Úvodná strana » Značky » A » AVON

AVON

AVON, to je legenda kozmetického priemyslu. Už viac než 125 rokov je AVON nielen synonymom krásy, inovácie a optimizmu, ale predovšetkým spoločnosťou pre ženy. Do povedomia sa ľuďom táto značka dostala predovšetkým priamym predajom tzv. AVON Ladies a na Slovensku začala značka pôsobiť v roku 1991.

V ponuke kozmetiky AVON nájdete všetko, čo potrebujete na staroslivosť o telo, pleť, vlasy. Portfólio zahŕňa dekoratívnu, pleťovú a telovú kozmetiku,vône, módne i bytové doplnky a dekorácie.

História kozmetiky AVON spadá do konca 19. a začiatku 20. storočia. AVON je celosvetovou spoločnosťou zaoberajúcou sa priamym predajom kozmetiky a to vo viac ako 100 krajinách sveta. Výrobky sa dostávajú k svojim spotrebiteľom vďaka 6-tim miliónom AVON Ladies a AVON Gentlemen. Nielenže sa AVON zaujíma o krásu a zdravie žien a mužov, ale ponúka im i istú formu finančnej nezávislosti.

Medzi významné produktové značky patrí: Anew, Planet Spa, Avon Color, Advance Techniques, Natural, Solutions a široká ponuka dámskych i pánskych vôní.

V ponuke kozmetiky AVON nájdete všetko, čo potrebujete na staroslivosť o telo, pleť, vlasy. Vyberať môžete zo širokej ponuky dekoratívnej kozmetiky, ktorá sa stará a skrášľuje oči, pery, tvár i nechty. Krásnych a zdravých vlasov docielite používaním produktov Advance Techniques a Naturals. Sprchové gély Senses si zamilujete pre ich podmanivú vôňu. Vyberať môžete i kozmetiku pre všetky typy pleti napríklad spevňujúci rad Anew pre zralú pleť a mnohé ďalšie.

AVON

Produktové rady

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika