Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » L » LACOSTE

LACOSTE

 • Lacoste Red 125ml

  skladom do 24 hodín

  Popis výrobku Lacoste Red - toaletná voda s rozprašovačom 125 ml Kde sú časy, kedy jediná farba vhodná a prípustná na tenis bola biela? Nielen na kurty, ale do všetkých Macov, ktoré nám život pripravuje, teraz hor v červenej! Vôňou víťazov je pánska vôňa Lacoste Red Style In Play. Spojenie zeleného jablka Manzana Verde s tónmi vzácnych drevín, ktorým na pikantnosti pridávajú pačuli a céder, Vôňa je určená mužom, ktorí vyznávajú kombináciu víťazstva a ležérneho štýlu zosobnenú logom krokodýla. Vůně bola predstavená v roku 2004. Hlava: zelené jablko, tuje Srdce: céder, jazmín, borovica Základ: pačuli, biele pižmo, vetiver Toaletná voda Lacoste Firmu Lacoste, ktorú pozná celý módny svet, založil René Lacoste, ktorý býval špičkovým tenistom. Po ukončení svojej športovej kariéry sa rozhodol skúsiť šťastie v móde. K výtvarnej značke slávnej firmy mu poslúžila jeho prezývka Aligátor, ktoré mu prisúdili americkí novinári. Firmu potom René založil spolu so známym výrobcom pleteného tovaru André Gillierem a spoločne sa im podarilo vytvoriť revolúciu v športovom oblečení. Ako prvý sa Lacoste odvážil preniesť značku firmy na vonkajšiu stranu trička, čo je dnes úplnou samozrejmosťou. Módnu značku Lacoste reprezentujú nielen parfumy, ale aj hodinky.

  38,26 €

 • Lacoste Pour Femme 30ml

  Lacoste Pour Femme 30ml

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Popis výrobku Lacoste Pour Femme - parfémová voda s rozprašovačom 30 ml Lacoste Pour Femme bola vytvorená pre ženu, ktorá má v sebe rýdzu príťažlivosť a pôvab. Pre ženu, ktorá má odvahu vyjaviť svoje emócie a podeliť sa o svoje pocity. Žena Lacoste je skôr pôvabná než krásna, žiariaca a ústretová, ale nesnaží sa flirtovať a zvádzať za každú cenu. Vďaka tomu je pre väčšinu mužov veľmi príťažlivá. Občas sa jej, vinou spontánnosti, podarí vydať sa nesprávnou cestou, ale vždy sa všetkému venuje s maximálnou energiou. Vôňa bola na trh uvedená v roku 2003. Hlava: korenie, frézia, jablko Srdce: fialka, otočník, jazmín, ibištek, ruža Základ: labdanum, cédrové drevo, zamat, santalové drevo, kadidlo Parfumovaná voda Lacoste Firmu Lacoste, ktorú pozná celý módny svet, založil René Lacoste, ktorý býval špičkovým tenistom. Po ukončení svojej športovej kariéry sa rozhodol skúsiť šťastie v móde. K výtvarnej značke slávnej firmy mu poslúžila jeho prezývka Aligátor, ktoré mu prisúdili americkí novinári. Firmu potom René založil spolu so známym výrobcom pleteného tovaru André Gillierem a spoločne sa im podarilo vytvoriť revolúciu v športovom oblečení. Ako prvý sa Lacoste odvážil preniesť značku firmy na vonkajšiu stranu trička, čo je dnes úplnou samozrejmosťou. Módnu značku Lacoste reprezentujú nielen parfumy, ale aj hodinky.

  26,51 € -26% 35,90 €

 • Lacoste Essential toaletná voda 125 ml

  2 dni

  Sviežosť bez hraníc Ak povieme "Lacoste", automaticky tým myslíme slobodu a radosť. Práve tieto pocity v nás má evokovať i vôňa Lacoste Essential. Je sofistikovaná a žiarivá, svieži a upokojujúci , klasická aj moderná zároveň. Jej základ tvorí citrusy, zeleňou a trochou korenia. Ide o jednoduchú myšlienku, dovedené k úplnej dokonalosti. . Zloženie vône Hlava: svieže, vodné citrusové tóny, tangeriny, bergamot, paradajkové lístky, čierne ríbezle. Srdce: čierne korenie, ruže. Základ: pačuli, santalové drevo, drevitý akord. Toaletná voda, objem 125 ml.

  45,86 € -1% 46,19 €

 • Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Blanc 100ml

  skladom do 24 hodín

  zloženie Hlava rozmarín, kardamon, grapefruit srdce ylang-ylang, tuberóza základ viržínské drevo, koža, semiš Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Blanc - popis produktu Francúzsky tenista René Lacoste vytvoril prvý Polo tričko v roku 1927 pod kódom L.12.12. V roku 2011 uviedla spoločnosť Lacoste tri pánskej vône inšpirované práve Polo trikom. Nové pánske vône L.12.12. Blanc, L.12.12. Bleu a L.12.12. Verte sú všetky športovo ladené, napriek tomu každá má iný charakter. L.12.12. Blanc je jednoduchá, elegantná a osviežujúce, L.12.12. Bleu symbolizuje mužnosť, divokú vodu a intenzitu. L.12.12. Verte predstavuje prírodu, súznenie a dobré vibrácie.

  42,20 €

 • Lacoste Pour Homme 100ml

  Lacoste Pour Homme 100ml

  Akcia

  2 dni

  Popis výrobku Lacoste Pour Homme - toaletná voda s rozprašovačom 100 ml Táto pánska vôňa Lacoste Pour Homme v sebe spája nekonvenčný, no rafinovaný štýl. Je to svieža vôňa a ako prezrádza jednoduché pomenovanie, je navrhnutá pre mužov, ktorí dávajú prednosť moderným a mužným vôňam. Patríte medzi nich aj vy? Vôňa bola na trh uvedená v roku 2002. Hlava: taliansky bergamot, červený grapefruit, slivka, jablko Srdce: borievka, kardamón, ružové korenie, škorica Základ: rum, santalové drevo, cédrové drevo, vanilka, pižmo Toaletná voda Lacoste Firmu Lacoste, ktorú pozná celý módny svet, založil René Lacoste, ktorý býval špičkovým tenistom. Po ukončení svojej športovej kariéry sa rozhodol skúsiť šťastie v móde. K výtvarnej značke slávnej firmy mu poslúžila jeho prezývka Aligátor, ktoré mu prisúdili americkí novinári. Firmu potom René založil spolu so známym výrobcom pleteného tovaru André Gillierem a spoločne sa im podarilo vytvoriť revolúciu v športovom oblečení. Ako prvý sa Lacoste odvážil preniesť značku firmy na vonkajšiu stranu trička, čo je dnes úplnou samozrejmosťou. Módnu značku Lacoste reprezentujú nielen parfumy, ale aj hodinky.

  42,51 € -16% 50,50 €

 • Lacoste Pour Homme 50ml

  2 dni

  Popis výrobku Lacoste Pour Homme - toaletná voda s rozprašovačom 50ml Táto pánska vôňa Lacoste Pour Homme v sebe spája nekonvenčný, no rafinovaný štýl. Je to svieža vôňa a ako prezrádza jednoduché pomenovanie, je navrhnutá pre mužov, ktorí dávajú prednosť moderným a mužným vôňam. Patríte medzi nich aj vy? Vôňa bola na trh uvedená v roku 2002. Hlava: taliansky bergamot, červený grapefruit, slivka, jablko Srdce: borievka, kardamón, ružové korenie, škorica Základ: rum, santalové drevo, cédrové drevo, vanilka, pižmo Toaletná voda Lacoste Firmu Lacoste, ktorú pozná celý módny svet, založil René Lacoste, ktorý býval špičkovým tenistom. Po ukončení svojej športovej kariéry sa rozhodol skúsiť šťastie v móde. K výtvarnej značke slávnej firmy mu poslúžila jeho prezývka Aligátor, ktoré mu prisúdili americkí novinári. Firmu potom René založil spolu so známym výrobcom pleteného tovaru André Gillierem a spoločne sa im podarilo vytvoriť revolúciu v športovom oblečení. Ako prvý sa Lacoste odvážil preniesť značku firmy na vonkajšiu stranu trička, čo je dnes úplnou samozrejmosťou. Módnu značku Lacoste reprezentujú nielen parfumy, ale aj hodinky.

  32,42 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam