Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » A » ALFASILVER

ALFASILVER

ALFASILVER
 • ALFASILVER sprej 125 ml Zdravotnícky prostriedok

  ALFASILVER sprej 125 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  AlfaSilver je minerálny prášok bielej farby v spreji s 3% obsahom ionizovaného striebra. Je určený na bezbolestné ošetrenie najrôznejších rán, odrenín, popálenín menšieho rozsahu, kožných poranení alebo preležanín. Ako AlfaSilver funguje Prípravok priľne k miestu, na ktoré bol aplikovaný a neskĺzne z neho. Udržuje tak ranu aj jej okolie čisté, čo napomáha prirodzenému priebehu hojenia. Ošetrenú oblasť chráni pred množením baktérií. Od akého veku je možné liek používať? AlfaSilver nemá žiadne vekové obmedzenia. Vzhľadom na možnosť nečakaného vnútorného užitia dieťaťom odporúčame používať prípravok od 3 rokov. Spôsob aplikácie a dávkovanie Fľaštičku pretrepte a aplikujte na problemtické miesto. Podľa potreby aplikujte dvakrát za deň. V prípade potreby možno ľahko odstrániť fyziologickým roztokom. Nežiaduce účinky nie sú známe. Zloženie Mikronizovaný zeolit, ionizovanej striebro (3%), n-bután. Ďalšie dôležité informácie Nádoba je pod tlakom, nevystavujte ju teda vysokým teplotám vyšším ako 50 ° C, slnku a blízkosti ohňa či iskier. Obal neprepichujte. Uchovávajte mimo dosahu detí.

  11,18 €

 • ALFASILVER sprej 50 ml Zdravotnícky prostriedok

  skladom do 24 hodín

  Základními látkami jsou 3% aktivní ionizované stříbro a zeolit (bílý minerální prášek na bázi křemičitanů). Používá se na ošetření ran, odřenin, popálenin menšího rozsahu, kožních poranění, proleženin a podobně. Udržuje okolní prostředí čisté, což napomáhá přirozenému průběhu hojení a ošetřenou oblast chrání před množením bakterií. Přípravek přilne k místu, na nějž byl aplikován, nesklouzne z něj a lze ho snadno odstranit fyziologickým roztokem. Přípravek lze použít k ošetření širokého spektra ran: Povrchové rány Drobné rány vzniklé při běžných aktivitách Chirurgické rány Macerace v okolí ran Rozsáhlejší, hlubší kožní defekty Díky své formě aplikace ve spreji je vhodný také na rány s problematickou fixací sekundárního krytí (uši, podpaždí, apod.).  V této formě lze přípravek velmi snadno aplikovat na ránu a zároveň nedochází k oxidaci stříbra. Po aplikaci na ošetřovanou oblast jsou molekuly stříbra uvolněny do rány, kde působí antimikrobiálně na přítomné patogeny. Prášek k ošetřované oblasti přilne, na povrchu dochází k vysušování rány, avšak pod vrstvou prášku se vytváří hojivé prostředí. Povrchové rány již není třeba zakrývat sekundárním krytím Hlavní výhody přípravku AlfaSilver: Chrání před infekcí. Díky antimikrobiálním vlastnostem ionizovaného stříbra je ošetřená oblast chráněna před množením bakterií. Kryje ránu a reguluje exsudát Mikronizovaný zeolitový prášek přilne k ráně a vytvoří na ní ochrannou vrstvu. Povrchové rány není třeba zakrývat sekundárním krytím. Hlubší rány je vhodné zakrýt nepřilnavým krytím nebo prodyšným obvazem. Urychluje hojení. Vytváří antiseptické, vlhké prostředí pro urychlení hojení. Jednoduchá aplikace. Ošetření rány sprejem je velmi jednoduché a rychlé. Přípravek lze z rány snadno omýt. Nepálí. Obsažené látky nedráždí ránu, ošetření je tedy bezbolestné. Při aplikaci mírně chladí. Složení Mikronizovaný zeolit, ionizované stříbro, n-butan. Objem: 50 mlExspirace: 3 rokyNežádoucí účinky nejsou známy.Neobsahuje žádnou složku získanou ze zvířecích tkání (kolageny, keratiny, elastiny atd.).

  6,98 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam