Doprava zadarmo nad 20 €. Prihláste sa k newsletteru!
MojaLekáreň.sk

Zdravotnícke prostriedky
Určené na: chrípka a prechladnutie, Forma výrobku: roztoky, Detské skupiny: 1-3 roky (malé dieťa)

Pojem zdravotnícke prostriedky je veľmi široký. Nebudeme vás tu nudiť odbornou definíciou, v skratke sa jedná o produkty súvisiace so zdravotníctvom. V tejto sekcii teda môžete nájsť rôzne nástroje, pomôcky a zdravotnícke materiály, ale tiež ortézy či zdravotné vankúše. Svoje miesto tu majú i prostriedky na hygienu nosa.

Zvolenému filtru nezodpovedá žiadny tovar

Zrušiť filter

Zdravotnícke prostriedky - detailný popis

Zdravotníckou pomôckou sa rozumie nástroj, prístroj, pomôcka, zariadenie, softvér vrátane softvéru určeného jeho výrobcom na používanie osobitne na diagnostické alebo terapeutické účely a potrebného na správne použitie zdravotníckej pomôcky, materiál alebo iný predmet, určené výrobcom pre použitie u človeka na účely:

 1. stanovenie diagnózy, prevencia, monitorovanie, liečby alebo zmiernenia choroby,
 2. diagnózy, sledovania, liečby, zmiernenia alebo kompenzáciu zranenia alebo zdravotného postihnutia,
 3. vyšetrovania, náhrady alebo zmeny anatomickej časti alebo fyziologického procesu,
 4. kontroly počatia,

a ktoré nedosahujú hlavný požadovaný účinok v tele človeka alebo na jeho povrchu farmakologickými, imunologickým alebo metabolickým účinkom; ich fungovanie môže byť podporované týmito prostriedkami.

Široký výber zdravotníckych pomôcok nájdete na MojaLekáreň.sk.

Na MojaLekáreň.sk si môžete vybrať od značiek: URGOAXONIALIVSANEAPOTEXFYTOFONTANADR. MÜLLERHYLOPHYSIOMER, ...

Vyberať môžete napríklad z kategórií:

 • Pokožka, vlasy - Ak chceme mať zdravé vlasy, musíme najskôr starať o pokožku hlavy.
 • Prostriedky na hemoroidy - Hemoroidy sú ochorenia hemoroidálny pletene, pri ktorom vplyvom zvýšeného žilového tlaku a ďalších vplyvov vzniká pod sliznicou aj kožným epitelom konečníka rozšírenie v podobe uzlov.
 • Prípravky na gynekologické ťažkosti - Ak sa u Vás gynekologické ťažkosti vyskytujú veľmi často alebo nereagujú na liečbu voľne predajnými liekmi, vyhľadajte lekára.
 • Prípravky na kašeľ - S prípravky proti kašľu vyriešite suchý, ale aj dráždivý, vlhký kašeľ. Užívať môžete najrôznejšie sirupy, kvapky, ale aj kapsule alebo šumivé tablety.
 • Prostriedky na ústnu dutinu - Prostriedky ústnej hygieny pre starostlivosť o sliznicu dutiny ústnej.
 • Prostriedky na alergiu - Zbavte sa alergiu a užívajte si života bez obmedzenia
 • Prípravky na bolesť - Bolesť je pocit, ktorý zahŕňa širokú škálu problémov, od miernych až po ťažké. Iba vy môžete posúdiť intenzitu vašej bolesti a vysvetliť a popísať ju človeku, ktorý vám môže pomôcť.

TIP! Vďaka predaju liekov na internete už nemusíte vážiť zbytočnú cestu do lekárne, potrebné prášky, vitamíny a zdravotnícke potreby u nás nakúpite z pohodlia domova, navyše za naozaj príjemné ceny. Majte vždy po ruke ten správny liek na úľavu od nepríjemnej bolesti, prechladnutie či tráviacich ťažkostí.

Spýtajte sa lekárnika

Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním.

Zistiť viac

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.