Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » F » FYTOFONTANA

FYTOFONTANA

 • Herb-Pharma Citrovital kvapky 25 ml Výživový doplnok

  skladom

  Citrovital kvapky je prírodný prostriedok so širokým spektrom účinnosti získaný z jadierok grapefruitu, ktorý obsahuje hlavne bioflavonoidy. Zloženie Rastlinný glycerol, výťažok z grapefruitových jadierok (8,25 ml), voda. Dávkovanie Užívajte 2x denne 5-15 kvapiek rozriediť vo vode alebo inom vhodnom nápoji. Určené pre dopspelých. Ďalšie dôležité informácie Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nesmie sa užívať ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte stanovenú odporúčanú dennú dávku. Neužívajte nezriedené! Kvapky majú horkú chuť! V prípade vniknutia do očí vypláchnite ihneď dôkladne vodou. Skladujte na suchom mieste pri teplote 10 až 25 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Uchovávajte mimo dosahu detí!

  5,75 € -7% 6,18 €

 • Fytofontána Gyntima Probiotica vaginální čípky FORTE 10 ks Zdravotnícky prostriedok

  skladom

  Vaginálne čapíky probiotica forte obsahujú prirodzené, organizmu neškodné látky. Zloženie je obohatené taktiež o výťažok zo šalvie, ktorý má antimykotické, protizápalové, dezinfekčné a hydratačné účinky. Vaginálne čapíky probiotica forte sa odporúčajú používať dlhodobo ako súčasť pravidelnej starostlivosti o prostredie pošvy. Zvlášť účinné je používanie čapíkov v období menopauzy a laktácie. Dobre sa uplatní aj v nasledujúcich prípadoch Pri užívaní antibiotík alebo iných prostriedkov, ktoré ničia baktérie, prípadne drastickými pošvového dezinfekčného prostriedku, ktorý spôsobí poškodenie prirodzenej flóry tvorenej Döderleinovým laktobacilom. Pri výtoku, pri používaní antikoncepčných tabliet, alebo pri vnútromaternicovom teliesku. Pri objavení sa výtoku po návšteve kúpaliska, alebo po pohlavnom styku. Pri výtoku neznámeho pôvodu (fluor vaginalis), alebo v prípadoch miernej bakteriálnej vaginitídy, kde použitie antiinfekčnej terapie nie je potrebné. Zloženie: 1 vaginálna čapík obsahuje: Účinné látky: Lactosum, acidum lacticum, proteose peptón, acidum folicum, extractum Salviae officinalis, Melaleuca alternifolia. Pomocné látky: PEG 32, PEG 20, polysorbatum 20, natrii chloridum, magnesii sulphas, benzalkóniumchlorid. Dávkovanie a spôsob použitia Odporúča sa aplikácia 1x denne, najlepšie večer pred spaním po večernej hygiene. Doba používania - 10 dní. Čapík rozbaľte z fólie u špičky. Zasuňte čapík hlboko do pošvy. Pri aplikácii dochádza k miernemu znečisteniu bielizne. Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste, pri teplote 10-25 ° C. Nežiaduce účinky V prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek čapíkov môže dôjsť k miernemu lokálnemu podráždeniu sliznice, čo sa môže prejaviť slabým pocitom pálenia. Balenie obsahuje 10 vaginálnych čapíkov.

  8,15 €

 • HERB-PHARMA Citrovital mix 2 + 1 ZDARMA (2 x 25 ml kvapky + kapsle) Výživový doplnok

  skladom

  Použitie Kvapky aj kapsule s obsahom grapefruitových jadierok blahodarne pôsobí pri trávenie. Výťažok z jadierok grapefruitu (Citrus paradisi) obsahuje najmä bioflavonoidy. Kvapky sú určené pre vnútorné ivnější použitie. Dávkovanie Kvapky - 2x denne 5-15 kvapiek rozriediť vo vode; kapsule - užívať 1xdenně.

  12,87 €

 • Fytofontána Gyntima Vaginálne čapíky s probiotikami 10 kusov Zdravotnícky prostriedok

  skladom

  Vaginálne čapíky probiotica sa odporúča používať dlhodobo ako súčasť základnej starostlivosti o hygienu pošvy. Najmä účinné je používanie čapíkov v období menopauzy a laktácie. Je možné odporučiť aj v nasledujúcich prípadoch pri užívaní antibiotík alebo iných prostriedkov, ktoré ničia baktérie, prípadne drastickými pošvového dezinfekčného prostriedku, ktorý spôsobí poškodenie prirodzenej flóry tvorenej Döderleinovým laktobacilom pri výtoku, pri používaní antikoncepčných tabliet alebo pri zavedenom vnútromaternicovom teliesku pri objavení sa výtoku po návšteve kúpaliska alebo po pohlavnom styku fyziologická (nie chemická) liečba miernych foriem bakteriálnych a mykotických infekcií. Zloženie: 1 vaginálny čapík obsahuje:Účinné látky: Lactosum, acidum lacticum, proteose peptón, acidum folicum, extractum Salviae officinalis. Pomocné látky: PEG 32, PEG 20, polysorbatum 20, natrii chloridum, magnesii sulphas Dávkovanie a spôsob použitia Odporúča sa aplikácia 1x denne, najlepšie večer pred spaním po večernej hygiene. Doba používania - 10 dní.  Čapík rozbaľte z fólie u špičky.  Zasuňte čapík hlboko do pošvy. Pri aplikácii dochádza k miernemu znečisteniu bielizne. Odporúčame podľa potreby použiť hygienickú vložku. Upozornenie: Ak problémy pretrvávajú aj po niekoľkodňovom používaní čapíkov, je potrebné obrátiť sa na gynekológa. Použitie vaginálnych čapíkov u mladých dievčat treba vždy konzultovať s lekárom. Po gynekologických zákrokoch sa o vhodnosti použitia treba poradiť s lekárom. Prípadné iné sfarbenie je zapríčinené rastlinnými zložkami, ktoré prípravok obsahuje. Balenie obsahuje 10 vaginálnych čapíkov.

  7,73 €

 • GYNTIMA DETSKÝ INTÍMNY UMÝVACÍ GÉL 100 ML

  skladom

  Pri hre na piesku, pri nesprávnom ošetrení po stolici, pri nedostatočnej hy-Gien pod. Môže ľahko do pošvy vniknúť infekcia. Preto sú ochorenia pyskov a pošvy najčastejšími gynekologickými ťažkosťami u dievčat medzi 3. a 9. rokom veku. Je nevyhnutné, aby deti už od útleho veku boli vedené k zvýšenej a pravidelnej intímnej hygiene a získali si tak návyky do budúcnosti. Zloženie Aqua, Sodium Laureth-2 Sulphate, Laura-midopropyl betaín, Coca-MIDEA DEA, Acidum lacticum, Salvia officinalis, Parfum Aroma Harmanček, Alantoín, Bisabolol, Acnibio MXR Návod na použitie Gél naneste na navlhčenú pokožku na intímnych miestach, jemne napeňte a rozotierajte, potom opláchnite vodou. Balenie obsahuje 100 ml.

  3,98 € -5% 4,20 €

 • HERB-PHARMA Citrovital 30 kapsúl Výživový doplnok

  skladom

  Charakteristika: Citrovital je prírodný prostriedok obsahujúci výťažok získaný z jadierok grapefruitu, ktorý obsahuje hlavne bioflavonoidy. Táto základná látka vykazuje silné vplyvmi. Spôsob vnútorného použitia – Citrovital kapsule: 1 kapsula denne pol hodiny pred jedlom alebo tesne po jedle. Upozornenie – Citrovital kapsule: Skladujte na suchom mieste, mimo dosah detí. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Prípadné tmavšie škvrny sú zapríčinené rastlinnými zložkami, ktoré prípravok obsahuje. Balenie: Citrovital kapsule: 30 cps.

  7,04 €

 • FYTOFONTANA VIROSTOP ÚSTNY SPREJ 30ML Zdravotnícky prostriedok

  FYTOFONTANA VIROSTOP ÚSTNY SPREJ 30ML

  Akcia

  skladom

  Čo je ViroStop sprej? Jedná sa o ústny sprej, ktorý sa pužívať pri akútnych stavoch chrípky a prechladnutia a ich prevenciu. Účinky ViroStop sprej vytvára ochranný film na sliznici. Tým v prvom rade fyzicky bráni prieniku baktérií a vírusov do organizmu. Má antibakteriálny účinok, ničí baktérie a vírusy podobný najmodernejším prípravkom (napr. prípravky proti vtáčej, prasacej chrípke) inhibuje enzýmy neuraminidázy na povrchu vírusov, vírus sa nemôže dostať do bunky a množiť výrazne posilňuje imunitný systém - zlepšuje odolnosť organizmu voči infekciám vďaka vysokému obsahu polyfenolov sa vyznačuje silným antioxidačným účinkom sprejová forma umožňuje jednoduchú a rovnomernú aplikáciu na sliznicu  Kedy a ako sprej užívať? Začnite s užívaním ViroStop spreje ihneď pri prvých príznakoch prechladnutia / škrabania v hrdle, kýchania /, skôr než sa ochorenie vyvinie. Taktiež ho používajte, ak ste vystavení riziku nákazy. Dávkovanie: Zdravotnícka pomôcka je určená pre dospelých a deti staršie ako 6 rokov. Ochrana pred ochorením: aplikujte 2x denne 5 vstrekov do úst, deťom starším ako 6 rokov sa podávajú 2 x 2 vstreky denne. V prípade akútneho stavu: aplikujte 3x denne 5 vstrekov do úst, deťom starším ako 6 rokov sa podávajú 3 x 2 vstreky denne. Pre dosiahnutie lepšieho efektu užívajte ešte 3 dni po odznení ochorenia. Dĺžka užívania by nemala prekročiť 14 dní. Zaujíma vás zloženie a ďalšie dôležité informácie? Extractum Cisti creticus eriocephalus, Echinacea purpurea, Salvia officinalis, Acerola dried extract, Citrus bioflavonoid complex, Suprasweet, Ol.menthae piperitae, Kalium Sorbo, Aqua. Upozornenie: Kontaktujte svojho lekára v prípade ak príznaky ochorenia pretrvávajú dlhšie ako 7 dní, ak sa príznaky zhoršujú, alebo sú sprevádzané horúčkou, ak ste tehotná alebo dojčíte. Zdravotnícky prostriedok. Balenie obsahuje 30 ml Ako sa brániť pred chrípkou a nachladnutím Chrípka a prechladnutie patrí medzi najčastejšie infekčné ochorenia s postihnutím dýchacích ciest a výraznými celkovými príznakmi. Začína náhle, preto je potrebné rýchlo a včas zakročiť. Tieto ochorenia (vrátane nádchy) spôsobujú vírusy, ktoré sa prenášajú kvapôčkovou infekciou a cez dýchacie cesty sa dostávajú do organizmu, kde sa začínajú rýchlo rozmnožovať. Výskumníci spoločnosti Herb-Pharma AG vyvinuli pre ViroStop sprej takú jedinečnú kombináciu prírodných zložiek, ktorých vlastnosti ho robia účinným v predchádzaní aj v ochrane pred vírusmi a baktériami. Špeciálny výťažok z Cistus creticus-u obsahuje v koncentrovanej forme polyfenoly, ktorých účinok posilňujú ostatné zložky.

  5,27 € -31% 7,60 €

 • Gyntima Intimná pena FYTOFONTÁNA 150 ml

  skladom

  Gyntima Intimní pěna je účinný, příjemný, osvěžující a jemný mycí prostředek s optimálním pH, vyvinutý speciálně pro intimní hygienu ženy. Proč Gyntima Intimní pěnu používat Používání Intimní pěny pomáháte předcházet vaginálním infekcím, především Aloe Vera zde uplatňuje své antibakteriální, antimykotické a protizánětlivé účinky. Díky optimálnímu složení a vybraným přírodním látkám je pokožkou velmi dobře snášena. Intimní pěna představuje pro pokožku Vašeho těla dlouhotrvající svěžest a ochranu, a proto by neměla chybět při každodenní intimní hygieně ženy. Zajímá vás složení a návod na použití Aqua, Sodium Laureth Sulphate, Lauramidopropyl Betain, Citrus Grandis, Panthenol, Salvia Officinalis, Aloe Vera gel, Methylchloroisothiazolinone (and) methylisothiazolinone. Pěnu naneste na navlhčenou pokožku v intimních místech a jemně roztírejte a opláchněte. Z balení pěny 150 ml připravíte přibližně 200 dávek aktivní pěny. Upozornění: Případné tmavší zabarvení pěny je způsobeno rostlinnými extrakty, které pěna obsahuje. Toto zabarvení neovlivňuje kvalitu přípravku. Skladování: skladujte při teplotě 10 – 25 oC.

  5,85 €

 • Aurecon drops ušné kvapky 10 ml

  skladom

  Zloženie Aurecon drops je tvorený výhradne prírodnými látkami – olejmi. Neobsahuje konzervačné a iné chemické prísady. Výborne doplňuje funkciu ušnej sviečky Aurecon plus. Aurecon drops predstavuje novú etapu v hygienickej starostlivosti o vonkajšie ucho. Použitie ušnej sviečky Aurecon plus® spolu s prípravkom Aurecon drops® prináša pohodu pre uši. Zloženie Olivový olej, Čajovníkový olej, Kamilkový olej, Eukalyptový olej, Citrónový olej, Levandulový olej Návod na použitie Nakloňte hlavu na stranu a do zvukovodu nakvapkajte 3-5 kvapiek Aurecon drops. Zotrvajte v tejto polohe najmenej 5 minút a potom dôkladne vyčistite ucho. Prípravok obvykle stačí používať 1x týždenne, v prípade nadmernej tvorby mazu častejšie, podľa potreby. Upozornenie Aurecon drops je určený na pravidelnú hygienu, nie na liečenie! Nepoužívajte pri ochoreniach sluchového orgánu alebo poškodení ušného bubienka! Pred použitím pretrepte! Balenie Fľaštička s kvapkacím uzáverom, 10 ml.

  4,31 € -5% 4,55 €

 • Fytofontana Gyntima vaginálne čapíky Deo 10 ks

  skladom

  GYNTIMA vaginálne čapíky deo majú vďaka prírodným zložkám mnohé priaznivé účinky. Prírodná zložka Saccharomyces ferment obsahuje enzýmy, ktoré neutralizujú nežiadúce pachy v pošve. Výrobok obsahuje kombináciu prírodných vôní, čo zabezpečí dlhotrvajúci pocit čerstvosti a hygieny. Ako pôsobí? GYNTIMA vaginálne čapíky deo svojim obsahom silikónu zabezpečia dostatočnú vlhkosť pošvy, čím napomáhajú pri pocitu suchosti pošvy. Výhodou lubrikačných materiálov so silikónovou bázou je, že svoju treciu vlastnosť zachovajú dlhšie a môžu sa používať spolu aj s prezervatívom. Vďaka obsiahnuté kyseline mliečnej zabezpečí kyselinový plášť ochranu pošvy, ktorý slúži na ochranu intímnych oblastí. Tvorí podklad pre mliečne kyseliny, ktoré sa nachádzajú vo flóre pošvy, čím podporuje ich optimálnu reprodukciu. Tieto bunkové kultúry produkujúce kyselinu mliečnu chránia pred škodlivými baktériami a infekciami. Zároveň zabezpečujú prírodnú biologickú rovnováhu pošvy. Vaginálne čapíky sa odporúčajú používať v nasledujúcich prípadoch po menštruácii alebo počas 9-15 dňa menštruačného cyklu kvôli odstráneniu nepríjemných pachov na uľahčenie sexuálneho zážitku po dlhšej dobe vynechania v prípade suchosti v pošve, hlavne počas menopauzy po návšteve kúpalísk, plavární Pri silných bakteriálnych alebo mykotických infekciách samotné čapíky nemôžu zabezpečiť vyliečenie, potrebné je odborné vyšetrenie a cielené lekárske liečenie! Použitie Raz denne, prednostne večer po večernom kúpaní. Vaginálne čapíky používajte v závislosti od príznakov! Otvorte fóliu na vrchu čapíku.  Čapík, podľa obrázku, vložte hlboko do pošvy. Čapík môže mierne znečistiť spodné prádlo, preto sa odporúča použitie intímnych vložiek. Starší ľudia a osoby zo zdravotným postihnutím pri aplikácii potrebujú pomoc druhej osoby. Vedľajšie účinky: Voči akejkoľvek zložke výrobku sa môže objaviť prípadná precitlivosť s miernym pálivým pocitom. Upozornenie: V prípade ak pri niekoľkodňovom používaní Gyntima vaginálnych čapíkov problémy stále pretrvávajú, obráťte sa na gynekológa! Po gynekologických zásahoch a počas tehotenstva používajte výrobok iba s lekárskym odporúčaním! Prípadné sfarbenie vaginálnych čapíkov môžu spôsobiť rastlinné zložky, čo neznamená poškodenie alebo nepoužiteľnosť výrobku. Pri používaní pošvových antikoncepcií konzultujte so svojim gynekológom, lekárnikom! Skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste, v teplote medzi 10-25°C. Chráňte pred dosahom detí. Balenie obsahuje 10 vaginálnych čapíkov

  7,72 €

 • Fytofontana Aurecon Ring stop 30 tablet Výživový doplnok

  skladom

  Obsažené ginkgo biloba podporuje periferní (cévní) oběh, což přispívá k dobrému sluchu. Třezalka, která je další účinnou látkou výrobku Fytofontana Aurecon Ring stop, přispívá k vyrovnanému psychickému stavu. Extrakt z chmelových šištic, extrakt z kořene kozlíku lékařského a vrbová kůra podporují relaxaci. Extrakt z ginkgo biloba navíc podporuje krevní mikrocirkulaci v mozku a tím podporuje kognitivní funkce jako je paměť, pozornost a schopnost soustředění. Vitaminy B1, B6 a C navíc příznivě ovlivňují nervové a psychologické funkce. Složení extrakt Pueraria lobata (Kudzu), extrakt z šištice chmelu otáčivého, želatina, vitamín C (kyselina L-askorbová), citrusové bioflavonoidy, extrakt listu třezalky tečkované, vrbová kůra, kyselina alfa lipová, extrakt z kořene kozlíku lékařského, koenzym Q10, protispékavá látka: stearan hořečnatý, extrakt listu gingka biloba, vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B1 (thiamin mononitrát). Dávkování 2 x denně 1 kapsle. Polykejte celé kapsle a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte výrobek nepřetržitě po dobu 3-6 měsíců. Balení 30 kapslí.

  7,93 €

 • AURECON usny sprej junior 30 ml

  skladom

  Aurecon Dětský ušní sprej je přírodní produkt, který ředí a rozpouští ušní maz a pomáhá při jeho odstranění přirozenou cestou. Aurecon Dětský Ušní sprej odstraňuje přebytečný ušní maz, prach a jiné nečistoty. Kdy a proč používat Fytofontána Aurecon ušní sprej Junior snižuje možnost vzniku zánětu středního ucha a rýmy, posilňuje nervy nahrazuje používání vatových tyčinek - jejich nesprávné používání může poranit ucho a může být příčinou akumulace ušního mazu na pozadí kanálku vnějšího zvukovodu slouží jako ochrana proti vnějšímu zápachu ucha, v důsledku namočení ušního mazu vodou z bazénů Proč je důležité dbát o hygienu uší Nedostatečná péče věnována hygieně vnějšího ucha může vést ke zhoršení průchodnosti zvukovodu. Důsledkem toho může být nejen snížení přenosu zvuku, ale i možnost vzniku příznivých podmínek pro mikroorganismy, které jsou zdrojem zdravotních potíží s možnými vážnými následky. V případech, kdy se ušního mazu tvoří příliš mnoho, anebo při nedostatečné hygieně může docházet k nahromadění ušního mazu, nazýváme ho zátkou ušního mazu. Tato zátka může poškozovat správné fungování ucha a může způsobit svrbění ucha, hučení v uších a snížení slyšitelnosti. V případě, že se tvoří příliš velké množství ušního mazu, je potřebné dodržovat pravidelnou hygienu vnějšího zvukovodu a to používáním takovýchto neagresivních prostředků. Doporučená aplikace  přípravek je určený pro děti, zvláště pro ty, kterým se tvoří tzv. suchý ušní maz přípravek je vybavený ochranným nástavcem na konci aplikátoru, který zabraňuje, aby aplikátor zasahoval příliš hluboko do ucha. Postup: vsuňte aplikátor AURECON Ušního spreje do ucha a vstříkněte 1-2 vstříknutí do každé dírky, 1 – 2x denně, přičemž přidržujte vstřikovač při vstupu do ucha nakloňte hlavu mírně na stranu, čím zabezpečíte vtékání kapaliny do ucha v případě potřeby aplikaci opakujte po každém použití opláchněte nástavec vlažnou vodou Věnujte pozornost Pro zabezpečení příjemné aplikace přípravku AURECON Dětský Ušní sprej je potřeba, aby se skladoval a používal při pokojové teplotě. Přípravek je určený pro pravidelnou hygienu, ne na léčení!Nepoužívejte v případě onemocnění sluchového orgánu, při perforaci ušního bubínku, anebo v případě, že se v uchu nachází nějaké cizí těleso! Nástavec nevkládejte příliš hluboko do ucha, abyste si ho nepoškodili nebo nepodráždili! Případné jiné zabarvení přípravku a jemné usazeniny jsou zapříčiněny rostlinnými složkami, které přípravek obsahuje a žádným způsobem neovlivňují kvalitu výrobku.Zabraňte vniknutí do očí. Jakmile by se u Vás vyskytly jakékoliv problémy ucha, nepodceňujte je a neodkladně navštivte lékaře. Složení výrobku Voda, extrakt z netřesku střešního, extrakt z heřmánku, extrakt ze slézu maurského, aloe vera extrakt, benzalkonium chlorid. Balení - 30 ml. Skladování - Skladujte v originálním balení při pokojové teplotě. Kapky nepoužívejte po uplynutí data spotřeby uvedeného na obale. Skladujte mimo dosah dětí.

  6,01 €

 • AURECON PEROXID GTT.10 ML

  skladom

  Zloženie: Polyethylenglycol 300; glycerín; Urea hydrogen peroxidom; voda; sodium hydroxide; benzalkoniumchlorid. Charakteristika: Nedostatočná starostlivosť venovaná hygiene vonkajšieho ucha môže viesť k zhoršeniu priechodnosti zvukovodu. Dôsledkom toho môže byť nielen zníženie prenosu zvuku, ale aj možnosť vzniku priaznivých podmienok pre mikroorganizmy, ktoré sú zdrojom zdravotných ťažkostí s možnými vážnymi následkami. Ušný maz je tvorený drobnými žľazami v pokožke, ktorá pokrýva ušný kanálik. Tento proces je dôležitý pre udržiavanie čistoty a pomáha ochrániť ucho pred infekciou. U väčšiny ľudí sa tenká vrstva mazu samovoľne rozpadá na drobné šupinky, ktoré sa takmer nepozorovane vytrácajú z ucha. Avšak u niektorých ľudí sa vytvára veľké množstvo mazu, ktorý po nahromadení môže spôsobiť zablokovanie ucha. S postupným narastaním zablokovania sa začínajú prejavovať prvotné symptómy, zvýšený pocit nepohody alebo plnosti v uchu. Je to nepríjemné až bolestivé, môže to vyvolávať závraty a pokiaľ nedôjde k ošetreniu, môže dôjsť až k strate sluchu. V tomto štádiu je potrebné odolať pokušeniu odstrániť ušný maz použitím vatové tyčinky do uší alebo iné podobné pomôcky. Nadmerný ušný maz je dosť rozšírený, ale väčšinou sa dá ľahko odstrániť použitím kvapiek na odstránenie ušného mazu. Aurecon peroxid drops ušné kvapky účinkujú tak, že zmäkčujú a rozkladajú ušný maz na drobné čiastočky, ktoré je možné z ucha jednoducho odstrániť. V mnohých prípadoch by ich použitie malo zabrániť potrebe použiť injekčnú striekačku. Aurecon peroxid drops obsahuje 5% urea hydrogen peroxidu, ktorý je účinnou látkou. Aktívna látka pôsobí tak, že zmäkčuje stvrdnutý ušný maz a rozkladá ho na drobné šupinky. Tiež obsahuje sodium hydroxide a glycerol. Aurecon peroxid drops je číry, hustý roztok. Má jedinečnú formuláciu s dvojitým účinkom, ktorá zmäkčuje stvrdnutý ušný maz a jemne uvoľňuje kyslík, uľahčuje odstraňovanie mazu. Návod na použitie: 1. Nakloňte hlavu na stranu a do zvukovodu nakvapkajte 3 - 5 kvapiek Aurecon peroxid drops. 2. Zotrvajte v tejto polohe 5 - 6 minút a potom dôkladne vyčistite ucho vreckovkou. Po použití si umyte ruky. Opakujte raz až dvakrát denne, ako je to potrebné, po dobu približne 3 - 4 dní, kým nezmiznú symptómy. Upozornenie: Za nejakú dobu sa môže vyskytnúť dočasný pocit bublanie v uchu. Nepoužívajte kvapky v prípade, že váš ušný bubienok je alebo bol poškodený. Nepoužívajte v prípade citlivosti na ingrediencie, v prípade, že trpíte závratmi alebo máte iné poruchy v súvislosti s ušami (bolesť, tlak, zápal, infekcia alebo hučanie v ušiach) alebo ak máte v uchu nejaký predmet. V normálnych prípadoch Aurecon peroxid drops nedráždi, ale zriedkakedy sa môžu naskytnúť bolestivé vedľajšie účinky, najmä ak bola poškodená, nalomená alebo infikovaná citlivá vnútorná stena ucha. Ak máte pochybnosti alebo ste mali v minulosti vážnejšie ušné problémy, navštívte lekára pred použitím. Predíďte kontaktu s očami. V prípade náhodného kontaktu s očami, okamžite umyte oči vodou; vyplachujte je po dobu 10 - 15 minút, pritom držte viečka očí roztiahnutá od seba a zabráňte vniknutiu prípravku do druhého oka. Ak sa po čase použitia objaví podráždenie, bolesť alebo keď symptómy pretrvávajú, prerušte používanie a poraďte sa so svojím lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladovanie: Skladujte vo zvislej polohe, mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25 º C. Kvapky nepoužívajte po uplynutí dátumu spotreby uvedeného na obale.

  5,25 € -5% 5,55 €

 • Fytofontana Aurecon drops forte Junior 10 ml Zdravotnícky prostriedok

  skladom

  Zloženie Aurecon drops forte Junior je zostavené tak, aby zohľadňovalo všetky potreby i riziká vyplývajúce z nedostatočnej starostlivosti o vonkajší zvukovod. Účinky uľahčuje a zvyšuje účinnosť čistenia ucha znižuje priľnutie ušného mazu k zvukovodu obmedzuje hromadenie ušného mazu vo zvukovode zabraňuje množeniu mikroorganizmov zachováva prirodzené fyziologické pomery je založený na prírodných účinných látkach neobsahuje chemické konzervačné látky je určený pre deti od 6. mesiacov Zloženie Olivový olej, Čajovníkový olej, Harmančekový olej, Eukalyptový olej, Citrónový olej, Levanduľový olej, Laureth-9 Návod na použitie 1. Nakloňte hlavu na stranu a do zvukovodu nakvapkajte 3-5 kvapiek Aurecon drops forte Junior. 2. Vyčkajte v tejto polohe 5-6 minút a potom dôkladne vyčistite ucho. Prípravok obvykle stačí používať 1x týždenne, v prípade potreby častejšie. Vzhľadom k tomu, že jeho použitie vyžaduje rešpektovanie uvedeného postupu i vzhľadom k očakávanej účinnosti, malo by byť vykonané čistenie prevažne dospelou osobou. Tá otázky sleduje, či čistenie prebieha v poriadku. Ak máte akékoľvek problémy - hučanie, bolesť, pocit tlaku - nepodceňujte ich a vyhľadajte lekára. Upozornenie Nepoužívajte pri chorobách sluchového orgánu alebo poškodení ušného bubienka! Prípravok nie je liek! Osoby menej pohyblivé alebo starší by si mali aplikovať prípravok za asistencie druhej osoby. Dbajte na to, aby prípravok nevnikol do oka. V prípade náhodného kontaktu s očami, okamžite umyte oči vodou. Pred použitím pretrepte! Skladujte na tmavom mieste. Priame slnečné svetlo a nadmerné teplo znižuje účinnosť prírodných látok, ktoré prípravok obsahuje. Skladujte mimo dosahu detí.

  4,93 €

 • Fytofontana Aloe vera spray 200 ml

  skladom

  Fytofontana Aloe Vera sprej je určený na používanie vždy, keď je pokožka mimoriadne namáhaná či zaťažovaná alebo keď takú situáciu možno očakávať. Svojimi vlastnosťami patrí Fytofontana Aloe Vera sprej k základnému vybaveniu pre kozmetickú starostlivosť a pokožku, ktorú chceme udržať v dobrom stave i pri pôsobení nepriaznivých vplyvov doma i na cestách. Pri používaní je príjemný, ľahko sa rozotiera, chladí, poskytuje úľavu a osviežuje, najmä po opaľovaní. Pomáha neutralizovať voľné radikály, ktoré vznikajú pôsobením slnečného žiarenia. Aloe vera je vďaka svojim prirodzeným, rastlinným podporným látkam už po stáročia využívané tajomstvo zdravej, pružnej a krásnej pokožky i v prípadoch ohrozených nepriaznivými vonkajšími faktormi. Fytofontana Aloe Vera sprej začne pôsobiť okamžite, ale účinok je dlhodobý. Ukľudňuje, ochraňuje a hydratuje pokožku po holení a depilácii. Pomáha a chráni pokožku pri drobných bežných poraneniach. Ukľudňuje po uštipnutí hmyzom. Osviežuje unavené nohy. Pomáha prekonávať nepríjemné pocity a následky neprimeraného opaľovania, napomáha rýchlejšej regenerácie pokožky. Zvyšuje pohodu po primeranom opaľovaní. Zabraňuje vysušovaniu pokožky. Účinok dôležitých zložiek vo výrobku Aloe vera – komplex biologicky účinných, hodnotných látok – ochraňuje, pôsobí proti vzniku voľných radikálov a spolu s kyselinou hyaluronovou a Menthyl PCA hydratuje pokožku. Uhorkový extrakt, mentol – ochladzuje, osviežuje a spolu s Laureth-9 poskytuje pocit pohody. Panthenol (vitamin B5) – stimuluje a podporuje hojenie povrchových kožných problémov, ukľudňuje podráždenie. Použitie Aby ste dosiahli osvieženie a ochranu pokožky, aplikujte sprej na vybranú oblasť pokožky zo vzdialenosti 25 cm. Na tvár ho aplikujte len pri zatvorených očiach. Skladovaním prípravku v chladničke zvýšite jeho osviežujúce účinky. Zloženie Aqua; Cucumis Sativus Extract; Glycerin; Polysorbate 20; Propylene Glycol; Laureth-9; Panthenol; Menthyl PCA, Menthol, Dipropylene Glycol; Aloe Barbadensis; Sodium hyaluronate; Methyl-; Propylparaben; Methylchloroisothiazolinone and Methylisothiazolinone. Skladovanie Skladujte na suchom mieste pri teplote 10 - 25 °C.

  6,10 € -4% 6,37 €

 • Fytofontana Hair Man 125 ml

  Fytofontana Hair Man 125 ml

  Akcia

  skladom

  Vlasy s pribúdajúcim vekom strácajú svoju pružnosť, silu a objem a častejšie vypadávajú. Fyto-biotechnologické sérum na omladenie a podporu rastu vlasov je spojením tradičných rastlinných výťažkov a najnovších biotechnologických účinných látok získaných vedeckými metódami. Zloženie Hair Man bolo vytvorené na základe výskumu rastových faktorov a biomimetických peptidov, ktoré patria medzi najúčinnejšie látky súčasnosti. Naviac vďaka technológii nanokapslí (nanotechnológie) dokážu účinne preniknúť do bunky vlasového folikulu a revitalizovať tak vlas až od úplného základu . Sérum stimuluje vlasové bunky, zamedzuje prístupu škodlivých látok k vlasu, vo vnútornej vlasovej bunke aktivuje rastový signál vlasu, zastavuje vypadávanie vlasov, obnovuje a stimuluje ich rast, vlasy budú silnejšie, pevnejšie a lesklejšie Použitie Naneste na suchú pokožku hlavy prípravok na podporu rastu vlasov. Pred použitím jemne pretrepte. Aplikujte na celú hlavu pokožky a jemne vmasírujte do pokožky pomocou končekov prstov. Nezmývajte po dobu nasledujúcich 3 hodín. Používajte každé ráno a večer po dobu 90 dní alebo do doby dosiahnutia požadovaného účinku. Pre udržanie dosiahnutého účinku používajte 1x denne. Skladovanie Skladujte pri teplote 10 - 25 ºC. Účinné látky Octapeptide-2, tripeptidy 1, Biotinoyl tripeptid-1. Rastlinné látky: Kopřiva, lopúch, nechtík lekársky, breza, rebríček obyčajný, materina dúška, paprika. Kyselina salicylová, hydrolyzované pšeničné a sójové proteín, lecitín, panthenol. Zloženie Alcohol denaturated; Urtica dioica; Burdock root extract; Calendula officinalis; Birch Leaves; Yallow extract; Thyme extract; Butylene Glycol, Aqua, PPG 26 Buteth 26, PEG 40 Hydrogenated Castor Oil, Apigenin, Oleanolic Acid, Biotinoyl Tripeptide-1; Hydrolized Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Xanthan Gum, Tripeptide-1; Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate; Octapeptide-2; Capsicum Annuum Extract; Salicylic Acid, Triethanolamine, Lecithin, Carrageenan, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Methyl-, Ethyl-, Propyl-, Butyl-, Isobutylparaben, Imidazolidinyl Urea; Panthenol. Upozornenie Iba na vonkajšie použitie, neprehĺtať. Pri prehltnutí vyhľadajte odbornú pomoc. Výrobok je veľmi dobre znášaný. Napriek tomu sa pre jeho veľmi vysokú účinnosť doporučuje pred použitím Hair man a Hair woman otestovať na kúsku pokožky. Otestujte reakciu pokožky nanesením prípravku na malú časť ošetrenej oblasti a pred úplným nanesením počkajte 24 hodín. Akonáhle pocítite podráždenie alebo zvýšenú citlivosť, prestaňte prípravok používať. Zabráňte styku s očami. Ak sa výrobok dostane do očí, vypláchnite ich dôkladne vodou a jemné osušte. Nepoužívajte na otvorené rany. Prípadné iné sfarbenie a jemné usadeniny sú zapríčinené rastlinnými zložkami, ktoré prípravok obsahuje, a žiadnym spôsobom neovplyvňujú kvalitu výrobku.

  19,14 € -48% 37,16 €

 • Fytofontana Stem Cells EyeBag 15 ml

  skladom

  Sérum obsahuje výnimočnú kombináciu účinných látok, ktorá pomáha sťahovaniu vačkov pod očami. Vzhľad opuchnutých vačkov naplnených vodou a tukom sa viditeľne redukuje. Kmeňové bunky pri kontakte s bunkami pokožky, po doplnení vhodných peptidov, postupne obnovujú pokožku a vyvolávajú jej rýchlejšiu regeneráciu. Mimické vrásky sa redukujú, pokožka sa stáva vypnutá, pružná a vitálna. Sérum je okrem účinných látok z kmeňových buniek doplnené o tetrapeptid s antiedematickým účinkom, ktorý redukuje opuch očných viečok. Klinické testy preukázali zmiernenie opuchov očného okolia už po niekoľkých týždňoch používania lieku. Balenie: 15 ml

  21,22 €

 • Fytofontana Stem Cells EyeContour 15 ml

  skladom

  Toto sérum bolo vyvinuté špeciálne na ošetrenie jemného a citlivého okolia očí. Obsahuje jedinečnú kombináciu starostlivo vybraných účinných látok, ktorá zmierňuje vrásky okolo očí, zvyšuje pružnosť pokožky a dopĺňa ju o látky potrebné k neustálej obnove pokožky. Na zmiernenie mimických vrások sú v prípravku skombinované účinnej látky z kmeňových buniek a peptidy s intenzívnym účinkom proti vráskam. Peptidy majú podobný účinok ako botulotoxinová injekcia, zmierňujú sťahovanie svalov a tým znižujú výskyt vrások očného okolia. Kolagén a elastín sú látky zodpovedné za štruktúru a pružnosť pokožky. TrioStem3 Complex a peptidy novej generácie aktívne podporujú ich tvorbu a tým pomáhajú vypĺňať vrásky. Balenie: 15 ml

  21,22 €

 • Fytofontana Stem Cells Collagen 30 ml

  skladom

  Prvoradou podmienkou zmiernenia tvorby vrások je doplnenie kolagénu do pokožky a aktivácia nečinných kmeňových buniek, čím sa zachováva jej krása. Táto emulzia je jedinečný prípravok, ktorý vypĺňa vrásky zvnútra prostredníctvom prirodzených procesov pokožky bez chirurgického zákroku. Kolagén a elastín sú látky zodpovedné za štruktúru a pružnosť pokožky. TrioStem3 Complex a peptidy novej generácie aktívne podporujú ich tvorbu a tým pomáhajú vypĺňať vrásky. Na zmiernenie mimických vrások sú v prípravku skombinované účinnej látky z kmeňových buniek a peptidy s intenzívnym účinkom proti vráskam. Peptidy majú podobný účinok ako botulotoxinová injekcia, zmierňujú sťahovanie svalov a tým znižujú výskyt mimických vrások. Balenie: 30 ml

  42,78 €

 • Fytofontana Stem Cells Botu Intense 4.5 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Prípravok s intenzívnym protivráskovým účinkom cielene pôsobí na ošetrenie výrazných a hlbokých vrások. Špeciálne dávkovacie pero umožňuje maximálnu presnosť aplikácie. Vďaka vysokému obsahu účinných látok je dokonalým doplnkom prípravku Fytofontana Stem Cells Topánku sérum. Na zmiernenie mimických vrások sú v prípravku skombinované účinnej látky z kmeňových buniek a peptidy s intenzívnym účinkom proti vráskam. Peptidy majú podobný účinok ako botulotoxinová injekcia, zmierňujú sťahovanie svalov a tým znižujú výskyt mimických vrások. Toto intenzívne sérum proti vráskam je obohatené o šesť ďalších peptidov a tvoria najsilnejšiu kombináciu radu Fytofontana Stem Cells proti vráskam. Používaním prípravku sa výrazné a hlboké vrásky zmenšujú a pokožka sa stáva pevnou, žiarivou a omladenou. Balenie: 4,5 ml

  18,66 € -7% 20,05 €

 • Fytofontana Stem Cells Pure Wrinkle 125 ml

  skladom

  Prípravok disponuje takým intenzívnym účinkom pre obnovenie pokožky, ktorý účinne regeneruje pokožku rúk, cielene pôsobí na starecké škvrny a na zosvetlenie silne pigmentované pokožky. Vďaka vzácnym účinným látkam dodáva pokožke jemnosť a chráni ju pred vysušením. Pridaná kombinácia výťažku rastliny punarnava (Boerhavia diffusa) a biotechnologického oligopeptidy-34 má niekoľkonásobný synergický bieliaci účinok vďaka niekoľkým biochemickým procesom. Na proteíny, vitamíny a minerálne látky bohatý rastlinný olej vyživuje pokožku rúk, tá sa stáva jemnou a dôkladne hydratovanou. Hlavná účinná látka prípravku, TrioStem3 Complex, obsahuje jedinečnú kombináciu aktívnych látok, ktorý pozitívne ovplyvňuje a obnovuje pokožku. Balenie: 125 ml

  10,38 € -1% 10,50 €

 • Fytofontana Stem Cells EyeDark 15 ml

  skladom

  Sérum je určené na ošetrenie tmavých kruhov pod očami a vrások očného okolia. Používaním séra s kmeňovými bunkami sa tmavé kruhy pod očami a viditeľné znaky starnutia redukujú, prípadne sa im dá predchádzať. V prípravku sú skombinované účinné látky z kmeňových buniek a peptidy, ktoré zabraňujú vzniku tmavých kruhov, zmierňujú silné pigmentované zložky, zmierňujú zápaly a upokojujú citlivú pokožku očného okolia. Peptidy s intenzívnym účinkom proti vráskam obsiahnuté v prípravku majú podobný účinok ako botulotoxinová injekcia, zmierňujú sťahovanie svalov a tým znižujú výskyt mimických vrások očného okolia. balenie obsahuje 15 ml.

  21,22 €

 • Fytofontana Stem Cells Pure Eye 125 ml

  skladom

  Pretože je pokožka očného okolia veľmi jemná a citlivá, prvé známky starnutia sa prejavujú práve v tejto oblasti. Jemná a citlivá pokožka očného okolia si vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Fytofontana Stem Cells Pure Eye odličovač očných partií na dokonalé odlíčenie obsahuje dve fázy. Vďaka inovatívnej formule jemne a účinne čistí kontúry očného okolia a vzácnymi účinnými látkami ju ošetruje a obnovuje. Prípravok neobsahuje alkohol ani mydlo. Odstraňuje zvyšky make-upu bez toho aby očné okolie nadmerne vysúšal. Pretože sa na pokožke očného okolia veľmi skoro začínajú tvoriť vrásky, je potrebné klásť veľký dôraz na jemné a účinné odlíčenie očného okolia. Tým sa zabráni vytváraniu nových vrások a strate pružnosti pokožky. Na zmiernenie mimických vrások, ktoré sa vytvárajú neustálym pohybom očí, sú v prípravku skombinované účinnej látky z kmeňových buniek a peptidy s intenzívnym účinkom proti vráskam. Peptidy majú podobný účinok ako botulotoxinová injekcia, zmierňujú sťahovanie svalov a tým znižujú výskyt mimických vrások očného okolia. Balenie: 125 ml

  10,38 € -1% 10,50 €

 • CITROVITAL DENTÁLNY GÉL PRE DETI 18ML

  skladom do 24 hodín

  Charakteristika: Masážny gél s antiseptickou prísadou pomáha pri prerezávaní prvých zúbkov. Aloe vera obsiahnuté v prípravku napomáha ošetrovaniu citlivých ďasien a upokojuje podráždenú pokožku. Citrovital Dentálny gél pre deti neobsahuje cukor a obmedzuje vznik kazu v detskom veku.

  3,38 € -5% 3,55 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam