MojaLekáreň.sk

Predvianočná a vianočná prevádzka 2020

Ani tento rok sa neoplatí nechávať nákup darčekov na poslednú chvíľu. Objednajte ich včas, aby sa z nich vaši najbližší mohli radovať pod stromčekom!

Ako to bude s doručením

Ak chcete, aby vám darčeky dorazili pod stromček včas, skontrolujte dátum odoslania zo skladu - uvádzame ho pri každom produkte a vidíte ho aj v košíku. Asi vás neprekvapí, že dátum odoslania celej objednávky sa riadi jej "najpomalšou" položkou, na ktorú tie "rýchlejšie" musia v sklade počkať.

Termín doručenia uvádzame ako predpokladaný - je už plne v rukách našich dopravcov.

Zásielkovňa garantuje doručenie zásielok do Vianoc u objednávok s avizovaným odoslaním do 18. 12. 2020 vrátane.

Kurier ReMax / Slovak Parcel Service sú vianočnou prevádzkou zahltení a avizujú doručenie až za 3 a viac dní.

Posledný termín pre objednávky darčekov

Ak si chcete byť istí, že darčeky pod stromček dorazia - objednať by ste ich mali do 17. decembra do 17:00 hod. (platí pre produkty skladom). Posledný expedičný deň pred Vianocami je 22.12. (expedícia funguje do 13 hod), tj. toto je posledný termín, kedy zásielky stihneme odovzdať dopravcom. Potom už je všetko na nich!

V období 23.12.2020 - 3.1.2021 expedujeme len v dňoch 28. a 29.12.2020. Ak teda chcete mať tovar doma pred Silvestrom, opäť pozorne sledujte očakávaný dátum odoslania zo skladu.

Odborná poradňa

Aj naši lekárnici si potrebujú oddýchnuť a stráviť vianočné sviatky s rodinami a sladkosťami, a preto bude poradňa v prevádzke do 21.12.2020. Medzi sviatkami k dispozícii lekárničky nebudú. Do bežného režimu sa poradňa vráti opäť po Novom roku.

Ako bude fungovať Zákaznícke centrum

Operátorky zákazníckeho centra, ktoré odpovedajú na vaše otázky k objednávkam či dostupnosti tovaru, riešia reklamácie a ďalšie neštandardné situácie, zastihnete na telefónnom čísle 0221 201 380 a na e-maile v pracovných dňoch od 8:00 do 15:30 hod., a to až do 21.12.2020.

Pretože si aj naše operátorky potrebujú oddýchnuť od mailov a telefonátov, nebude naše zákaznícke centrum medzi sviatkami k dispozícii.

Želáme vám pokojné prežitie vianočných sviatkov a tešíme sa na vás opäť v roku 2021!

CHCEM NAKÚPIŤ VIANOČNÉ DARČEKY VČAS

Vaši Lekárnici

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.