné látkykyselina azelaovákyselina mliečna PoužitieDepigmentačná starostlivosťDermatológovia už desiatky rokov poznajú zosvetľujúci účinky kyseliny azelaovej. Táto látka sa bežne vyskytuje v ovocí a zelenine a je označovaná ako beta-hydroxy kyselina. Je prítomná aj v ľudskom tele, a preto je úplne bezpečná prí aplikácii na pokožku. Prípravok White Action s obsahom azelovej kyseliny účinne zosvetľuje pigment do úrovne prirodzenej farby pokožky. White Action - krém na zosvetľovanie pigmentu.Unikátny prípravok na zosvetľovanie benígnych pigmentových škvŕn. Obsahuje najúčinnejšiu dostupnú kozmetickú látku - kyselinu azelaovú, ktorá má preukázateľný účinok na zosvetľovanie pigmentových škvŕn. Garancia účinkuje po trojmesačnej pravidelnej aplikácii. DávkovaniePoužitie: Naneste rovnomerne 1x denne (najlepšie večer) na pigmentový útvar. Pred aplikáciou čítajte dôkladne písomnú informáciu. PoznámkaPäť dobrých dôvodov, prečo používať kozmetiku SynCare:1. SynCare je privátna česká Dermokozmetická značka, ktorú propaguje rad prestížnych časopisov.2. Dermokozmetika SynCare je dostupná v širokej sieti kozmetických salónov, vybraných lekární a špecializovaných ambulanciách lekárskej kozmetiky.3. 94% výrobkov je bez parfumu (stav k 1.5.2008).4. Výrobky sú balené v hygienických obaloch-tubách a dávkovačoch. Nepoužívame kelímky - to nám umožnilo znížiť množstvo konzervačných látok na minimálne množstvo.5. Garantujeme vrátenie peňazí bez udania dôvodu reklamácie do 60 dní od kúpy, ak zostane minimálne polovica objemu výrobku. Čo znamená SynCareSynCare vzniklo spojením latinskej predpony "syn-", čo znamená "k" alebo "na", a anglického slova care- starostlivosť. Voľne možno SynCare preložiť ako Na starostlivosť alebo Pre starostlivosť a v názve je vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotnej starostlivosti o pokožku.Výberové značky SynCareDermaBOTEXIN- rad s oligobotulotoxínom proti vráskam AHA G-rad s ovocnými kyselinami na AHA peeling Lacrima- prípravky obsahujúce morské aktívne látky.BalneoWellness - prostriedky vhodné aj na kúpeľníctvo, fitness a starostlivosť o telo pri aktívnej relaxácii.Dermokozmetika SynCare obsahuje aktívne látky rôznej biologickej a fyzikálnej povahy. Mierny sedimentový zákal u niektorých kozmetických sér nie je chybou výrobku, ale dokladom, že SynCare nepoužíva chemické stabilizátory viskozity. Hlavné účinné zložky dermokozmetiky SynCareV našej spoločnosti kladieme veľký dôraz na výber vhodných kozmeticky účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívnej látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare. ZloženieÚčinné látky: kyselina azelaová, kyselina mliečna.

  23,61 € -10% 26,20 €

 • SynCare Perioderm krém 75ml

  skladom do 24 hodín

  Prípravok je určený na ošetrenie citlivej kože pri periorálnej alebo periorbitálnej dermatitíde. Napomáha znižovať úroveň podráždenia a začervenania pokožky. Je vhodný aj na starostlivosť po spálení kože pri opaľovaní. Krém obsahuje ako účinné látky organicky viazaný zinok, minerálnu japonskú zeminu akadama, zásaditý komplex horčíka a silikátov. Všetky tieto látky priaznivo pôsobia na regeneráciu pokožky a jej upokojenie. Aplikácia: 2x denne votrite do pokožky okolo úst, prípadne okolo očí. Zloženie: zinc gluconate, akadama soil extract, magnézium gluconate, aluminum magnesium hydroxide stearate, deionised water, cetyl alcohol, paraffinum liquidum, petrolát, ceteareth-25, sodium pyrophosphate, p-chlór-m-krezol, phosphoric acid, sodium chloride

  12,91 €

 • SynCare Gel anti-akné 75ml

  skladom do 24 hodín

  Biokomplex jemného přírodního extraktu arniky horské a zinku společně s protizánětovou složkou bisabololem účinně působí na bakterie akné, výrazně snižuje produkci kožního mazu a uzavírá vývody mazových žláz a celkově zklidňuje pleť. Složení přípravku Aqua, Salvia Officinalis (Extract), Alcohol denat., Propylene Glycol, Hydrolyzed Hazelnut Protein, Carbomer, Bisabolol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Lavandula Angustifolia (Oil). Používání výrobku Naneste lokálně na postižené místo.

  8,10 €

 • SynCare Renovia nočný krém 50 ml

  SynCare Renovia nočný krém 50 ml

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Použitie Renovia nočný výživný krém je prvý prípravok, ktorý kombinuje hydratačné účinky kyseliny hyalurónovej s omladzujúcim efektom retinolu a výživným pôsobením ceramidov. Dávkovanie Podľa príbalového letáku. Starostlivosť o zrelú a starnúcu pleť patrí k najnáročnejšiemu kozmetickému ošetrovaniu. Starnutie pleti je proces, ktorý sa nedá zastaviť, možno ho však spomaliť. Fakty Poznáte denný Renovia krém? A myslíte si. že ste poznáte najpríjemnejšie od SynCare? Mýlite sa. Renovia nočný výživný krém je prvý prípravok, ktorý kombinuje hydratačné účinky kyseliny hyalurónovej s omladzujúcim efektom retinolu a výživným pôsobením ceramidov. Bohatý krém sa prekvapivo rýchlo vstrebe a zanechá pokožku jemnú a vyhladenú. Teraz už nič nebráni tomu, aby Renovia chránila omladzujúci spánok Vašej pleti. Poznámka Päť dobrých dôvodov prečo používať kozmetiku SynCare: 1. SynCare je privátne česká dermokozmetická značka, ktorú propaguje rad prestížnych časopisov. 2. Dermokozmetika SynCare je dostupná v širokej sieti kozmetických salónov, vybraných lekární a špecializovaných ambulanciách lekárskej kozmetiky. 3. 94% výrobkov je bez parfumu (stav k 1.5.2008). 4. Výrobky sú balené v hygienických obaloch-tubách a dávkovačoch. Nepoužívame kelímky - to nám umožnilo znížiť množstvo konzervačných látok na minimálne množstvo. 5. Garantujeme vrátenie peňazí bez udania dôvodov reklamácie do 60 dní od kúpy, ak zostane minimálne polovica objemu výrobku. Čo znamená SynCare SynCare vzniklo spojením latinskej predpony "syn-", čo znamená "k" alebo "na", a anglického slova care- starostlivosť. Voľne možno SynCare preložiť ako Na starostlivosť alebo Pre starostlivosť, pričom v názve je vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotnej starostlivosti o pokožku. Výberové značky SynCare DermaBOTEXIN- rad s oligobotulotoxínom protí vráskám AHA                                                                 G-rad s ovocnými kyselinami na AHA peeling                                                                                  Lacríma- prípravky obsahujúce morské aktívne látky.                                                         BalneoWellness - prostriedky vhodné aj na kúpeľníctvo, fitness a starostlivosť o telo pri aktívnej relaxácii.  Dermokozmetika SynCare obsahuje aktívne látky rôznej biologickej a fyzikálnej povahy. Mierny sedimentový zákal u niektorých kozmetických sér nie je chybou výrobku, ale dokladom, že SynCare nepoužíva chemické stabilizátory viskozity. Hlavné účinné zložky dermokozmetiky SynCare.   V našej spoločnosti kladieme veľký dôraz na výber vhodných kozmeticky účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívnej látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare. Zloženie Účinné látky: kyselina hyalurónová, retinol, ceramid-3.

  19,99 € -28% 27,60 €

 • SynCare Biominarál hydratační krém 75ml

  skladom do 24 hodín

  Užití Mastná a smíšená pleť trpí nadbytkem mazu, ale často i nedostatkem hydratace. BioMineral hydratační krém obsahuje ionty solí Mrtvého moře, které v pleti dlouhodobě poutají vlhkost. Přírodní retinol pleť výrazně zjemňuje a působí proti nadměrné tvorbě mazu. Krém obsahuje UV filtr s faktorem 8 a lze jej použít rovněž pro denní ošetření. Poznámka Pět dobrých důvodů proč používat kosmetiku SynCare: 1.SynCare je privátní česká dermokosmetická značka, kterou propaguje řada prestižních Časopisů. 2.Dermokosmetika SynCare je dostupná v široké síti kosmetických salonů, vybraných lékáren a specializovaných ambulancích lékařské kosmetiky. 3.94 % výrobků je bez parfému (stav k 1.5.2008). 4.Výrobky jsou balenyv hygienických obalech-tubách a dávkovačích. Nepoužíváme kelímky - to nám umožnilo snížit množství konzervačních látek na minimální množství. 5.Garantujeme vráceni peněz bez udání důvodů reklamace do 60 dnů od koupě, zbude-li minimálně polovina objemuvýrobku. Co znamená SynCare SynCare vzniklo spojením latinské předpony „syn-", což znamená „k" nebo „pro", a anglického slova care- péče. Volně lze SynCare přeložit jako K péči nebo Pro péči a v názvu je vyjádřeno přáni, aby dermokosmetika SynCare byla součásti Vaší celoživotní péče o pokožku. Výběrové značky SynCare DermaBOTEXIN- řada s olígobotulotoxinem proti vráskám AHA G-řada s ovocnými kyselinami pro AHA peeling Lacríma- přípravky obsahující mořské aktivní látky. BalneoWellness - prostředky vhodné rovněž pro lázeňství, fitness a péči o tělo pň aktivní relaxaci. Dermokosmetika SynCare obsahuje aktivní látky různé biologické a fyzikální povahy. Mírný sedimentový zákal u některých kosmetických sér neni vadou výrobku, ale dokladem, že SynCare nepoužívá chemické stabilizátory vískozity. Hlavní účinné složky dermokosmetiky SynCare V naší společností klademe velký důraz na výběr vhodných kosmeticky účinných složek. Nejdejen o volbu skutečně aktivní látky, ale také o to, jestli se látka může uvolňovat z kosmetického základu do kůže a v jakém množství. Základní pravidla farmakologie jsou nepostradatelnou součásti vývojových postupů SynCare. Složení Účinné látky: ionty solí Mrtvého moře. retinol, vitamín E

  12,65 €

 • SYNCARE Renovia oční krém BIO 30 ml

  skladom do 24 hodín

  Pleť očních partií bude revitalizovaná, vypnutá a svěží. Díky obsahu rostlinných ceramidů a vitamínů E a A bude Vaše pokožka očního okolí dlouhodobě vyživována. Použití: Lehce vklepejte na horní a dolní víčko a do okolí očí. Péče o okolí oči Okolí očí je jednou z nejcitlivějších oblastí pokožky. Aplikace nevhodného kosmetického prostředku může způsobit podráždění očního okolí. Pro kosmetiku k užití u očních partií platí stejné zásady jako na přípravky pro děti. Nesmějí v ní být parfémy, nadměrné množství konzervačních látek ani jiné dráždivé složky. Složení: Účinné látky: sójový olej bio, bambucké máslo bio, ceramid 3, vitamín E, vitamin A, skvalan

  13,13 €

 • SynCare Renovia denný krém 50 ml

  skladom do 24 hodín

  Použitie:Pocit dokonale hydratovanej a upokojenej pokožky Vás bude sprevádzať minimálne 12 hodín po aplikácii krému. Vďaka obsahu omladzujúcej látky - Glukonolaktónu - krém dlhodobo pôsobí proti vzniku vrások. Kombinácia UVA + UBA filtra veľmi spoľahlivo chráni Vašu pokožku pred nežiadúcimi účinkami slnečného žiarenia. Dávkovanie: podľa príbalového letáku. Fakty:Starostlivosť o zrelú a starnúcu pleť patrí k najnáročnejšiemu kozmetickému ošetrovaniu. Starnutie pleti je proces, ktorý sa nedá zastaviť, možno ho však spomaliť. Poznámka  Päť dobrých dôvodov prečo používať kozmetiku SynCare:  1. SynCare je privátne česká dermokozmetická značka, ktorú propaguje rad prestížnych časopisov.  2. Dermokozmetika SynCare je dostupná v širokej sieti kozmetických salónov, vybraných lekární a špecializovaných ambulanciách lekárskej kozmetiky.  3. 94% výrobkov je bez parfumu (stav k 1.5.2008).  4. Výrobky sú balené v hygienických obaloch-tubách a dávkovačoch. Nepoužívame kelímky - to nám umožnilo znížiť množstvo konzervačných látok na minimálne množstvo.  5. Garantujeme vrátenie peňazí bez udania dôvodov reklamácie do 60 dní od kúpy, ak zostane minimálne polovica objemu výrobku. Čo znamená SynCare  SynCare vzniklo spojením latinskej predpony "syn-", čo znamená "k" alebo "na", a anglického slova care- starostlivosť. Voľne možno SynCare preložiť ako Na starostlivosť alebo Pre starostlivosť, pričom v názve je vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotnej starostlivosti o pokožku.  Výberové značky SynCare DermaBOTEXIN- rad s oligobotulotoxínom protí vráskám AHA                                                                 G-rad s ovocnými kyselinami na AHA peeling                                                                                  Lacríma- prípravky obsahujúce morské aktívne látky.  BalneoWellness - prostriedky vhodné aj na kúpeľníctvo, fitness a starostlivosť o telo pri aktívnej relaxácii.  Dermokozmetika SynCare obsahuje aktívne látky rôznej biologickej a fyzikálnej povahy. Mierny sedimentový zákal u niektorých kozmetických sér nie je chybou výrobku, ale dokladom, že SynCare nepoužíva chemické stabilizátory spôsobujúce viskozitu. Hlavné účinné zložky dermokozmetiky SynCare.   V našej spoločnosti kladieme veľký dôraz na výber vhodných kozmeticky účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívnej látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare. Zloženie: Účinné látky: glukonolaktón, avokádový olej, bísabolol, vitamín E,

  17,83 €

 • SynCare Nicream krém 75ml

  skladom do 24 hodín

  Užití Nicream je unikátní aktivní emulze, jejíž účinná látka proniká hluboko do pokožky bez nežádoucího efektu návyku. Zázvorový extrakt v C02 bohatý na fytogingeroly spolu s přírodním bisabololem mají výborné zklidňující a protizánětlivé vlastnosti. Vaše pleť bude jemná, zářící a svěží. Přípravek obsahuje UV filtr a je vhodný pro denní ochranu i večerní výživnou péči. Fakta NICE- krásný, CREAM- krém. Tento krém je skutečně krásný. Poznámka Pět dobrých důvodů proč používat kosmetiku SynCare: 1. SynCare je privátní česká dermokosmetická značka, kterou propaguje řada prestižních časopisů. 2. Dermokosmetika SynCare je dostupnáv široké síti kosmetických salonů, vybraných lékáren a specializovaných ambulancích lékařské kosmetiky. 3. 94 % výrobků je bez parfému (stav k 1.5.2008). 4. Výrobky jsou baleny v hygienických obalech-tubách a dávkovačích. Nepoužíváme kelímky - to nám umožnilo snížit množství konzervačních látek na minimální množství. 5. Garantujeme vrácení peněz bez udání důvodů reklamace do 60 dnů od koupě, zbude-li minimálně polovina objemu výrobku Co znamená SynCare SynCare vzniklo spojením latinské předpony „syn-", což znamená „k" nebo „pro", a anglického slova care- péče. Volně lze SynCare přeložit jako K péči nebo Pro péči a v názvu je vyjádřeno přání, aby dermokosmetika SynCare byla součásti Vaší celoživotní péče o pokožku. Výběrové značky SynCare DermaBOTEXIN- řada s oligo botulotoxinem proti vráskám AHA G-řada s ovocnými kyselinami pro AHA peeling Lacríma- přípravky obsahující mořské aktivní látky. BalneoWellness - prostředky vhodné rovněž pro lázeňství, fitness a péči o tělo při aktivní relaxaci. Dermokosmetika SynCare obsahuje aktivní látky různé biologické a fyzikální povahy. Mírný sedimentový zákal u některých kosmetických sér není vadou výrobku, ale dokladem, že SynCare nepoužívá chemické stabilizátory viskozity. Hlavní účinné složky dermokosmetiky SynCare V naší společnosti klademe velký důraz na výběr vhodných kosmeticky účinných složek. Nejde jen o volbu skutečně aktivní látky, ale také o to, jestli se látka může uvolňovat z kosmetického základu do kůže a v jakém množství. Základní pravidla farmakologie jsou nepostradatelnou součástí vývojových postupů SynCare. Složení Účinné látky: zázvorový extrakt, bisabolol, vitamín E, rostlinný glycerin.Obsahuje fyzikální UV filtr.

  17,24 €

 • SynCare AcneNORM 60 tob. Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Jedná se o doplněk stravy. Složení se uvádí v českém jazyce: silymarin ( z ostropestřce mariánského ), zinek, selen, želatinová kapsle. AcneNORM dále obsahuje zinek a selen. Oba prvky podporují antioxidační účinky AcneNORMU. Přípravek je nezbytné zapít 100 ml vody.

  14,75 €

 • SynCare Sebucel krém 75ml

  skladom do 24 hodín

  Účinné látky Urea Sojový olej Polidokanol Užití Sebucel krém Základ krému tvoří přírodní sójový olej, který působí proti nadměrné suchosti pleti, snižuje rizika výskytu praskání pokožky, svědění nebo vzniku ekzémů. Krém je možné použít také pro regeneraci pokožky poškozené chemickými látkami. Pro použití na ekzémy se poraďte se svým kožním lékařem. Krém je vhodný i pro děti. Dávkování Použití: Naneste rovnoměrně na obličej a krk 1—3x denně. Příznaky Extrémně suchá pokožkavčetně dětské pleti. Velmi suchá gokožka je hraničním stavem mezi kosmetickým defektem a kožním onemocněním. Často provází některé fáze atopické dermatitidy nebo poruchy tvorby mazu s výrazným šupinatěním - ichtyózy. Součásti projevů je svěděni, praskání kůže a začervenáni. Zmíněné obtíže jsou často patrné již u malých dětí, kde navýznamu získává zvláště potlačení svědění a zvláčnění pokožky vhodnými přípravky. Kontraindikace Nejsou známy. Vedlejší příznaky Nejsou známy. Poznámka Pět dobrých důvodů proč používat kosmetiku SynCare: 1. SynCare je privátní česká dermokosmetická značka, kterou propaguje řada prestižních časopisů. 2. Dermokosmetika SynCare je dostupná v široké sítí kosmetických salonů, vybraných lékáren a specializovaných ambulancích lékařské kosmetiky. 3. 94% výrobků je bez parfému (stav k 1.5.2008). 4. Výrobky jsou baleny v hygienických obalech-tubách a dávkovačích. Nepoužíváme kelímky - to nám umožnilo snížit množství konzervačních látek na minimální množství. 5. Garantujeme vrácení peněz bez udání důvodů reklamace do 60 dnů od koupě, zbude-lí minimálně polovina objemu výrobku. Co znamená SynCare SynCare vzniklo spojením latinské předpony „syn-", což znamená „k" nebo „pro", a anglického slova care- péče. Volně lze SynCare přeložit jako K péči nebo Pro péčí a v názvu je vyjádřeno přání, aby dermokosmetika SynCare byla součástí Vaší celoživotní péče o pokožku. Výběrové značky SynCare DermaBOTEXIN- řada s olígobotulotoxinem protivráskám AHA G-řada s ovocnými kyselinami pro AHA peeling Lacrima- přípravky obsahující mořské aktivní látky. BalneoWellness - prostředky vhodné rovněž pro lázeňství, fitness a péčí o tělo při aktivní relaxaci. Dermokosmetika SynCare obsahuje aktivní látky různé biologické a fyzikální povahy. Mírný sedimentový zákal u některých kosmetických sér není vadou výrobku, ale dokladem, že SynCare nepoužívá chemické stabilizátory vískozity. Hlavní účinné složky dermokosmetiky SynCare V naší společnosti klademe velký důraz na výběr vhodných kosmeticky účinných složek. Nejde jen o volbu skutečně aktivní látky, ale také o to, jestli se látka může uvolňovat z kosmetického základu do kůže a v jakém množství. Základní pravidla farmakologie jsou nepostradatelnou součástí vývojových postupů SynCare. Složení Účinné látky: sójový olej bio, urea.

  12,16 €

 • SYNCARE Gel s arganovým olejem a skvalanem 75 ml

  skladom do 24 hodín

  Použití: Naneste na vyčištěnou pleť, následně aplikujte krém nebo masku podle typu pleti. Péče o suchou a dehydrovanou pleť. Snížená hydratace pokožky se často projevuje ztrátou její elasticity a napětí (turgoru). Naopak suchá pleť může být dobře hydratována - například dětská pokožka - ale trápí ji nedostatek tukových složek. V dospělosti je porucha tvorby mazu a hydratace Často kombinována a pleť vyžaduje pravidelnou účinnou ochranu a rehydratační kosmetickou péči. Pět dobrých důvodů proč používat kosmetiku SynCare: 1.SynCare je privátní Česká dermokosmetická značka, kterou propaguje řada prestižních časopisů. 2.Dermokosmetika SynCare je dostupnáv široké síti kosmetických salonů, vybraných lékáren a specializovaných ambulancích lékařské kosmetiky. 3.94 % výrobků je bez parfému (stav k 1.5.2008). 4.Výrobky jsou baleny v hygienických obalech-tubách a dávkovačích. Nepoužíváme kelímky - to nám umožnilo snížit množství konzervačních látek na minimální množství. 5.Garantujeme vráceni peněz bez udání důvodů reklamace do 60 dnů od koupě, zbude-li minimálně polovina objemuvýrobku.

  8,92 €

 • SYNCARE DermaBotexin Noční krém proti vráskám 30 ml

  skladom do 24 hodín

  Přípravek obsahuje látku Argireline, která je podobná látkám, které se používají pro potlačení vrásek v lékařství. Přípravek po 30 denní aplikaci zmenšuje hloubku mimických vrásek až o 27%. Doporučená aplikace Aplikujte večer na místa tvorby mimických vrásek v obličeji. Maximální efekt je dosažen po 40 dnech. Po odeznění účinku můžete aplikaci opakovat. Složení produktu Aqua, Cyclopentasiloxane, Dibutyl Adipate, Dimethiconol, Bis-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Propylene Glycol, Algae Extract, Dimethicone, Magnesium Sulphate, Cera Alba, Paraffin, Acetyl Hexapeptide-3, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Hexyl Cinnamal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Geraniol. Balení obsahuje 30 ml.

  44,47 €

 • SynCare Ultra Block SPF 50 75ml

  skladom do 24 hodín

  Užití Přípravek je vhodný zejména pro pobyt v jižních oblastech a pro ochranu pleti při současném zesvětlování pigmentových skvrn přípravkem White Action. Dávkování Použití: Naneste na místa, která mohou být vystavena slunečnímu záření. Fakta Ochrana pokožky před UV paprsky. Úřad pro potraviny a léčiva (FDA)ve Spojených státech amerických označil nadměrné slunění za nejvýznamnější vnější faktor podporující stárnutí pokožky. Vzrůstající výskyt rakoviny kůže dokazuje, že správná ochrana před slunečním zářením má mimořádný význam z hlediska zdraví. Vlastnosti solární kosmetiky SynCare: použití nedráždivých a preferovaných anorganických UV filtrů (pigmentů) deklarovaná účinnost ve spektru UVA a UVB záření odolnost vůči vodě Poznámka Pět dobrých důvodů proč používat kosmetiku SynCare: 1.SynCare je privátní česká dermokosmetická značka, kterou propaguje řada prestižních Časopisů. 2.Dermokosmetika SynCare je dostupná v široké síti kosmetických salonů, vybraných lékáren a specializovaných ambulancích lékařské kosmetiky, 3.94 % výrobků je bez parfému (stav k 1.5.2008). 4.Výrobky jsou baleny v hygienických obalech-tubách a dávkovačích. Nepoužíváme kelímky - to nám umožnilo snížit množství konzervačních látek na minimální množství. 5.Garantujeme vrácení peněz bez udání důvodů reklamace do 60 dnů od koupě, zbude-li minimálně polovina objemu výrobku. Co znamená SynCare SynCare vzniklo spojením latinské předpony „syn-", což znamená „k" nebo „pro", a anglického slova care- péče. Volně lze SynCare přeložit jako K péči nebo Pro péči a v názvu je vyjádřeno přání, aby dermokosmetika SynCare byla součástí Vaší celoživotní péče o pokožku. Výběrové značky SynCare DermaBOTEXIN- řada s oligobotulotoxinem proti vráskám AHA G-řada s ovocnými kyselinami pro AHA peelíng Lacrima- přípravky obsahující mořské aktivní látky. BalneoWellness - prostředky vhodné rovněž pro lázeňství, fitness a péči o tělo při aktivní relaxaci. Dermokosmetika SynCare obsahuje aktivní látky různé biologické a fyzikální povahy. Mírný sedimentový zákal u některých kosmetických sér není vadou výrobku, ale dokladem, že SynCare nepoužívá chemické stabilizátory vískozity. Hlavní účinné složky dermokosmetiky SynCare V naší společností klademe velký důraz na výběr vhodných kosmeticky účinných složek. Nejdejen o volbu skutečně aktivní látky, ale také o to, jestli se látka může uvolňovat z kosmetického základu do kůže a v jakém množství. Základní pravidla farmakologie jsou nepostradatelnou součástí vývojových postupů SynCare. Složení Účinné filtry: mikronizovaný oxidtítaničítý, oktokrylen, butylmetoxydibenzoylmetan

  14,90 €

 • SynCare Oftaxyl krém 30ml

  skladom do 24 hodín

  Užití Oftaxyl krém 2% Oftaxyl je moderní dermokosmetický přípravek, který udržuje krásnou pleť v okolí očí. Snadno se vstřebává, odbourává látky zodpovědné za tmavé podoční kruhy, omezuje tvorbu podočních otoků a zpevňuje drobné stěny cév v okolí očí,takže brání jejich praskání. Navíc obsahuje oligoBOTEXIN, který vyhlazuje drobné vrásky v okolí očí. Použití: Aplikujte na postižená místav okolí očí 2x denně nejméně 60 dnů. Dávkování Použití: Aplikujte na postižená místav okolí očí 2x denně nejméně 60 dnů. Příznaky Protítmavým kruhům okolo oči K nadměrnému vývoji tmavého zbarvení pokožky pod očima a ke vzniku podočních kruhů přispívá několik faktorů: Nadměrné ztenčení pokožky okolí očí a ztráta její elasticity (opalováni, nevhodná kosmetika, vrozená dispozice). Snížení prostupností a elasticity drobných cév (věk, zvýšený cholesterol, poruchy srážlivosti krvejaterní poruchy). Přípravky řady OFTAXYL přispívají k omezení tvorby podočních otoků-váčků a zesvětlují tmavou barvu kůže pod očima. Poznámka Pět dobrých důvodů proč používat kosmetiku SynCare: 1. SynCare je privátní česká dermokosmetická značka, kterou propaguje řada prestižních časopisů. 2. Dermokosmetika SynCare je dostupnáv široké síti kosmetických salonů, vybraných lékáren a specializovaných ambulancích lékařské kosmetiky. 3. 94% výrobků je bez parfému (stav k 1.5.2008). 4. Výrobky jsou baleny v hygienických obalech-tubách a dávkovačích. Nepoužíváme kelímky - to nám umožnilo snížit množství konzervačních látek na minimální množství. 5. Garantujeme vrácení peněz bez udání důvodů reklamace do 60 dnů od koupě, zbude-li minimálně polovina objemu výrobku. Co znamená SynCare SynCare vzniklo spojením latinské předpony „syn-", což znamená „k" nebo „pro", a anglického slova care- péče. Volně lze SynCare přeložit jako K péči nebo Pro péči a v názvu je vyjádřeno přáni, aby dermokosmetika SynCare byla součásti Vaší celoživotní péče o pokožku. Výběrové značky SynCare DermaBOTEXIN- řada s oligobotulotoxinem proti vráskám AHA G-řada s ovocnými kyselinami pro AHA peeling Lacríma- přípravky obsahující mořské aktivní látky. BalneoWellness - prostředky vhodné rovněž pro lázeňství, fitness a péčí o tělo pří aktivní relaxaci. Dermokosmetika SynCare obsahuje aktivní látky různé biologické a fyzikální povahy. Mírný sedimentový zákal u některých kosmetických sér není vadou výrobku, ale dokladem, že SynCare nepoužívá chemické stabilizátory viskozity. Hlavní účinné složky dermokosmetiky SynCare V naší společnosti klademe velký důraz na výběr vhodných kosmeticky účinných složek. Nejde jen o volbu skutečně aktivní látky, ale také o to, jestli se látka může uvolňovat z kosmetického základu do kůže a v jakém množství. Základní pravidla farmakologie jsou nepostradatelnou součásti vývojových postupů SynCare. Složení Účinné látky: oligoBOTEXIN, chrysin, hydroxysukcinimid, oligopeptidy

  24,74 €

 • SynCare Symbiose krém 75ml

  skladom do 24 hodín

  Přípravek obsahuje složky dlouhodobě snižující tvorbu mazu. Pleť je po pravidelné aplikaci jemná a bez trudovitých změn. Užití Použití: Naneste rovnoměrně na celou pleť nejlépe po ošetření SynCare přípravky proti akné. Krém můžete používat i samostatně 1—2x denně, ráno a večer. Dávkování Aromatický a antibakteriální bisabolol dodává krému příjemné aroma. Přípravek sevelmi snadno vstřebává a je vhodný pro dlouhodobou pravidelnou aplikaci. Použití: Naneste rovnoměrně na celou pleť nejlépe po ošetřeni SynCare přípravky proti akné. Krém můžete používat i samostatně 1—2x denně, ráno a večer Příznaky Péče o pleť s akné. Akné je onemocnění vývodů mazových žláz. Některé formy a stadia lze ošetřovat v kosmetickém salonu, jiná musí léčit dermatolog. Intenzita akné souvisí s vrozenými faktory. Méně významný je vliv stravy. SynCare přichází s konceptem účinné Čističi antibakteriální péče v salonu a cílené dlouhodobé hygienické péče při domácím ošetření. Poznámka Pět dobrých důvodů proč používat kosmetiku SynCare: 1.SynCare je privátní česká dermokosmetická značka, kterou propaguje řada prestižních časopisů. 2.Dermokosmetika SynCare je dostupná v široké síti kosmetických salonů, vybraných lékáren a specializovaných ambulancích lékařské kosmetiky. 3.94 % výrobků je bez parfému (stav k 1.5.2008). 4.Výrobky jsou baleny v hygienických obalech-tubách a dávkovačích. Nepoužíváme kelímky - to nám umožnilo snížit množství konzervačních látek na minimální množství. 5.Garantujeme vrácení peněz bez udání důvodů reklamace do 60 dnů od koupě, zbude-li minimálně polovina objemu výrobku. Co znamená SynCare SynCare vzniklo spojením latinské předpony „syn-", což znamená „k" nebo „pro", a anglického slova care- péče. Volně lze SynCare přeložit jako K péči nebo Pro péčí a v názvu je vyjádřeno přání, aby dermokosmetika SynCare byla součásti Vaší celoživotní péče o pokožku. Výběrové značky SynCare DermaBOTEXIN- řada s oligobotulotoxinem proti vráskám AHA G-řada s ovocnými kyselinami pro AHA peeling Lacrima- přípravky obsahující mořské aktivní látky. BalneoWellness - prostředky vhodné rovněž pro lázeňství, fitness a péči o tělo při aktivní relaxaci. Dermokosmetika SynCare obsahuje aktivní látky různé biologické a fyzikální povahy. Mírný sedimentový zákal u některých kosmetických sér není vadou výrobku, ale dokladem, že SynCare nepoužívá chemické stabilizátory viskozity. Hlavní účinné složky dermokosmetiky SynCare V naši společnosti klademe velký důraz na výběr vhodných kosmeticky účinných složek. Nejde jen o volbu skutečně aktivní látky, ale také o to, jestli se látka může uvolňovat z kosmetického základu do kůže a v jakém množství. Základní pravidla farmakologie jsou nepostradatelnou součásti vývojových postupů SynCare. Složení Účinné látky: glukonolakton, lipokaprylová kyselina, salicylová kyselina.

  14,57 €

 • SynCare Krém noční na mastnou a smíšenou pleť 75ml

  skladom do 24 hodín

  Užití Krém obsahuje pouze malé procento olejů a nezatěžuje mastnou pleť nadbytečným tukem. Použití: 1 x denně večer naneste krém rovnoměrně na obličej a krk. Dávkování Použití: 1 x denně večer naneste krém rovnoměrně na obličej a krk. Fakta Vitamin A velmi příznivě doplňuje působeni extraktu lipového květu. Poznámka Pět dobrých důvodů proč používat kosmetiku SynCare: 1. SynCare je privátní česká dermokosmetická značka, kterou propaguje řada prestižních časopisů. 2. Dermokosmetika SynCare je dostupná v široké síti kosmetických salonů, vybraných lékáren a specializovaných ambulancích lékařské kosmetiky. 3. 94 % výrobků je bez parfému (stav k 1.5.2008). 4. Výrobky jsou baleny v hygienických obalech-tubách a dávkovačích. Nepoužíváme kelímky - to nám umožnilo snížit množství konzervačních látek na minimální množství. 5. Garantujeme vrácení peněz bez udání důvodů reklamace do 60 dnů od koupě, zbude-li minimálně polovina objemu výrobku. Co znamená SynCare SynCare vzniklo spojením latinské předpony „syn-", což znamená „k" nebo „pro", a anglického slova care- péče. Volně lze SynCare přeložit jako K péči nebo Pro péčí a v názvu je vyjádřeno přání, aby dermokosmetika SynCare byla součástí Vaší celoživotní péče o pokožku. Výběrové značky SynCare DermaBOTEXIN- řada s oligobotulotoxinem proti vráskám AHA G-řada s ovocnými kyselinami pro AHA peeling Lacňma- přípravky obsahující mořské aktivní látky. BalneoWellness - prostředky vhodné rovněž pro lázeňství, fitness a péči o tělo při aktivní relaxaci. Dermokosmetika SynCare obsahuje aktivní látky různé biologické a fyzikální povahy. Mírný sedimentový zákal u některých kosmetických sér neni vadou výrobku, ale dokladem, že SynCare nepoužívá chemické stabilizátory vískozity. Hlavní účinné složky dermokosmetiky SynCare V naší společnosti klademe velký důraz na výběr vhodných kosmeticky účinných složek. Nejdejen o volbu skutečně aktivní látky, ale také o to, jestli se látka může uvolňovat z kosmetického základu do kůže a v jakém množství. Základní pravidla farmakologie jsou nepostradatelnou součástí vývojových postupů SynCare. Složení Účinné látky: lipový extraktv sójovém oleji bio,vitamín A, vitamín E

  11,78 €

 • SynCare Krém noční na suchou pleť 75ml

  skladom do 24 hodín

  Užití Intenzivní péče je zprostředkována unikátním složením tukové části emulze s přírodně analogickými oleji. Pokožka bude jemná a regenerovaná. Krém neobsahuje parfém. Použití: Večer naneste rovnoměrně na obličej a krk. Dávkování Dle přibal.letáku. Poznámka Pět dobrých důvodů proč používat kosmetiku SynCare: 1.SynCare je privátní česká dermokosmetická značka, kterou propaguje řada prestižních Časopisů. 2.Dermokosmetika SynCare je dostupná v široké síti kosmetických salonů, vybraných lékáren a specializovaných ambulancích lékařské kosmetiky. 3.94 % výrobků je bez parfému (stav k 1.5.2008). 4.Výrobky jsou baleny v hygienických obalech-tubách a dávkovačích. Nepoužíváme kelímky - to nám umožnilo snížit množství konzervačních látek na minimální množství. 5.Garantujeme vrácení peněz bez udáni důvodů reklamace do 60 dnů od koupě, zbude-li minimálně polovina objemu výrobku. Co znamená SynCare SynCare vzniklo spojením latinské předpony „syn-", což znamená „k" nebo „pro", a anglického slova care- péče. Volně lze SynCare přeložit jako K péči nebo Pro péči a v názvu je vyjádřeno přání, aby dermokosmetika SynCare byla součásti Vaší celoživotní péče o pokožku. Výběrové značky SynCare DermaBOTEXIN- řada s oligobotulotoxinem proti vráskám AHA G-řada s ovocnými kyselinami pro AHA peeling Lacríma- přípravky obsahující mořské aktivní látky. BalneoWellness - prostředky vhodné rovněž pro lázeňství, fitness a péči o tělo při aktivní relaxaci. Dermokosmetika SynCare obsahuje aktivní látky různé biologické a fyzikální povahy. Mírný sedimentový zákal u některých kosmetických sér není vadou výrobku, ale dokladem, že SynCare nepoužívá chemické stabilizátory vískozity. Hlavní účinné složky dermokosmetiky SynCare V naši společnosti klademe velký důraz na výběr vhodných kosmeticky účinných složek. Nejdejen o volbu skutečně aktivní látky, ale také o to, jestli se látka může uvolňovat z kosmetického základu do kůže a v jakém množství. Základní pravidla farmakologie jsou nepostradatelnou součásti vývojových postupů SynCare. Složení Účinné látky: bambucké máslo bio, panenský olej meruňkovýchjader bio

  11,78 €

 • SynCare Denní krém na suchou pleť BIO 75ml

  skladom do 24 hodín

  Unikátní emulze s výživným za studena lisovaným meruňkovým olejem. Certifikovaná přírodní kosmetika. Účinné látky panenský olej meruňkových jader Certifikovaná přírodní kosmetika. Denní krémová emulze pro suchou pleť s UVA a UVB filtrem 8. Obsahuje vysoké procento jemného rostlinného bambuckého másla, bio meruňkový olej a rostlinný přírodní glycerin, které intenzivně chrání a vyživují pokožku. Účinné složky: bambucké máslo BIO, panenský olej meruňkových jader. Lehce se vetře do pleti 1-2x denně nebo na závěr ošetření.

  13,13 €

 • SynCare Sun Protect 30 200ml

  skladom do 24 hodín

  Ochranné mléko při opalování. Sun Protect SPF 30 je řazený do druhé kategorie ochranných přípravků při opalování. Hlavní anorganický UV filtr oxid titaničitý je doplněný o moderní hybridní filtr Tinosorb, který zvyšuje účinek přípravku v UVA oblasti slunečního záření. Aplikace: Naneste na místa slunění alespoň 20 minut před opalováním. Složení: Aqua, Paraffinum Liquidum, Titanium Dioxide, Diisostearoyl, Po-Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Glycerin, Dimethicone, Magnesium Sulphate, Cera Alba, Alumina, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate

  15,92 €

 • Micelární odličovač očních partií 120ml

  skladom do 24 hodín

  Přípravek je určený i pro odlíčení velmi citlivé pleti, aniž by ji podráždil. Účinné látky: hořčík + PCA kyselina z mořské řasy. Jíž žádné slzy. Výborně odličuje i voděodolné řasenky. Přípravek je určený pro odlíčení partií kolem očí, ale i pro odlíčení velmi citlivé pleti. Vhodné i pro obtížně smývatelných očních stínů a řasenek. obsahuje polysiloxanové oleje, karbamid a extrakt zázvoru. Aplikujte na vatový tampon a odstraňte oční make-up.

  8,05 €

 • SynCare Sun Block krém SPF 20 225ml

  skladom do 24 hodín

  Užití Jedino u filtrační složkou je mikronizovaný oxid titaničitý. SUN BLOCK je vysoce vodorezistentní a rovněž vhodný pro použití na horách a v soláriu. Dávkování Použití: Přibližně 5 minut před opalováním naneste přípravek rovnoměrně na celý povrch těla. Nezapomeňte na ušní boltce, oční víčka a okolí vlasů. Asi po 2-3 koupelích obnovte vrstvu emulze na pokožce. Fakta Ochrana pokožky před UV paprsky. Úřad pro potraviny a léčiva (FDA) ve Spojených státech amerických označil nadměrné slunění za nejvýznamnější vnější faktor podporující stárnutí pokožky. Vzrůstající výskyt rakoviny kůže dokazuje, že správná ochrana před slunečním zářením má mimořádný význam z hlediska zdraví. Vlastnosti solární kosmetiky SynCare: použití nedráždivých a preferovaných anorganických UV filtrů (pigmentů) deklarovaná účinnost ve spektru ÚVA a UVB zářeni odolnost vůči vodě Poznámka Pět dobrých důvodů proč používat kosmetiku SynCare: 1.SynCare je privátní česká dermokosmetická značka, kterou propaguje řada prestižních časopisů. 2.Dermokosmetika SynCare je dostupná v široké síti kosmetických salonů, vybraných lékáren a specializovaných ambulancích lékařské kosmetiky. 3.94 % výrobků je bez parfému (stav k 1.5.2008). 4.Výrobky jsou baleny v hygienických obalech-tubách a dávkovačích. Nepoužíváme kelímky - to nám umožnilo snížit množství konzervačních látek na minimální množství. 5.Garantujeme vráceni peněz bez udáni důvodů reklamace do 60 dnů od koupě, zbude-li minimálně polovina objemu výrobku. Co znamená SynCare SynCare vzniklo spojením latinské předpony „syn-", což znamená „k" nebo „pro", a anglického slova care- péče. Volně lze SynCare přeložit jako K péčí nebo Pro péči a v názvu je vyjádřeno přání, aby dermokosmetika SynCare byla součásti Vaší celoživotní péče o pokožku. Výběrové značky SynCare DermaBOTEXIN- řada s oligobotulotoxinem proti vráskám AHA G-řada s ovocnými kyselinami pro AHA peeling Lacrima- přípravky obsahující mořské aktivní látky. BalneoWellness - prostředky vhodné rovněž pro lázeňství, fitness a péči o tělo při aktivní relaxaci. Dermokosmetika SynCare obsahuje aktivní látky různé biologické a fyzikální povahy. Mírný sedimentový zákal u některých kosmetických sér není vadou výrobku, ale dokladem, že SynCare nepoužívá chemické stabilizátory vískozity. Hlavní účinné složky dermokosmetiky SynCare V naši společnosti klademe velký důraz na výběr vhodných kosmeticky účinných složek. Nejdejen o volbu skutečně aktivní látky, ale také o to, jestli se látka může uvolňovat z kosmetického základu do kůže a v jakém množství. Základní pravidla farmakologie jsou nepostradatelnou součásti vývojových postupů SynCare. Složení Účinné filtry: mikronizovaný oxidtitaničitý, oktokrylen, butylmetoxydibenzoylmetan

  11,75 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam