Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » P » PIZ BUIN

PIZ BUIN

 • Piz Buin In Sun Lotion SPF15 200ml (Mlieko na opaľovaní SPF15)

  Piz Buin In Sun Lotion SPF15 200ml (Mlieko na opaľovaní SPF15)

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Ľahká konzistencia mlieka sa rýchlo vstrebáva, bez toho, aby zanechávala pocit mastnoty. Neupcháva póry a zaisťuje optimálne dýchanie pokožky celková a fotostabilna ochrana pred UVA / UVB lúčmi chráni pokožku pred spálením a predčasným starnutím. Poskytuje celodennú hydratáciu a predchádza nadmernému vysúšaniu a lúpanie pokožky. Je mimoriadne odolný voči vode (vydrží až 80 minút pobytu vo vode) obsahuje vitamín E, ktorý bojuje proti voľným radikálom a pôsobí preventívne proti starnutiu pleti. Použitie: Naneste 20 minút pred slnením a podľa potreby obnovujte.Vyhýbajte sa intenzívnemu poludňajšiemu slnku. Značka PIZ BUIN pochádza zo švajčiarskych Álp.Inšpiráciou k jej vzniku bola neblahá skúsenosť mladého študenta chémie Franza Greitera, ktorého počas výstupu na horu PIZ BUIN škaredo spálilo slnko (1938). Preto sa začal vo svojej malej laboratóriu v dome rodičov zaoberať experimenty s prípravkami na ochranu pokožky pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia. Výsledok jeho snáh dostal meno PIZ BUIN. Komu je určený? PIZ BUIN je vhodný pre všetkých priaznivcov "outdoorových" aktivít (turistiky, lyžovanie), ale i milovníkov odpočinku na plážach, pri bazénoch. PIZ BUIN je zárukou nevyhnutné ochrany, ktorú potrebujete pri pobyte na slnku, a zároveň prostriedkom k získaniu krásneho a zdravého vzhľadu.

  11,75 € -15% 13,80 €

 • Piz Buin Sun Lipstick Aloe Vera SPF20 4,9g (Ochranný balzám na rty SPF20)

  Piz Buin Sun Lipstick Aloe Vera SPF20 4,9g (Ochranný balzám na rty SPF20)

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Popis produktu Kozmetika Piz Buin Piz Buin Sun Lipstick Aloe Vera SPF20 Ochranný balzam na pery SPF20. Balzam na pery s vanilkovou príchuťou poskytuje perám mimoriadnu starostlivosť a ochranu pred slnečným žiarením obsahuje výťažok z aloe vera, ktorý má hydratačné, upokojujúce a vitalizujúce účinok. Predchádza popraskaniu pier a nežiaduceho šupinateniu, udržuje pokožku hladkú a vláčnu. Vhodné aj pre mužov. Použitie: Aplikujte podľa potreby. Piz Buin Značka PIZ BUIN pochádza zo švajčiarskych Álp. Inšpiráciou k jej vzniku bola neblahá skúsenosť mladého študenta chémie Franza Greitera, ktorého počas výstupu na horu PIZ BUIN škaredo spálilo slnko (1938). Preto sa začal vo svojej malej laboratóriu v dome rodičov zaoberať experimenty s prípravkami na ochranu pokožky pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia. Výsledok jeho snáh dostal meno PIZ BUIN. Komu je určený? PIZ BUIN je vhodný pre všetkých priaznivcov "outdoorových" aktivít (turistiky, lyžovanie), ale i milovníkov odpočinku na plážach, pri bazénoch a je účinný aj ako prevencia pri každodennom pohybe po uliciach miest. PIZ BUIN je zárukou nevyhnutné ochrany, ktorú potrebujete pri pobyte na slnku, a zároveň prostriedkom k získaniu krásneho a zdravého vzhľadu.

  5,29 €

 • Piz Buin Alergy Lotion SPF15 200ml (Preti alergii)

  Piz Buin Alergy Lotion SPF15 200ml (Preti alergii)

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Kozmetika Piz Buin Piz Buin Alergo Lotion SPF15 Ochrana proti slnečnej alergii. Napomáha predchádzať slnečnej alergii. Inovované fotostabilné UVA a UVB filtre chránia citlivú pleť a minimalizujú prípadnú alergickú reakciu na slnko. Prípravok mimoriadne odoláva vode i potu (vydrží až 80 minút pobytu vo vode). Dermatologicky testovaný. Obsahuje revolučnú technológiu Helioplex, ktorá chráni pokožku pred slnečným žiarením, vitamín E bojuje proti voľným radikálom. Vhodné aj pre mužov .. Použitie: Aplikujte na pokožku pred slnením.

  17,42 €

 • Piz Buin Alergy Lotion SPF30 200ml (Proti alergii)

  Piz Buin Alergy Lotion SPF30 200ml (Proti alergii)

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Kozmetika Piz Buin Piz Buin Alergo Lotion SPF30 Ochrana proti slnečnej alergii. Napomáha predchádzať slnečnej alergii. Inovované fotostabilné UVA a UVB filtre chránia citlivú pleť a minimalizujú prípadnú alergickú reakciu na slnko. Prípravok mimoriadne odoláva vode i potu (vydrží až 80 minút pobytu vo vode). Dermatologicky testovaný. Obsahuje revolučnú technológiu Helioplex, ktorá chráni pokožku pred slnečným žiarením, vitamín E bojuje proti voľným radikálom. Vhodné aj pre mužov.

  20,03 €

 • Piz Buin Allergy Face Cream SPF50 40ml (Proti alergii)

  Piz Buin Allergy Face Cream SPF50 40ml (Proti alergii)

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Kosmetika Piz Buin Piz Buin Allergy Face Cream SPF50 Opalovací krém na obličej. SPF50. Napomáhá předcházet sluneční alergii. Lehký krém na obličej s exkluzivní technologií HelioplexTM a fotostabilními filtry chrání citlivou pokožku před škodlivým UVA a UVB zářením a minimalizuje případnou alergickou reakci. Obsahuje zklidňující složku CalmanelleTM, která redukuje podráždění způsobené slunečním zářením. Přípravek je odolný vůči potu a vodě. Vhodné i pro muže. Použití: Aplikujte na pleť před sluněním.

  11,95 €

 • Piz Buin In Sun Spray SPF15 200ml (Sprej na opalování SPF15)

  Piz Buin In Sun Spray SPF15 200ml (Sprej na opalování SPF15)

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Kozmetika Piz Buin Kozmetika Piz Buin In Sun Spray SPF15 Sprej na opaľovanie SPF15. Ľahký sprej bez oleja sa rýchlo vstrebáva bez zanechával pocit mastnoty, neupcháva póry a zaisťuje optimálne dýchanie pokožky. Celková a fotostabilné ochrana pred UVA / UVB lúčmi chráni pokožku pred spálením, predčasným starnutím a zároveň poskytuje celodennú hydratáciu a predchádza nadmernému vysúšaniu a lúpanie pokožky. Je mimoriadne odolný voči vode (vydrží až 80 minút pobytu vo vode). Vitamín E bojuje proti voľným radikálom a pôsobí preventívne proti starnutiu pleti.

  13,78 € -7% 14,77 €

 • Piz Buin In Sun Spray SPF30 200ml (Sprej na opalování SPF30)

  Piz Buin In Sun Spray SPF30 200ml (Sprej na opalování SPF30)

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Piz Buin - Sprej na opaľovanie SPF 30 200 ml Ľahký sprej bez oleja sa rýchlo vstrebáva, bez toho, aby zanechával pocit mastnoty. Neupcháva póry a zaisťuje optimálne dýchanie pokožky. Obsahuje exkluzívnu technológiu HelioplexTM a vitamín E pre ochranu pokožky. Dermatologicky testované. Vhodné aj pre mužov. Aktívne látky: technológie HelioplexTM - zaisťuje bunkovú ochranu pred škodlivými vplyvmi UVA a UVB žiarenia, poskytuje celodennú hydratáciu, predchádza šúpanie pokožky a zaisťuje stabilitu opálenie, vitamín E - bojuje proti voľným radikálom. Piz Buin Značka PIZ BUIN pochádza zo švajčiarskych Álp. Inšpiráciou k jej vzniku bola neblahá skúsenosť mladého študenta chémie Franza Greitera, ktorého počas výstupu na horu PIZ BUIN škaredo spálilo slnko (1938). Preto sa začal vo svojej malej laboratóriu v dome rodičov zaoberať experimenty s prípravkami na ochranu pokožky pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia. Výsledok jeho snáh dostal meno PIZ BUIN. Komu je určený? PIZ BUIN je vhodný pre všetkých priaznivcov "outdoorových" aktivít (turistiky, lyžovanie), ale i milovníkov odpočinku na plážach, pri bazénoch. PIZ BUIN je zárukou nevyhnutné ochrany, ktorú potrebujete pri pobyte na slnku, a zároveň prostriedkom k získaniu krásneho a zdravého vzhľadu.

  14,99 €

 • Piz Buin Sun Lipstick Aloe Vera SPF30 4,9g (Ochranný balzám na rty SPF30)

  Piz Buin Sun Lipstick Aloe Vera SPF30 4,9g (Ochranný balzám na rty SPF30)

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  5,50 €

 • Piz Buin In Sun Moisturising Lotion SPF10 200ml (Mlieko na opaľovanie SPF…

  Piz Buin In Sun Moisturising Lotion SPF10 200ml (Mlieko na opaľovanie SPF 10)

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Mlieko na opaľovanie SPF 10. Ľahká konzistencia mlieka sa rýchlo vstrebáva, bez toho, aby zanechávala pocit mastnoty. Neupcháva póry a neobsahuje oleje, takže zaisťuje optimálne dýchanie pokožky. Nová technológia účinne odráža negatívne vplyvy slnečného žiarenia a výsledkom je neporušená a zdravá opálená pokožka. Celková a fotostabilné ochrana pred UVA / UVB lúčmi chráni pokožku pred spálením a predčasným starnutím. Poskytuje celodennú hydratáciu a predchádza nadmernému vysúšaniu a lúpanie pokožky. Je mimoriadne odolný voči vode (vydrží až 80 minút pobytu vo vode). Vhodný aj pre mužov.

  11,69 € -20% 14,60 €

 • Piz Buin Tan Intensifier Sun Lotion SPF30 150ml (Urychluje opálení SPF30)

  Piz Buin Tan Intensifier Sun Lotion SPF30 150ml (Urychluje opálení SPF30)

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Mlieko urýchľujúci opálenie SPF30. Urýchľuje prirodzený proces opaľovania, poskytuje pleti intenzívnu hydratáciu, výživu a základné vitamíny. Obsahuje revolučnú technológiu HelioplexTM, ktorá chráni pokožku pred slnečným žiarením. Nová technológia účinne odráža negatívne zložky slnečného žiarenia a výsledkom je neporušená a zdravo opálená pokožka. Použitie: Aplikujte 20 minút pred slnením a podľa potreby obnovujte. Vyhýbajte sa intenzívnemu poludňajšiemu slnku. Parametre Druh Kozmetika Objem 150ml Rad Tan Intensifier Sun Lotion SPF30 Značka PIZ BUIN pochádza zo švajčiarskych Álp.Inšpiráciou k jej vzniku bola neblahá skúsenosť mladého študenta chémie Franza Greitera, ktorého počas výstupu na horu PIZ BUIN škaredo spálilo slnko (1938). Preto sa začal vo svojej malej laboratóriu v dome rodičov zaoberať experimenty s prípravkami na ochranu pokožky pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia. Výsledok jeho snáh dostal meno PIZ BUIN. Komu je určený? PIZ BUIN je vhodný pre všetkých priaznivcov "outdoorových" aktivít (turistiky, lyžovanie), ale i milovníkov odpočinku na plážach, pri bazénoch. PIZ BUIN je zárukou nevyhnutné ochrany, ktorú potrebujete pri pobyte na slnku, a zároveň prostriedkom k získaniu krásneho a zdravého vzhľadu.

  18,25 €

 • PIZ BUIN Mountain 2v1 opalovací krém a balzám na rty SPF50+ 22,3 ml

  PIZ BUIN Mountain 2v1 opalovací krém a balzám na rty SPF50+ 22,3 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Piz Buin Mountain představuje ideální řešení pro všechny povětrnostní podmínky. Krém na pleť a balzám na rty v jednom poskytují účinnou ochranu proti UVA/UVB záření všech nadmořských výšek. Balzám na rty s příchutí vanilky dodává potřebnou a dlouhodobou hydrataci. Obsah vitaminu E zamezuje popraskání rtů. Krém chrání pleť před sluncem i větrem. Zlepšuje její pružnost a hebkost. Praktické balení 2 v 1 je vhodné pro cestování a sportování. Schopnost ochrany krému a balzámu na rty Mountain byla ověřena v extrémních horských podmínkách Himalájí. Dermatologicky testováno. Účinky produktu hydratuje zamezuje spálení (ochranný faktor SPF 50+) chrání před UVA/UVB zářením chrání rty před popraskáním Doporučená aplikace 20 minut před sluněním naneste krém na tvář a rovnoměrně rozetřete. Péči zakončete balzámem na rty. Opakujte dle potřeby. Obsah krému: 20 ml Obsah balzámu: 2,3 ml      

  13,43 €

 • Piz Buin Allergy Spray SPF30 200ml (Proti alergii)

  Piz Buin Allergy Spray SPF30 200ml (Proti alergii)

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  20,49 €

 • PIZ BUIN SPF50+ Allergy Lotion 200ml

  PIZ BUIN SPF50+ Allergy Lotion 200ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  PIZ BUIN SPF50+ Allergy Lotion je voděodolné pleťové mléko, které chrání Vaši pokožku před škodlivými slunečními paprsky, díky vysokému ochrannému faktoru SPF 50+. Doporučená aplikace Naneste v rovnoměrné vrstvě několik minut před sluněním. Menší množství mléka, nanesené na pokožku, snižuje výrazně úroveň ochrany. Ochranné mléko nanášejte opakovaně po koupání, osušení ručníkem nebo zpocení. Čemu se při opalování vyvarovat Vyhněte se odpolednímu slunci. I když používáte opalovací krém s vysokým ochranným faktorem, nevystavujete pokožku slunci příliš dlouho. Nevystavujte kojence a děti přímým slunečním paprskům. Balení obsahuje 200 ml.

  21,88 €

 • PIZ BUIN 1 Day Long Lotion SPF15 200 ml

  PIZ BUIN 1 Day Long Lotion SPF15 200 ml

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Piz Buin Piz Buin 1 Day Long Lotion SPF15 Emulzia urýchľujúci proces opaľovanie s ochranným faktorom SPF 15. Chráni pred UVA / UVB slnečným zářením.Jedna aplikácie a ste mimo nebezpečenstva! Prípravok chráni Vašu pokožku pred slnkom po 10 hodín, takže stačí len jedno nanesenie denne. Emulzia je navyše mimoriadne odolná voči vode, potu, piesku či utretie do uteráka (vydrží až 6 hodín pri pobyte vo vode). Hydratačný komplex poskytuje dlhodobý prísun vlhkosti a predchádza vysúšaniu pokožky. Prípravok slúži k postupnému získanie zdravého opálenia. Dermatologicky testované. Použitie: Aplikujte na pokožku pred slnením.

  12,08 € -27% 16,65 €

 • Piz Buin Tan & Protect Tan Intensifying Sun Lotion SPF15 150ml (Urychluje…

  Piz Buin Tan & Protect Tan Intensifying Sun Lotion SPF15 150ml (Urychluje opálení)

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  17,83 €

 • PIZ BUIN ochranný krém na hory 2v1 (SPF30 20ml + Lipstick)

  PIZ BUIN ochranný krém na hory 2v1 (SPF30 20ml + Lipstick)

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Oblíbený přípravek kombinuje ochrannou péči Sun Cream s balzámem na rty Sun Lipstick SPF 30. Mimořádně hydratující krém chrání pokožku nejen před sluncem, ale taky před chladem a suchým větrem. Balzám na rty s příchutí vanilky a obsahem vitamínu E. Působí také preventivně proti popraskání rtů. Praktické balení vhodné do každé kapsy, ideální při každé sportovní aktivitě, např. při lyžování či snowbordingu. Otočný uzávěr obsahuje balzám na rty a zajišťuje, aby se nepoškodil. Ochranný krém je v tubě přípravku a díky fotostabilnímu systému UVA a UVB filtrů zajišťuje po celý den vyváženou 100% ochranu před sluncem. Vhodné i pro muže. PopisVýhody: Technologie UVA/UVB filtrů - poskytuje 100% ochranu po celou zimu i v nejextrémnějších podmínkách. UVB filtry předchází spálení, zatímco UVA filtry chrání před předčasným stárnutím pleti. Cold Shiel Complex - chrání před větrem i zimou a zároveň předchází ztrátě dehydratace pokožky. Komplex v sobě zahrnuje trehalózu, bambucké máslo a glycerin. Textura - inovovaná formule vyznačující se jedinečně lehkou konzistencí bez olejů. Rychle se vstřebává, umožňuje pokožce "dýchat" a zanechává ji po aplikaci hladkou, pružnou, bez nadměrné mastnoty a s čistými póry. Testováno v Himalájích - byla ověřena schopnost ochrany za extrémních horských podmínek jako je intenzivní slunce, silný vítr a zima. Dermatologicky testováno. Jak používatNaneste 20 minut před odchodem ven a poté obnovujte aplikaci. Péči zakončete balzámem na rty, který poté používejte dle potřeby. Náš tipPro intenzivnější účinek doporučujeme používat v kombinaci s FitMe Slim & Sun. UpozorněníKrém neposkytuje 100% ochranu, vyhýbejte se intenzivnímu polednímu slunci.

  11,00 €

 • Piz Buin Wet Skin Transparent Sun Spray SPF15 150ml (Sluneční ochrana)

  Piz Buin Wet Skin Transparent Sun Spray SPF15 150ml (Sluneční ochrana)

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  8,92 € -6% 9,51 €

 • Piz Buin Moisturising Sun Lotion SPF30 200ml (Mléko na opalování)

  Piz Buin Moisturising Sun Lotion SPF30 200ml (Mléko na opalování)

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Mléko na opalování Piz Buin Moisturising Sun Lotion SPF30.Mléko na opalování Piz Buin Moisturising Sun Lotion SPF30 chrání pokožku před UVA/UVB zářením a předchází tak stárnutí pokožky. Lehká konzistence se ihned vstřebává a nezanechává mastné stopy. Hloubkově hydratuje pleť a zabraňuje jejímu vysušování a loupání.Účinky:? hloubkově hydratuje pleť? chrání pleť před UV zářením? předchází stárnutí pokožky Použití: Aplikujte na pleť před sluněním. Opakujte dle potřeby, především po koupání nebo osušení.

  11,95 € -24% 15,80 €

 • PIZ BUIN AFTER SUN Tan Intens Lotion 200 ml

  PIZ BUIN AFTER SUN Tan Intens Lotion 200 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Zklidňující mléko po opalování poskytuje 24hodinovou hydrataci a obnovuje přirozenou rovnováhu pokožky. Redukuje zarudnutí způsobené UV zářením a pečuje o pleť po náročném pobytu na slunci. Aktivní látky: výtažek z aloe vera - zklidňuje sluncem podrážděnou pokožku, hydratační komplex - zvhlčuje, zabraňuje loupání, zanechává pleť hedvábně jemnou a zajišťuje stabilitu opálení, vitamín E - předchází předčasnému stárnutí pleti, mentolový extrakt - zajišťuje příjemný chladivý efekt. Výhody: lehká konzistence se velmi rychle vstřebává a nezanechává pocit mastnoty, takže se po aplikaci můžete ihned bez obav obléknout, dermatologicky testováno.

  9,60 €

 • Piz Buin Mountain Suncream SPF15 40ml

  Piz Buin Mountain Suncream SPF15 40ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Krém na opalování Piz Buin Mountain Suncream SPF15.Krém na opalování Piz Buin Mountain Suncream SPF15 chrání před slunečním zářením a zároveň ji chrání před chladem a větrem ve vysokých nadmořských výškách. Složení je obohaceno o komplex Cold Shield, který poskytuje pleti dlouhotrvající hydrataci a zároveň ji chrání před extrémním chladem a větrem. Díky ochrannému faktoru SPF15 zabraňuje spálení pokožky.Obsahuje:Cold Shield komplex - hydratuje a chrání pleť před extrémním chladem a větremvitamin E - chrání pleť před volnými radikály, zabraňuje předčasnému stárnutí pletitechnologie HelioplexTM - chrání před slunečním zářením Použití: Aplikujte na pleť před sluněním. Opakujte dle potřeby.

  5,78 €

 • Piz Buin 1 Day Long Lotion SPF15 100ml (celodenný ochrana)

  Piz Buin 1 Day Long Lotion SPF15 100ml (celodenný ochrana)

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Určené pre: Ženy, muža Chráni pred UVA / UVB slnečným žiarením. Emulzia je mimoriadne odolná voči vode, potu, piesku či utretie do uteráka (vydrží až 6 hodín pri pobyte vo vode). Hydratačný komplex poskytuje dlhodobý prísun vlhkosti a predchádza vysúšaniu pokožky. Ako používať: aplikujte na pokožku pred slnením. Značka PIZ BUIN pochádza zo švajčiarskych Álp. Inšpiráciou k jej vzniku bola neblahá skúsenosť mladého študenta chémie Franza Greitera, ktorého počas výstupu na horu PIZ BUIN škaredo spálilo slnko (1938).Preto sa začal vo svojej malej laboratóriu v dome rodičov zaoberať experimenty s prípravkami na ochranu pokožky pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia. Výsledok jeho snáh dostal meno PIZ BUIN. Komu je určený? PIZ BUIN je vhodný pre všetkých priaznivcov "outdoorových" aktivít (turistiky, lyžovanie), ale i milovníkov odpočinku na plážach, pri bazénoch. PIZ BUIN je zárukou nevyhnutné ochrany, ktorú potrebujete pri pobyte na slnku, a zároveň prostriedkom k získaniu krásneho a zdravého vzhľadu.

  6,70 € -15% 7,85 €

 • Piz Buin Active Long Lasting Lotion SPF15 150ml (Ochranné mléko)

  Piz Buin Active Long Lasting Lotion SPF15 150ml (Ochranné mléko)

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  12,25 €

 • Piz Buin After Sun Soothing Cooling Moisturising Lotion 200ml (Mléko po…

  Piz Buin After Sun Soothing Cooling Moisturising Lotion 200ml (Mléko po opalování)

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  8,07 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam