Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » P » PIZ BUIN

PIZ BUIN

Cena (Eur):

Druh tovaru

Určené na

Ochranný faktor

Jednotkové množstvo

Určené pre

Produkty tejto značky

 • Piz Buin Alergy Lotion SPF15 200ml (Preti alergii)

  skladom 1 - 2 ks

  Kozmetika Piz Buin Piz Buin Alergo Lotion SPF15 Ochrana proti slnečnej alergii. Napomáha predchádzať slnečnej alergii. Inovované fotostabilné UVA a UVB filtre chránia citlivú pleť a minimalizujú prípadnú alergickú reakciu na slnko. Prípravok mimoriadne odoláva vode i potu (vydrží až 80 minút pobytu vo vode). Dermatologicky testovaný. Obsahuje revolučnú technológiu Helioplex, ktorá chráni pokožku pred slnečným žiarením, vitamín E bojuje proti voľným radikálom. Vhodné aj pre mužov .. Použitie: Aplikujte na pokožku pred slnením.

  9,06 € -5% 9,51 €

 • Piz Buin Alergy Lotion SPF30 200ml (Proti alergii)

  2 dni

  Kozmetika Piz Buin Piz Buin Alergo Lotion SPF30 Ochrana proti slnečnej alergii. Napomáha predchádzať slnečnej alergii. Inovované fotostabilné UVA a UVB filtre chránia citlivú pleť a minimalizujú prípadnú alergickú reakciu na slnko. Prípravok mimoriadne odoláva vode i potu (vydrží až 80 minút pobytu vo vode). Dermatologicky testovaný. Obsahuje revolučnú technológiu Helioplex, ktorá chráni pokožku pred slnečným žiarením, vitamín E bojuje proti voľným radikálom. Vhodné aj pre mužov.

  15,03 € -5% 15,85 €

 • PIZ BUIN 1 Day Long Lotion SPF15 200 ml

  PIZ BUIN 1 Day Long Lotion SPF15 200 ml

  Akcia

  2 dni

  Piz Buin Piz Buin 1 Day Long Lotion SPF15 Emulzia urýchľujúci proces opaľovanie s ochranným faktorom SPF 15. Chráni pred UVA / UVB slnečným zářením.Jedna aplikácie a ste mimo nebezpečenstva! Prípravok chráni Vašu pokožku pred slnkom po 10 hodín, takže stačí len jedno nanesenie denne. Emulzia je navyše mimoriadne odolná voči vode, potu, piesku či utretie do uteráka (vydrží až 6 hodín pri pobyte vo vode). Hydratačný komplex poskytuje dlhodobý prísun vlhkosti a predchádza vysúšaniu pokožky. Prípravok slúži k postupnému získanie zdravého opálenia. Dermatologicky testované. Použitie: Aplikujte na pokožku pred slnením.

  11,80 € -29% 16,65 €

 • Piz Buin Allergy Face Cream SPF50 40ml (Proti alergii)

  2 dni

  Kosmetika Piz Buin Piz Buin Allergy Face Cream SPF50 Opalovací krém na obličej. SPF50. Napomáhá předcházet sluneční alergii. Lehký krém na obličej s exkluzivní technologií HelioplexTM a fotostabilními filtry chrání citlivou pokožku před škodlivým UVA a UVB zářením a minimalizuje případnou alergickou reakci. Obsahuje zklidňující složku CalmanelleTM, která redukuje podráždění způsobené slunečním zářením. Přípravek je odolný vůči potu a vodě. Vhodné i pro muže. Použití: Aplikujte na pleť před sluněním.

  10,91 €

 • Piz Buin In Sun Spray SPF15 200ml (Sprej na opalování SPF15)

  2 dni

  Kozmetika Piz Buin Kozmetika Piz Buin In Sun Spray SPF15 Sprej na opaľovanie SPF15. Ľahký sprej bez oleja sa rýchlo vstrebáva bez zanechával pocit mastnoty, neupcháva póry a zaisťuje optimálne dýchanie pokožky. Celková a fotostabilné ochrana pred UVA / UVB lúčmi chráni pokožku pred spálením, predčasným starnutím a zároveň poskytuje celodennú hydratáciu a predchádza nadmernému vysúšaniu a lúpanie pokožky. Je mimoriadne odolný voči vode (vydrží až 80 minút pobytu vo vode). Vitamín E bojuje proti voľným radikálom a pôsobí preventívne proti starnutiu pleti.

  13,82 € -6% 14,77 €

 • Piz Buin Wet Skin Transparent Sun Spray SPF15 150ml (Sluneční ochrana)

  2 dni

  8,72 € -8% 9,51 €

 • Piz Buin Moisturising Sun Lotion SPF30 200ml (Mléko na opalování)

  Piz Buin Moisturising Sun Lotion SPF30 200ml (Mléko na opalování)

  Akcia

  2 dni

  Mléko na opalování Piz Buin Moisturising Sun Lotion SPF30.Mléko na opalování Piz Buin Moisturising Sun Lotion SPF30 chrání pokožku před UVA/UVB zářením a předchází tak stárnutí pokožky. Lehká konzistence se ihned vstřebává a nezanechává mastné stopy. Hloubkově hydratuje pleť a zabraňuje jejímu vysušování a loupání.Účinky:? hloubkově hydratuje pleť? chrání pleť před UV zářením? předchází stárnutí pokožky Použití: Aplikujte na pleť před sluněním. Opakujte dle potřeby, především po koupání nebo osušení.

  11,66 € -26% 15,80 €

 • Piz Buin In Sun Spray SPF30 200ml (Sprej na opalování SPF30)

  2 dni

  Piz Buin - Sprej na opaľovanie SPF 30 200 ml Ľahký sprej bez oleja sa rýchlo vstrebáva, bez toho, aby zanechával pocit mastnoty. Neupcháva póry a zaisťuje optimálne dýchanie pokožky. Obsahuje exkluzívnu technológiu HelioplexTM a vitamín E pre ochranu pokožky. Dermatologicky testované. Vhodné aj pre mužov. Aktívne látky: technológie HelioplexTM - zaisťuje bunkovú ochranu pred škodlivými vplyvmi UVA a UVB žiarenia, poskytuje celodennú hydratáciu, predchádza šúpanie pokožky a zaisťuje stabilitu opálenie, vitamín E - bojuje proti voľným radikálom. Piz Buin Značka PIZ BUIN pochádza zo švajčiarskych Álp. Inšpiráciou k jej vzniku bola neblahá skúsenosť mladého študenta chémie Franza Greitera, ktorého počas výstupu na horu PIZ BUIN škaredo spálilo slnko (1938). Preto sa začal vo svojej malej laboratóriu v dome rodičov zaoberať experimenty s prípravkami na ochranu pokožky pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia. Výsledok jeho snáh dostal meno PIZ BUIN. Komu je určený? PIZ BUIN je vhodný pre všetkých priaznivcov "outdoorových" aktivít (turistiky, lyžovanie), ale i milovníkov odpočinku na plážach, pri bazénoch. PIZ BUIN je zárukou nevyhnutné ochrany, ktorú potrebujete pri pobyte na slnku, a zároveň prostriedkom k získaniu krásneho a zdravého vzhľadu.

  12,17 € -17% 14,75 €

 • Piz Buin In Sun Lotion SPF15 200ml (Mlieko na opaľovaní SPF15)

  Piz Buin In Sun Lotion SPF15 200ml (Mlieko na opaľovaní SPF15)

  Akcia

  2 dni

  Ľahká konzistencia mlieka sa rýchlo vstrebáva, bez toho, aby zanechávala pocit mastnoty. Neupcháva póry a zaisťuje optimálne dýchanie pokožky celková a fotostabilna ochrana pred UVA / UVB lúčmi chráni pokožku pred spálením a predčasným starnutím. Poskytuje celodennú hydratáciu a predchádza nadmernému vysúšaniu a lúpanie pokožky. Je mimoriadne odolný voči vode (vydrží až 80 minút pobytu vo vode) obsahuje vitamín E, ktorý bojuje proti voľným radikálom a pôsobí preventívne proti starnutiu pleti. Použitie: Naneste 20 minút pred slnením a podľa potreby obnovujte.Vyhýbajte sa intenzívnemu poludňajšiemu slnku. Značka PIZ BUIN pochádza zo švajčiarskych Álp.Inšpiráciou k jej vzniku bola neblahá skúsenosť mladého študenta chémie Franza Greitera, ktorého počas výstupu na horu PIZ BUIN škaredo spálilo slnko (1938). Preto sa začal vo svojej malej laboratóriu v dome rodičov zaoberať experimenty s prípravkami na ochranu pokožky pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia. Výsledok jeho snáh dostal meno PIZ BUIN. Komu je určený? PIZ BUIN je vhodný pre všetkých priaznivcov "outdoorových" aktivít (turistiky, lyžovanie), ale i milovníkov odpočinku na plážach, pri bazénoch. PIZ BUIN je zárukou nevyhnutné ochrany, ktorú potrebujete pri pobyte na slnku, a zároveň prostriedkom k získaniu krásneho a zdravého vzhľadu.

  11,59 € -16% 13,80 €

 • Piz Buin Sun Lipstick Aloe Vera SPF30 4,9g (Ochranný balzám na rty SPF30)

  2 dni

  5,28 €

 • Piz Buin Tan Intensifier Sun Lotion SPF30 150ml (Urychluje opálení SPF30)

  2 dni

  Mlieko urýchľujúci opálenie SPF30. Urýchľuje prirodzený proces opaľovania, poskytuje pleti intenzívnu hydratáciu, výživu a základné vitamíny. Obsahuje revolučnú technológiu HelioplexTM, ktorá chráni pokožku pred slnečným žiarením. Nová technológia účinne odráža negatívne zložky slnečného žiarenia a výsledkom je neporušená a zdravo opálená pokožka. Použitie: Aplikujte 20 minút pred slnením a podľa potreby obnovujte. Vyhýbajte sa intenzívnemu poludňajšiemu slnku. Parametre Druh Kozmetika Objem 150ml Rad Tan Intensifier Sun Lotion SPF30 Značka PIZ BUIN pochádza zo švajčiarskych Álp.Inšpiráciou k jej vzniku bola neblahá skúsenosť mladého študenta chémie Franza Greitera, ktorého počas výstupu na horu PIZ BUIN škaredo spálilo slnko (1938). Preto sa začal vo svojej malej laboratóriu v dome rodičov zaoberať experimenty s prípravkami na ochranu pokožky pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia. Výsledok jeho snáh dostal meno PIZ BUIN. Komu je určený? PIZ BUIN je vhodný pre všetkých priaznivcov "outdoorových" aktivít (turistiky, lyžovanie), ale i milovníkov odpočinku na plážach, pri bazénoch. PIZ BUIN je zárukou nevyhnutné ochrany, ktorú potrebujete pri pobyte na slnku, a zároveň prostriedkom k získaniu krásneho a zdravého vzhľadu.

  17,14 €

 • Piz Buin In Sun Spray SPF10 200ml (Sprej na opalování SPF10)

  2 dni

  Kozmetika Piz Buin Kozmetika Piz Buin In Sun Spray SPF 10 Sprej na opaľovanie SPF 10. Ľahký sprej bez oleja sa rýchlo vstrebáva bez zanechával pocit mastnoty, neupcháva póry a zaisťuje optimálne dýchanie pokožky. Celková a fotostabilné ochrana pred UVA / UVB lúčmi chráni pokožku pred spálením, predčasným starnutím a zároveň poskytuje celodennú hydratáciu a predchádza nadmernému vysúšaniu a lúpanie pokožky. Je mimoriadne odolný voči vode (vydrží až 80 minút pobytu vo vode). Vitamín E bojuje proti voľným radikálom a pôsobí preventívne proti starnutiu pleti.

  12,10 €

Najpredávanejšie značky

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam