Sérum s obsahom koenzýmu Q10 a extraktu z ginkga je určené na jemnú starostlivosť o citlivú pokožku v oblasti očí, ktorá je tenšia a menej odolná.
Na sklade už iba 1 - 2 kusy Dnes odosielame, u vás v pondelok 8. 12.
Sérum je zamerané najmä na prevenciu dehydratácie citlivej jemnej pokožky, a tým na prevenciu vzniku vrások.
Základným rastlinným olejom je Olej z hroznových jadier. Brzdí odbúravanie kyseliny hyalurónovej z pokožky, takže pomáha udržovať v pokožke potrebnú vlhkosť. Má ochranný účinok a je vhodný najmä pre citlivú, suchú a starnúcu pleť (aj okolo očí). Podporuje tvorbu kolagénu a zlepšuje činnosť mazových žliaz. Tento olej sme zvolili ako základ pre extrakty z ginkga a prasličky, ktoré si pripravujeme sami.
Vitis Vinifera Seed Oil (hroznový olej), Olive Squalane (olivový skvalan), Rosa Canina Fruit Oil (šípkový olej), Prunus Domestica Kernel Oil (slivkový olej), Ubiquinone (koenzým Q10), Ginkgo Biloba Extract (extrakt z ginkga), Equisetum Arvense Extract (extrakt z prasličky), Tocopherol (vitamín E)
Pomocou roll-on aplikátora naneste malé množstvo oleja priamo na vyčistenú a navlhčenú pleť v okolí očí a pier a jemne vmasírujte. Pre zachovanie kvality skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste.
Balenie obsahuje 10 ml.
Na otázku vám odpovie jeden z našich špecialistov
Každý pracovný deň o
7:00
-
17:00
Pre pridanie položky do obľúbených musíte byť prihlásení.
Najskôr sa musíte prihlásiť.
Pre zaslanie nového hesla je nutné zadať e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri svojej registrácii. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocou ktorého si budete môcť zadať nové heslo.