Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke prostriedky » Pokožka, vlasy » Prostriedky na hojenie rán

DebriEcaSan aquagel 500 ml

Kód výrobku: 212598

Hydroaktívny gél pre ošetrenie akútnych i chronických rán, dekubitov, odrenín, popálenín a ulcerácií inej etiológie.

Viac informácií

15,09

Skladom

Odosielame dnes, u vás zajtra.

Odosielame dnes, u vás zajtra.

Doprava už od 1,50 €, nad 30 € zadarmo

Pridajte ešte


Načítavam
Podrobné informácie
Recenzie (2)
Diskusia

Podrobné informácie

Podrobné informácie DebriEcaSan aquagel 500 ml

Hydroaktívny gél pre ošetrenie akútnych i chronických rán, dekubitov, odrenín, popálenín a ulcerácií inej etiológie.

Informácie o produkte

Výrobca: NEWWATERMEANING S.R.O.
Značka: NEWWATERMEANING
Kód výrobku: 212598
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: NEWWATERMEANING S.R.O.

Efektívne podporuje hojenie a odstránenie zápalu. Indikáciou na použitie sú prevažne rany v čistiacej a granulačnej fáze hojenia.

DebriEcaSan - aquagel je určený na lokálnu liečbu nehojacich sa rán (vredy vredy, diabetické defekty, dehiscenace rán, dekubity a pod.) A tiež na prevenciu recidív mykóz medziprstie a ako podporný lokálne prostriedok k eliminácii progresie fascitídy, tendinitídy, flegmóny pod. Veľmi priaznivo pôsobí na okraje defektu, ktoré za jeho pôsobenia zostávajú úplne vitálne bez macerácia či iného poškodenia a veľmi priaznivo ovplyvňuje angiogenézu a reepitalizaci okrajových častí defektu, čím urýchľuje hojenie a znateľne zmenšuje rozsah poškodenia. Súčasne reepitelizují tiež granulačné ostrovčeky vnútri defektu. Po ich zlúčení potom vzniká nový kožný kryt tiež vnútri rany a postupne dochádza k úplnému zahojeniu.

Návod na použitie: Očistite ranu od mechanických nečistôt, potom spodinu dezinfikujte najlepšie dezinfekčným roztokom DebriEcaSan. Potom aplikujte gél z originálneho balenia priamo na spodinu rany, tak aby kopíroval jej okraje. Tie potom je vhodné potrieť ochrannú pastou. Okolie rany je vhodné ošetrovať lekárskou vazelínou či neparfumovaným krémom. Ranu kryte najlepšie polyetylénovou mriežkou, či sterilnými štvorci mastného tylu. Na takto ošetrenú ranu sa odporúča priložiť absorpčná (savé) krytie s nepriepustnou fóliou a fixovať obväzom. Gél možno ponechať 24 - 48 hodín, podľa charakteru defektu. U diabetických ulcerácií odporúčame meniť 1x denne, u vredov predkolenia 1x za 2 dni. Ak je doporučovaná bandáž (napr. U vredov predkolenia) potom je možné ju priložiť a ponechať do druhého dňa.

Gél možno ponechať 24-48 hodín, podľa charakteru defektu. U diabetických ulcerácií odporúčame meniť 1x denne, u vredov predkolenia 1x za 2 dni. Ak je doporučovaná bandáž (napr. U vredov predkolenia) potom je možné ju priložiť a ponechať do druhého dňa.

Nepoužívať súčasne s lokálnymi ATB v kolagénových nosičoch (Collatamp). Môže dôjsť k zníženiu lokálnych účinkov ATB. Iné kontraindikácie neboli zistené.

DebriEcaSan aquagel vytvára podmienky pre hojenie tým, že posúva zásaditú reakciu spodiny ku kyslé, čím eliminuje mikrobiálneho osídlenia, urýchľuje apoptózu poškodených buniek a vytvára tak ideálne podmienky pre fyziologicky naprogramované hojenie tkanive. Prednosťou je tu veľmi efektívna podpora vývoja granuláciou s následnou reepitelizácie. Týmto mechanizmom dochádza k veľmi rýchlemu zmenšovanie rozsahu poškodenia s následnou tvorbou nového kožného krytu.

zloženie
97% DebriEcaSan (voda 99,8%, kyselina chlórna 0,03%, chlórnan sodný 0,03%, chlórdioxid 0,0001%, chloridsodný 0,1%), 1% PEMULEN, 2% NaOH (25%) - pH7 7,5.

Preložené pomocou Google Translatore

Recenzie (2)

Recenzie DebriEcaSan aquagel 500 ml

Recenzie od 2 užívateľov s celkovým hodnotením 95 %.

Pridať recenziu produktu

100 %

byl mi doporučen

Prečo je to po česky?

90 %

Tento produkt doporučuji na špatně se hojící rány.

Lék začal účinkovat již po prvním použití.
Lék doporučil lékař.

Prečo je to po česky?

Diskusia

Diskusia DebriEcaSan aquagel 500 ml

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam