MojaLekáreň.sk

REVITALON
Určené (na): stimulujúci rast

Revitalon je značka, ktorá sa špecializuje na výrobu vysoko účinných výrobkov na starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy. Ich široký sortiment výrobkov je navrhnutý tak, aby vašim vlasom poskytol zdravie a krásu.

Spoločnosť Revitalon je známa svojou vysokou kvalitou a inovatívnym prístupom k starostlivosti o vlasy. Ich výrobky sú vyrábané s využitím moderných technológií a najnovších výskumov. Každý výrobok je starostlivo zostavený s použitím vybraných prírodných zložiek a účinných látok, ktoré sú známe svojimi pozitívnymi účinkami na vlasy.

Revitalon ponúka šampóny, kondicionéry, masky a ďalšie produkty na vlasy pre rôzne potreby. Ich výrobky vlasy nielen čistia a hydratujú, ale aj posilňujú, dodávajú im objem a lesk a zároveň minimalizujú ich poškodenie a lámanie. Okrem toho Revitalon ponúka aj špeciálne produkty na starostlivosť o pokožku hlavy, ktoré pomáhajú udržiavať zdravé a vyvážené prostredie.

Vlasová terapia Revitalon je jedinečnou kombináciou vyváženého množstva účinných látok dôležitých pre krásne a zdravé vlasy, nechty a pokožku. Revitalon dlhodobo spolupracuje s odborníkmi z vlasovej kliniky Panacea (predtým GHO Clinic Praha) na vývoji produktov na výživu vlasov zvnútra i zvonku, kde pod vedením doktora Petra Hajduka pomáhajú pacientom s vlasovými problémami.
REVITALON Vlasové sérum 50 ml

REVITALON Vlasové sérum 50 ml

REVITALON Vlasové sérum 50 ml REVITALON Vlasové sérum 50 ml

Revitalon vlasové sérum je starostlivosť o slabé, poškodené a…

Na sklade

9,29 € 7,99 € -14 %

Značka REVITALON
Určené (na): stimulujúci rast
je dostupná aj na našom českom e-shope Lékárna.cz
Filter produktov

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.