Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » H » HAPPYSEN

HAPPYSEN

 • HappySen 10 tabliet Výživový doplnok

  HappySen 10 tabliet

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  HappySen je výživový doplnok slúžiaci k pozitívnemu pôsobeniu na fyziologické funkcie, zaspávanie a kvalitu spánku. V dnešnej dobe je neprimeraná spánková hygiena častou príčinou výskytu nespavosti. Pre obnovenie kvality spánku sú v dnešnej dobe využívané ukľudňujúce účinky niektorých prírodných látok. Účinky prírodných zložiek Extrakt z šišiek chmeľu má upokojujúce a relaxačné účinky. Inositol má tlmiaci efekt na nervový systém, čím pomáha navodiť spánok. Ďalšie dôvody prečo Happysen užívať Výrobok je čisto prírodný, neobsahuje syntetické látky a nevyvoláva závislosť. Prípravok dodatočne obsahuje tiež imunostimulačnú zložku laktoferín, ktorá výrazne pôsobí na obranyschopnosť organizmu. Odporúčané dávkovanie 1x denne 1 tabletu dve hodiny pred spaním zapiť pohárom vody. Balenie obsahuje 10 tabliet.

  1,63 € -44% 2,90 €

 • FAVEA Happysen 30 tablet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  HappySen je doplněk stravy sloužící k pozitivnímu působení na fyziologické funkce, usínání a kvalitu spánku. V dnešní době je nepřiměřená spánková hygiena častou příčinou výskytu nespavosti. Pro obnovení kvality spánku je v dnešní době využíváno zklidňujících účinků některých přírodních látek. Účinky přírodních složek Extrakt z šištic chmele má uklidňující a relaxační účinky. Inositol má tlumící efekt na nervový systém, čímž pomáhá k navození spánku. Další důvody proč Happysen užívat Výrobek je ryze přírodní, neobsahuje syntetické látky a nevyvolává závislost. Přípravek dodatečně obsahuje také imunostimulační složku laktoferin, která výrazně působí na obranyschopnost organizmu. Doporučené dávkování 1x denně 1 tabletu dvě hodiny před spaním zapít sklenicí vody. Balení obsahuje 30 tablet.

  3,39 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam