Podrobné informácie

Odstránenie vrások bez lekárskej pomoci? FC Collagenceutical emulzia pôsobí ako náhrada kolagénových a hyalurónových injekcií.

Informácie o produkte

Výrobca: HERB-PHARMA AG
Značka: FC
Kód výrobku: 87043
Kód EAN: 7640119230931
Držiteľ rozhodnutia: HERB-PHARMA AG

Firma Herb-Pharma AG na základe biochemického a dermatologického výskumu vyvinula prípravok s revolučným zložením z kombinácie viacerých peptidov, glykoproteínu z Antarktického oceánu a kyseliny hyalurónovej v lipozómovej forme. Teraz môžete dopriať svojej pokožke výnimočnú kúru, ktorá už po niekoľkých dňoch prinesie viditeľné výsledky:

  • hlboko hydratuje a spevňuje pokožku,
  • spomaľuje proces starnutia pokožky,
  • zregeneruje pokožku a viditeľne ju omladí,
  • vyhladí vrásky a predchádza vzniku nových vrások,
  • podporuje hojenie rán a poškodenej pokožky,
  • povzbudzuje tvorbu prirodzeného kolagénu.

Účinky aktívnych zložiek

Biotechnologická emulzia Collagenceutical je svojim zložením absolútnou novinkou a je revolučným krokom v prevencii tvorby vrások a ich redukcii

  • Palmitoyl tripeptid-5 - je schopný redukovať a zmeniť akýkoľvek typ a vzhľad vrások, ktoré pridávajú pokožke nadbytočné roky.
  • Palmitoyl oligopeptid - má stimulujúce, hydratačné a omladzujúce účinky zvyšujúce jas, vitalitu a všeobecný stav pokožky.
  • Fermentovaný extrakt Pseudoaltermonas Antartica - zvyšuje tvorbu kolagénu, elastínu, má významný účinok proti vráskam.
  • Kyselina hyalurónová v lipozómovej forme - zjemňuje pokožku vystavenú slnečnému žiareniu, vracia jej pružnosť a pôsobí ako veľmi účinná a regeneračná zložka v procese starnutia, pri poraneniach a poruchách metabolizmu.

Použitie

Odstráňte viečko z prípravku, vytlačte potrebné množstvo emulzie na ukazovák, ktorým budete prípravok aplikovať. Na čistú a suchú pokožku naneste potrebné množstvo prípravku a krúživou masážou aplikujte na pokožku tváre. Po nanesení prípravku počkajte cca 10 minút, prípadne potom použite svoju bežnú kozmetiku.

Dávkovanie

Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov nanášajte emulziu na tvár dvakrát denne (ráno a večer), až sa dostaví požadovaný efekt. Potom nanášajte prípravok jedenkrát denne, aby sa mladistvý vzhľad udržal.

Upozornenie: Výrobok je veľmi dobre znášaný a používa sa na všetky typy pleti. Napriek tomu sa pre jeho vysokú účinnosť odporúča pred použitím prípravku otestovať ho na kúsku pokožky. Otestujte reakciu pokožky nanesením prípravku na malú časť ošetrenej oblasti a pred úplným nanesením počkajte 24 hodín.

Informácie k téme: Vrásky a kolagén.

"Vrásky nie sú ničím iným ako spotrebovaním kolagénu v pokožke". Toto je definícia profesora Roberta Garonne profesora bunkovej biológie, prorektora Univerzity v Lyone I (Francúzsko) [Garrone R., 1999] Kolagén a elastín sú základnými bielkovinami štruktúry pokožky, ktoré zabezpečujú jej správnu pevnosť a hydratáciu a tvoria až 70% hmoty bielkovín kože . Pokožka každý deň stráca prirodzené zásoby kolagénu as postupujúcim vekom je jeho nedostatok príčinou zdravotných problémov ako aj zmien na našom vonkajšom vzhľade. Nasleduje nevyhnutný proces starnutia - strata elasticity pokožky, jej ochabnutie a tvorba vrások. Doteraz známe kozmetické prípravky obsahujú iba niekoľko percent kolagénu, ktorého vstrebateľnosť je veľmi obmedzená. Z tohto dôvodu sú rozšírené zákroky injekčnej aplikácie vstrekovania kolagénu, ktoré sú finančne náročné, bolestivé a často vyvolávajú zápalové stavy.

Recenzie

Recenzie produktu FC Collagenceutical emulzia na vyplnenie vrások 30 ml

Diskusia

Diskusia k produktu FC Collagenceutical emulzia na vyplnenie vrások 30 ml

Pridať nový príspevok do diskusie