Podrobné informácie

Balzam Plantur 39 regeneruje povrch vlasov a zvyšuje ich odolnosť. Vlasy idú potom ľahko upraviť, sú poddajné a majú väčší objem.

Informácie o produkte

Výrobca: DR. KURT WOLFF
Značka: PLANTUR
Produktová rada: Plantur starostlivosť o rednúce a poškodené vlasy
Kód výrobku: 218249
Kód EAN: 4008666701503
Držiteľ rozhodnutia: DR. KURT WOLFF

Balzamy Plantur 39 sú špeciálne prispôsobené systému účinných látok a obsahujú "kofeínový nárazník", ktorý chráni už predtým vstrebaný kofeínový komplex pred opláchnutím. Tým pomáhajú, v spojení s ďalšími prípravkami, k posilneniu vlasov.

Dôvody prečo balzam Plantur 39 používať

  • Po štyridsiatke reagujú vlasy na zaťaženie citlivejšie. Predovšetkým jemné a slabé vlasy trpia a majú problém dosiahnuť pri úprave väčšieho objemu. Preto spoločnosť Dr.Wolff vyvinula balzam Plantur 39. Štruktúru posilňujúce látky z bieleho čaju, kukurice a pšenice regenerujú povrch vlasov a zvyšujú ich odolnosť bez toho, aby ich zaťažovali.
  • Vlasy idú potom ľahko upraviť, sú poddajné a majú väčší objem.

Zloženie prípravku

Aqua, Glycerín, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Caffeine, Panthenol, Propylene Glycol, Parfum, Phenoxyethanol, Hydrolyzed Wheat Protein, Quaternium-80, Lactic Acid, Hexyl Cinnamal, Metylparabén, Camellia Sinensis Extract, Niacínamid, Zinc PCA, Limonene, Tetrasodium etidronate, Linalool, butylparabén, etylparabénom, Propylparaben, Isobutylparaben, Sodium Benzoate.

Odporúčané použitie

Po umytí naneste množstvo zodpovedajúce veľkosti lieskového orieška rovnomerne do mokrých vlasov a opláchnite.

Recenzie

Recenzie produktu PLANTUR 39 Balzam na jemné, lámavé vlasy 150 ml

Diskusia

Diskusia k produktu PLANTUR 39 Balzam na jemné, lámavé vlasy 150 ml

Pridať nový príspevok do diskusie