Moje srdcovky

Úvodná strana » Značky » N » NUK

NUK

Už v roku 1956 predstavila firma NUK svoj prvý ortopedický cumlík. Cieľom NUK bolo a stále je uspokojovať osobitné potreby detí a ich matiek. NUK chce pomáhať deťom, aby mali čo najlepší štart do života a uľahčiť im ich vývin. A práve v tejto oblasti môže firma uplatniť svoje nadobudnuté vedomosti a mnohoročné skúsenosti.

Výrobky NUK sú vyrábané na základe skúseností matiek a medicínskych znalostí. Tým sa aj NUK mnohokrát odlišuje od svojej konkurencie. NUK ponúka celý rad produktov, ktoré uľahčujú materstvo a pomáhajú ho robiť najkrajším obdobím v živote ženy. Medzi hlavné výrobky patria: pomôcky pre dojčenie (prsné pumpy, prsné vankúšiky, atď.), fľaše, cumlíky, cumlíky a hryzadlá či detské opatrovateľky.

Na webových stránkach MojaLekáreň.sk si môžete vyberať z pestrej ponuky produktov NUK. Napríklad detské fľaše, cumlíky, cumlíky rôznych dizajnov i veľkostí, potreby pre matky v období dojčenia (prsné pumpy, prsné vankúšiky a iné). Prechod pitia z fľaše pohárikom je vhodné trénovať na špeciálnych hrnčekoch.

Viac informácií

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam