Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » C » COREGA

COREGA

 • COREGA fixačný krém extra silný XL 70 g

  COREGA fixačný krém extra silný XL 70 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  COREGA fixačný krém extra silný XL 70 g Fixačný krém COREGA Extra silný drží protézu bezpečne po celý deň. Jeho používanie Vám dodá pocit bezpečia a istoty. Pre častejšie používanie máme nové, vačšie a ekonomicky výhodnejšie balenie COREGA Extra silný XL 70g.

  5,55 € -20% 6,90 €

 • COREGA TBL BIO FORMEL TBL 30

  skladom > 5 ks

  Čistiace tablety COREGA TABS BIO FORMEL sú určené pre čistenie celkových zubných náhrad a jednoduchých čiastočných snímateľných náhrad. Ich vysoká účinnosť je zaistená pomocou aktívneho kyslíku a proteolytických enzýmov. COREGA TABS BIO FORMEL: pomocou hydrodynamického účinku odstráni zvyšky potravy i z tých najužších spár ničí škodlivé baktérie a plesne spôsobujúce zápaly sliznice úst pomocou enzýmov odstraňujú škvrny a zmeny sfarbenia zubnej náhrady zaistí svieži dych sú šetrné k materiálom, z ktorých sú zhotovené zubné náhrady a nepoškodzujú ich povrch ani po rokoch pravidelného používania Informácie o prípravku COREGA TABS BIO FORMEL Zloženie: Sodium Bicarbonate, Potassium Caroate, Citric Acid, Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, Tetraacetyl Ethylene Diamine, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Sodium Benzoate, PEG-180, PVP, Subtilisin, Aroma, CI 73015. charakteristika: Čistiace šumivé tablety na celkové zubné náhrady a jednoduché čiastočné snímateľné náhrady. Použitie: Tablety COREGA TABS BIO FORMEL pri pravidelnom používaní dvakrát denne rozpúšťajú a odstraňujú nečistoty, škvrny a usadeniny z povrchu zubných náhrad. Pôsobí antibakteriálne a pomáha tak predchádzať vzniku zápalu sliznice dutiny ústnej. Zubná náhrada by mala byť čistená pravidelne dvakrát denne, najlepšie ráno a večer. Spôsob použitia: Tabletu vhoďte do pohára s teplou vodou. Ihneď potom vložte náhradu tak, aby bola celá ponorená. Čistenie prebieha 10-15 minút, ale náhradu je možno ponechať v čistiacom roztoku po celú noc. Pred nasadením do úst náhradu opláchnite prúdom čistej vody. Upozornenie: Používajte len na čistenie zubných náhrad mimo ústnej dutiny. Čistiaci roztok sa nesmie používať ako ústna voda a nie je určený k pitiu. Tablety neprehĺtať. Ukladať mimo dosah detí. Skladovať na chladnom a suchom mieste.

  3,80 €

 • COREGA FIXAČNÝ KRÉM 40ML

  skladom > 5 ks

  Pomáha predchádzať zachytávaniu zvyškov jedla, neobsahuje umelé príchute, ktoré by ovplyvňovali chuť jedla. Jedzte, hovorte a smejte sa s istotou! Použitie Zubná náhradu vyčistite a osušte. Na čistenie odporúčame používať čistiace tablety Corega. Fixačný krém naneste na náhradu v tenkých prúžkoch. Začnite s malým množstvom. Pri použití väčšieho množstva môže dôjsť k vytlačeniu prebytočného krému po stranách zubnej náhrady.

  3,87 €

 • COREGA FIX KRÉM BEZ PRÍCHUTI 40G

  COREGA FIX KRÉM BEZ PRÍCHUTI 40G

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Pomáha predchádzať zachytávaniu zvyškov jedla, neobsahuje umelé príchute, ktoré by ovplyvňovali chuť jedla. Jedzte, hovorte a smejte sa s istotou! Použitie Zubná náhradu vyčistite a osušte. Na čistenie odporúčame používať čistiace tablety Corega. Fixačný krém naneste na náhradu v tenkých prúžkoch. Začnite s malým množstvom. Pri použití väčšieho množstva môže dôjsť k vytlačeniu prebytočného krému po stranách zubnej náhrady.

  3,91 € -19% 4,85 €

 • Corega Antibakteriálne tablety blister 6 kusov

  Corega Antibakteriálne tablety blister 6 kusov

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Aktívne čistiace tablety s aktívnym kyslíkom určené pre dôkladné a rýchle čistenie zubnej protézy. Tablety uvoľňujú pri rozpúšťaní vo vode dostatočné množstvo kyslíka, a tak samočinne, dôkladne a rýchlo čistia zubnú protézu, bez toho aby ju poškodzovali. Balenie:6 ks

  0,72 € -19% 0,89 €

 • COREGA FIX KRÉM SVIEŽI DYCH 40G

  COREGA FIX KRÉM SVIEŽI DYCH 40G

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Fixačný krém na čiastočné a úplné zubné náhrady zaisťujúcí pevnú fixáciu. Pomáha predchádzať prenikaniu zvyškov jedla pod náhradu a naviac príjemne osviežuje dych.

  3,97 € -18% 4,85 €

 • Corega Tabs BIO Formel 136ks

  skladom do 24 hodín

  Způsob použití: Tabletu vhoďte do sklenice s teplou vodou. Ihned po té vložte náhradu tak, aby byla celá ponořena. Čištění probíhá 10-15minut, ale náhradu je možno ponechat v čistícím roztoku po celou noc. Před nasazením do úst náhradu opláchněte proudem čisté vody. Upozornění: Používejte pouze na čištění zubních náhrad mimo ústní dutinu. Čistící roztok se nesmí používat jako ústní voda a není určen k pití. Tablety nepolykat. Skladovat na chladném a suchém místě. Složení: Sodium Bicarbonate, Potassium Caroate, Citric Acid, Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, Tetraacetyl Ethylene Diamine, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Sodium Benzoate, PEG-180, PVP, Subtilisin, Aroma, Cl 73015.

  13,13 €

 • COREGA Original extra silný 40g + Bio tablety 30 ks

  COREGA Original extra silný 40g + Bio tablety 30 ks

  Novinka

  skladom > 5 ks

  Corega Originál extra silný 40 g Chcete tiež jesť to, na čo máte chuť? Fixačný krém COREGA® Extra silný:     bráni zachytávaniu jedla pod náhradou     pevná fixácia po celý deň Používajte Fixačný krém COREGA® Extra silný pre pevnejšie držanie Vašej zubnej náhrady. Zabezpečia Vám fixáciu až po dobu 12 h. Návod na použitie fixačného krému COREGA® Pri prvom použití naneste na náhradu iba malé množstvo krému. Až v prípade potreby krém pridajte. Ak ho použijete príliš veľa, začne po nasadení náhrady prenikať po stranách von. Správne množstvo sa vám podarí odhadnúť po niekoľkých aplikáciách. Fixačný krém používajte raz denne, jeho účinky trvajú zvyčajne až 12 hodín. Ak budete mať potrebu ho použiť viackrát denne, navštívte svojho zubného lekára. Je možné, že vaša zubná náhrada potrebuje drobnú úpravu. APLIKÁCIE fixačného krému 1 Zubnú náhradu vyčistite a osušte. Na čistenie odporúčame používať čistiace tablety COREGA®. 2 Fixačný krém COREGA® naneste na náhradu v tenkých prúžkoch, nie príliš blízko k okrajom. 3 Pred nasadením náhrady si vypláchnite ústa. 4 Vložte náhradu na správne miesto, chvíľu ju pevne pridržte a potom na pár sekúnd zakusnete. Corega Tablety 30 ks Čistiace tablety na zubné náhrady. Ničia 99,9% baktérií spôsobujúcich zápach z úst. Pomáhajú chrániť pôvodné belosť zubnej náhrady. Zubné náhrady sú približne 10x mäkšie ako ľudský chrup a ich čistenie bežnou zubnou pastou spôsobuje ryhy, v ktorých sa môžu množiť baktérie. Čistiace tablety Corega Whitening pomáhajú čistiť náhradu šetrnejším spôsobom než bežná zubná pasta. Vhodné aj pre namáčanie vyberateľných ortodontických aparátov. Ako tablety používať Naplňte pohár do polovice vodou a vložte tabletu. Potom ponorte protézu na 15 min. Pred nasadením protézu dôkladne opláchnite vodou. dôležité upozornenie Nevkladajte tablety do úst ani vzniknutým roztokom ústa nevyplachujte. Roztok nepite snívaj nepoužívajte ako ústnu vodu.

  6,67 €

 • skladom > 5 ks

  14,44 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam