Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » B » BVLGARI

BVLGARI - značka

Cena (Eur):

Druh tovaru

Jednotkové množstvo

Určené pre

Produkty tejto značky

 • Bvlgari Man In Black Parfémovaná voda 60ml

  skladom 1 - 2 ks

  Síla přírody a smyslnost jsou ukryty v pánské vůni Bvlgari Man In Black. Parfémová voda Man In Black je oslavou moderního muže. Muže, který má svůj vlastní styl, miluje volnost a dobrodružství. V harmonickém složení ucítíte nádech pikantního koření, jemných květin a intenzivní kůže. To vše je okořeněné o kapku rumu, který vůni dodává jedinečný tón. Hřejivé guajakové dřevo a fazole tonka uzavírají tuto originální kompozici. Výsledkem je aromatická parfémová voda, která Vás přenese do srdce přírody. Vychutnejte si každý okamžik Vašeho dne s vůní Bvlgari Man In Black. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014. Hlava: koření, rum Srdce: iris, tuberóza, kůže Základ: guajakové dřevo, fazole tonka, benzoin

  64,22 €

 • Bvlgari Omnia Indian Garnet 40ml

  skladom 1 - 2 ks

  27,87 €

 • Bvlgari Omnia Crystalline Toaletná voda 65ml

  2 dni

  Rovnako ako prírodný krištáľ skrýva v sebe Omnia Crystalline mnoho rozmanitých vrstiev vonných tónov, ktoré spoločne vytvárajú jej originálnu a ojedinelú vôňu. Počiatočná tóny prinášajú vzrušujúce priezračnosť sviežeho bambusu v kombinácii so šťavnatým nashi. Tajomné srdce vône Omnia Crystalline poodhaľuje závoj upředený z nitiek vábivé nehy lotosových kvetov, bez porušoval svieži charakter celej kompozície. Decentný a zmyselnú bodku tvorí balzové drevo, ktoré v sebe skrýva pôvabnú hĺbku duše celej vône. Hlava - Ružový grapefruit, miazga Srdce -Bulharská ruža Základ - otočník, vzácne drevá Bvlgari Omnia Crystalline nová dámska vôňa symbolizuje dokonalé prepojenie miest, vekov a kultúr. Nečakaný mix prekvapivých príchutí majstrovsky namiešaných do vône predstavujúcich absolútne ženstvo.Vzácne orientálne korenia ako šafrán, zázvor, kardamóm a čierne korenie napĺňajú OMNIA kúzlom a tajomstvom, zatiaľ čo mandarínka jej dodáva sviežosť slnka. Vzácny čaj Masala obsiahnutý v srdci vône jej vtlačí pečať orientu. Biela čokoláda a indické drevo vnáša dotyk netušené rozkoše. Flakón vône OMNIA je mimoriadnou ukážkou moderného designu symbolizujúceho štýl značky Bvlgari. Dva pretínajúce sa kruhy čoby symbol nekonečna vyjadrujú nespočetné dráhy zeme a duše, ktoré sa neúnavne preplietajú odlišnými trajektóriami, až sa nakoniec stretávajú v ideálnom a dokonalom bode, ktorým je epicentrum sveta, splynutie minulosti, súčasnosti a budúcnosti, symbolizujú rozdielne kultúry, reči, chute a vôňa.

  37,26 €

 • BVLGARI Aqua Pour Homme Toaletná voda 100 ml

  2 dni

  Popis výrobku Bvlgari Aqva Pour Homme - toaletná voda Hlava: pomarančovník, mandarinka Srdce: morská tráva Posidonia, santolina Základ: ambra Toaletná voda Iskrivá, pozitívnymi emóciami vibrujúca vôňa je čistou a ako ranná rosa osviežujúcou esenciou určenou mužovi, ktorý si cení svoje schopnosti sebaovládania a jasnej mysle. Svieža kompozícia v sebe spojuje bohatstvo morských tónov, vôňu pomarančových hájov a ctí súlad medzi štvoricou základných prvkov: vody, ohňa, zeme a vzduchu. Aqva Pour Homme vychádza z aromatickej vodnej sviežosti, ktorej čisto prírodné a ničím umelým nerušené tóny stáli pri zrode novej vône od Bvlgari. Muž Aqva žije v dokonalej harmónii so svojim telom, svojou mysľou i okolitým svetom. Pohybuje sa s vrodenou gráciou, vďaka ktorej úspešne vpláva a kormidluje vodami svojho života.Je tým, kto dokáže odhaľovať prírodné kúzla, dostáva sa až k ich koreňom a vracia sa obohatený o poznanie vychádzajúce zo základných prvkov, predovšetkým však tých, ktoré súvisia akokoľvek s vodou a morskými hlbinami. Má plnú dôveru vo svoje inštinkty a spolieha na svoju intuíciu, ktorá mu umožňuje byť vždy v pokoji a nad vecou, aj keď more pod jeho bárkou začne občas i búriť. Absolútna mužnosť sa odráža v jeho jednoduchom životnom štýle. Jeho vnútorná energia a emócie, plné ľudského hnutia, na neho prezrádzajú, že máme pred sebou muža pozorne disponujúceho a vládnuceho všetkým, čo mu bolo dané do vienka.

  47,03 €

 • Bvlgari Omnia Crystalline 65ml (Tester)

  2 dni

  Stejně jako přírodní křišťál skrývá v sobě Omnia Crystalline mnoho rozmanitých vrstev vonných tónů, které společně vytvářejí její originální a ojedinělou vůni. Počáteční tóny přinášejí vzrušující průzračnost svěžího bambusu v kombinaci se šťavnatým nashi. Tajemné srdce vůně Omnia Crystalline poodhaluje závoj upředený z nitek vábivé něhy lotosových květů, aniž by porušoval svěží charakter celé kompozice. Decentní a smyslnou tečku tvoří balzové dřevo, které v sobě skrývá půvabnou hloubku duše celé vůně.

  34,24 € -7% 36,90 €

 • Bvlgari Omnia Amethyste 65ml (Tester)

  2 dni

  Složení: Růžový grapefruit, míza, bulharská růže, otočník, dřevo. Charakteristika: lehká, svěží, květinově ovocná vůně s velmi jemným dřevitým nádechem

  34,20 €

 • Bvlgari Aqva Pour Homme Toaletní voda 50ml

  2 dni

  Jiskřivá, pozitivními emocemi vibrující vůně je čistou a jako ranní rosa osvěžující esencí určenou muži, který si cení své schopnosti sebeovládání a jasné mysli. Svěží kompozice v sobě pojí bohatství mořských tónů, vůni pomerančových hájů a ctí soulad mezi čtveřicí základních prvků: vody, ohně, země a vzduchu. Aqva Pour Homme vychází z aromatické vodní svěžesti, jejíž čistě přírodní a ničím umělým nerušené tóny stály u zrodu nové vůně od Bvlgari. Muž Aqva žije v dokonalé harmonii se svým tělem, svou myslí i okolním světem. Pohybuje se s vrozenou grácií, díky níž úspěšně vplouvá a kormidluje vodami svého života. Je tím, kdo dokáže odhalovat přírodní kouzla, dostává se až k jejich kořenům a vrací se obohacen o poznání, vycházející ze základních prvků, především pak těch, které souvisí jakkoliv s vodou a mořskými hlubinami. Má plnou důvěru ve své instinkty a spoléhá na svou intuici, která mu umožňuje být vždy v klidu a nad věcí, byť moře pod kýlem jeho bárky života začne občas i bouřit. Absolutní mužnost se odráží v jeho prostém životním stylu. Jeho vnitřní energie a emoce, plné lidského hnutí, na něj vyzrazují, že máme před sebou muže pozorně disponujícího a vládnoucího vším, co mu bylo dáno do vínku.  Hlava: pomerančovník, mandarinka Srdce: mořská tráva Posidonia, svatolína Základ: ambra Toaletní voda

  31,30 €

 • Bvlgari Aqua Pour Homme 30ml

  2 dni

  Pulzující, čirý, mužský. Tato křehká směs vůní hlavních složek vytváří svěží vůni rozbouřeného oceánu. Voda je základem všeho živého. Život je to co každý chceme.

  23,84 €

 • Bvlgari Jasmin Noir 50ml

  2 dni

  Bvlgari Jasmin Noir dokonalo stelesňuje luxus a prestíž klenotov značky Bvlgari. Jasmin Noir je kvet fantázie. Vzácny biely jazmín je tu predvedený vo svojej temnej podobe ako tajuplná a záhadná kvetina. Delikátna jazmín totiž odhaľuje svoju pravú krásu až za súmraku. Jazmín je doplnený ďalšími klenotmi parfumového sveta, ambrou a vzácnymi drevami. Jasmin Noir je sýta orientálna vôňa, ktorej dominuje veľké jazmínové srdce. Okolo jazmínu a gardénie sa ovíjajú ďalšie zložky - sladké drievko, horkastá mandle a zvláštne šťavnato temné tóny. Jasmin Noir je teplá, sladká a výrazná, ale napriek tomu nie je dusivá a otravná. Jasmin Noir sa stáva zvodnou vôňou pravej ženy, ktorá je elegantná aj zmyselná zároveň.

  43,22 €

 • Bvlgari Omnia Coral 65ml

  2 dni

  Omnia Coral je zářivá květinově-ovocná toaletní voda z tropického ibišku a šťavnatého granátového jablka, připomínající léto, slunce, příroda a třpytivý vzdálené oceány.

  37,54 €

 • Bvlgari Aqva Amara 100ml

  Bvlgari Aqva Amara 100ml

  Akcia

  2 dni

  Aqva Amara je pánska vôňa, ktorá symbolizuje energiu a silu. Zloženie: Hlava: sicílska mandarínka Srdce: Neroli, vodné tóny Základ: Pačuli, kadidlo Balenie: 100 ml

  36,37 € -47% 68,48 €

 • Bvlgari Omnia Coral 40ml

  2 dni

  zloženie Hlava goji, bergamot srdce granátové jablko, ibištek, lekno základ céder, pižmo Bvlgari Omnia Coral - popis produktu Vôňa červeného ovocia a exotických kvetín evokujúce krásu koralov v tropických moriach. Omnia Coral je pôvabný klenot v nádhernom červenom odtieni. Romantická kvetinovo ovocná vôňa poskytujúce radosť a pôžitok z každého dňa. S vôňou Omnia Coral leto nikdy neskončí.

  31,93 €

 • Bvlgari Pour Homme 100ml (Tester)

  2 dni

  Společně s ostatními doposud vytvořenými parfémy, Bvlgari pour Homme se také odlišuje díky přítomnosti čaje ve svém složení. Tentokrát byl zvolen vonný čaj Darjeeling a jeho aroma charakterizuje citrusové a vodní tóny hlavy parfému. Počáteční pocit svěžesti následují jednoduché, ale intenzivní tóny srdce parfému, ještě poutavější díky kořenitým tónům pepře a suchým tónům růžového a guajakového dřeva. Parfém, klasický a moderní současně, uzavírá mošusový základ, který přináší příjemný pocit čistoty a jednoduchosti.

  34,62 €

 • Bvlgari Omnia Indian Garnet 65ml

  2 dni

  38,28 €

 • Bvlgari BLV 100ml (Tester)

  2 dni

  Popis tovaru Bvlgari BLV 100ml (Tester) Výsledkom kombinácie ľadových a ohnivých tónov je výrazná, nezabudnuteľná vôňa. Duch sa odráža v štvorcových líniách, základnom dizajne flakónu, ktorý vyjadruje pevnosť charakteru, odmietnutie všetkých kompromisov, odosobnenie sa od formálnosti. Protiklad medzi priesvitnosťou skla a hlbokou modrou uprostred štvorca rozpráva pozoruhodný príbeh vyvolávajúci dojem nekonečnosti vesmírnych hlbín a mýtov zrodených v budúcnosti a prísľub nepredvídateľných emócií. Bvlgari Tak ako vzácny šperk, tvarovaný pomaly, aby jeho prvky harmonizovali, Bvlgari dosahuje svojej úplnosti vďaka striedaniu početných vonných esencií. Jeho buket sa otvára sviežimi a krištáľovými tónmi hlavy parfumu a rozvíjajú sa okolo kvetinového srdca, kde je dominantná aróma jazmínového čaju Sambak, trhaného v prvých ranných hodinách, čím je ešte lahodnejšia. Potom sa mieša s jemnou zmyselnou vôňou Mimózy z Grasse. Ruža "Prélude" použitá v parfume po prvýkrát, zvýrazňuje nadčasový charakter vône, zatiaľ čo fialka jej dodáva živosť, jemne sa prelína do základných tónov, kde prevláda púdrové a mošusové arómu.

  33,65 €

 • Bvlgari Aqua Marine 100ml

  Bvlgari Aqua Marine 100ml

  Výpredaj

  2 dni

  Aqua pour Homme Marine sa púšťa do hlbín tej nejsvěžejší a najčistejšej vody. Aqua pour Homme Marine určená pre mužov, ktorí hľadajú unikátne, nekompromisný a energickú sviežosť. "Inšpiráciu pre Aqua pour Homme Marine som hľadal v hlbokých vodách. Premýšľal som o farbe a priesvitnosti krištáľovej vody," hovorí parfumér Jacques Cavalier. "Neroli a grapefruit dodávajú parfumu živá sviežosť, do srdca som umiestnil Posidonia, ktorá vôňu spája s jej predchodkyňou Aqua pour Homme a podtrhuje jej priezračnosť. Rozmarínový kvet je upokojujúci a aromatický. Minerálne ambra, ktorá zdôrazňuje hĺbku Aqua pour Homme, bola prepracovaná. Na záver som pridal biely céder pre žiarivé prirodzené tóny. "

  24,00 €

 • Bvlgari Pour Homme Extreme 50ml

  2 dni

  Bvlgari pour Homme je vůně, která je charakterizována tónem svěžího citrusového čaje Darjeeling, kořenitým tónem srdce, kde se mísí pepř, růžové dřevo a guajak a mošusovým základem pro pocit čistoty a jedinečnosti. Při tvorbě nové vůně Bvlgari pour Homme Extréme dodala značka Bvlgari osvěžující grapefruit do akordu hlavy vůně a vetyver do jejího srdce pro hlubší a intenzivnější interpretaci vůně Bvlgari pour Homme.

  32,94 €

 • Bvlgari Pour Femme 100ml

  2 dni

  Popis tovaru Bvlgari Pour Femme 100ml Tak ako vzácny šperk, tvarovaný pomaly, aby jeho prvky harmonizovali, Bvlgari dosahuje svojej úplnosti vďaka striedaniu početných vonných esencií. Jeho buket sa otvára sviežimi a krištáľovými tónmi hlavy parfumu a rozvíjajú sa okolo kvetinového srdca, kde je dominantná aróma jazmínového čaju Sambak, trhaného v prvých ranných hodinách, čím je ešte lahodnejšia. Potom sa mieša s jemnou zmyselnou vôňou Mimózy z Grasse. Ruža "Prélude" použitá v parfume po prvýkrát, zvýrazňuje nadčasový charakter vône, zatiaľ čo fialka jej dodáva živosť, jemne sa prelína do základných tónov, kde prevláda púdrové a mošusové aróma Bvlgari Pôvodná šperkárskou taliansku firmu Bvlgari založil v 90. rokoch 20. storočia Sotirio Bvlgari. Ponuku značky postupne rozvíjal o luxusnej rady kabeliek, šatiek, okuliarov, módnych doplnkov a parfumov. V roku 1993 vznikol prvý parfum s názvom Eau Parfumée au The Vert inšpirovaný vôňou zeleného čaju. Flakóny v tvare šperkov ukrývajú rad jemných, sviežich aj kvetinových vôní. Medzi najznámejšie patrí rad Bvlgari Omnia, z ktorej si vyberie každá žena.

  42,42 €

 • Bvlgari Pour Femme Rose Essentielle 50ml (tester)

  2 dni

  Smyslně zahalující Rose Essentielle je samou podstatou vášně skrytou v Pour Femme. Její svůdné tóny osloví ženu, která se nebojí prezentovat svou smyslnou eleganci aniž by sklouzávala do nevkusu. Rose Essentielle je holdem nejvášnivější ze všech květin nádherně rozvité růži na vysokém stonku, která okouzluje v kytici i jako jediný exemplář.

  37,89 €

 • Bvlgari Aqva Amara 50ml

  Bvlgari Aqva Amara 50ml

  Akcia

  2 dni

  Aqva Amara je pánska vôňa, ktorá symbolizuje energiu a silu. Zloženie: Hlava: sicílska mandarínka Srdce: Neroli, vodné tóny Základ: Pačuli, kadidlo Balenie: 50 ml

  26,13 € -53% 55,42 €

 • Bvlgari MAN Extreme 100ml (tester)

  2 dni

  32,89 €

 • Bvlgari MAN Extreme 100ml

  2 dni

  Bvlgari Man Extreme je pánskou vôňou, ktorá prepája intenzívnu stredomorskou sviežosť s moderným drevitým tónom evokujúcim románsku moc a vitalitu. Táto vôňa je určená mužovi, ktorý túži prežívať silné, ba až extrémne emócie vymykajúce sa bežným konvenciám. Na trh bola uvedená v roku 2013.

  40,03 €

 • Bvlgari MAN Sprchový gel 200ml

  2 dni

  Bvlgari Man je orientálně-dřevitá vůně pro muže. Tato sofistikovaná a elegantní vůně je vytvořená pro muže s velkým M. Vůně byla uvedena na trh v roce 2010.

  17,28 €

 • Bvlgari Omnia Amethyste Toaletní voda 25ml

  2 dni

  Bvlgari Omnia Amethyste je květinová vůně, inspirovaná hrou barev, odrážejících se od vybroušených ploch ametystu. Omnia Amethyste představuje elegantní a rafinovanou kompozici, určenou dívce či mladé ženě, která vyjadřuje své "já" prostřednictvím tajemné a přece mimořádně svěží vůně. Svůj osobitý půvab nachází v propojení čistých a upřímných tónů. Ametyst, coby symbol vyrovnanosti, jí vkládá do vínku ušlechtilou duši plnou půvabu a harmonie. V základu nechybí ani stopa ženství vyznačující se nevtíravou smyslností.   Hlava: růžový grapefruit, míza Srdce: bulharská růže Základ: otočník, dřevo Toaletní voda

  26,78 €

Bvlgari je luxusná módna značka s talianskym štýlom. Pôvodne sa firma Bvlgari zameriavala na predaj šperkov a iných módnych doplnkov, ale postupne prenikla aj do sveta vôní. Pôvodné zameranie firmy na šperky sa prezentuje aj pri navrhovaní flakónov parfumov.

Bvlgari parfumy prinášajú jedinečnú kvalitu a luxus. Každá vôňa sa snaží podčiarknuť noblesu a eleganciu. Pre dámy značka Bvlgari predstavila produktové rady Bvlgari Omnia, Bvlgari Mon Jasmin Noir, Bvlgari Blv a ďalšie. Pre pánov ponúka tieto vône: Bvlgari Aqua Pour Homme, Bvlgari Man, Bvlgari Black a mnohé ďalšie.

Ani na našich stránkach neprídete o možnosť zakúpiť si produkty značky Bvlgari. Vyskúšať môžete obľúbené vône Bvlgari Pour Femme, Bvlgari Omnia Crystalline alebo Bvlgari Omnia Green Jade či Bvlgari Blv. Stačí si len vybrať.

Viac informácií

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam