Obľúbené položky

Úvodná stránka » Odborné poradenstvo

Spýtajte sa nás

Na otázky k voľbe liekov, dávkovaniu či kontraindikáciám zadarmo odpovedáme každý deň. Spýtajte sa nás sami, alebo sa pozrite na otázky, ktoré sme už odpovedali.

 

Spýtajte sa nás

Na všetky Vaše dotazy Vám odpovieme najneskôr následujúcí pracovný deň.

Zodpovedané otázky

Trávenie Detoxikácia
Zrušiť filter

Existuje doplnok výživy na črevné parazity?

Mgr. Pavla Horáková Mgr. Pavla Horáková

Na črevné parazity existujú prírodné antiparazitické doplnky s obsahom rastlinných zložiek. Ich hlavnou zložkou je orech kráľovský, ktorý prispieva k prirodzenej obrane tela proti externým agentom a k normálnej funkcii črevného traktu. Je to napr. ParazitEx, Wurm-Ex, Parasic, Vermophyt.

Trávenie Detoxikácia

Mám stále horko, až pálenie v ústach. Mohlo by mi pomôcť aktívne uhlie ? Už som bola na rôznych vyšetreniach a všade ma posielajú preč. Na ORL sa mi zatiaľ k tomu nevyjadrili. Čo s tým?

Mgr. Pavla Horáková Mgr. Pavla Horáková

Neexistuje liek na horkosť v ústach. Je dôležité zistiť, čo je príčinou ťažkostí a lieči sa potom tá príčina. Bude to príznak nejakých iných ťažkostí, ale to musí určiť priamo lekár. Ideálne odborník ORL. Mohlo by ísť o ochorenie  žalúdka alebo pečene. Ale ako som už písala, to musí zistiť lekár. Mala by pomôcť konzumácia jogurtov s bifidokultúrami alebo probiotiká v tabletách. Nič iné na to neexistuje Toto priamo odporúčajú aj lekári.

Trávenie Detoxikácia

Mám problémy so štítnou žľazou. Užívam Letrox. Môžem užívať prípravok Wurm-Ex?

Mgr. Pavla Horáková Mgr. Pavla Horáková

S používaním prípravku Wurm-ex by som bola vo Vašom prípade opatrná, pretože obsahuje jód. Radšej by som to konzultovala s Vašim endokrinológom. Bez obsahu jódu má podobný účinok napr. Paratizex.

Trávenie Detoxikácia


Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam