Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » B » BABY-VAC

BABY-VAC

Produktové rady

 • Baby-Vac 2 Ergonomic Arianna odsávačka s čistiacou kefkou

  skladom

  Detská odsávačka hlienov pripojiteľná na vysávač, veľmi účinne odsaje aj takzvanú zadné nádchu z nosných dutín a nosohltanu. Je rozoberateľná a preto veľmi ľahko čistiteľná. Použitie je veľmi jednoduché, rýchle a bez námahy. Baby-Vac 2 Ergonomic - bezpečná Je nerozbitná, pretože je celá vyrobená z vysoko kvalitného polykarbonátu, neobsahuje žiadne sklenené časti, je netoxická. Má široký hladký nadstavec, ktorá sa nedá zaviesť hlboko do nosa a tým poškodiť sliznicu. Využíva kontinuálne saciu silu vysávača, ktorú svojim tvarom utlmí na potrebnú mieru. Prečo je nutné odsávať nosovej hlien Nádcha predstavuje pre dojčatá veľmi nepríjemné ochorenie. Malé dieťa nie je schopné dýchať ústami, upchatý noštek znemožňuje dojčenia a rušia pokojný spánok. V nose nahromadené hlieny navyše predstavujú živnú pôdu pre množenie baktérií, ktoré môžu spôsobiť závažnejšie ochorenia ako je napríklad zápal stredného ucha. Preto je potrebné pravidelné a dôkladné odsávanie, ktoré týmto ťažkostiam pomáha predchádzať. Certifikácia výrobku a technické informácie Odsávačka hlienov je certifikovaná ako zdravotnícka pomôcka s označením CE 0123, testovaná inštitútom TÜV Je pripojiteľná na akýkoľvek domáci vysávač s výkonom do 1800 W.

  11,22 € -13% 12,90 €

 • ODSÁVAČKA KOJ. ARIANNA NÁHRADNÝ DIEL KONCOVKA INOVOVANÁ

  skladom

  Nástavec je navrhnutý tak, že ju nemožno zaviesť hlboko do nosa, ako je to u bežných odsávačiek a tiež nedochádza k poraneniu sliznice. Výrobok je naviac vyrobený zo špeciálneho nelámavého plastu. Všetky súčasti sú bezpečné a ani pri neobratné manipulácii nemôže dôjsť k zraneniu.

  1,54 €

 • Baby-Vac 2 Ergonomic Čisticí kartáček odsávačky

  skladom

  Čisticí kartáček pro dětskou odsávačku Baby-Vac 2 Ergonomic a Arianna Baby-Vac Použití: Viz návod k dětské odsávačce.

  1,48 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam