Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » B » BIOTTA

BIOTTA

Produktové rady

 • Biotta Čučoriedky Bio 500 ml

  skladom do 24 hodín

  ÚčinkyČučoriedky majú vysoký obsah antioxidantov, majú preventívnz účinok pri regenerácii sliznice, respiračných a zápalových ochoreniach. Súčasné výskumy dokázali aj pozitívny vplyv na funkciu zraku. Majú dezinfekčný a antiseptický účinok, pôsobia proti tráviacim problémom. Odborné výskumy glykonínu (myrtilinu) tiež dokázali priaznivý vplyv čučoriedok na zdravie diabetikov. Kombinácia obsiahnutých látok  posiľňuje cievny systém a zlepšuje krvný obeh a prekrvenie končatín. Jednoducho super potravina v BIO kvalite . Dávkovanie Jeden pohár denne pred každým jedlom. Dobre zamiešať a podávať chladené. Účinné látky Myrtilin Tanin Vitamín C Výroba Tento švajčiarsky nápoj je vyrobený z kvalitných zrelých plodov priamym lisovaním. Certifikované lesné čučoriedky sú zbierané na chemicky neošetrovanej pôde dlhodobými dodávateľmi. Krajina pôvodu - Škandinávia. Nie je riedený vodou, nejedná sa ani o spätne riedený koncentrát. Nie je umelo dochutený, dofarbený, dosladený a neobsahuje pomocné a konzervačné látky. Šťavy sú balené výlučne do sklenených fľaší s nulovou migráciou a 100% tesnením. Uzáver fliaš je vybavený vlastným značkovým bezpečnostným uzáverom. Biocertifikované pre viac než 50 krajín sveta. Zloženie Šťava z lesných čučoriedok - pôvod Škandinávia (65%), čajový extrakt z medovky (1,5 g/l).

  7,85 € -9% 8,60 €

 • BIOTTA Ananasová šťáva BIO 500 ml

  skladom do 24 hodín

  Účinky Kromě vitamínu A a biotinu obsahuje ananas všechny vitamíny a 16 minerálních látek, mezi nimi antioxydanty selen, vitamín C a betakaroten, dále mangan, zinek, měď a jód. Směs enzymů obsažená v ananasu - bromelin - snižuje příliš vysoký krevní tlak, podporuje trávení a pročišťuje krev. Tento enzym rozpouští zbytky bílkovin ve střevech a střevní parazity a také usazeniny v tepnách. Ananas odvodňuje, pročišťuje, odbourává jedy a je ideálním dietetickým ovocem. Dávkování Jedna sklenka denně před každým jídlem. Dobře promíchat a podávat chlazené. Účinné látky Bromelin Biotin Minerální látky Výroba Tento švýcarský nápoj je vyroben z kvalitních vyzrálých plodů přímým lisováním. Certifikované ananasy jsou pěstovány na vlastní chemicky neošetřované půdě dlouhodobými dodavateli. Není ředěn vodou, nejedná se o zpětně ředěný koncentrát. Není uměle dochucován, dobarvován, doslazován a neobsahuje pomocné a konzervační látky. Šťávy jsou stáčeny pouze do skleněných lahví s nulovou migrací a 100% vzduchotěsnými. Uzávěr lahví je opatřen vlastním značkovým bezpečnostním uzávěrem. Biocertifikováno pro více než 50 zemí světa. Složení Šťáva z ananasu Země původu: Střední a jižní Amerika, Asie.

  6,01 €

 • Biotta Brusinky Bio 500 ml Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Užití: Brusinky obsahují přírodní tanin, který se může pozitivně podílet na správné funkci močového měchýře. Pro 40% všech žen po čtyřicítce a mnoho mužů je toto dobrý důvod pro pravidelné užívání Biotta bio-nektaru z horských brusinek. Dávkování: Jedna sklenka denně před každým jídlem. Účinné látky: Tanin Kyselina benzoová Antokyanidiny Flavonoidy Vitamín C Složení: nektar z divoce rostoucích horských brusinek (30%), výtažek z březových listů (2g/l), koncentrát z agáve Biotta bio-nektar z horských brusinek je švýcarský bioprodukt. Nektar je vyroben z kvalitních vyzrálých plodů přímým lisováním. Plody jsou pěstovány na chemicky neošetřované půdě dlouhodobými dodavateli. Není ředěn vodou, nejedná se o zpětně ředěný koncentrát. Není uměle dochucován, dobarvován, doslazován a neobsahuje pomocné a konzervační látky. Šťávy jsou stáčeny pouze do skleněných lahví s nulovou migrací a 100% vzduchotěsnými. Uzávěr lahví je opatřen vlastním značkovým bezpečnostním uzávěrem. Biocertifikováno pro více než 50 zemí světa.

  5,69 €

 • BIOTTA Exotic BIO 500 ml

  skladom do 24 hodín

  Díky vybraným exotickým plodům má bio-ovocný koktejl Biotta Exotic zvlášť vysoký obsah vitálních látek, jako např. vitamínů C, B a E, provitamínu A, niacinu a kyseliny listové a také draslíku, mědi, manganu, sodíku a zinku. Biotta Exotic je lehce stravitelná, zdraví prospěšná a vhodná rovněž pro dny ve stylu wellness. Má velmi vysoký obsah ovocné dřeně a hodnotných, přírodních látek v sedlině. Dávkování Jedna sklenka denně před každým jídlem. Dobře promíchat a podávat chlazené. Účinné látky Kyselina listová Minerální látky Vitaminy Výroba Tento švýcarský nápoj je vyroben z kvalitních vyzrálých plodů ovoce přímým lisováním. Certifikované plody jsou pěstovány na chemicky neošetřované půdě dlouhodobými dodavateli. Není ředěn vodou, nejedná se o zpětně ředěný koncentrát. Není uměle dochucován, dobarvován, doslazován a neobsahuje pomocné a konzervační látky. Šťávy jsou stáčeny pouze do skleněných lahví s nulovou migrací a 100% vzduchotěsnými. Uzávěr lahví je opatřen vlastním značkovým bezpečnostním uzávěrem. Biocertifikováno pro více než 50 zemí světa. Složení Směs pyré tropického ovoce (mango, guave, maracuja) 28,4%, šťáva z vinných hroznů, šťáva z hrušek, jablečná šťáva. Nejedná se o zpětně ředěný koncentrát.

  5,15 €

 • Biotta Breuss bio- zeleninová šťava 500 ml

  skladom do 24 hodín

  Zmes štiav koreňovej zeleniny Biotta Breuss prečisťuje nielen tráviace ústrojenstvo, ale aj celý organizmus, navodzuje rovnováhu žalúdočnej flóry pôsobí priaznivo pri neslaných diétach, najmä v kombinácii s bylinnými čajmi tak dochádza k znižovaniu telesnej váhy Dávkovanie Jeden pohár denne pred každým jedlom Výroba Biotta Raňajky bio je švajčiarsky bioprodukt. Štava je vyrobená z kvalitných zrelých plodov priamym lisovaním. Certifikované plody sú zbierané na chemicky neošetrovanej pôde dlhodobými dodávateľmi. Nie je riedený vodou, nejedná sa ani o spätne riedený koncentrát. Nie je umelo dochutený, dofarbený, dosladený a neobsahuje pomocné a konzervačné látky. Biocertifikované pre viac než 50 krajín sveta. Účinné látky Beta kyanidiny Karotenoidy Vitaminy Minerálne látky Kyselina Listová Zloženie Červená repa, mrkva, celer, zemiaky, reďkvička, prírodná kyselina mliečna. Podiel zeleniny 99,7%.

  4,72 €

 • BIOTTA Šťáva z granátového jablka BIO 500 ml

  skladom do 24 hodín

  Účinky Granátové jablko známé jako "ovoce lásky" nebo "rajské ovoce" obsahuje velký počet jadérek (lat. granatus). Z červené dužiny se vyrábí koncentrát s vysokým obsahem sekundárních rostlinných látek, např. polyfenoly. Má antioxidační ochranu před volnými radikály 20 až 40krát vyšší než červené víno nebo zelený čaj. Dávkování Jedna sklenka denně před každým jídlem. Dobře promíchat a podávat chlazené. Účinné látky Polyfenoly Vitamin C Tanin Výroba Tento švýcarský nápoj je vyroben z kvalitních vyzrálých plodů ovoce přímým lisováním. Ovoce je pěstováno na chemicky neošetřované půdě dlouhodobými dodavateli. Není ředěn vodou, nejedná se o zpětně ředěný koncentrát. Není uměle dochucován, dobarvován, doslazován a neobsahuje pomocné a konzervační látky. Šťávy jsou stáčeny pouze do skleněných lahví s nulovou migrací a 100% vzduchotěsnými. Uzávěr lahví je opatřen vlastním značkovým bezpečnostním uzávěrem. Biocertifikováno pro více než 50 zemí světa. Složení Extrakt z granátového jablka (27,5%), extrakt z bílého čaje (1,0 g/l), koncentrát z agáve (7%), ovocná směs (hruškové pyré, šťáva z jeřábu - 6%)

  4,66 €

 • Biotta bio-šťava z červenej repy 500 ml Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Šťava z červenej repy patrí k osvedčeným domácim prostriedkom. Výroba: Biotta bio-šťava z červenej repy je švajčiarsky bioprodukt. Šťava je vyrobená z kvalitnej vyzretej červenej repy priamym lisovaním. Zelenina je pestovaná na vlastnej chemicky neošetrovanej pôde viac než 70 let. Nie je riedená vodou, nejedná sa o riedený koncentrát. Nie je umelo dochucovaná, dofarbovaná, dosladzovaná a neobsahuje pomocné a konzervačné látky. Šťavy sú balené výlučne do sklenených fľaší s nulovou migráciou a pevným tesnením. Uzáver fliaš je opatrený vlastným značkovým bezpečnostným uzáverom. Biocertifikované pre viac než 50 krajín sveta. Zloženie Beta kyanidiny (betanin) Beta karoten Minerálne látky Vitamíny Kyselina listová Dávkovánie Jeden pohár denne pred každým jedlom. Balenie 500 ml.

  3,80 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam