MojaLekáreň.sk
Hľadať

ShopRoku 2019 - Mojalekáreň.sk má zlato!

V súťaži ShopRoku 2019 o najúspešnejší český a slovenský eshop získali Lékárna.cz a Mojalekáreň.sk striebornú a zlatú medailu!

V 11. ročníku súťaže ShopRoku 2019, ktorú každoročne vyhlasuje Heuréka, získala Lékárna.cz striebornú Cenu v kategórii Zdravie a slovenská Mojalekáreň.sk v rovnakej kategórii cenu zlatú! Víťaza v oboch krajinách vyberajú, okrem odbornej poroty, aj zákazníci. O to viac nás obe ceny tešia!

"Radosť z víťazstva na Slovensku a zo striebornej medaily v Čechách slávime v Chrudimi, pretože odtiaľto oba e-shopy riadime, tu objednávky balíme a rozosielame doslova od českého Aše až po slovenské Košice. Zákazníkom ďakujeme za obrovskú podporu, ktorá nás v oboch krajinách vysiela opakovane na najvyššie priečky v tejto prestížnej súťaži. Nás zdravie baví - a je fajn vedieť, že rovnako baví aj našich zákazníkov na Slovensku i v Čechách ", komentuje výsledok Ing. Karel Klodner, výkonný riaditeľ Lékárna.cz.

Pretože chceme v súťaži uspieť aj na budúci rok, už teraz sa môžete tešiť na novinky nielen v ponuke, ale aj v službách.

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.