Moje srdcovky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícka technika

Zdravotnícka technika

Bez zdravotníckej techniky sa niekedy nezaobídeme ani v domácej starostlivosti. Práve zdravotnícke prístroje nám pomáhajú držať naše ochorenie na uzde alebo mu naopak predchádzať. Používame ich aj ako prevenciu. Prezrite si našu širokú ponuku zdravotníckej techniky a vyberte si taký prístroj, ktorý vám bude presne vyhovovať.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Zdravotnícka technika - detailný popis

Z akej zdravotníckej techniky môžete vyberať?

  • Zvlhčovače vzduchu - Príliš suchý vzduch dráždi sliznice a spôsobuje kašeľ. Kvôli suchému vzduchu ste potom náchylnejší k chorobám. Zvlhčovač zabezpečí optimálnu relatívnu vlhkosť v interiéri.
  • Infračervené lampy - Liečivé infračervené svetlo pomáha pri bolestiach svalov, kĺbov, prechladnutých dutín a tiež lepšie hojí jazvy a lieči akné.
  • Masážne prístroje - Nemusíte chodiť na masáže, uľaviť svalom môžete aj v pohodlí domova. Ponúkame vám masážne prístroje na rôzne časti tela.

Strážte si svoj tlak

Máte vysoký krvný tlak v rodine? Ak áno, odporúčame vám pravidelne si merať tlak domácim digitálnym tlakomerom. Ak si nameriate vyššie hodnoty (optimálna hodnota je 120/80), budete ako prvé potrebovať zmenu životného štýlu. Spoločne s redukciou váhy dochádza aj k zníženiu krvného tlaku a vy sa tak môžete úspešne vyhnúť užívanie liekov na hypertenziu.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam