Úvodná strana » Značky » K » KLORANE

KLORANE

Klorane sa zameriava na kozmetiku pre starostlivosť o vlasy a detskú kozmetiku. V ponuke výrobkov tak možno nájsť šampóny pre suché, lámavé či mastné vlasy. Šampóny pre zvýraznenie farby vlasov či proti lupinám. Hlavnou filozofiou Klorane je rešpektovať životné prostredie a chrániť rastliny a prírodu. Pre laboratóriá Klorane je vytvorenie nového produktu otázkou tvorivosti, účinnosti a bezpečnosti. Produkty Klorane nie sú testované na zvieratách.

Na našom webe nájdete výrobky z produktovej rady Klorane BEBE, čo sú prípravky určené pre starostlivosť o najmenších. Vyskúšať môžete čistiace obrúsky, umývacie gély či ochranné krémy, ďalej tiež produkty z radov Klorane Magnolia, Klorane Mango alebo Klorane Avoine. Tieto výrobky sa starajú o krásu Vašich vlasov.

Klorane sa zameriava na kozmetiku pre starostlivosť o vlasy a detskú kozmetiku. V ponuke výrobkov tak možno nájsť šampóny pre suché, lámavé alebo mastné vlasy. Šampóny pre zvýraznenie farby vlasov či proti lupinám. Samozrejme medzi produktmi Klorane nájdete tiež najrôznejšie druhy balzamov na vlasy. A pretože detská pokožka vyžaduje osobitnú starostlivosť, Klorane prichádza s produktmi, ktoré rešpektujú požiadavky jemnej detskej pokožky.

Viac informácií
KLORANE

Produktové rady

Cena (Eur)

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika