Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » F » FINAX

FINAX

 • FINAX-bezlepková zmes s mliekom 900g

  skladom do 24 hodín

  Univerzálna zmes z ktorej upečiete napr. oalacinky, bagety, piškótu, chlieb. Na každej krabici je základný návod na pečenie chleba v domácej pekárni alebo v rúre. Z jednej krabice upečiete napr. dva 500g chleby. Zloženie Pšeničný škrob (max. 2 mg lepku/100 g), sušené odstredené mlieko, oligofruktóza, zahusťovadlo: guarová guma, vitamíny a železo.

  4,99 €

 • FINAX-bezlepková směs hrubá bez mléka 900g

  skladom do 24 hodín

  Užití Univerzální směs ze které upečete např. palačinky, bagety, piškot, chléb. Na každé krabici je základní návod na pečení chleba v domácí pekárně nebo v troubě. Dávkování Dle potřeby zákazníka. Univerzální směs na výrobu chleba a pečiva. Kontraindikace Nejsou známy. Vedlejší příznaky Nejsou známy Složení Pšeničný Škrob (max. 3 mg lepku/100 g), pohankové vločky, vláknina z cukrové řepy, kukunčná vláknina, zahušťovadlo:guarová guma.

  5,44 €

 • FINAX-bezlepková směs nízkobílkovinná bez mléka 900g

  2 dni

  Použití při bezlepkové a nízkobílkovinné dietě. Snadná příprava v domácí pekárně nebo v troubě. Univerzální směs ze které upečete např. palačinky, bagety, piškot, chléb. Na každé krabici je základní návod na pečení chleba v domácí pekárně nebo v troubě. Univerzální směs na výrobu chleba a pečiva. Složení Pšeničný škrob (maximum 3 mg lepku/100 g), oligofruktóza, zahušťovadlo: guarová guma. Vitaminy a železo.

  5,31 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam