Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » C » CAREFREE

CAREFREE

Cena (Eur):

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Počet ks

Určené pre

 • Carefree Slip Cotton 34 kusov

  skladom do 24 hodín

  Carefree® s výťažkom z bavlny je priedušná slipová vložka s prírodným výťažkom z bavlny. Na dotyk je ako bavlnené prádlo, takže vám dovolí na ňu zabudnúť a vnímať len pocit čistoty a sviežosti. Výrobok Vám poskytuje 5 výhod pre udržanie sviežosti Rýchla absorpcia. MicroFresh Pearls pomáhajú uzamykať nepríjemný pach. Povrch jemný a mäkký ako bavlna. Priedušný povrch. Pocit sucha. Carefree je značka výrobkov pre intímnu hygienu Výrobky značky Carefree pre intímnu hygienu pomáhajú ženám cítiť sa svieži po celý deň a jemne sa starať o citlivú pokožku intímnych partií. Balenie obsahuje 34 slipových vložiek.

  1,94 € -3% 2,00 €

 • Carefree slip Aloe 32 kusov

  skladom do 24 hodín

  Priedušné slipové vložky s ľahkou vôňou, obsahujú prírodné Aloe Vera. Sú dermatologicky testované. Výrobok Vám poskytuje 5 výhod pre udržanie sviežosti 1. Rýchla absorbcia. 2. MicroFresh Pearls pomáhajú uzamykať nepríjemný pach. 3. Povrch jemný a mäkký ako bavlna. 4. Priedušný povrch. 5. Pocit sucha. Carefree je značka výrobkov pre intímnu hygienu Výrobky Carefree pre intímnu hygienu pomáhajú ženám cítiť sa svieži po celý deň a jemne sa starať o citlivú pokožku intímnych partií. Balenie obsahuje 32 kusov slipových vložiek.

  1,94 € -3% 2,00 €

 • Carefree slip Large Fresh 28 kusov

  skladom do 24 hodín

  Výhody Carefree slip Large až 12-hodinova kontrola nad nepríjemným pachom širší a dlhší než bežné slipové vložky vysoko absorpčné jadro bezpečne uzamkne tekutinu vnútri slipové vložky dermatologicky testované Ďalšie výhody pre udržanie sviežosti 1. Rýchla absorbcia. 2. MicroFresh Pearls pomáhajú uzamykať nepríjemný pach. 3. Povrch jemný a mäkký ako bavlna. 4. Priedušný povrch. 5. Pocit sucha. Carefree je značka výrobkov pre intímnu hygienu Výrobky Carefree pre intímnu hygienu pomáhajú ženám cítiť sa svieži po celý deň a jemne sa starať o citlivú pokožku intímnych partií. Balenie obsahuje 28 kusov slipových vložiek.

  1,94 € -3% 2,00 €

 • Carefree slip Flexiform Fresh 30 kusov

  skladom do 24 hodín

  Výrobok Vám poskytuje 5 výhod pre udržanie sviežosti 1. Rýchla absorbcia. 2. MicroFresh Pearls pomáhajú uzamykať nepríjemný pach. 3. Povrch jemný a mäkký ako bavlna. 4. Priedušný povrch. 5. Pocit sucha. Carefree je značka výrobkov pre intímnu hygienu Výrobky Carefree pre intímnu hygienu pomáhajú ženám cítiť sa svieži po celý deň a jemne sa starať o citlivú pokožku intímnych partií. Balenie obsahuje 30 kusov slipových vložiek.

  1,94 € -3% 2,00 €

 • Carefree Large Fresh 48ks

  2 dni

  CAREFREE je značka výrobků pro intimní hygienu. CAREFREE slipové vložky, intimní ubrousky a gel pro intimní hygienu pomáhají ženám cítit se svěží po celý den a jemně pečovat o citlivou pokožku intimních partií.

  2,84 €

 • Carefree Flexiform Fresh 58ks

  3 dni

  CAREFREE je značka výrobků pro intimní hygienu. CAREFREE slipové vložky, intimní ubrousky a gel pro intimní hygienu pomáhají ženám cítit se svěží po celý den a jemně pečovat o citlivou pokožku intimních partií.

  3,27 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam