MojaLekáreň.sk
Hľadať
Bohužiaľ, nič sme nenašli :(

ENDIARON

Endiaron je voľne predajný liek účinkujúci proti hnačke infekčného pôvodu. Na nasledujúcich niekoľkých riadkoch sa o tomto lieku dozviete viac informácií.

Hnačku môžeme definovať ako riedku stolicu spôsobenú infekciou, nevhodnou stravou alebo dlhodobejším ochorením tráviaceho ústrojenstva. Najčastejšie nás však postihujú infekčné hnačky spôsobené mikroorganizmami, ktoré do tela prijmeme stravou alebo znečistenou vodou. Hnačka väčšinou nespôsobuje žiadne vážnejšie zdravotné komplikácie, nesmieme však zabudnúť na riziko možnej dehydratácie. Aby sme mohli hnačku čo najrýchlejšie zvládnuť a tráviacemu ústrojenstvu znovu vrátiť prirodzené prostredie, nemal by v žiadnej lekárničke chýbať práve Endiaron.

Endiaron je možné použiť prakticky na všetky typy hnačky a naviac pôsobí iba proti cudzorodým organizmom. Na prirodzenú mikroflóru organizmu nemá takmer žiadny negatívny vplyv.

Voľne predajný liek, jeho užívanie konzultujte s ošetrujúcim lekárom. Pozorne čítajte príbalový leták a neprekračujte doporučené dávkovanie.

Pri tejto značke momentálne nie sú žiadne produkty

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.