Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » B » BIO TODAY

BIO TODAY

BIO TODAY
Cena (Eur):

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Neobsahuje

Forma výrobku

Jednotkové množstvo

Produkty tejto značky

 • BIO TODAY Lieskoorieškové maslo 170 g

  BIO TODAY Lieskoorieškové maslo 170 g

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Jeho jedinečná chuť sa nedá porovnať s ničím, čo ste doposiaľ ochutnali, takže až ho vyskúšate, už ho nevymeníte! Je to jedinečná alternatíva klasického masla nielen pre všetkých trpiacich alergiou na laktózu. Ako ho uplatníte v kuchyni? Toto lieskoorieškové maslo je na 100 % vyrobené zo starostlivo vybraných, nelúpaných jadier lieskových orieškov. Výborne sa hodia priamo k namazaniu na pečivo, do rôznych náplní do dezertov, kaší, zmrzlín, ciest, koktejlov, dipov, dresingov, záliviek a varených a pečených pokrmov. Pokiaľ budete chcieť ozaj poctivú nutelu, tak do našeho lieskoorieškového masla jednoducho primiešajte trochu kakaa a kokosový alebo trstinový cukor. Zaručený úspech vás neminie! Zloženie 100 % lieskové oriešky z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva v BIO kvalite. Lieskoorieškové maslo je veľmi ľahko stráviteľné a obsahuje temer 10 % vlákniny a viac než 53 % nenasýtených mastných kyselín. Nie sú v ňom žiadne stužené tuky, konzervanty, aditíva ani dochucovadlá, takže v ňom môže dochádzať k oddeleniu oleja, čo svedčí o vysokej kvalite produktu. Pred konzumáciou stačí maslo premiešať a tento jav celkom zmizne. Nutričné hodnoty v 100 g: Energia: 2738 kJ / 654 kcal; Tuky: 60.8 g – z toho 4.5 g nasýtených mastných kyselín, 45.7 g mononenasýtených mastných kyselín, 7.9 g polynenasýtených mastných kyselín; Sacharidy: 16.7 g – z toho cukry 4.3 g; Vláknina: 9.7 g; Bielkoviny: 14.9 g; Soľ: 0 g Alergény: Orechy. Krajina pôvodu: Holandsko.

  10,22 € -16% 12,14 €

 • BIO TODAY Mandľové maslo biele 170 g

  BIO TODAY Mandľové maslo biele 170 g

  Výpredaj Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Mandľové maslo biele, vyrobené zo starostlivo vybraných blanšírovaných mandlí v BIO kvalite, z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Oceníte ho v kuchyni Má krásne krémovú konzistenciu a neuveriteľne jemnú, prirodzene nasladlú chuť, ktorú oceníte nielen pri priamej konzumácii, ale i v jogurtoch, koktejloch, smoothies, pomazánkach a v domácej nutele. Perfektne sa hodí i na varenie, kde jedlu dodá jedinečnú chuť. Cukrárky ho využijú pri výrobe sladkých krémov do zákuskov a pri príprave rôznych ciest na torty, bábovky a drobných cukroviniek, ktoré neuveriteľne zjemní. Mandľové maslo obsahuje vďaka nenasýteným mastným kyselinám, bielkovinám a sacharidom veľké množstvo energie. Vďaka tejto vlastnosti je veľmi často vyhľadávaným vrcholovými športovcami, horolezcami a ťažko manuálne pracujúcimi ľuďmi. Mimo to je v ňom ale i celý rad minerálov a vitamínov. Zloženie100 % lúpané mandle z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva v BIO kvalite. V bielom mandľovom masle nie sú použité žiadne aditíva, dochucovadlá, konzervanty ani stužené tuky. Môže v ňom dochádzať k oddeľovaniu mandľového oleja, čo v žiadnom prípade nie je na závadu, naopak to svedčí o jeho kvalite. Premiešaním pred konzumáciou tento jav zmizne. Maslo je v praktickom balení so šrubovacím uzáverom, ktorý zabraňuje tuchnutiu a oxidácii. Nutričné hodnoty v 100 g: Energia: 2567 kJ / 613.2 kcal; Tuky: 52.5 g – z toho 4.0 g nasýtených mastných kyselín, 33.4 g mononenasýtených mastných kyselín, 12.4 g polynenasýtených mastných kyselín; Sacharidy: 18.7 g – z toho cukry 4.6 g; Vláknina: 9.9 g; Bielkoviny: 21.4 g; Soľ: 0.05 g Alergény: Orechy. Krajina pôvodu: Holandsko.

  8,10 € -23% 10,52 €

 • BIO TODAY Slnečnicové maslo 170 g Výživový doplnok

  BIO TODAY Slnečnicové maslo 170 g

  Výpredaj Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Slnečnicové maslo neobsahuje pridaný cukor, soľ, dochucovadlá, aditíva iných  konzervantov. Naše slnečnicové maslo je vyrobené z veľmi starostlivo vybraných slnečnicových semienok tej najvyššej kvality. Rovnako ako slnečnicové semienka je i maslo z nich jedným z najbohatších rastlinných zdrojov vitamínu E. Tohoto vitamínu obsahuje 100 g semien temer trojnásobok referenčnej hodnoty príjmu. Okrem toho je v nich i značné množstvo vitamínov skupiny B, horčíka a fosforu. Slnečnicové maslo je krásne jemnučké a nie sú v ňom obsiahnuté žiadne aditíva, ochucovadlá, konzervanty alebo stužené tuky a emulgátory. Vďaka tomu v ňom môže dochádzať k oddeľovaniu slnečnicového oleja, ale tento jav svedčí o kvalite masla. To stačí pred konzumáciou jednoducho premiešať. Použitie v kuchyni Slnečnicové maslo je dokonalou alternatívou klasického masla. Jeho veľkou výhodou je to, že ho môžu konzumovať i alergici na laktózu. Je vynikajúce jednoducho namazané na sladkom i slanom pečive, dodá neuveriteľný šmrnc surovej i varenej zelenine a poslúži ako vynikajúci základ rôznych pomazánok a dipov. Zloženie 100 % BIO slnečnicové semienka z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Nutričné hodnoty v 100 g. Energia: 2445 kJ / 583.9 kcal; Tuky: 51.5 g – z toho 4.5 g nasýtených mastných kyselín, 18.5 g mononenasýtených mastných kyselín, 23.1 g polynenasýtených mastných kyselín; Sacharidy: 20.0 g – z toho cukry 2.6 g; Vláknina: 8.6 g; Bielkoviny: 20.8 g; Soľ: 22.5 g Krajina pôvodu: Holandsko.

  3,50 € -25% 4,68 €

 • BIO TODAY Kešu maslo 170 g

  BIO TODAY Kešu maslo 170 g

  Výpredaj

  skladom 3 - 5 ks

  Kešu maslo v BIO kvalite je vynikajúca alternatíva bežného masla plná vitamínov, minerálov nenasýtených mastných kyselín a vlákniny. Je bez pridaných cukrov, soli, dochucovadiel, aditív a iných  konzervantov. Použitie v kuchyniKešu maslo je výborné jednoducho natreté na pečive, ale oceníte ho i v rôznych mliečnych koktejloch, jogurtoch, smoothie alebo müsli. Výborne sa hodí do sladkých i slaných variácií varených a pečených jedál ako sú napríklad palacinky, pudingy, koláče alebo dipy. Pre spestrenie chuti sa môžu do kešu masla primiešať napríklad nakrájané sušené slivky, marhule, bobule goji, hrozienka, javorový sirup, sirup z aloe vera, kokosový sirup, kakao, med a podobne. Kešu maslo ocenia i cukrárky a pekárky, pretože krásne zjemní všetky sladké krémy do zákuskov, ale i cesta na tortové korpusy, bábovky, rolády, slané pečivo a drobné cukrovinky. V kešu masle nie sú použité žiadne konzervanty, stužené tuky ani aditíva, takže v ňom môže dochádzať k oddeleniu kešu oleja. Tento jav však nijako neznižuje kvalitu masla, pretože ho stačí pred použitím premiešať. Kešu maslo je vo veľmi praktickom balení so skrutkovacím uzáverom, ktorý zabraňuje jeho oxidácii a tuchnutiu. Nutričné hodnoty v 100 g: Energia: 2531 kJ / 602.5 kcal; Tuky: 43.3 g – z toho 8.8 g nasýtených mastných kyselín, 23.8 g mononenasýtených mastných kyselín, 7.8 g polynenasýtených mastných kyselín; Sacharidy: 29.4 g – z toho cukry 5.8 g; Vláknina: 3.2 g; Bielkoviny: 17.8 g; Soľ: 30 mg Alergény: Orechy kešu. Zloženie 100 % orechy kešu v BIO kvalite z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Kešu maslo sa vyrába zo starostlivo vybraných kešu orechov. Kešu vynikajú lahodnou a jemnou chuťou a sú nevyhnutnou súčásťou najmä čínskej a indickej kuchyne. Kešu orechy obsahujú mimo iného karoténoidy, vitamíny skupiny B a kyselinu listovú. Krajina pôvodu: Holandsko.

  6,68 € -8% 7,25 €

 • BIO TODAY Mandľové maslo originál 170 g

  BIO TODAY Mandľové maslo originál 170 g

  Výpredaj Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Mandľové maslo originál je vyrobené z nelúpaných mandlí v BIO kvalite z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Vynikajúca alternatíva masla plná bielkovín, sacharidov, vitamínov, minerálov a vlákniny. Bez ďalších pridaných látok, práve preto je veľmi často vyhľadávanou vrcholovými športovcami, horolezcami a ťažko manuálne pracujúcimi ľuďmi. Mimo to je v ňom, rovnako ako v mandliach, celý rad minerálov a vitamínov. V kuchyni ho oceníte...Mandľové maslo má krásne krémovú konzistenciu, typicky mandľovú arómu a neuveriteľne jemnú, prirodzene nasládlu chuť. Maslo oceníte nielen pri priamej konzumácii, ale i v pomazánkach, koktejloch, smoothies a jogurtoch. Výborne sa hodí i na varenie, kde jedlu dodá exkluzívnu chuť. Pre cukrárky je nepostrádateľné pri výrobe rôzných ciest na torty, zákusky a drobné pečivo a pri príprave sladkých náplní, ktoré neuveritelne zjemní. Zloženie 100 % lúpané mandle z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva v BIO kvalite. V originálnom mandľovom masle nie sú použité žiadne stužené tuky, dochucovadlá, konzervanty  ani aditíva, takže v ňom môže dochádzať k oddeľovaniu mandľového oleja. Tento jav nie je na závadu a naopak svedčí o prvotriednej kvalite výrobku. Maslo stačí pred konzumáciou jednoducho premiešať. Produkt je v praktickom balení so skrutkovacím uzáverom, ktorý zabraňuje oxidácii a tuchnutiu. Nutričné hodnoty v 100 g: Energia: 2492 kJ / 595.2 kcal; Tuky: 49.9 g – z toho 3.8 g nasýtených mastných kyselín, 31.6 g mononenasýtených mastných kyselín, 12.3 g polynenasýtených mastných kyselín; Sacharidy: 21.6 g – z toho cukry 4.3 g; Vláknina: 12.5 g; Bielkoviny: 21.1 g; Soľ: 0 g Alergény: Orechy. Krajina pôvodu: Holandsko.

  7,04 € -30% 10,00 €

 • BIO TODAY Tahini originál 250 g

  BIO TODAY Tahini originál 250 g

  Výpredaj

  skladom 3 - 5 ks

  Hodí sa na výrobu pomazánok, omáčok a dipov. Je bez pridanej soli a obsahuje takmer 12 % vlákniny. Tahini je známe i pod pojmom sezamové maslo alebo sezamová pasta. Vyrába sa rozdrvením nelúpaných sezamových semienok a používa sa zmiešané napríklad s olivami, sójovou omáčkou, miso pastou a citrónovou šťavou. Tahini sa pridáva v arabskej kuchyni takmer do všetkých pokrmov z cíceru. V slovenskej kuchyni ho oceníte pri príprave polievok, omáčok alebo pomazánok a šalátových záliviek, dipov alebo dresingov, pretože vďaka vysokému podielu vlákniny dodáva pocit sýtosti. Tahini pasta obsahuje, rovnako ako sezamové semienka, mnoho pre organizmus prospešných látok. Je bohatá na minerály, vitamíny, vlákninu a bielkoviny, ktorých má viac než vetšina orechov. V 100 g tahini pasty je mimo iného viac než 130 % referenčnej hodnoty príjmu železa a 110 % rovnakej hodnoty vápnika. Naše tahini je vo veľmi praktickom balení so skrutkovacím uzáverom, ktorý zabraňuje tuchnutiu a oxidácii. Obsah vitamínov a minerálov v 100 g: Vápnik: 960mg; Železo: 19.2 mg; Horčík: 362 mg; Fosfór: 659 mg; Draslík: 582 mg; Sodík: 12mg; Zinok: 7.2 mg; Thiamín: 0.24 mg; Riboflavín: 0.2 mg; Niacín: 6.7 mg; Vitamín B6: 0.816 mg; Kyselina listová: 100 µg; Vitamín A: 3µg; Nutričné hodnoty v 100 g: Energia: 2441 kJ / 583 kcal; Tuky: 49.2 g – z toho 6.9 g nasýtených mastných kyselín, 18.6 g mononenasýtených mastných kyselín, 21.6 g polynenasýtených mastných kyselín; Sacharidy: 23.2 g – z toho cukry 0.3 g; Vláknina: 11.7 g; Bielkoviny: 17.6 g; Soľ: 0.88 g Alergény: Sezam Zloženie 100 % nelúpané sezamové semienka z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva v BIO kvalite. Krajina pôvodu: Holandsko.

  4,92 € -11% 5,52 €

 • BIO TODAY Kokosový sirup 250 ml

  BIO TODAY Kokosový sirup 250 ml

  Akcia

  3 dni

  Kokosový sirup z kontrolovaného ekologického poľnohospodástva v BIO kvalite vyrobený z nektáru starostlivo vybraných kvetov kokosových paliem. Unikátne sladidlo, ktoré dodá pokrmom chuť a vôňu exotiky je ideálnou alternatívou ovocných sirupov a všetkých druhov cukrov. Kokosový sirup sa získava z narezaného palmového okvetia kokosu, z ktorého sa zbiera nektár, ktorý sa potom šetrne zahrieva tak, aby sa z neho odparila časť vody. Sirup má jedinečnú arómu a úžasnú chuť, v ktorej sa snúbi kokos s karamelom. Má hustú konzistenciu a zlatú farbu. Náš kokosový sirup je vyrábaný tradičným spôsobom, je bez pridanej arómy, farbív, dochucovadiel nerafinovaný, nebielený, v BIO kvalite z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Kokosový sirup má naviac prirodzene nižší glykemický index než iné sirupy a cukry. Kokosový sirup sa vám osvedčí v teplej i studenej kuchyni, kde všetkým pokrmom dodá neopakovateľnú chuť a vôňu diaľok. Veľmi dobre sa rozpúšťa, takže sa hodí ako ideálne sladidlo do kávy, čaju, studených nápojov, dresingov a záliviek. Výborne vám poslúži i ako pojivo pri výrobe domácich cereálnych tyčiniek, pri príprave marinád na mäso a zeleninu alebo pri sladení cukrárskych výrobkov. Kokosový sirup je v neposlednom rade tiež dokonalou alternatívou medu pro vegánov. Zloženie 100 % kokosový sirup z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva v BIO kvalite. Nutričné hodnoty v 100 g: Energia: 1326 kJ / 312 kcal; Tuky: 0.8 g – z toho 0 g nasýtených mastných kyselín; Sacharidy: 78 g – z toho cukry 78 g; Vláknina: 0 g; Bielkoviny: 0 g; Soľ: 0.14 g Krajina pôvodu: Holandsko.

  7,05 € -18% 8,64 €

Najpredávanejšie značky

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam