Podrobné informácie

Karité, známe tiež ako Shea Butter alebo bambucké maslo, sa získava zo semien plodov afrického orecha Shea.

Informácie o produkte

Výrobca: M+H MICA A HARASTA
Značka: SALOOS
Produktová rada: Bio Karité
Kód výrobku: 76085
Kód EAN: 8594031326403
Držiteľ rozhodnutia: M+H MICA A HARASTA

Karité, známe tiež ako Shea Butter alebo bambucké maslo, sa získava zo semien plodov afrického orecha Shea. Semená plodov sa zbierajú ručne, potom sa sušia na slnku a pražia a ďalej sa ručne miesia tak dlho, kým nevznikne tuk maslovej farby a konzistencie.

Prírodné maslo Bio Karité je čistý prírodný produkt. Obsahuje vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín (linolová a olejová), kyselinu škoricovú, vosky, karitény, rastlinné steroly a vitamíny.Úžasných vlastností bambuckého masla po stáročia využívali africkej ženy k regenerácii pokožky namáhané a presušenej pôsobením silných slnečných lúčov. Je to tá najlepšia starostlivosť, akú pokožke môžete dopriať!

Maslo Karité je svojím zložením veľmi príbuzné s kožou. Pri kontakte s teplom ľudského tela sa tuhé maslo rýchlo rozpustí a príjemne splynie s pokožkou. Výborne sa vstrebáva a preniká do najhlbších vrstiev pokožky. Dokáže ju odovzdať všetky drahocenné zložky, vytvára na koži ochranný filter. Pritom neupcháva póry a pokožka môže voľne dýchať.dokonale hydratuje a regeneruje veľmi suchú a namáhanú pokožku so sklonom k ​​popraskaniu (strie) upokojuje a regeneruje pokožku postihnutú ekzémami a lupénkouchrání pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi prostredia (mráz, vietor, slnko) a zároveň zvyšuje odolnosť kože voči infekciám a chorobámmá protizápalové účinky, urýchľuje a uľahčuje hojenie popálenín a drobných odrenín vhodné na regeneráciu pleti tváre i celého tela, celkovo zjemňuje a zvláčňujedoporučujeme ik ošetrenie jemnej detskej pokožky, napríklad v oblasti plienok

Recenzie (1)

Recenzie produktu SALOOS BioKarité Bambucké maslo 50 ml

Pridať recenziu produktu

(4) (6)

60 %

Diskusia

Diskusia k produktu SALOOS BioKarité Bambucké maslo 50 ml

Pridať nový príspevok do diskusie