Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » D » DIFFUSIL

DIFFUSIL

Produktové rady: Diffusil repelenty , Na chalupu
Cena (Eur):

Druh tovaru

Určené na

 • Diffusil H Forte B85 150ml Biocídny výrobok

  Diffusil H Forte B85 150ml

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Výrobok obsahuje: 1) Andirobový olej, ktorý pochádza z amazonských pralesov a je známy svojimi odpudzujúcimi účinkami proti hmyzu. 2) Tea Tree olej, ktorý má repelentné účinky a súčasne chráni pokožku proti vonkajším negatívnym vplyvom. Jedno balenie vydrží až na 10 aplikácií. 3) Vitamín E, ktorý sa stará o citlivú pokožku. Dávkovanie: Nastriekajte na úplne suché vlasy až ku korienkom. Dobre vmasírujte tak, aby bola navlhčená celá dĺžka vlasov a aby sa prípravok dostal na celú plochu vlasovej pokožky.

  8,22 €

 • Diffusil Care 150ml Biocídny výrobok

  skladom do 24 hodín

  Užití Nastříkat na suché vlasy tak, aby přípravek každý vlas pokryl po celé jeho délce. Po 30 minutách smýt šamponem. Po 8 dnech zopakovat. Dávkování Aerosolová forma přípravku. Dávkované množství závisí na délce a hustotě vlasů. Varování Složení vitamín E, Andirobový olej, Tea Tree olej Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  6,95 €

 • DIFFUSIL REPELENTNÝ SPREJ 150ML Biocídny výrobok

  DIFFUSIL REPELENTNÝ SPREJ 150ML

  Akcia

  3 dni

  Popis výrobku Diffusil repelent spray 150ml Repelent - odpudzuje bodavý hmyz a kliešte. Vysoko účinný repelentný prípravok, ktorý nielen odpudzuje, ale aj hubí komáre, ovady, kliešte a mušky. Prípravok možno striekať ako na pokožku a vlasy, tak aj na odev a obuv. Účinnosť prípravku trvá na pokožke 6 až 10 hod alebo do umytia, na odeve a obuvi 1 až 3 dni alebo do vyprania. Kombinácia odpudzujúceho a hubícího účinku poskytuje neoceniteľnú ochranu najmä pri pobyte v prírode. Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

  4,00 € -16% 4,75 €

 • DIFFUSIL REPELENTNÝ SPREJ 150 ML Biocídny výrobok

  DIFFUSIL REPELENTNÝ SPREJ 150 ML

  Akcia

  3 dni

  Repelent - odpuzuje bodavý hmyz a klíšťata. Vysoce účinný repelentní přípravek, který nejen odpuzuje, ale i hubí komáry, ovády, klíšťata a muchničky. Přípravek lze stříkat jak na pokožku a vlasy, tak i na oděv a obuv. Účinnost přípravku trvá na pokožce 6 až 10 hod. nebo do umytí, na oděvu a obuvi 1 až 3 dny nebo do vyprání. Kombinace odpuzujícího a hubícího účinku poskytuje neocenitelnou ochranu zejména při pobytu v přírodě. Varování Nebezpečný pro životní prostředí Extrémně hořlavý Složení propan, butan, N,N-diethyl-mtoluamid (DEET), ethanol, Deltamethrin Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  4,33 € -15% 5,10 €

 • DIFFUSIL REPELENTNÝ SPREJ PLUS 150 ML Biocídny výrobok

  DIFFUSIL REPELENTNÝ SPREJ PLUS 150 ML

  Akcia

  3 dni

  Repelent - odpudzuje bodavý hmyz a kliešte. Vysoko účinný repelentný prípravok, ktorý nielen odpudzuje, ale i hubí komáre, ovady, kliešte. Prípravok možno striekať ako na pokožku a vlasy, tak i na odev a obuv. Účinnosť prípravku trvá na pokožke 6 až 10 hod. alebo do umytia, na odeve a obuvi 1 až 3 dni alebo do vyprania. Kombinácia odpudzujúceho a hubiaceho účinku poskytuje neoceniteľnú ochranu najmä pri pobyte v prírode. Používajte biocidné prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

  4,00 € -24% 5,29 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam