Moje srdcovky

Úvodná strana » Značky » A » ACC

ACC

Prípravky pod značkou ACC sú na trhu dlhšie než 15 rokov a tešia sa veľkej obľube ako u širokej verejnosti, tak u verejnosti odbornej. Značka si získala dôveru pacientov hlavne vďaka veľmi obľúbenému prípravku ACC Long (tbl eff  6x600 mg,10x600 mg, 20x600mg).

ACC pôsobí priamo na hustý hlien, ktorý rozpúšťa a uľahčuje jeho odstraňovanie jednoduchším efektívnym odkašliavaním a pomáha tak zbaviť sa nepríjemného dráždivého kašľa a je určený na liečbu akútnych i chronických ochorení dýchacích ciest, ktoré sú spojené s tvorbou väzkého hlienu a obtiažnym vykašliavaním.

ACC disponuje širokým portfóliom prípravkov, z ktorých si môže vybrať každý to „svoje“ ACC podľa aktuálnej potreby.

Voľne predajný liek ACC sa užíva na liečbu všetkých ochorení dýchacích ciest, ktoré sú sprevádzané intenzívnou tvorbou hustého väzkého hlienu. ACC je vo forme toboliek, šumivých tabliet alebo prášku na vytvorenie sirupu.

ACC

Produktové rady

 • ACC LONG tbl eff 600 mg (vre.Al/papier) 1x20 ks Liek

  Skladom zajtra

  Liek obsahuje liečivo acetylcysteín.

  10,19 € 9,49 € -7 %

 • ACC LONG 10x600 mg šumivých tabliet Liek

  Skladom zajtra

  Liek sa užíva na liečbu všetkých ochorení dýchacích ciest, ktoré sú sprevádzané intenzívnou tvorbou hustého hlienu, ako sú chrípka, zápaly priedušnice, akútna i chronická bronchitída a iné. Liek je vhodný pre dospelých i pre deti od 14 rokov.

  7,09 €

 • ACC LONG hotdrink 10x600 mg Liek

  Skladom zajtra

  Liek sa užíva na liečbu všetkých ochorení dýchacích ciest, ktoré sú sprevádzané intenzívnou tvorbou hustého väzkého hlienu, ako sú chrípka, zápaly priedušnice, akútna i chronická bronchitída, priedušková astma.

  7,79 € 6,49 € -17 %

 • ACC Long Instant 600 mg perorálny prášok vo vrecku 10 kusov Liek

  Skladom zajtra

  ACC Long Instant sa používa na uvoľnenie hlienu a uľahčenie vykašliavania v prípade ochorenia dýchacích ciest s viskóznym hlienom.

  6,99 € 6,49 € -7 %

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam