Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » M » MOSCHINO

MOSCHINO

Názov značka nesie po svojom zakladateľovi France Moschino, ktorý sa stal módnym návrhárom v Taliansku. Neskôr sa presadil aj v kozmetickom priemysle. Moschino je synonymom pre radosť, hravosť a optimizmus, čo je zrejmé už pri pohľade na flakóny jednotlivých parfumov. Avšak vôňa Moschino dokáže očariť aj elegantnú dámu.

Ako prvá bola na trh uvedená vôna Moschino Cheap & Chic, čo je sladšia vôňa určená pre ženy. Ďalším známym a obľúbeným parfémom značky Moschino je Glamour, Funny, Cheap & Chic Hippy Fizz, Cheap & Chic I Love Love a ďalšie. Pre mužov potom vône Moschino Forever alebo Moschino Uomo. Moschino nie je len značkou vôní, ale aj produktov k starostlivosti o pokožku, ako sú napríklad sprchové gély, telové mlieka atď.

Aj na našich stránkach nájdete produkty značky Moschino. Vyskúšajte už spomínané parfumy alebo telové mlieko či sprchový gél. V ponuke môžete nájsť aj sady výrobkov Moschino, ktoré môžu byť skvelým darčekom pre Vás alebo Vašich blízkych.

Viac informácií
 • Moschino Uomo 125ml

  Moschino Uomo 125ml

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Popis výrobku Moschino Uomo - toaletná voda s rozprašovačom 125 ml Orientálna vôňa s kvetinovými esenciami, taká je pánska vôňa Moschino Uomo.Na trh bola uvedená v roku 1998. Hlava: cyklámen, škorica, palina Srdce: koriander, jazmín, mahagónové drevo Základ: cédrové drevo, ružové drevo, ambra, pižmo Toaletná vodaMoschino Moschino je synonymom pre radosť, optimizmus a hravosť. Ak nie ste práve ten typ, napriek tomu sa nenechajte flakóny v tvare figúrky sa srdiečkovým uzávery odradiť. Vôňa Moschino očarí aj skutočnú dámu. Okrem parfémov značka Moschino ponúka svoj tovar v butikoch po celom svete, najmä v New Yorku, Moskve, Rijáde, Bombaji či Soule. V Japonsko je Moschino veľmi obľúbené práve pre svoju hravosť.

  27,53 € -24% 36,00 €

 • MOSCHINO Funny Toaletná voda 100 ml

  MOSCHINO Funny Toaletná voda 100 ml

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Funny je vôňa, ktorá poteší spontánnu ženu, ktorá nestratila zmysel pre fantáziu a humor. Flakón vône Funny sa srdiečkovým viečkom a červenou stužkou s gombíkom je rozverný a hravý. Funny môžete bez obáv nosiť kamkoľvek, pretože osvieži a nebude nikoho obťažovať, ale zároveň je dostatočne zaujímavá. Vo Funny sa miešajú zelene čajová sviežosť s pomarančom, jazmínom a pivonky. Zloženie Hlava: pomaranč, červené korenie, grapefruit  Srdce: jazmín, pivoňka, zelený čaj  Základ: pižmo  Moschino Filozofia značky Moschino musí byť každému jasné hneď pri prvom pohľade na jej módu a vôňa: radosť, optimizmus a hravosť. Nie ste zrovna "ten typ"? Nenechajte sa flakóny v tvare figúrky a srdiečkovým uzávery odradiť, väčšina vôňou Moschino je skvelá aj pre dámu. Moschino ponúka svoj tovar v butikoch po celom svete - v New Yorku, Moskve, Rijáde, Bombaji iv Soule. Veľmi obľúbené je Moschino pre svoju hravú imidž v Japonsku.

  34,32 € -24% 45,00 €

 • MOSCHINO I Love Love Toaletná voda 100 ml

  MOSCHINO I Love Love Toaletná voda 100 ml

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Kombinácie vôní, ktoré očarujú Vôňa Moschino Cheap & amp; Chic I Love Love prekvapí v úvode svojimi iskrivými, citrusovými tónmi - grapefruitom, pomarančom, citrónom a červeným ríbezľami. Srdca sa dotkne farbisto ženská poézia čajových ruží spolu s vitalitou sitiny a jemným úsmevom konvaliniek, ktorý v spojení so škoricou získava na ľahkej roztopašnosti. Kombinácia záhadného pižma a zmyselných exotických drevín - cédru a tanaky - potom dodáva základu vône osviežujúci pocit, ktorý vás donúti hlboko a definitívne sa do Cheap & amp; Chic I Love Love zamilovať. Zaujíma Vás zloženie vône? Hlava : pomaranč, grapefruit, citrón, červené ríbezle Srdce : čajová ruža, konvalinky, škorica Základ : tanakové drevo, santalové drevo, pižmo Toaletná voda, objem 100 ml.

  34,45 € -58% 82,82 €

 • Moschino I Love Love 50ml

  skladom do 24 hodín

  Popis výrobku Moschino I Love Love - toaletná voda s rozprašovačom 50 ml Iskrivá a plná radosti - taká je vôňa Moschino I Love Love. Je určená žene, ktorá je rada zamilovaná, plná života, ľahko ironická a nie je s ňou ani chvíľku nuda. Vôňa prekvapí v úvode svojimi iskrivými, citrusovými tóny - grapefruitom, pomarančom, citrónom a červeným ríbezľami. Srdce sa dotkne farbisto ženská poézia čajových ruží spolu s vitalitou sitiny a jemným úsmevom konvaliniek, ktorý v spojení so škoricou získava na ľahkej roztopašnosti.Kombinácia záhadného pižma a zmyselných exotických drevín - cédru a Tanaku - potom dodáva základu vône osviežujúci pocit, ktorý vás donúti hlboko a definitívne sa do I Love Love zamilovať. Hlava: pomaranč, grapefruit, citrón, červené ríbezle Srdce: čajová ruža, konvalinky, škorica Základ: tanakové drevo, santalové drevo, pižmo Toaletná voda Moschino Moschino je synonymom pre radosť, optimizmus a hravosť. Ak nie ste práve ten typ, napriek tomu sa nenechajte flakóny v tvare figúrky sa srdiečkovým uzávery odradiť. Vôňa Moschino očarí aj skutočnú dámu. Okrem parfémov značka Moschino ponúka svoj tovar v butikoch po celom svete, najmä v New Yorku, Moskve, Rijáde, Bombaji či Soule. V Japonsko je Moschino veľmi obľúbené práve pre svoju hravosť.

  27,08 €

 • Moschino Funny 25ml

  skladom do 24 hodín

  Vůně Moschino Funny je rozkošná, hravá, povzbuzující a troufalá, zářívá a stimulující.

  20,37 €

 • Moschino I Love Love 4,9ml

  skladom do 24 hodín

  Moschino I Love Love zloženie Hlava citrón, pomaranč, grapefruit, červené ríbezle Srdce konvalinka, papyrus, čajová ruža, listy škorica Základ drevo Tanaka, pižmo, céder Moschino I Love Love - opis produktu Moschino predstavuje I Love Love, múdru a veselú vôňu inšpirovanú klasikou Cheap and Chic. I Love Love ponúka vo víre pestrých farieb sviežu a žiarivú kyticu, postriekať červeným ríbezľami, citrusy a drevami. I Love Love je sladko ovocná vôňa. Spočiatku je výrazne kyslá, citrónová a prechádza do ovocno kvetinové zmesi so zaujímavým tónom škorica. Hoci je I Love Love sladší, nie prehnane lepivá, aby sa nedala nosiť aj v lete. Moschino Filozofia značky Moschino musí byť každému jasné hneď pri prvom pohľade na jej módu a vôňa: radosť, optimizmus a hravosť. Nie ste zrovna "ten typ"? Nenechajte sa flakóny v tvare figúrky a srdiečkovým uzávery odradiť, väčšina vôňou Moschino je skvelá aj pre dámu. Moschino ponúka svoj tovar v butikoch po celom svete - v New Yorku, Moskve, Rijáde, Bombaji iv Soule. Veľmi obľúbené je Moschino pre svoju hravú imidž v Japonsku.

  5,54 €

 • Moschino Cheap And Chic 100ml

  Moschino Cheap And Chic 100ml

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Hravá rýdzo ženská kvetinová vóňa.Z fľaštičky s rozprašovačom naneste "olej" na najzmyselnejšie partie svojho tela (krk, zápästia, dekolt, špičku nosa, päty, otlačené kolená, tenisové lakte atď.) Potom nonšalantne prejdite okolo svojho muža. Ak nemáte čas, môžete urýchliť proces zamilovávania tým, že pridáte provokatívne pohľady ochutené niekoľkými oduševnenými poznámkami a necháte ho roztopiť sa pod svojim najzmyselnejším pohľadom. Dobre ho poduste a osmažte ho s oddanosťou na horúcej panvici svojho srdca. Hlava citrón, pomaranč, grapefruit, červené ríbezle Srdce konvalinka, papyrus, čajová ruža, listy škorica Základ drevo Tanaka, pižmo, céder Moschino I Love Love - popis produktu Moschino predstavuje I Love Love, múdru a veselú vôňu inšpirovanú klasikou Cheap and Chic. I Love Love ponúka vo víre pestrých farieb sviežu a žiarivú kyticu, postriekať červeným ríbezľami, citrusy a drevami. I Love Love je sladko ovocná vôňa.Spočiatku je výrazne kyslá, citrónová a prechádza do ovocno kvetinové zmesi so zaujímavým tónom škorice. Hoci je I Love Love sladšie, nie je prehnane lepivá, aby sa nedala nosiť aj v lete. Moschino Filozofia značky Moschino musí byť každému jasné hneď pri prvom pohľade na jej módu a vôňa: radosť, optimizmus a hravosť. Nie ste práve "ten typ"? Nenechajte sa flakóny v tvare figúrky a srdiečkovými uzávery odradiť, väčšina vôňou Moschino je skvelá aj pre dámu. Moschino ponúka svoj tovar v butikoch po celom svete - v New Yorku, Moskve, Rijádu, Bombaji iv Soulu. Veľmi obľúbené je Moschino pre svoju hravú imidž v Japonsku.

  29,23 € -17% 35,09 €

 • Moschino I Love Love 30ml

  Moschino I Love Love 30ml

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Osvěžující výtvor v ryzím stylu alá Moschino, který čerpá inspiraci z prostého, naivního světa - je legrační a přesto nepostrádá na eleganci. Charakteristika: Svěží, ovocné a květinové tóny.

  21,18 € -24% 28,00 €

 • Moschino Cheap And Chic 100ml (tester)

  skladom do 24 hodín

  Popis výrobku Moschino Cheap & Chic - toaletní voda s rozprašovačem (TESTER) 100 ml Z lahvičky naneste vůni na nejsmyslnější partie svého těla, potom nonšalantně projděte kolem svého muže. Přesto pokud nemáte čas, můžete urychlit proces zamilovávání tím, že přidáte provokativní pohledy a necháte ho tát pod svým nejsmyslnějším pohledem. Na trh byla uvedena v roce 1995. Hlava: bergamot, pomeranč, yuzu, růžové dřevo Srdce: leknín, růže, pivoňka, fialka, brambořík, jasmín Základ: bourbonská vanilka, vetiver, bílá orchidej, fazole Tonka, kosatec, santalové dřevo, jantar Moschino Filozofia značky Moschino musí byť každému jasné hneď pri prvom pohľade na jej módu a vôňa: radosť, optimizmus a hravosť. Nie ste zrovna "ten typ"? Nenechajte sa flakóny v tvare figúrky a srdiečkovým uzávery odradiť, väčšina vôňou Moschino je skvelá aj pre dámu. Moschino ponúka svoj tovar v butikoch po celom svete - v New Yorku, Moskve, Rijáde, Bombaji iv Soule. Veľmi obľúbené je Moschino pre svoju hravú imidž v Japonsku.

  24,00 € -13% 27,49 €

 • Moschino Cheap And Chic 30ml

  Moschino Cheap And Chic 30ml

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Hlava-citrón, mandarínka, broskyňa, koriander srdce-ruža, kosatec, cyklámen, frézia základ-céder, pižmo, vanilka, mach Moschino Cheap And Chic - popis produktu Cheap and Chic je veľmi príjemná, čistá, ľahko sladkastá vôňa s ružami, frézií a púdrovým kosatcom. Cheap And Chic pripomína vôňu čistého bieleho krému alebo telového mlieka, vonia jemne a nenápadne. Cheap and Chic, jemná vôňa pre hravé pokušiteľku. Naneste Cheap and Chic na najzmyselnejšie časti svojho tela a nenápadne prejdite okolo svojho vyvoleného. Odporúča sa pomaly dusiť, ale ak nemáte čas, môžete urýchliť proces zamilovanie tým, že pridáte provokatívne pohľady ochutené dobre mierenými poznámkami a necháte ho topiť v žiare svojej vášne. Moschino Filozofia značky Moschino musí byť každému jasné hneď pri prvom pohľade na jej módu a vôňa: radosť, optimizmus a hravosť. Nie ste práve "ten typ"? Nenechajte sa flakóny v tvare figúrky a srdiečkovými uzávery odradiť, väčšina vôňou Moschino je skvelá aj pre dámu. Moschino ponúka svoj tovar v butikoch po celom svete - v New Yorku, Moskve, Rijáde, Bombaji iv Soulu. Veľmi obľúbené je Moschino pre svoju hravú imidž v Japonsku.

  17,25 € -26% 23,40 €

 • Moschino Light Clouds 100ml

  skladom do 24 hodín

  Zloženie Hlava brambořík, broskev Srdce jasmín, lotosový květ, růže Základ ibišek pižmový, cedr, pižmo Moschino Light Clouds – Popis produktu Intenzivní jako emoce, radostná jako den plný slunce, lehká jako obláček. Éterická a romantická vůně, která probudí vaše touhy, díky níž budete prožívat realitu jako sladký sen. Moschino Filozofia značky Moschino musí byť každému jasná hneď pri prvom pohľade na jej módu a vône: radosť, optimizmus a hravosť. Nie ste práve "ten typ"? Nenechajte sa flakónmi v tvare figúrky a srdiečkovými uzávermi odradiť, väčšina vôní Moschino je skvelá aj pre dámu. Moschino ponúka svoj tovar v butikoch po celom svete - v New Yorku, Moskve, Rijáde, Bombaji aj v Soule. Veľmi obľúbené je Moschino kvôli svojej hravej image v Japonsku.

  35,41 €

 • Moschino Pink Bouquet 100ml

  skladom do 24 hodín

  Srdce parfému pivoňka, fialka, konvalinka, jasmín Hlava parfému malina, ananas, bergamot Základ parfému lišejník, broskev, pižmo, perník

  32,02 €

 • Moschino Uomo 125ml (Tester)

  skladom do 24 hodín

  Popis výrobku Moschino Uomo - toaletná voda s rozprašovačom 125 ml (Tester) Orientálna vôňa s kvetinovými esenciami, taká je pánska vôňa Moschino Uomo.Na trh bola uvedená v roku 1998. Hlava: cyklámen, škorica, palina Srdce: koriander, jazmín, mahagónové drevo Základ: cédrové drevo, ružové drevo, ambra, pižmo Toaletná vodaMoschino Moschino je synonymom pre radosť, optimizmus a hravosť. Ak nie ste práve ten typ, napriek tomu sa nenechajte flakóny v tvare figúrky sa srdiečkovým uzávery odradiť. Vôňa Moschino očarí aj skutočnú dámu. Okrem parfémov značka Moschino ponúka svoj tovar v butikoch po celom svete, najmä v New Yorku, Moskve, Rijáde, Bombaji či Soule. V Japonsko je Moschino veľmi obľúbené práve pre svoju hravosť.

  20,84 €

 • Moschino Pink Bouquet 30ml

  skladom do 24 hodín

  zloženie hlava malina, ananás, bergamot srdce pivonka, fialka, konvalinka, jazmín základ dubový mach, perník, broskyňa, pižmo Moschino Pink Bouquet - popis produktu Moschino Pink Bouquet je parfum určený pre ženy, ktoré sa na život pozerajú cez ružové okuliare. Pôvabná kytice jarných kvetov, mladistvá eufória plná ružových snov o láske a živote. Parfém Pink Bouquet charakterizuje život prekypujúci radosťou, láskou a romantikou.

  19,09 €

 • Moschino Femme 75ml (Tester)

  skladom do 24 hodín

  Složení: Bergamot, citron, růžové dřevo, růže, jasmín, karafiát, vanilka, tonka, pačuli

  25,59 €

 • Moschino Cheap And Chic Chic Petals 100ml (tester)

  skladom do 24 hodín

  Moschino Cheap And Chic Chic Petals. Kvetinovo - ovocná intenzívna vôňa rozkvitajúcich kvetín s teplým nádychom drevín. Zloženie: Hlava: Zázvor, jahody, granátové jablko Srdce: Lekno, gardénia, orchidea Základ: Kosatec, tupolisté dreviny, pižmo Balenie: 100 ml

  23,17 €

 • Moschino Cheap And Chic Chic Petals 100ml

  skladom do 24 hodín

  Svieža, šťavnaté ovocie, jemná vôňa rozkvitajúcich kvetín s teplým nádychom drevín tvorí Moschino Cheap And Chic Chic Petals zmyselným, letným potešením žien. Cheap And Chic Chic Petals navrhol parfumér Guillaume Flavigny, parfum prichádza v žiarivo červenom flakóne s roztomilými, bielymi kvetmi očarujúce na prvý pohľad. Moschino Cheap And Chic Chic Petals predstavuje vôňou leta 2013.

  34,82 € -4% 36,12 €

 • Moschino Femme 75ml

  skladom do 24 hodín

  Složení: Bergamot, citron, růžové dřevo, růže, jasmín, karafiát, vanilka, tonka, pačuli

  30,91 € -5% 32,63 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam