Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » I » ISOSTAR

ISOSTAR

 • ISOSTAR Hydrate & Perform prášok LEMON 400 g Výživový doplnok

  skladom

  Isostar izotonický nápoj v prášku s príchuťou citrón. Zvláštna výživa vhodná pre športovcov - nápoj v prášku s prísunom sacharidov a elektrolytov, prispieva k udržaniu výkonnosti pri dlhšom vytrvalostnom športe a zvyšuje vstrebanie vody. Tento výrobok spĺňa potreby organizmu pri okamžitom svalovom úsilí, najmä počas súťaží alebo za zvláštnych podmienok prostredia, za súčasného dodržania zásad vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Charakteristika Citrónová príchuť Izotonický iontový nápoj v prášku Urýchľuje a zlepšuje hydratáciu Počas záťaže zlepšuje výkonnosť a predlžuje vytrvalosť Znižuje pocity vyčerpanosti, svalovej únavy a urýchľuje celkovú regeneráciu Kvalitný zdroj energie = obsahuje 70g / l jednoduchých a komplexných sacharidov Zdroj vitamínov a minerálov Zloženie Sacharóza; Glukózový sirup; Regulátory kyslosti: kyselina citrónová, citrát sodný; maltodextrín; Vápenaté soli kyseliny fosforečnej; Prírodnú citrónovú arómu a prírodne identickú arómu; Uhličitan horečnatý; Chlorid sodný; Korektory kyslosti: Chlorid draselný; Antioxidant: kyselina L-askorbová; Farbivo: beta karetonoidy; Vitamín B1, Obsahuje sodík. Použitie a dávkovanie Odporúčané denné dávkovanie ½ l až 1l nápoja. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte v suchu. Ukladajte mimo dosahu detí.

  9,52 € -3% 9,81 €

 • ISOSTAR Powertabs tablety LEMON 10 ks Výživový doplnok

  ISOSTAR Powertabs tablety LEMON 10 ks

  Akcia

  skladom

  Zmes na prípravu nápoja zabezpečujúceho prísun sacharidov a elektrolytov s príchuťou citrónu, so zníženou energetickou hodnotou (zníženie o 34% vzhľadom ku klasickému energetickému nápoju). Zvláštna výživa - vhodná pre športovcov. Nápoj obsahuje cukor a umelé sladidlo. Tento výrobok spĺňa potreby organizmu pri okamžitom svalovom úsilí, najmä počas súťaží alebo za zvláštnych podmienok prostredia, za súčasného dodržania zásad vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Charakteristika Príchuť citrón Vhodné pre krátke intenzívne športové aktivity, do 1 hodiny Izotonický jemne perlivý nápoj Zaisťuje optimálnu hydratáciu, prísun energie a mikronutrientov Bohatý zdroj antioxidantov: vitamín C a E Zdroj vápnika a horčíka (umožňuje správnu funkciu svalov) Obsahuje vitamíny B1, PP a B6 podporujúce premenu potravín na energiu Napomáha v procese regenerácie Nízkokalorický nápoj Zloženie Dextróza; Regulátor kyslosti: kyselina citrónová, hydrogénuhličitan sodný; škrob; Prírodná pomarančová aróma a aróma prírodne identická (farbivo: karetonoidy); maltodextrín; Hydrogénuhličitan draselný; Uhličitan horečnatý; Uhličitan vápenatý; Chlorid sodný; Vápenaté soli kyseliny fosforečnej; Umelé sladidlo: aspartam; Vitamíny C, E, B1. Obsahuje zdroj fenylalanínu a sodíka. Odporúčaná denná dávka nápoja do 1000 ml.

  5,42 € -18% 6,60 €

 • ISOSTAR Powertabs tablety ORANGE 10 ks Výživový doplnok

  ISOSTAR Powertabs tablety ORANGE 10 ks

  Akcia

  skladom

  Zmes na prípravu nápoja zabezpečujúceho prísun sacharidov a elektrolytov s príchuťou pomaranča, so zníženou energetickou hodnotou (zníženie o 34% vzhľadom ku klasickému energetickému nápoju). Zvláštna výživa - vhodná pre športovcov. Nápoj obsahuje cukor a umelé sladidlo. Tento výrobok spĺňa potreby organizmu pri okamžitom svalovom úsilí, najmä počas súťaží alebo za zvláštnych podmienok prostredia, za súčasného dodržania zásad vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Charakteristika Príchuť pomaranč Vhodné pre krátke intenzívne športové aktivity, do 1 hodiny Izotonický jemne perlivý nápoj Zaisťuje optimálnu hydratáciu, prísun energie a mikronutrientov Bohatý zdroj antioxidantov: vitamín C a E Zdroj vápnika a horčíka (umožňujú správnu funkciu svalov) Obsahuje vitamíny B1, PP a B6 podporujúce premenu potravín na energiu Napomáha v procese regenerácie Nízkokalorický nápoj Zloženie Dextróza; Regulátor kyslosti: kyselina citrónová, hydrogénuhličitan sodný; škrob; Prírodná pomarančová aróma a aróma prírodne identická (farbivo: karetonoidy); maltodextrín; Hydrogénuhličitan draselný; Uhličitan horečnatý; Uhličitan vápenatý; Chlorid sodný; Vápenaté soli kyseliny fosforečnej; Umelé sladidlo: aspartam; Vitamíny C, E, B1. Obsahuje zdroj fenylalanínu a sodíka. Odporúčaná denná dávka nápoja do 1000 ml.

  5,42 € -18% 6,60 €

 • ISOSTAR Energy šport drink prášok POMARANČ 790 g Výživový doplnok

  skladom

  Isostar izotonický nápoj s predĺženým energetickým účinkom s príchuťou pomaranča. Potravina pre zvláštnu výživu - vhodné pre športovcov a pri zvýšenom telesnom výkone. Je vhodný len ako doplnenie vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Charakteristika Vhodný pre dlhodobú vytrvalostnú záťaž nad 2 hod. Izotonický nápoj s predĺženým energetickým účinkom Obsahuje viac uhľohydrátov, najmä dlhších polysacharidov pre pomalšie vyprázdňovanie žalúdka a trvalú dodávku energie a zároveň obmedzenú zložku jednoduchých cukrov Jednoduché a zložené uhľohydráty plynule dodávajú energiu pri dlhodobom výkone Obsahuje vylepšenú zmes antioxidantov k predchádzaniu kyslíkovému dlhu Vitamíny C a E pomáhajú chrániť bunky pred oxidačným stresom, vitamín C prispieva k zníženiu únavy Zloženie Maltodextrín, sacharóza, farbivá: farbivo červenej repy a karetonoidy, okysľujúca látka: kyselina citrónová, aróma, citran sodný, chlorid sodný, vitamíny C, E a B1, obsahuje sodík. Užívanie Pite 150 ml pred dlhodobým výkonom, v priebehu výkonu 150-250 ml každých 15 min. a 150 ml po výkone.

  13,96 € -0% 13,97 €

 • ISOSTAR Hydrate & Perform prášok ORANGE 400 g Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Isostar izotonický nápoj v prášku s príchuťou pomaranč. Zvláštna výživa vhodná pre športovcov - nápoj v prášku s prísunom sacharidov a elektrolytov, prispieva k udržaniu výkonnosti pri dlhšom vytrvalostnom športe a zvyšuje vstrebanie vody. Tento výrobok spĺňa potreby organizmu pri okamžitom svalovom úsilí, najmä počas súťaží alebo za zvláštnych podmienok prostredia, za súčasného dodržania zásad vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Charakteristika Pomarančová príchuť Izotonický iontový nápoj v prášku Urýchľuje a zlepšuje hydratáciu Počas záťaže zlepšuje výkonnosť a predlžuje vytrvalosť Znižuje pocity vyčerpanosti, svalovej únavy a urýchľuje celkovú regeneráciu Kvalitný zdroj energie = obsahuje 70g / l jednoduchých a komplexných sacharidov Zdroj vitamínov a minerálov Zloženie Sacharóza; Glukózový sirup; Regulátory kyslosti: kyselina citrónová, citrát sodný; maltodextrín; Vápenaté soli kyseliny fosforečnej; Prírodná citrónová aróma a prírodne identická aróma; Uhličitan horečnatý; Chlorid sodný; Korektory kyslosti: Chlorid draselný; Antioxidant: kyselina L-askorbová; Farbivo: beta karetonoidy; Vitamín B1, Obsahuje sodík. Použitie a dávkovanie Odporúčané denné dávkovanie 1/2 l až 1l nápoja. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte v suchu. Ukladajte mimo dosahu detí.

  9,88 €

 • ISOSTAR Hydrate & Perform prášok FRESH 400 g Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Isostar nápoj v prášku s príchuťou fresh. Zvláštna výživa vhodná pre športovcov - nápoj v prášku s prísunom sacharidov a elektrolytov, prispieva k udržaniu výkonnosti pri dlhšom vytrvalostnom športe a zvyšuje vstrebanie vody. Tento výrobok spĺňa potreby organizmu pri okamžitom svalovom úsilí, najmä počas súťaží alebo za zvláštnych podmienok prostredia, za súčasného dodržania zásad vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Charakteristika Príchuť fresh (podobná grepu) Izotonický iontový nápoj v prášku Urýchľuje a zlepšuje hydratáciu Počas záťaže zlepšuje výkonnosť a predlžuje vytrvalosť Znižuje pocity vyčerpanosti, svalovej únavy a urýchľuje celkovú regeneráciu Kvalitný zdroj energie = obsahuje 70g / l jednoduchých a komplexných sacharidov Zdroj vitamínov a minerálov Zloženie sacharóza; Glukózový sirup; Regulátory kyslosti: kyselina citrónová, citrát sodný; maltodextrín; Vápenaté soli kyseliny fosforečnej; Prírodná citrónová aróma a prírodne identická aróma; Uhličitan horečnatý; Chlorid sodný; Korektory kyslosti: Chlorid draselný; Antioxidant: kyselina L-askorbová; Farbivo: beta karetonoidy; Vitamín B1, Obsahuje sodík. Použitie a dávkovanie Odporúčané denné dávkovanie ½ l až 1l nápoja. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte v suchu. Ukladajte mimo dosahu detí.

  9,52 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam