Normaderm pre problematickú pleť, odstraňuje nečistoty a prebytočný kožný maz. Viditeľne sťahuje póry.
Na sklade už iba 3 - 5 kusy Pozajtra odosielame, u vás v utorok 9. 12.
Aktívne "peelingové" látky obsiahnuté v toniku čistia a sťahujú póry a zmatňujú pleť. Povrch pleti je zjemnený. Od 1. aplikácie sú póry okamžite stiahnuté a pleť zmatnená.
Pre ženy s problematickou pleťou, ktoré trpia rozšírenými pórmi. Vhodné aj pre citlivú pleť. Neoplachuje sa. Tonikum je obohatené o upokojujúcu zložku, nevysušuje pleť a pri každom použití prináša pocit osvieženia.
Aplikujte pomocou vatového tampónu pred nanesením denného krému. Neoplachujte. V prípade vniknutia prípravku do očí okamžite vypláchnite.
Na otázku vám odpovie jeden z našich špecialistov
Mgr. Zdenka Morvai
Mgr. Ondřej Pleskot
Mgr. Pavla Horáková
PharmDr. Kamila Horníčková
Pre pridanie položky do obľúbených musíte byť prihlásení.
Najskôr sa musíte prihlásiť.
Pre zaslanie nového hesla je nutné zadať e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri svojej registrácii. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocou ktorého si budete môcť zadať nové heslo.