MojaLekáreň.sk

Vďaka vám máme ZLATO!

MojaLekáreň.sk je vďaka podpore svojich zákazníkov a odbornej poroty najúspešnejším slovenským e- shopom za rok 2018 v kategórii Zdravie. Zlatú medailu získala v 10. ročníku súťaže ShopRoku 2018 (vyhlasuje Heuréka).

"Radosť z víťazstva má slovenský aj český tím, pretože slovenský e-shop riadime z Čiech. Zákazníkom ďakujeme za obrovskú podporu, ktorá nás v oboch krajinách vysiela opakovane na najvyššie priečky v tejto prestížnej súťaži. Nás zdravie baví - a je fajn vedieť, že rovnako baví aj našich zákazníkov na Slovensku i v Čechách, "odkazuje Karel Klodner, výkonný riaditeľ MojaLekáreň.sk.

MojaLekáreň.sk funguje na slovenskom internete od roku 2006, objednávky slovenských zákazníkov sa balia a rozosielajú z Chrudimi, kde sídli tiež MojaLekáreň.sk. "Vzdialenosť nás nezdržuje, sme v expedícii tak rýchli, že tovar skladom doručíme na druhý deň do obeda pokojne až do Košíc," dodáva K. Klodner. Oba lekárenské e-shopy prevádzkuje spoločnosť Pears Health Cyber, ktorá má v tomto odbore dvadsaťročné skúsenosti (MojaLekáreň.sk bola prvým internetovým obchodom s voľne predajným sortimentom liečivých prípravkov a doplnkov stravy v Európe).

ShopRoku je cena zákazníkov, ktorí hodnotia svoje skúsenosti s nákupom v e-shopoch za uplynulý rok. Hodnotí sa na základe kritérií z dotazníkov spokojnosti, najmä sa hľadí na percento odporúčajúcich zákazníkov, dodaciu dobu, komunikáciu obchodu, prehľadnosť webových stránok, počet hodnotení. MojaLekáreň.sk súťažila prvýkrát vlani, kedy obsadila druhé miesto. Do Ceny kvality sú zapojené všetky e-shopy, ktoré využívajú službu Overené zákazníkmi a zároveň sú držiteľmi certifikátu tejto služby.

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.