Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícka technika

Zdravotnícka technika

Bez zdravotníckej techniky sa niekedy nezaobídeme ani v domácej starostlivosti. Práve zdravotnícke prístroje nám pomáhajú držať naše ochorenie na uzde alebo mu naopak predchádzať. Používame ich aj ako prevenciu. Prezrite si našu širokú ponuku zdravotníckej techniky a vyberte si taký prístroj, ktorý vám bude presne vyhovovať.

Z akej zdravotníckej techniky môžete vyberať?

 • Zvlhčovače vzduchu - Príliš suchý vzduch dráždi sliznice a spôsobuje kašeľ. Kvôli suchému vzduchu ste potom náchylnejší k chorobám. Zvlhčovač zabezpečí optimálnu relatívnu vlhkosť v interiéri.
 • Infračervené lampy - Liečivé infračervené svetlo pomáha pri bolestiach svalov, kĺbov, prechladnutých dutín a tiež lepšie hojí jazvy a lieči akné.
 • Masážne prístroje - Nemusíte chodiť na masáže, uľaviť svalom môžete aj v pohodlí domova. Ponúkame vám masážne prístroje na rôzne časti tela.

Strážte si svoj tlak

Máte vysoký krvný tlak v rodine? Ak áno, odporúčame vám pravidelne si merať tlak domácim digitálnym tlakomerom. Ak si nameriate vyššie hodnoty (optimálna hodnota je 120/80), budete ako prvé potrebovať zmenu životného štýlu. Spoločne s redukciou váhy dochádza aj k zníženiu krvného tlaku a vy sa tak môžete úspešne vyhnúť užívanie liekov na hypertenziu.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • SEA BAND Náramky proti nevoľnosti pre deti 2 kusy

  5 dní

  Pomôžte si proti nevoľnosti bez práškov. Vážne to funguje. Vlastnosti potláčajú nevoľnosť nielen na cestách (v aute, autobuse, v lietadle, na lodi ...) vo verziách pre dospelých a pre deti klinicky overený účinok u takmer 90 % detí vhodné aj pre tehotné trpiace rannou nevoľnosťou a pre pacientov po operácii či po chemoterapii fungujú na princípe stimulácie akupresúrneho bodu P6 na zápästí - vychádza z čínskej medicíny Pre deti od 3 do cca 15 rokov (oproti verzii pre dospelých sú vyrábané pre menší obvod zápästia).

  12,83 €

 • BODY COMFORT Bezdotykový teplomer BC 07

  BODY COMFORT Bezdotykový teplomer BC 07

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Sú situácie, kedy meranie telesnej teploty a odhalenie horúčky nie je ľahké. Či už sa jedná o bábätko, dieťa, dospelých doma alebo pacientov v rôznych zariadeniach. Výrobca BODY COMFORT s.r.o. prišiel na trh s prevratnou novinkou. Bezdotykový sekundový teplomer BC 07. Má mnoho výhod. Neoceniteľná je rýchlosť merania, ktoré možno vykonávať bez nutnosti dotýkať sa alebo zdĺhavo čakať, až teplomer meranie vykoná. Jednoduché užívateľské prevedenie umožňuje tento teplomer používať ako pre profesionálnu tak aj domácu potrebu. Mamičky ocenia možnosť merať teplotu prostredia, ale aj povrchov. Toto je vhodné napríklad pri meraní teploty kúpeľa, fliaš s detskou výživou alebo čajíčkov. Bezdotykový teplomer BODY COMFORT BC 07 je vhodným pomocníkom ako pro lekárov, tak aj běžných užívateľov.. Výhody meranie telesnej teploty bez nutnosti kontaktu s človekom alebo predmetom meria nielen ľudskú teplotu, ale aj teplotu predmetu alebo prostredia (môže s ním byť meraná aj teplota detských fľaštičiek, kúpeľa, izbovej teploty) je klinicky testovaný a medzi našimi zákazníkmi veľmi obľúbený vhodný pre domáce ale aj profesionálne používanie Technické vlastnosti bezdotykového teplomeru BODY COMFORT BC 07 rýchlosť merania: cca do 1 sekundy rozsah merania teploty ľudského tela: od 32,0 do 42,5 ° C rozsah merania povrchov: od 0 do 60 ° C vzdialenosť merania 1 - 10 cm funkčné životnosť až do 40.000 meraní akustická signalizácia pamäť posledných 32 meraní - využijú predovšetkým lekári a zdravotné sestry rozlíšenie +/- 0.1 ° C prevádzková teplota 10 - 40 ° C skladovacia teplota 0 - 50 ° C relatívna vlhkosť prostredia 85% zdroj: 2x 3V AA nedobíjacie batérie - batérie sú súčasťou balenia hmotnosť cca 125 g s batériami originál nemecký senzor osvetlený displej automatické vypínanie - po cca 7 sekundách od posledného merania Informácie o výrobcovi BODY COMFORT spoločnosť s r.o. bola založená v Československu začiatkom roku 1992. Jej prioritou nie je cesta distribúcie najlacnejších produktov, ale produktov najvyššej možnej kvality za korektnú cenu. Hlavným zámerom je napomáhať riešeniu zdravotných problémov prostredníctvom spoľahlivých produktov, ktoré zlepšujú zdravie, kondíciu, prípadne skrášľujú.

  36,63 € -23% 47,70 €

 • CEMIO Metric 308 Smart Bezkontaktný teplomer ČR/SK: Výprodej Registrovaný liečivy prípravok

  CEMIO Metric 308 Smart Bezkontaktný teplomer ČR/SK: Výprodej

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Cemio Metric 308 SMART slúži na meranie telesnej teploty pomocou infračerveného žiarenia. Na rýchle a presné zmeranie telesnej teploty počas jednej sekundy stačí iba priblížiť sondu k čelu na vzdialenosť 5-8 cm a stlačiť tlačidlo. Rovnako je neoceniteľným pomocníkom pri meraní teploty hlavne u malých detí. Veľký podsvietený LCD displej zaistí ľahkú čitateľnosť nameranej hodnoty aj počas nerušeného nočného spánku vášho dieťaťa. Bezkontaktný teplomer: Cemio Metric 308 SMART ultrarýchly: Najpohodlnejší a najrýchlejší spôsob merania teploty. Pre meranie teploty na čele a okolitých oblastiach zo vzdialenosti 5-8 cm. Vysoká rýchlosť merania do 1 sekundy. Jeho ďalšie skvelé vlastnosti Veľký podsvietený LCD displej zaistí ľahkú čitateľnosť nameranej hodnoty aj počas nerušeného nočného spánku vášho dieťaťa. Spoľahlivý vďaka vysoko presnej infračervenej technológii SMART. Pamäť na 32 meraní. Jednoduché ovládanie iba jedným tlačidlom. Alarm pri vysokej teplote. Zvuková signalizácia konca merania. Funkcia opakovaného merania teploty. Vhodný tiež pre meranie teploty vody vo vani alebo nápoja vo fľaši. Ergonomický tvar pre pohodlné držanie. Automatické vypínanie. Súčasťou balenia sú 2 AA batérie.

  27,50 € -33% 41,00 €

 • CEMIO Metric 806 Duo Comfort tlakomer Registrovaný liečivy prípravok

  skladom > 5 ks

  Dvojitý komfort Klinicky presné merania (zachytenie a indikácia arytmií, WHO indikátor vyhodnotenia hranice hypertenzie, priemer posledných 3 meraní a pamäť pre 4 osoby) Jednoduchá obsluha (obsluha jedným tlačidlom, obrí displej pre ľahké čítanie, automatické vypnutie prístroja a zvuková signalizácia sú samozrejmosťou). Súčasťou prístroja je ďalej Univerzálna manžeta 22 - 36 cm, vhodná aj pre silnejšiu ruku Komfortný obal pre uloženie prístroja, vhodný aj na cesty Osobná karta merania krvného tlaku ZDARMA: Sieťový adaptér Prístroj je metrologicky testovaný vo Všeobecnej fakultnej nemocnici v Prahe podľa metrologických predpisov českého metrologického inštitútu.

  62,76 € -12% 71,59 €

 • ENERGY Spiron 50 ml

  ENERGY Spiron 50 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Spiron – kombinácia éterických olejov vo forme spreja. Je vhodný ako cielená dezinfekcia ovzdušia.

  10,99 € -35% 16,90 €

 • Proužky EasyTouch - kyselina močová 25 kusů

  skladom 3 - 5 ks

  Testovací proužky pro měření kyseliny močové EasyTouch® jsou spolehlivé testovací proužky určeny pouze pro přístroj EasyTouch® GCU. Proužky slouží k měření kyseliny močové. Každé balení proužků obsahuje 25 kusů a kódovací čip. Proužky jsou samonasávací a stačí malá kapka krve. Popis produktu: Proužky jsou určené pro měření kyseliny močové u přístroje EasyTouch® GCU. Měření je rychlé, přesné a bezbolestné. Jednoduchá aplikace proužku do přístroje. Samonasávací proužky. Stačí malá kapka krve. Proužky jsou určeny pro jednorázové použití. Dlouhá expirace (použitelnost) proužků. Kalibrační čip v každém balení. Balení obsahuje 25 proužků. Technické údaje: Vzorek krve: plná čerstvá kapilární krev. Velikost krevního vzorku: 4 µl Hct rozsah: 30 – 55%. Měřící rozsah: 179 – 1190 µmol/L. Doba měření: 20 vteřin Skladovací teplota: 4 – 30 °C Teplota pro používání: 14°C – 40°C. Vlhkost pro používání: <85%. Proužky je nutné spotřebovat do 2 měsíců od prvního otevření Rozměry přístroje: 40x35x65. Hmotnost: 28 g CE 0197.

  11,77 €

 • Glukomer SD-CheckGOLD s 10ks ihly + 10ks prúžky

  skladom 1 - 2 ks

  Merač krvnej glukózy (glukomer) s kódovacím čipom. Glukomer s kódovacím čipom. Jednoduchá obsluha - kódovací čip zaistí aktuálne dáta v prístroji - pri rozbalení každého nového balenia testovacích (meracích) prúžkov. ľahká obsluha a prevádzka bez údržbyzlaté elektródy pre spoľahlivejšie výsledkyveľký prehľadný displejrozsah merania: 0,6-33,3 mmol/Lsamonasávací senzor (na testovacom prúžku)vyhodnotenie vzorky za 5 sekúndveľkosť kvapky krvi: 0,9 µLpamäť na 400 nameraných hodnôt vrátane dátumu a časupriemer výsledkov za 7, 14 a 30 dníštandardná vymeniteľná batéria - 10 000 meraníautomatická kontrola exspirácie prúžkovpoužiteľnosť prúžkov 18 mesiacov od výroby (3 mesiace po otvorení)automatické vypnutiecestovné puzdroCena zahŕňa: prístroj, 10 testovacích prúžkov, kódový čip (k testovacím prúžkom), kontrolný prúžok, kontrolný roztok, 10 ihiel (lancety), odberové pero, 3V batéria (CR2032), návod, rýchly sprievodca, záručný list, denník na zapisovanie hodnôt, cestovné puzdro

  30,83 €

 • TONOMETER AUT COMF.TEN L+CESNAK30TB Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 1 - 2 ks

  Moderní plně automatický digitální tonometr pro měření krevního tlaku na paži. Plně automatické přístroje pro měření krevního tlaku, klinicky prověřené pro přesné a spolehlivé hodnoty měření systemem Fuzzy Logic.   Technické parametry a funkce Metoda měření - oscilometrická  Rozsah záznamu - 0-300 mmHg Rozsah měření - systola (SYS): 30, 280 mmHg, diastola (DIA): 30-280 mmHg, pulz 40-200/min Technická měření - tlak v manžetě +/- 3 mmHg, pulz +/- 5 % naměřené hodnoty Klinická přesnost měření - dle norem EN1060 část 3 Hodnota tlaku při napumpování - cca 190 mmHg Automatické vypnutí - 3 min po ukončení měření Obvod manžety - normální manžeta 32 - 42 cm Odpouštěcí ventil - elektronicky regulovaný a pulzem řízený ventil Rozsah paměti - 30 hodnot měření a jejich průměr Provozní podmínky - okolní teplota +10°C až + 40°C, relativní vlhkost 15 - 85 % Skladovací/přepravní podmínky - okolní teplota -20°C až + 50°C, relativní vlhkost 15 - 90 % Paměť pro 30 měření. Součástí jsou baterie s prodlouženou životností (možnost objednat síťový adaptér).

  61,21 €

 • Adaptér síťový OMRON S pro pažní tlakoměry OMRON Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 1 - 2 ks

  Tento síťový zdroj má novou moderní konstrukci, díky které je velmi lehký a malý. Adaptér OMRON S je vhodný pro všechny modely plně automatických tonometrů na paži OMRON (např. M2, M3, M400, M6 Comfort, M6, M6W, M8 RC). Není vhodný pro modely OMRON 907,i-Q 132,i-Q 142, MIT Elite a MIT Elite Plus. Popis produktu  Síťový zdroj nové moderní konstrukce Velmi lehký (44 g), malý Vhodný pro všechny modely plně automatických tonometrů na paži značky OMRON např. pro M2, M3, M4 PLUS II, M6 Comfort, M6, M6W, M8 RC Vstup: AC 100-240 V, 50/60 Hz, 0,12 A Výstup: DC 6 V/500 mA (stabilizovaný) Není vhodný pro modely OMRON: 907, i-Q 132, i-Q 142, MIT Elite a MIT Elite Plus 

  10,56 €

 • TENSOVAL Digitálny tlakomer Comfort s manžetou L + adaptér Registrovaný liečivy prípravok

  TENSOVAL Digitálny tlakomer Comfort s manžetou L + adaptér

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Ramenný tlakomer Tensoval comfort vďaka technológii Fuzzy Logic meria tlak aj ľuďom s miernym nepravidelným srdcovým rytmom. V prípade, že máte slabú srdcovú arytmiu, počas merania sa na displeji objaví ikonka s upozornením. U silnejšej arytmie tlakomer zobrazí chybu merania (ERROR). Výhody cenovo výhodné balenie so sieťovým adaptérom ramenný tlakomer pre presné a spoľahlivé meranie veľký prehľadný displej jednoduché ovládanie jedným dotykom pamäť pre 2 x 30 meraní výpočet priemeru všetkých nameraných hodnôt šírka manžety 32-42 cm Presnosť tlakomeru Tensoval comfort bola overená týmito nezávislými inštitúciami: ANSI / AAMI (Združenie pre zdokonaľovanie lekárskych prístrojov, USA) Nemecká liga pre hypertenziu (pečať "Známka kvality")

  64,02 € -30% 90,95 €

 • OMRON Inhalátor kompresní C28P Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 1 - 2 ks

  Kompresorový inhalátor OMRON C28 slúži pre zvlhčovanie dolných i horných ciest dýchacích a inhaláciu liekových foriem. Používa sa na liečbu astmy, bronchitídy, alergií a ďalších chorôb dýchacieho systému. Inhalácia pomocou masky, nosového nadstavca či náustku. Prístroj využíva jedinečnú technológiu V.V.T. (Virtual Valve Technology) - tzn. menšie stratovú aerosólu v inhalačnom sete a tým zvyšuje účinnosť liečby (pacientovi vdychuje liečivo s väčšou účinnosťou). Do inhalátora je vzduch vháňaný kompresorom. Na prístroj sa vzťahuje predĺžená záruka 3 roky. Popis produktu Prístroj je určený na liečbu astmy, bronchitídy a alergií Využíva jedinečnú technológiu V.V.T. (Menšie stratovosť aerosólu, väčšiu účinnosť liečby) Pripojenie do siete Praktické látkové balenie Jednoduchá údržba Predĺžená záruka 3 roky Technické údaje Nebulizačnej výkon 0,4 ml / min Veľkosť produkovaných častíc 3,0 um (MMAD-stredný priemer častíc) Objem zásobníka na lieky 7 ml Úroveň hluku (vo vzdialenosti 1m) 60 dB Hmotnosť prístroja bez batérií: 1900 g Príkon 138 W Rozmer prístroja: (D x Š x V): 182 mm x 170 mm x 103 mm CE 0197 Klasifikácia podľa európskej smernice pre zdrav. prostriedky 93/42 / EEC - trieda II A Balenie obsahuje Prístroj (kompresor) Detskú masku (PVC) Masku pre dospelých (PVC) Kompletný nebulizačnej set (PVC) Inhalačné hadičku (PVC) 207 mm Nosový inhalačné nástavec 5 ks náhradných vzduchových filtrov Praktickú cestovnú tašku Návod na obsluhu v slovenskom jazyku, záručný list

  61,27 €

 • 2a2 T-scan bezkontaktný infračervený teplomer

  2a2 T-scan bezkontaktný infračervený teplomer

  Výpredaj

  skladom 3 - 5 ks

  Bezkontaktný infračervený teplomer 2a2 Trade 3 módy - telesná, povrchová a izbová teplota 3 farebné podsvietenia displeja rýchly, účinný a presný pamäť až na 32 meraní veľký LCD displej dlhá životnosť presný a rýchly výsledok do 1 sekundy možnosť prepínania medzi stupňami Celzia a Fahrenheit napájanie DC 3V - 2 kusy alkalických batérií AAA Veľkosť prístroja: 130 x 45 x 55 mm (d x š x v) Váha zariadenia: 74g (bez batérií) Presnosť merania =±0,2 °C (0,4 °F) Vzdialenosť od meraného objektu: 3 – 5 cm (1,2 – 2 in) Automatické vypnutie zariadenia: 5 sekúnd Životnosť prístroja 40 000 meraní Platná CE certfikácia Príslušenstvo: 2ks alkalických batérií (AAA), užívateľská príručka

  31,80 €

 • CYNDICATE Stopfiltr 30KS

  skladom do 24 hodín

  STOPFILTR - filter na cigarety redukujúci dehet Stopfilter na cigarety má blahodarny vplyv na dehet v cigarete v prospech organizmu a na chuť na cigarety. Stopfilter vymeňte po 2-4 cigaretách. Jednoduchá aplikácia. Stopfilter nasadíte na filter cigarety. 1 škatuľka 30 ks = filtr na 120 cigariet!

  1,20 € -5% 1,26 €

 • TONOMETER AUT COMFORT TENSOVAL L + ADAPTÉR Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 3 - 5 ks

  Moderný plne automatický digitálny tonometer pre meranie krvného tlaku na paži. Pamäť pre 30 meraní. Súčasťou sú batérie s predĺženou životnosťou (možnosť objednať sieťový adaptér). Tensoval Plne automatické prístroje na meranie krvného tlaku, klinicky preverené pre presné a spoľahlivé hodnoty merania systemom Fuzzy Logic. 3 roky predĺženej záruky. Metóda merania: oscilometrická Rozsah záznamu: 0-300 mmHg Rozsah merania: - systola (SYS): 30 -; 280 mmHg - diastola (DIA): 30-280 mmHg - pulz: 40-200/min Technická merania : - tlak v manžete: + / - 3 mmHg - pulz: + / - 5% namerané hodnoty Klinická presnosť merania: podľa noriem EN1060 časť 3 Elektrický pohon: 4 batérie 1,5 V alkali-mangán Micro (AAA/LR03) alebo sieťový adaptér HARTMANN Kapacita batérií: TENSOVAL COMFORT> 1500 meraní TENSOVAL COMFORT LARGE> 1000 meraní pri použití batérií Energizer hodnota tlaku pri napumpovanie:cca 190 mmHg Automatické vypnutie: 3 min po ukončení merania Obvod manžety: manžeta L 32-42 cm Odpúšťací ventil: elektronicky regulovaný a pulzom riadený ventil Rozsah pamäte: 30 hodnôt merania a ich priemer Prevádzkové podmienky: - teplota okolia +10 ° C až + 40 ° C - relatívna vlhkosť 15-85% Skladovacie / prepravné podmienky: - teplota okolia -20 ° C až +50 ° C - relatívna vlhkosť 15-90% Číslo série: v priehradke na batérie

  63,50 € -1% 64,30 €

 • VISIOFOCUS bezkontaktný teplomer

  skladom 1 - 2 ks

  Bezkontaktný teplomer VisioFocus s unikátnou technológiou. Jediný teplomer na svete s projekciou teploty priamo na čele. Vďaka jedinečnému a patentovanému optickému zamerovaciemu systému teplomer určí správnu vzdialenosť medzi teplomerom a meraným miestom. Popis produktu: Bezkontaktné meranie teploty. Unikátna technológia s možnosťou projekcie teploty priamo na čele/predmete. Teplomer sám určí správnu vzdialenosť medzi teplomerom a meraným miestom. Rýchle a pohodlné meranie teploty aj počas nerušeného spánku Vašeho dieťata. Multifunkčný teplomer 5 v 1 (meranie telesnej teploty ako aj teploty okolia, vzduchu, kúpela, tekutín, jedla a predmetov). Meranie je 100 % hygienické, jednoduché použitie. Klinicky testované. Merania v °C nebo °F. Merný rozsah 1-55 °C. Pamäť posledných 9 meraní. Teplomer má patentovaný rýchly stabilizačný systém k okolitej teplote. Rýchla kalibrácia systému – automatická aj manuálna. Patentovaná globálna technológia. 2 režimy meraní. Podsvietenie displeja v 5 rôznych farbách (jedna farba pre každú funkciu).   Technické údaje: Digitálny LCD displej. Operačná vzdialenosť určená optikou: cca 6 cm od objektu. Rozsah meraní: -režim telesnej teploty: 34,0 – 42,5 °C. Rozlíšenie: 0,1 °C (0,1 °F). Presnosť meraní: -od 36 do 39 °C … ± 0,2 °C, od 34,0 do 35,9 °C a od 39,1 °C do 42,5 °C… ± 0,3 °C, od 1,0 do 19,9 °C a od 42,6 °C do 55 °C… ± 1,0 °C , od 20 do 33,9 °C … ± 0,3 °C. Batérie: 4 alkalické batérie AAA. Životnosť: nové alkalické batérie vydržia približne 10 000 meraní.  

  77,21 €

 • Tonometr M2 Basic

  skladom

  Skvělé vlastnosti tonometru disponuje velkým displejem, snadným ovládáním pomocí jediného tlačítka funkcí Intellisense, která zajišťuje uživateli pohodlné měření, neboť manžeta se nafoukne jen tolik, kolik je potřeba a tím se doba měření podstatně zkrátí. Součástí balení je EASY manžeta o obvodu 22-32 cm a tužkové baterie. Na přístroj se vztahuje prodloužená 3-letá záruka. Další specifika výrobku Tonometr pro měření na paži Velký, přehledný, 3.řádkový displej Rychlé a přesné měření díky technologii Intellisense Snadné ovládání pomocí jednoho tlačítka Poslední paměť měření Technické údaje Životnost nových alkalických baterií je cca 1000 měření Rozsah měření krevního tlaku: 0-299 mmHg, rozsah pulsu: 40-180/min. Přesnost měření krevního tlaku: : ± 3 mmHg, Puls: ± 5% naměřené hodnoty Hmotnost přístroje: 250 g bez baterií, hmotnost manžety: 130 g Rozměr přístroje: 103 x 80 x 129 mm CE 0197. Klasifikace dle evropské směrnice pro zdravotnické prostředky 93/42/EEC – třída IIa Balení obsahuje Přístroj (hlavní jednotka) Easy manžeta (obvod paže 22-32 cm) 4 alkalické baterie typu AA Záznamník krevního tlaku Cestovní pouzdro Návod k obsluze v českém jazyce Záruční list

  34,58 €

 • Manžeta CL2 silná paže obvod paže 32-42cm pro OMRON

  skladom 1 - 2 ks

  Tento model je vhodný pro většinu typů tonometrů Omron. Nelze jej použít pro modely vybavené komfortní/předtvarovanou manžetou CC, jako např. M7, M6 comfort, i-C10 apod. Pro profesionální/individuální použití Monitorování tlaku pomocí nejnovější technologie Intelli-sense. Tato manžeta je doplňkové/volitelné příslušenství, lze dokoupit/doobjednat.   Doporučujeme měřit pravidelně, cca 3x denně ráno, v poledne a večer, vždy ve stejnou dobu. Přičemž OMRON klade důraz zejména na ranní a večerní měření. Informace o pulzu není vhodná pro sledování frekvence kardiostimulátoru. Trpíte-li potížemi srdečního rythmu(arythmie), nebo jste-li těhotná žena, poraďte se se svým lékařem o používání tohoto tlakoměru. Těsně před měřením byste se měli vyvarovat jídla, pití alkoholu, kouření a sportování, neboť to může ovlivnit hodnotu Vašeho krevního tlaku. Před každým měřením se pohodlně usaďte na židli a uvolněte se. Při měření se nehýbejte a nemluvte.

  21,53 €

 • Odběrové pero Accu-Chek Softclix KIT Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 1 - 2 ks

  Odběrové pero Accu-Chek® Softclix je určeno k  získání vzorku kapilární krve pro měření hladiny cukru v krvi při domácím měření glykémie, tedy k selfmonitoringu. Při každém měření používejte novou lancetu. Nikdy si s nikým odběrové pero a lancety neměňte. Odběrové pero Accu-Chek® Softclix je: Šetrné. 11 nastavitelných hloubek vpichu pro všechny tytpy kůže. Méně bolestivé. Clixmotion technologie vede lancetu přímo do kůže a zabraňuje její vibraci  a tím I bolestivému poškození podkoží. Hygienické. Hygienické používání lancetového pera je zajištěno bezdotykovým odstraněním lancet Umožňující testování z alternativních mist použitím nástavce pro AST

  9,41 €

 • SOĽNÁ FAJKA SOVA - INHALÁTOR S ÚČINNOSŤOU 5 ROKOV

  SOĽNÁ FAJKA SOVA - INHALÁTOR S ÚČINNOSŤOU 5 ROKOV

  Výpredaj

  skladom 3 - 5 ks

  DETAILY Používaním soľného inhalátora AIR WOLF? môžete vyriešiť: alergiu na peľ, alergiu dýchacích ciest, ťažkosti pri dýchaní, zachrípnutie astmu, bronchitídu, ochorenia dolných a horných dýchacích ciest katar priedušnice, zápal priedušiek, nádchu, kašeľ, pokašliavanie skríženú reakciu potravinovej alergie so vzdušnými alergénmi, infekčné ochorenia dýchacích ciest usadené hlieny v priedušnici a pažeráku ochorenia dýchacích ciest spôsobené fajčením Suchá inhalácia  je najefektívnejšia odporúčaná metóda na zmiernenie dýchacích ťažkostí odporúčaná pre alergikov,  ľudí trpiacich astmou, ale aj pre širokú populáciu i s miernymi dýchacími ťažkosťami. Soľné inhalátory boli certifikované v ŠÚKL – Tieto výrobky taktiež zodpovedajú  predpisom kvality EÚ pre výrobky podobného charakteru.

  21,50 €

 • SOĽNÝ INHALÁTOR S 5 ROČNOU DÁVKOU SOLI Registrovaný liečivy prípravok

  skladom 3 - 5 ks

  Originál soľný inhalátor s 5 ročnou dávkou soli pre dospelých. Solný inhalátor je finančne a časovo dostupnou alternatívou pre riešenie všetkých problémov dýchacích ciest. Výhodou AIRAIR WOLF? inhalátora je, že sa netreba starať o náplň. Soľ je priamo v keramickej fajke. Používaním soľného inhalátora AIR WOLF? môžete vyriešiť: alergiu na peľ, alergiu dýchacích ciest, ťažkosti pri dýchaní, zachrípnutieastmu, bronchitídu, ochorenia dolných a horných dýchacích ciestkatar priedušnice, zápal priedušiek, nádchu, kašeľ, pokašliavanieskríženú reakciu potravinovej alergie so vzdušnými alergénmi, infekčné ochorenia dýchacích ciestusadené hlieny v priedušnici a pažerákuochorenia dýchacích ciest spôsobené fajčením  Suchá inhalácia  je najefektívnejšia odporúčaná metóda na zmiernenie dýchacích ťažkostí odporúčaná pre alergikov,  ľudí trpiacich astmou, ale aj  pre širokú populáciu i s miernymi dýchacími ťažkosťami. Soľné inhalátory boli certifikované v ŠÚKL – Štátny ústav pre kontrolu liečiv, kde boli schválené ako zdravotnícka pomôcka  pod číslom -  P 69218. Tieto výrobky taktiež zodpovedajú  predpisom kvality EÚ pre výrobky podobného charakteru.  

  27,33 €

 • BN Teplomer do vody rybka 33128

  skladom do 24 hodín

  PoužitieTeplomer do vody je praktickou pomôckou pre matky. Na výrobu boli použité úplne nezávadné materiály a farby zodpovedajúce medzinárodným normám a predpisom. Vyrobené z vysoko odolnej umelej hmoty. Klasická ortuťová stupnica je uložená nižšie, a tým je chránená proti poškodeniu. Teplotné rozsahy kalt - studený, warm - teplý. Pozor na horúcu vodu, nemožno vyvárať. Pred kúpaním Vášho bábätka dbajte na nasledujúce upozornenieTeplota vody by mala byť 36°C. Vždy premiešajte vodu pre rovnomerné rozloženie teploty vody. Ponorte teplomer do vody a približne po 2 minútach skontrolujte hodnotu teploty vody. Neodborné zaobchádzanie môže viesť k poškodeniu teplomera a následným odchýlkam pri meraní. Zle nameraná voda škodí Vášmu dieťaťu. Používajte preto teplomery.

  2,59 €

 • Teploměr lékařský Exatherm klasický skleněný 1 ks

  skladom do 24 hodín

  Bezrtuťový teploměr je určen pouze k měření tělesné teploty, a to třemi způsoby. Způsob měření: 1. v podpaží (axilárně) - teploměr vložit do podpaží, délka měření 5 - 10 min. 2. v dutině ústní (orálně) - vložit teploměr vlevo nebo vpravo od kořenu jazyka a zavřít ústa, délka měření cca 3 min. 3. v konečníku (rektálně) - teploměr zasunout 1 - 2 cm do konečníku, délka měření cca 2 min. Teploměr nevystavovat teplotám okolí nad 40°C. Teploměr je určen pouze k měření tělesné teploty: Teploměr před měřením sklepat alespoň pod 36°C. Teploměr sklepeme tak, že jej uchopíme za konec skleněné trubice a několika prudkými mávnutími celé paže od shora dolů, se současným vytočením zápěstí, sklepeme sloupec měřicí kapaliny. Před měřením zkontrolovat, zda se kontrolní ryska na boku skleněné trubice kryje s dílkem 38°C na stupnici Zkontrolovat, zda není přerušený sloupec měřicí kapaliny v místě prismatické kapiláry (tj. barevná kapilára nad stupnicí). POZOR - přerušení ve stoupací kapiláře v místě mezi nádobkou a stupnicí není závada, ale max. zařízení, které způsobuje, že sloupec měřicí kapaliny zůstává v poloze, do které byl vytlačen při nejvyšší naměřené teplotě. Před měřením teploměr umýt vlažnou vodou nebo dezinfikovat běžnými dezinfekčními prostředky, při dezinfikování nezahřívat.

  3,36 €

 • Teploměr digitální ušní a čelní Duotemp dětský barevný

  skladom do 24 hodín

  Teploměr ušní a čelní, barevný. Praktický pro měření teploty dětí, které nedokáží teploměr udržet samy. Výsledek měření během jedné sekundy. Teploměr digitální ušní a čelní Duotemp dětský praktický a rychlý pomocník pro měření teploty malých dětí. Měření POMOCÍ INFRAČERVENÉHO ZÁŘENÍ s garantovanou přesností. Teploměr umožňuje měřit teplotu podle vlastního zvážení buď v uchu nebo na čele. Rychlé a přesné měření - za jednu vteřinu-teploměr změří vaši tělesnou teplotu 9krát za vteřinu a zobrazí nejvyšší naměřenou hodnotu. Místo měření: měření v bubínku nebo na čele; Rozsah měření: 0-100°C; Přesnost: ± 0,2°C.   Automatické vypínání po 60 vteřinách.   Paměť na 10 naměřených hodnot.   Hmotnost: 49g.   Rozsah teplot: 0 - 100°C.   Přesnost měření 35,5 - 42°C je +-0,2°C. Napájení: Lithiová baterie CR2032. není potřeba výměnné kryty Pro měření tělesné teploty v uchu nebo na čele pomocí infračerveného záření!  

  27,62 €

 • TENSOVAL Síťový adaptér

  skladom 3 - 5 ks

  Síťový adaptér Tensoval se používá místo baterií a je určen pro tlakoměry Tensoval Comfort a Tensoval Duo Control. Pořiďte si výhodné balení včetně adaptéru, nebudete tak muset stále kupovat nové baterie.

  17,56 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam