Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » A » AEROCHAMBER

AEROCHAMBER

Produktové rady

 • AeroChamber Plus s maskou pro dospělé

  skladom

  Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem, s indikátorem inspiračního průtoku Flow-Vu a maskou pro dospělé, pro inhalaci.. Správné použití aerosolového dávkovače a inhalačního nástavce: sejmout ochranný kryt náustku aerosolového dávkovače, protřepat, nasadit náustek do inhalačního nástavce, stisknout kontejner, otevřít ochranný kryt náustku inhalačního nástavce, vložit náustek inhalačního nástavce do úst a na několikrát nadechnout. Vyjmout náustek z úst, zavřít kryt náustku inhalačního nástavce, vyjmout aerosolový dávkovač a nasadit kryt náustku na aerosolový dávkovač.

  27,48 €

 • AeroChamber Plus s maskou pro děti 1 - 5 let Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem, s indikátorem inspiračního průtoku Flow-Vu a maskou pro děti 1 - 5 let, pro inhalaci. Inhalační nástavec s náustkem pro děti 1 - 5 let věku, pro inhalaci. Správné použití aerosolového dávkovače a inhalačního nástavce: sejmout ochranný kryt náustku aerosolového dávkovače, protřepat, nasadit náustek do inhalačního nástavce, stisknout kontejner, otevřít ochranný kryt náustku inhalačního nástavce, vložit náustek inhalačního nástavce do úst a na několikrát nadechnout. Vyjmout náustek z úst, zavřít kryt náustku inhalačního nástavce, vyjmout aerosolový dávkovač a nasadit kryt náustku na aerosolový dávkovač.

  28,58 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam