Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » K » KLORANE

KLORANE

Hlavnou filozofiou Klorane je rešpektovať životné prostredie a chrániť rastliny a prírodu. Pre laboratóriá Klorane je vytvorenie nového produktu otázkou tvorivosti, účinnosti a bezpečnosti. Produkty Klorane nie sú testované na zvieratách.

Klorane sa zameriava na kozmetiku pre starostlivosť o vlasy a detskú kozmetiku. V ponuke výrobkov tak možno nájsť šampóny pre suché, lámavé alebo mastné vlasy. Šampóny pre zvýraznenie farby vlasov či proti lupinám. Samozrejme medzi produktmi Klorane nájdete tiež najrôznejšie druhy balzamov na vlasy. A pretože detská pokožka vyžaduje osobitnú starostlivosť, Klorane prichádza s produktmi, ktoré rešpektujú požiadavky jemnej detskej pokožky.

Viac informácií
 • KLORANE Suchý šampón na mastné vlasy 150 ml

  KLORANE Suchý šampón na mastné vlasy 150 ml

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  KLORANE Orti dry shampoo 150 ml - suchý šampón mastné vlasy s výťažkom zo žihľavy pre mastné vlasy reguluje aktivitu mazových žliaz. Obsahuje prírodné polysacharidy a cyklodextríny, vďaka ktorým absorbuje nadbytok kožného mazu a umožňuje menej časté umývanie vlasov tekutým šampónom Účinky KLORANE Orti dry shampoo 150ml suchý šampón mastné vlasy je založený na výťažku z pŕhľavy, ktorá reguluje aktivitu mazových žliaz. Obsahuje prírodné polysacharidy (mikronizovaný prášok s veľmi silnou schopnosťou absorbovať maz) a cyklodextríny. Vďaka týmto látkam šampón absorbuje nadbytok kožného mazu a umožňuje menej časté umývanie vlasov tekutým šampónom (v prípade mastných a veľmi mastných vlasov). Vlasy za niekoľko minút znovu získajú objem a ľahkosť. Výrobok je hypoalergénny, má vyvážené zloženie pre zníženie možnosti vzniku alergií. Návod na použitie Pred použitím dobre pretrepte a nastriekajte malé množstvo suchého šampónu zo 30 cm vzdialenosti. Nechajte pôsobiť dve minúty a dôkladne vyčešte. Zabráňte vdýchnutiu a kontaktu s očami.

  9,89 € -15% 11,64 €

 • KLORANE Suchý šampón pre normálne vlasy 150 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Účinky Tento suchý šampón je založený na zmäkčujúcom a ochrannom výťažku z ovsa. Vďaka cyklodextrínu a prírodným polysacharidom (mikronizovaný prášok s veľmi silnou schopnosťou absorbovať maz) je šampón schopný čistiť vlasy bez umývania tak často, ako potrebujete. Vlasy za niekoľko minút znovu získajú objem a ľahkosť. Rýchle a praktické použitie. Odporúčané predovšetkým pre vyťažené osoby alebo pre osoby upútané na lôžko, ktoré si nemôžu vlasy umyť. Výrobok je hypoalergénny, má vyvážené zloženie pre zníženie možnosti vzniku alergií. 82 % dotazovaných osôb bolo spokojných s pocitom čistoty po použití tohto veľmi jemného suchého šampónu s výťažkom z ovsa. 91 % bolo spokojných s objemom svojich vlasov. (Klinická štúdia, ktorá obsahovala 35 dermatologických pacientov.) Návod na použitie Pred použitím dobre pretrepte a nastriekajte malé množstvo suchého šampónu z 30 cm vzdialenosti. Nechajte pôsobiť 2 minúty a dôkladne vyčešte. Zabráňte vdýchnutiu a kontaktu s očami.

  9,89 € -1% 10,00 €

 • KLORANE Šampón s chinínom a vitamínmi B 200 ml

  KLORANE Šampón s chinínom a vitamínmi B 200 ml

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Výťažok z chinínovníka KLORANE spojený s veľmi jemnou umývacie a rozčesávacia báz dodávajúci objem a s vitamínmi skupiny B robí z ošetrujúceho posilňujúceho šampónu KLORANE naozajstný zdroj energie, ktorý unaveným vlasov navráti silu a pružnosť. Aktivuje krvný mikroobeh vo vlasovej pokožke a stimuluje vlasovú cibuľku, čím prispieva rastu zdravých a silných vlasov. Hypoalergénny. Aplikácia Stačí jedna aplikácia. Starostlivo opláchnite. V prípade kontaktu s očami oči dôkladne vypláchnite vodou. V prípade vypadávanie vlasov je tento šampón ideálnym doplnkom kúry proti vypadávaniu vlasov KLORANE.

  9,17 € -3% 9,44 €

 • KLORANE Bébé jemný penivý gél na telo a vlasy 500 ml

  skladom 3 - 5 ks

  INOVÁCIA: PhysioCalenduline® posilňuje prirodzenú obranyschopnosť kože *. Jemný penivý gél na telo a vlasy je vhodný pre každodenné kúpeľ bábätiek a malých detí. Jemne umýva a vďaka veľmi jemné umývacie báze a hydratční zložke kožu nevysušuje. Mamičky ho milujú od prvého stretnutia. Vlastnosti Neštípe v očiach Ľahko sa zmýva, vlásky idú dobre rozčesať Pokožka je krásne prevoňaná Bioodbouratelné zloženie Hypoalergénne ** Bez parabénov, bez fenoxyetanolu, bez mydla * Test in vitro. ** Vyvinuté a testované s cieľom obmedziť riziko vzniku alergickej reakcie. Aplikácia Malé množstvo gélu napeňte na tele a vláskoch bábätka, dôkladne opláchnite. V prípade kontaktu s očami okamžite dôkladne vypláchnite. Preukázaná účinnosť Neštípe v očiach, nedráždi 97% *: Koža je chránená pred vysúšaním a podráždením 97% *: Koža je hydratovaná 100% *: Vlásky sa ľahko rozčesávajú *% spokojnosti po 21 dňoch používania (31 osôb).

  10,16 € -6% 10,80 €

 • KLORANE Šampón proti lupinám s myrtou 200 ml

  skladom 3 - 5 ks

  Šampón proti lupinám s myrtou.

  8,61 € -10% 9,58 €

 • KLORANE Šampón Ortie na mastné vlasy 400 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Účinky Polycyklické seboregulačné zlúčeniny z žihľavového výťažku KLORANE regulujú aktivitu mazových žliaz. Táto aktivita je doplnená o zložku, ktorá zabraňuje masteniu po celej dĺžke vlasu. So svojou extrémne jemnou umývacou bázou, ktorá uľahčuje rozčesávanie vlasov a navracia im objem, tento šampón reguluje progresívne mazovú sekréciu a umožňuje týmto časté umývanie vlasov. Vaše vlasy zanecháva hodvábne, pružné a ľahké. Hypoalergénny. Návod na použitie Stačí jediná aplikácia šampónu na vlasy. Dobre opláchnite. V prípade, že sa Vám šampón dostane do očí, je nutné oči okamžite dôkladne vypláchnuť čistou vodou. Účinné látky Sodium Laureth Sulfate Polysorbate 20 Glykol

  13,01 € -5% 13,70 €

 • KLORANE Šampón s ovseným mliekom 200 ml

  skladom 3 - 5 ks

  Šampón pre jemné a oslabené vlasy im dodá hebkosť, chráni ich a uľahčuje ich rozčesanie. Rešpektuje vlasovú pokožku a vlasy. Má veľmi vysokú pediatrickú znášanlivosť a je testovaný pod kontrolou dermatológov. Je BEZ KONZERVANTOV, Bez parabénov, vyhovuje aj deťom. Hydratuje, chráni a navracia hebkosť a jemnosť vlasom celej vašej rodiny. Aplikácia Naneste na navlhčené vlasy. Stačí jedna aplikácia. Starostlivo opláchnite. V prípade kontaktu s očami oči dôkladne vypláchnite vodou. Šampón je veľmi šetrný, môže ho používať celá rodina tak často, ako potrebuje.

  8,61 € -9% 9,44 €

 • KLORANE Bébé jemný púder 100 g

  skladom 1 - 2 ks

  Izoluje pokožku, absorbuje vlhkosť v kožných záhyboch a predchádza vzniku zaparenín. Je predovšetkým odporúčaný v letnom období proti vyrážkam a ako prevencia pred podráždením spôsobeným potením. Výhody výrobku Bez parabénov Hypoalergénne * Testovaný pod dohľadom pediatrov * Vyvinuté a testované s cieľom minimalizovať vznik alergických reakcií. Odporúčaná aplikácia Aplikujte jemný detský púder Klorane Bébé na dokonale očistenú a osušenú pokožku, na trup, chrbátik, do podpazušia, do záhybov na krku a na zadoček. Chráňte nos a pusinku pred vdýchnutím púdru.

  5,87 € -7% 6,31 €

 • KLORANE Šampón s mangovým maslom 200 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Bohatá a vláčna textúra šampónu vyživuje a obnovuje vlasové vlákno, uhladzuje vlasové šupinky kutikuly a vypĺňa trhlinky v hydrolipidickom filmu, ktorý chráni vlas pred dehydratáciou. Vlasy sú vyživené a hebké, ľahšie sa rozčesávajú a pri česaní sa menej lámu. Vracia sa im pružnosť a lesk. Hypoalergénny. Aplikácia Aplikujte na navlhčené vlasy. Šampón s mangovým maslom KLORANE priľne k vlasom, aby ich umyl, vyživila a reparoval. Nechajte pôsobiť niekoľko minút pre uľahčenie prenikanie aktívnych látok. Starostlivo opláchnite. V prípade kontaktu s očami oči dôkladne vypláchnite vodou.

  8,70 € -12% 9,92 €

 • KLORANE Šampón s výťažkami z kapucínka 200 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Rekondičné vlastnosti výťažku z kapucínky KLORANE sú posilnené špecifickým komplexom proti lupinám. Vďaka veľmi jemnej rozčesávacia báze má šampón s výťažkom z kapucínky KLORANE príjemnú parfumáciu, rýchlo odstraňuje suché lupiny, malé biele a ľahké čiastočky, ktoré sa ľahko oddeľujú od vlasovej pokožky. Vlasy sú ozdravené a vracia sa im lesk. Hypoalergénne *. * Vyvinuté s cieľom minimalizovať riziko vzniku alergických reakcií Aplikácia Stačí jedna aplikácia. Nechajte pôsobiť 3 minúty, potom dôkladne opláchnite. Používajte 2x týždenne ako intenzívnu kúru, potom 1x týždenne ako pokračovanie kúry.

  8,61 € -9% 9,44 €

 • KLORANE Bébé jemné výživné mydlo 250 g

  skladom 1 - 2 ks

  Jemné výživné mydlo Klorane Bébé, bohaté na ochranný a upokojujúci výťažok z nechtíka KLORANE, jemne čistí detskú pokožku, pritom ju nedráždi, nevysušuje, a jemne ju prevonia. Bez parabénov, bez alkoholu Hypoalergénne * Testované pod dohľadom pediatrov * Vyvinuté a testované s cieľom minimalizovať vznik alergických reakcií. Aplikácia Napeňte jemné výživné mydlo Klorane Bébé v dlaniach a aplikujte na tvár a telíčko vášho bábätka. Starostlivo opláchnite čistou vodou. Jemne pokožku osušte a nezapomňte na kožné záhyby. V prípade kontaktu s očami oči vypláchnite vodou.

  4,99 € -8% 5,44 €

 • KLORANE Bébé masážny olej 100 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Masážny olej s nechtíkom Klorane je 98% prírodným riešením pre masáž dieťaťa, výživu jeho pokožky a intímne okamihy medzi ním a jeho mamičkou. Jeho zloženie obohatené o výťažok z nechtíka s ochrannými, upokojujúcimi a regeneračnými vlastnosťami prináša jemnej detskej pokožke výživu a hydratáciu. Jeho vláčna a nemastná textúra sa na pokožke nelepí. Bez parabénov, bez fenoxyetanol, bez chlórfenezínu. Bez farbív, bez parfumácie Hypoalergénne Testované pod kontrolou dermatológov a pediatrov Aplikácia Postupujte podľa masážnej metódy Klorane Bébé v 16-tich krokoch a objavte nášho obrazového sprievodcu masážou. 1. Zohrejte niekoľko kvapiek oleja v dlaniach. 2. Jemne masírujte krk a ramená 3. Pokračujte pažami od ramien smerom k zápästiu 4. Zakončite masážou ručičiek: palcom ich roztvorte a masírujte každý prstík pomocou vášho ukazováka a palca 5. Otvorenou dlaňou jemne masírujte bruško krúživými pohybmi striedavo jednou a druhou rukou 6. Masáž nožičiek vykonávajte od slabín k členkom skrutkovitými pohybmi. 7. Končekmi prstov prevádzajte malé krúžky okolo členkov. 8. Zakončite masážou chodidiel, pričom postupujte od malíčku k päte a od päty k palcu. Jemne povytiahnite každý prst na nohe. 9. Masáž chrbta vykonávajte dlaňami šikmými pohybmi od ramien k zadočku a späť. 10. Zakončite jemnými krúžkami končekmi prstov po celom chrbte. 11. Hlavičku masírujte jemnými krúživými pohybmi. 12. Pomocou prstov hladkajte čelo smerom od stredu k spánkom. 13. Palcami prechádzajte po obočí. 14. Palcami prechádzajte po nose smerom nahor a potom šikmo po lícach smerom nadol. 15. Palcami obkreslite kontúry hornej a dolnej pery 16. Zakončite malými krúžkami okolo čeľuste Rady a tipy vášho lekárnika Ideálna chvíľa: Po rannej alebo večernej toalete. Neodporúča sa masírovať bábätko po jedle alebo keď je choré. Vytvorte príjemné prostredie: • Pokojná atmosféra, kľudné prostredie s denným alebo tlmeným svetlom• Ideálna teplota miestnosti medzi 24 a 25 ° C• Dieťa pohodlne položte, aby nehrozil pád alebo úraz• Mamička má mať čisté ruky bez šperkov a krátke nechty Dĺžka masáže: • U novorodencov stačí 5 minút; od 1 mesiaca možné predĺžiť až na 10 minút alebo viac, ak je dieťaťu masáž príjemná a je na ňu zvyknuté Rady: • Nenechávajte dieťa nikdy ani na chvíľu samé a udržujte s ním neustály kontakt• Vyzlečte bábätko v závislosti na vykonávanej masáži a dbajte na to, aby mu nebola zima.• Dotyky musia byť jemné, ale zároveň pevné, stimulujúce a dodávajúce dieťaťu pocit bezpečia.• Neustále na dieťa hovorte a pozerajte sa mu do očí: komunikácia mu pomôže uvoľniť sa.• Ak dieťa plače, odložte masáž na inokedy.  

  7,35 € -7% 7,90 €

 • KLORANE Šampón s mangovým maslom 400 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Účinky šampónu Tento šampón s príjemnou marhuľovou farbou a perleťovým leskom, s krémovou textúrou a jemnou penou, jemne umýva suché vlasy a vďaka mangovému maslu a katiónovému polysacharidu taktiež vyživuje a hydratuje vlasové vlákno aj vlasovú pokožku. Vlasy sú pružnejšie a odolnejšie. Obilné lipoproteíny vypĺňajú miesta narušeného keratínu a vyhladzujú povrch poškodených vlasov, ktoré tak opäť nachádzajú svoju pružnosť, hebkosť a ľahko sa rozčesávajú. Návod na použitie Naneste na vlhké vlasy, jemne premasírujte, až sa vytvorí pena a dôkladne opláchnite. Stačí iba jedna aplikácia. Následne použite ošetrujúci prípravok s mangovým maslom - Výživný balzam alebo Intenzívnu výživnú obnovujúcu masku s mangovým maslom. Hypoalergénny. V prípade kontaktu s očami ich vypláchnite čistou vodou. Vyvinuté s cieľom minimalizovať riziko alergických reakcií. Účinné látky Mango seed butter Hydrolyzed Collagen Citric Acid

  13,01 € -15% 15,27 €

 • KLORANE Šampón s voskami z magnólie 200 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Inovatívne zloženie šampónu s dvojnásobne menším množstvom silikónov dodáva všetkým typom vlasov hebkosť a výnimočný lesk. Vďaka krémovej textúre obalí vlasové vlákno, bez toho aby ho zaťažil a poskytne mu naozajstnú starostlivosť. Perleťová farba šampónu ešte viac zintenzívni jeho účinnosť. Aplikácia Stačí jedna aplikácia. Starostlivo opláchnite. V prípade kontaktu s očami ich dôkladne vypláchnite vodou. Pre zosilnenie účinku šampónu použite následne balzam s voskom z magnólie a / alebo vodu v spreji bez oplachovania s voskom z magnólie.

  8,53 € -7% 9,18 €

 • KLORANE Bébé jemné čistiace obrúsky BIO 70 kusov

  skladom 3 - 5 ks

  Jemné čistiace obrúsky s toaletným mliekom bez oplachovania boli špeciálne vyvinuté pre hygienu pri prebaľovaní bábätka. Sú obohatené o ochranný, upokojujúci a reparačné výťažok z nechtíka Klorane, sú odolné a šetrne čistí krehkú pokožku bábätiek. Pokožka je hebká, upokojená a jemne prevoňaná. Môžu ich používať aj mamičky na odlíčenie. Vlastnosti Sú vyrobené zo 100% biologicky odbúrateľných vlákien Hypoalergénne * Bez parabénov; bez fenoxyetanolu; bez alkoholu Testované pod dermatologickou a pediatrickou kontrolou (*) Vyvinuté a testované s cieľom obmedziť riziko vzniku alergickej reakcie. Aplikácia Použite potrebné množstvo obrúskov pre dokonalé očistené pokožky. Nevhadzujte do toalety.

  6,84 € -5% 7,20 €

 • KLORANE Bébé výživný krém s Cold cream 40 ml

  skladom 3 - 5 ks

  Výživný a ochranný krém s cold cream Klorane Bébé obnovuje rovnováhu detskej pokožky. Je ideálny v prípade suchej pokožky, podráždenia v okolí úst, praskliniek alebo mliečnych chrást vo vlasovej pokožke. Chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi vďaka ochrannej bariére, ktorú vytvára cold cream a vďaka výťažku z nechtíka KLORANE upokojuje podráždenie. Výživný krém s cold cream Klorane Bébé hydratuje * a trvalo vyživuje. Pokožka je hebká, chránená a jemne prevoňaná. Bez parabénov, bez alkoholu Ľahko sa rozotiera, rýchlo sa vstrebáva Použitie už v pôrodnici Hypoalergénne ** Testovaný pod dohľadom pediatrov * Vrchné vrstvy epidermis** Vyvinuté a testované s cieľom minimalizovať riziko vzniku alergických reakcií. Aplikácia Aplikujte na čistú a suchú pokožku. Aplikáciu často opakujte.V prípade mliečnych chrást naneste výživný krém s cold cream Klorane Bébé večer na postihnuté miesta a vlásky, druhý deň umyte jemným penivým gélom na telo a vlasy Klorane Bébé.

  7,94 € -1% 8,00 €

 • KLORANE Šampón pre jemné vlasy 200 ml

  skladom 3 - 5 ks

  Laboratóriá Klorane zvolili ľan, ľahkú a vzdušnú rastlinu, pre jej vysoký obsah látok mucilage, ozajstnej prírodnej "vzpruhy", ktorá dodáva podporu a objem vlasom už od korienkov.Sú súčasťou ultra ľahkého exkluzívneho zloženie bez silikónov a činidiel zaťažujúcich vlasy a vďaka nim predstavuje šampón s ľanovými vláknami základnú starostlivosť pre získanie objemu. Šampón umýva a rozčesáva jemné vlasy a vlasy bez objemu bez toho aby ich zaťažoval. Vlasy sú dokonale spevnené a opláštené, získavajú objem, poddajnosť a vzdušnosť. Aplikácia Jedno umývanie stačí. Opláchnite. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou.  

  8,61 € -12% 9,81 €

 • KLORANE Bébé jemný penivý gél na telo a vlasy 200 ml

  skladom 3 - 5 ks

  INOVÁCIA: PhysioCalenduline® posilňuje prirodzenú obranyschopnosť kože *. Jemný penivý gél na telo a vlasy je vhodný pre každodennú kúpeľ bábätiek a malých detí. Jemne umýva a vďaka veľmi jemnej umývacej báze a hydratačnej zložke kožu nevysušuje. Mamičky ho milujú od prvého stretnutia. Vlastnosti Neštípe v očiach Ľahko sa zmýva, vlásky idú dobre rozčesať Pokožka je krásne prevoňaná Bioodbúratelné zloženie Hypoalergénne ** Bez parabénov, bez fenoxyetanolu, bez mydla * Test in vitro. ** Vyvinuté a testované s cieľom obmedziť riziko vzniku alergickej reakcie. Aplikácia Malé množstvo gélu napeňte na tele a vláskoch bábätka, dôkladne opláchnite. V prípade kontaktu s očami okamžite dôkladne vypláchnite. Preukázaná účinnosť Neštípe v očiach, nedráždi 97% *: Koža je chránená pred vysúšaním a podráždením 97% *: Koža je hydratovaná 100% *: Vlásky sa ľahko rozčesávajú *% spokojnosti po 21 dňoch používania (31 osôb).

  6,46 € -8% 7,00 €

 • KLORANE Šampón s ľanovými vláknami 400 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Šampón bez silikónov umýva jemné vlasy bez objemu a uľahčuje rozčesávanie, bez toho aby ich zaťažoval. Perfektne chránené vlasy získavajú objem plný pružnosti a ľahkosti.  

  13,01 € -6% 13,80 €

 • KLORANE Balzam na vlasy s ovseným mliekom 200 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Jemnosť, ochrana, ľahké rozčesanie – časté použitie – všetky typy vlasov. Balzam bez parabénov je skutočným koncentrátom, ktorý chráni a rešpektuje vlasovú pokožku a vyhovuje všetkým typom vlasov. Vďaka svojim zjemňujúcim schopnostiam a zamatovej textúre obnovuje prirodzenú rovnováhu vlasov, vracia im krásu a extrémnu jemnosť na dotyk. Testované pod dohľadom dermatológov - bez parabénov. Návod na použitie Aplikujte dostatočné množstvo balzamu na vlasy umyté šampónom s ovseným mliekom a zľahka vysušené uterákom. Nechajte pôsobiť 2-3 minúty a potom dôkladne opláchnite. Používajte tak často, ako potrebujete. V prípade kontaktu s očami oči dobre prepláchnite čistou vodou.

  10,81 €

 • KLORANE Šampón s výťažkami z púštnych datlí 200 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Chýba vašim vlasom hebkosť a stále obtiažnejšie sa rozčesávajú? Sú poškodené až do ich vnútra, oslabené a pri česaní sa lámu? V účinnom boji so suchými, poškodenými a lámavými vlasmi Laboratóriá Klorane využili svoje vedecké skúsenosti a znalosti rastlín. V prírode našli model absolútnej odolnosti v najextrémnejších suchých podmienkach...datlovník púštny. Ako účinkuje Šampón s výťažkom z púštnych datlí Klorane určený pre suché, poškodené a lámavé vlasy dodáva vnútru vlasového vlákna prvky nevyhnutné pre jeho odolnosť a výživu. Vďaka jeho výživnej textúre obalí vlas po celej jeho dĺžke pre celkovú reparáciu od korienkov ku končekom. Vďaka jemnej umývacej báze jemne umýva vlasy a vlasovú pokožku a uchováva pritom ich rovnováhu. Jemne perleťový šampón vytvára bohatú penu a má veľmi príjemnú parfemáciu. Vlasy sú vyživené a posilnené, vracia sa im pružnosť a poddajnosť. Testované pod dohľadom dermatológov – bez parabénov. Odporúčaná aplikácia Jedna aplikácia stačí. Používajte 2krát týždenne. Aplikujte na vlasy, vmasírujte a dôkladne opláchnite čistou vodou. Pre zosilnenie účinku šampónu použite masku s výťažkom z púštnych datlí a/alebo denný krém bez oplachovania.

  8,61 € -4% 9,00 €

 • KLORANE Bébé jemné čistiace obrúsky na tvár a ruky 25 kusov

  KLORANE Bébé jemné čistiace obrúsky na tvár a ruky 25 kusov

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Jemné čistiace obrúsky Klorane Bébé v malom balení s hermetickým uzáverom a perfektnou znášanlivosťou sú nielen veľmi praktické, ale tiež extrémne jemné pre detskú pokožku. Rýchlo a účinne čistia ruky a tvár. Sú napustené čistiacou vodou bez oplachovania Klorane Bébé. Majú vysokú znášanlivosť, na pokožke nezanechávajú mastný film a jemne ju prevoňajú. Sú ideálne na prechádzky a na cesty. Hypoalergénne * Testované pod dohľadom pediatrov * Vyvinuté a testované s cieľom minimalizovať vznik alergických reakcií. Aplikácia Pokožku čistite jedným alebo viacerými obrúskami, dokiaľ nie je dokonale čistá. Neoplachujte.

  4,99 € -17% 5,99 €

 • KLORANE Mangue huile výživa na suché vlasy125 ml

  skladom 3 - 5 ks

  Vyživuje a reparuje suché a poškodené vlasy. Nezaťažuje ich. Chráni pred slnkom a morskou alebo chlórovanou vodou. Dodáva lesk. Použitie Aplikujte na suché alebo vlhké vlasy. Neoplachujte. Možno použiť ako intenzívnu každodennú starostlivosť o suché a poškodené vlasy alebo ako ochranu vlasov na pláži.

  12,52 € -4% 13,00 €

 • KLORANE Vianočný balíček Ľan – šampón 400 ml + balzam 200 ml

  KLORANE Vianočný balíček Ľan – šampón 400 ml + balzam 200 ml

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Ľan je ľahká a vzdušná rastlina, ktorá je tradične uznávaná pre kvalitu svojich pružných a odolných vlákien. Vybraný druh Linum usitatissimum L. je obzvášť cenený pre svoj vysoký obsah viskóznej látky, skutočnej prírodnej vzpruhy, ktorá posilňuje vlasy a dodáva im objem už od korienkov. Použitý ľan je pestovaný na poliach v súlade s certifikovaným biopoľnohospodárstvom. Šampón Vďaka jeho jedinečnému odľahčenému zloženiu tento šampón umýva jemné vlasy bez objemu a uľahčuje rozčesávanie, bez toho aby ich zaťažoval. Perfektne štrukturované vlasy získavajú objem plný pružnosti a ľahkosti. Balzam Tento ľahký balzam na vlasy okamžite napomáha rozčesávaniu a vlasom dodáva tvar a objem od korienkov až ku končekom. Perfektne štrukturované vlasy získavajú dlhotrvajúci objem plný pružnosti a ľahkosti. Bez parabénov - Bez silikónov - Dermatologicky testované. Návod na použitie Použite Šampón s ľanovými vláknami. Opláchnite a vlasy ľahko osušte, následne naneste Balzam na vlasy s ľanovými vláknami. Nechajte pôsobiť 2-3 minúty a opláchnite. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou.

  14,83 € -6% 15,74 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam