Podrobné informácie

Cannaderm exem upokojujúci krém pH4.7 50g exem upokojujúci krém s pH 4,7 pre lokálne ošetrovanie citlivých, svrbivých mlst na pokožce.Je ideálne pre doplnkovú starostlivosť pri akútnych problémoch so svrbením kože a pri prejavoch ekzémov u dospelých.

Informácie o produkte

Výrobca: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.
Značka: CANNADERM
Kód výrobku: 212545
Kód EAN: 8594054230534
Držiteľ rozhodnutia: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.

Podrobný popis výrobku Cannaderm exem upokojujúci krém pH4.7 50g

Krém sa ľahko roztiera a rýchlo zmierňuje prejavy svrbenia, pálenia, sčervenanie pokožky. Použitie len pre miestne ošetrenie svrbiace pokožky do odznení problémov.

Krém jemne votrite iba do miesta sa svrbiace alebo ekzematickú pokožkou. Používajte lokálne podľa potreby niekoľkokrát denne do ustúpenia problémov.

CERTIFIKOVANÁ PRÍRODNÉ BIO KOZMETIKA

exem upokojujúci krém s pH 4,7 pre lokálne ošetrovanie citlivých, svrbivých miest na pokožke.Certifikovaná prírodná receptúra ​​krému s mierne kyslým pH je ideálny pre doplnkovú starostlivosť pri akútnych problémoch so svrbením kože a pri prejavoch ekzémov u dospelých. Krém sa ľahko roztiera a rýchlo zmierňuje prejavy svrbenia, pálenia, sčervenanie pokožky. Používajte len pre miestne ošetrenie svrbiace pokožky, až do vymiznutia problému.

Účinné látky:

bioaktívne konopný olej, maslovníka, myrha, majorán, soľ z Mŕtveho mora

Použitie:

krém exem so zníženým pH jemne votrite iba do miesta sa svrbiace alebo ekzematickú pokožkou. Krém používajte lokálne podľa potreby niekoľkokrát denne, až do ustúpenia problému. Pre rýchlejšie upokojenie odporúčame svrbiacu pokožku umyť pred aplikáciou krému umývacie penou atopos.

Zloženie:

Aqua, Cannabis Sativa Seed Oil, Butyrospermum parkii Butter, Glyceryl Stearate Citrate (and) cetearyl Alcohol (and) Glyceryl Caprylate, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Glycerín, Panthenol, Commiphora Myrrha Extract, Majorana hortensis Oil, Lonicera Caprifolium Flower Extract (and) Lonicera Japonica Flower Extract, tocopherolu, Bisabolol, Dead Sea Salt, Inositol, Lecitín

Recenzie

Recenzie produktu Cannaderm Exema upokojúci krém na ekzémy 50 g

Diskusia

Diskusia k produktu Cannaderm Exema upokojúci krém na ekzémy 50 g

Pridať nový príspevok do diskusie