Úvodná strana » Značky » C » CHANEL

CHANEL

Názov značke Chanel dala jej zakladateľka Gabriela Coco Chanel, ktorá sa stala vo svojej dobe najvyhľadávanejšie a najlepšou návrhárkou v Paríži. Módna značka začala pôsobiť aj na poli kozmetiky. V roku 1922 prináša svoj prvý parfum Chanel No. 5, ktorý predstavoval a dodnes predstavuje luxus a eleganciu.

Vďaka mnohoročným skúsenostiam spoločnosti Chanel patrí jej kozmetika k tej najlepšej. Okrem kvality produktov dbá Chanel aj na dizajn. Okrem parfumov pochádza z dielne Chanel aj dekoratívna kozmetika, kozmetika určená na starostlivosť o pleť alebo šperky.

Už ste vyskúšali zrejme najznámejší parfum tejto značky Chanel No.5? Ak nie, máte možnosť si ho u nás zaobstarať. Samozrejme, že máme v ponuke aj ďalšie parfumy. Okrem toho môžete vyberať aj z kozmetiky určenej pre starostlivosť o pleť, napr. regeneračné krémy proti vráskam, čistiace prípravky pre mastnú pleť a ďalšie.

Viac informácií

Produktové rady

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika