Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Voľnopredajné lieky » Chrípka, nachladnutie » Bolesť v krku » Zvhčujúce pastilky

Zvhčujúce pastilky

Trápi vás bolesť v krku alebo nepríjemný dráždivý kašeľ? Či už jedno alebo druhé, oboje dokáže pekne znepríjemniť život.

Ako poznať suchý, dráždivý kašeľ?

Za suchý dráždivý kašeľ považujeme taký, pri ktorom nedochádza k významnému vykašlávaniu hlienu. Taký druh dráždi sliznicu a môže pri ňom dochádzať i k opuchom dýchacích ciest, čo vedie ku zhoršenému dýchaniu. Jeho príčiny sú rôzne – ochorenia (zápal dýchacích ciest, astma), prach, dym či zmena teploty. I keď máme pocit, že kašeľ nám nič dobrého neprináša a trápi nás, v skutočnosti to tak celkom nie je. Kašľanie patrí medzi obranný mechanizmus tela, ktorým sa vysporadúva s nejakou nepríjemnosťou. Dochádza pri ňom k čisteniu dýchacích ciest od prachu, hlienu a zabraňuje vdýchnutiu cudzieho telesa.

Ako si pomôcť k úľave?

Či už pri dráždivom kašli, alebo pri bolesti v krku vám od problémov pomôžu liečivé pastilky, ktoré upokojujú a zvlhčujú hrdlo a dýchacie cesty.

  • Vyskúšajte napríklad bylinné pastilky HerbalMed Dr. Weiss. Tieto pastilky sa vyrábajú podľa pôvodnej receptúry vo Švajčiarsku. Osvedčené a účinné sú tiež Müllerovy pastilky.
  • Pre starostlivosť o dýchacie cesty a pri začiatočných bolestiach v krku sú skvelým pomocníkom šalviové pastilky. Tie sú v ponuke od rôznych výrobcov, často ešte v kombinácii s ďalšími účinnými látkami.
  • Vincentkové pastilky sú účinné na kašeľ, tak i pri bolestiach a škrabaní v krku. Obsahujú nie len bylinné výťažky, ale i minerálne soli Vincentka a vitamín B5.

Väčšina tabletiek okrem svojich pozitívnych vplyvov na organizmus i skvele chutná, čo zaiste ocenia hlavne deti.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam