Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Prípravky na holenie a depiláciu » Depilačné krémy

Depilačný krém Intímne Ladies 75 + 30ml

Kód výrobku: 133157
60 %
Depilačný krém Intímne Ladies & Men bol špeciálne vyvinutý pre extra jemné a efektívne odstránenie nežiadúcich chĺpkov.

Viac informácií

7,59 €

Skladom

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

Všetko za 3,99 €

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie Depilačný krém Intímne Ladies 75 + 30ml

Depilačný krém Intímne Ladies & Men bol špeciálne vyvinutý pre extra jemné a efektívne odstránenie nežiadúcich chĺpkov.

účinky
Depilačný krém Intímne Ladies & Men bol špeciálne vyvinutý pre extra jemné a efektívne odstránenie nežiaducich chĺpkov v citlivej intímnej oblasti ako mužov tak žien. Je vhodný pre všetky typy pleti. Chĺpky sú odstránené dôkladne, nové chĺpky sú mäkké a nezarastajú. Rezné poranenia sa zníži o 100%! Pre úplnú znášanlivosť výrobku v intímnej oblasti obsahuje Depilačný krém Intímne Ladies & Men ochranný komplex. Jedná sa o extrakt arniky, panthenol, alantoín a 3-fázový ochranný koncept.

dôležité upozornenia
Používajte v súlade s priloženým návodom. Nikdy nenechajte pôsobiť dlhšie ako 8 minút. Obsahuje alkálie a soli kyseliny sulfanyloctovej. Nenechávajte v dosahu detí. V prípade, že sa dostane prípravok do očí, okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. Medzi dvoma aplikacemj by malo ubehnúť aspoň 72 hodín.

Pred prvým použitím
Odporúčame pred prvým použitím depilačného krému Intímne Ladies & Men overiť reakciu pokožky na malej časti kože. Ak sa počas 24 hodín neobjaví nežiaduce reakcie, môže začať s depiláciou. Nenanášajte na poranenú alebo podráždenú pokožku.

po použití
Dôsledne opláchnite vodou. Jemne votrite ošetrujúci krém. Nepoužívajte bezprostredne po použití depilačného krému pleťové mlieko s obsahom alkoholu, mydlo alebo intim spray.

depilačný krém

  • Extrakt z arniky: Tomu sa prisudzuje Ionizačná účinok. V oblasti farmácie sa používa arnika pri ľahkých poraneniach a miestnych zápal pokožky a sliznice.
  • Panthenol: Vitamín napomáhajúci výstavbe koža má na starosti hydratáciu pokožky. Upokojuje pokožku.
  • Alantoín: Pôsobí protizápalovo.

ošetrujúci krém

  • Probiotický mliečny komplex: Regeneruje a znovuobnovuje mikroflóru pokožky.
  • 3-fázový ochranný koncept: Silica z Hadovce (Echinum) zmierňuje podráždenie pokožky a posilňuje ju. Rastlina Srdcovice (Cardiospermum) harmonizuje a chráni podráždenú pokožku. Steroly a squalan zo slnečnicového oleja slúži k obnove pokožky.
  • Vysoký podiel Omega-3 mastných kyselín obsiahnutých v silici hadovky zmierňujú podráždenie pokožky, poskytuje jej ochranu a posilňuje samotnú kožu. Srdcovka harmonizuje a chráni podráždenú pokožku. Okrem toho dodávajú steroly a squalan zo slnečnicového oleja poškodenej pokožke dôležité látky, ktoré zaisťujú jej znovuobnovenie.

Kontraindikácie
Nenanášajte na poranenú alebo podráždenú pokožku.

Návod na použitie
Odporúčame použiť Depilačný krém Intímne Ladies & Men najlepšie v sprche alebo vo vani. Na docielenie optimálneho výsledku odporúčame opatrne skrátiť nežiaduce chĺpky pred prvou aplikáciou krému nožnicami. Naneste prsty Depilačný krém Intímne Ladies & Men na požadované miesta. Dbajte na to, aby boli všetky chĺpky pokryté všade rovnako hrubou vrstvou krému (1-3 mm).

POZOR - Krém sa nesmie dostať do kontaktu so sliznicou.

Doba pôsobenia depilačného krému Intímne Ladies & Men sa líši podľa sily chĺpkov a vzrastu chĺpkov. Ak sa po 3 minútach chĺpky ešte neuvoľňujú, nechajte krém pôsobiť trochu dlhšie. Nikdy nie ale dlhšie ako 8 minút. (Medzitým skúste, či sa už chĺpky neuvoľňujú). Po dobe pôsobenia zmyte krém pod tečúcou vodou spoločne s chĺpky pomocou hubky (silnými, krúživými pohybmi). Dôkladne opláchnite. Po osušení vmasírujte priložený Depilan ošetrujúci krém. K dosiahnutiu hebkej pokožky odporúčame aplikovať ošetrujúci krém tiež medzi depiláciami.

Preložené pomocou Google Translatore

Informácie o produkte

Výrobca: MERZ & COMPANY GMBH, FRANKFURT/MAIN
Značka: MERZ
Kód výrobku: 133157
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: MERZ & COMPANY GMBH, FRANKFURT/MAIN

Recenzie (10)

Recenzie Depilačný krém Intímne Ladies 75 + 30ml

Recenzie od 10 užívateľov s celkovým hodnotením 60 %.

Pridať recenziu produktu

80 %

po prvním použití

Prečo je to po česky?

60 %

40 %

60 %

žádná sláva

nespokojená

Prečo je to po česky?

40 %

20 %

Teda já s ním dobrou zkušenost ani trochu neudělala. Nepříjemné použití, výsledek nic moc a ještě to pálilo. A to nejsem žádná citlivka!

Prečo je to po česky?

40 %

60 %

tož pomohlo to:D

jednoduchý
účinný
divná vůně

Prečo je to po česky?

100 %

Velmi šetrný depilační gel pro intimní partie, který podává očekávaný výsledek a nedráždí. Celkově mohu jen a jen doporučit!

Skvělý výsledek po pár minutách, žádné nepříjemné reakce. Ideální přípravek.
Nic mě nenapadá. Snad jen složitá dostupnost produktu v e-shopech, protože na klíčové slovo "depilan" většina vyhledáváčů nezareaguje.

Prečo je to po česky?

100 %

Diskusia

Diskusia Depilačný krém Intímne Ladies 75 + 30ml

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam