Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícka technika

Zdravotnícka technika

Bez zdravotníckej techniky sa niekedy nezaobídeme ani v domácej starostlivosti. Práve zdravotnícke prístroje nám pomáhajú držať naše ochorenie na uzde alebo mu naopak predchádzať. Používame ich aj ako prevenciu. Prezrite si našu širokú ponuku zdravotníckej techniky a vyberte si taký prístroj, ktorý vám bude presne vyhovovať.

Z akej zdravotníckej techniky môžete vyberať?

 • Zvlhčovače vzduchu - Príliš suchý vzduch dráždi sliznice a spôsobuje kašeľ. Kvôli suchému vzduchu ste potom náchylnejší k chorobám. Zvlhčovač zabezpečí optimálnu relatívnu vlhkosť v interiéri.
 • Infračervené lampy - Liečivé infračervené svetlo pomáha pri bolestiach svalov, kĺbov, prechladnutých dutín a tiež lepšie hojí jazvy a lieči akné.
 • Masážne prístroje - Nemusíte chodiť na masáže, uľaviť svalom môžete aj v pohodlí domova. Ponúkame vám masážne prístroje na rôzne časti tela.

Strážte si svoj tlak

Máte vysoký krvný tlak v rodine? Ak áno, odporúčame vám pravidelne si merať tlak domácim digitálnym tlakomerom. Ak si nameriate vyššie hodnoty (optimálna hodnota je 120/80), budete ako prvé potrebovať zmenu životného štýlu. Spoločne s redukciou váhy dochádza aj k zníženiu krvného tlaku a vy sa tak môžete úspešne vyhnúť užívanie liekov na hypertenziu.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Počet ks

Jednotkové množstvo

Jednotkové množstvo látky

 • BODY COMFORT Bezdotykový teplomer BC 07

  BODY COMFORT Bezdotykový teplomer BC 07

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Sú situácie, kedy meranie telesnej teploty a odhalenie horúčky nie je ľahké. Či už sa jedná o bábätko, dieťa, dospelých doma alebo pacientov v rôznych zariadeniach. Výrobca BODY COMFORT s.r.o. prišiel na trh s prevratnou novinkou. Bezdotykový sekundový teplomer BC 07. Má mnoho výhod. Neoceniteľná je rýchlosť merania, ktoré možno vykonávať bez nutnosti dotýkať sa alebo zdĺhavo čakať, až teplomer meranie vykoná. Jednoduché užívateľské prevedenie umožňuje tento teplomer používať ako pre profesionálnu tak aj domácu potrebu. Mamičky ocenia možnosť merať teplotu prostredia, ale aj povrchov. Toto je vhodné napríklad pri meraní teploty kúpeľa, fliaš s detskou výživou alebo čajíčkov. Bezdotykový teplomer BODY COMFORT BC 07 je vhodným pomocníkom ako pro lekárov, tak aj běžných užívateľov.. Výhody meranie telesnej teploty bez nutnosti kontaktu s človekom alebo predmetom meria nielen ľudskú teplotu, ale aj teplotu predmetu alebo prostredia (môže s ním byť meraná aj teplota detských fľaštičiek, kúpeľa, izbovej teploty) je klinicky testovaný a medzi našimi zákazníkmi veľmi obľúbený vhodný pre domáce ale aj profesionálne používanie Technické vlastnosti bezdotykového teplomeru BODY COMFORT BC 07 rýchlosť merania: cca do 1 sekundy rozsah merania teploty ľudského tela: od 32,0 do 42,5 ° C rozsah merania povrchov: od 0 do 60 ° C vzdialenosť merania 1 - 10 cm funkčné životnosť až do 40.000 meraní akustická signalizácia pamäť posledných 32 meraní - využijú predovšetkým lekári a zdravotné sestry rozlíšenie +/- 0.1 ° C prevádzková teplota 10 - 40 ° C skladovacia teplota 0 - 50 ° C relatívna vlhkosť prostredia 85% zdroj: 2x 3V AA nedobíjacie batérie - batérie sú súčasťou balenia hmotnosť cca 125 g s batériami originál nemecký senzor osvetlený displej automatické vypínanie - po cca 7 sekundách od posledného merania Informácie o výrobcovi BODY COMFORT spoločnosť s r.o. bola založená v Československu začiatkom roku 1992. Jej prioritou nie je cesta distribúcie najlacnejších produktov, ale produktov najvyššej možnej kvality za korektnú cenu. Hlavným zámerom je napomáhať riešeniu zdravotných problémov prostredníctvom spoľahlivých produktov, ktoré zlepšujú zdravie, kondíciu, prípadne skrášľujú.

  36,63 € -23% 47,70 €

 • CEMIO Metric 308 Smart Bezkontaktný teplomer ČR/SK: Výprodej

  CEMIO Metric 308 Smart Bezkontaktný teplomer ČR/SK: Výprodej

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Cemio Metric 308 SMART slúži na meranie telesnej teploty pomocou infračerveného žiarenia. Na rýchle a presné zmeranie telesnej teploty počas jednej sekundy stačí iba priblížiť sondu k čelu na vzdialenosť 5-8 cm a stlačiť tlačidlo. Rovnako je neoceniteľným pomocníkom pri meraní teploty hlavne u malých detí. Veľký podsvietený LCD displej zaistí ľahkú čitateľnosť nameranej hodnoty aj počas nerušeného nočného spánku vášho dieťaťa. Bezkontaktný teplomer: Cemio Metric 308 SMART ultrarýchly: Najpohodlnejší a najrýchlejší spôsob merania teploty. Pre meranie teploty na čele a okolitých oblastiach zo vzdialenosti 5-8 cm. Vysoká rýchlosť merania do 1 sekundy. Jeho ďalšie skvelé vlastnosti Veľký podsvietený LCD displej zaistí ľahkú čitateľnosť nameranej hodnoty aj počas nerušeného nočného spánku vášho dieťaťa. Spoľahlivý vďaka vysoko presnej infračervenej technológii SMART. Pamäť na 32 meraní. Jednoduché ovládanie iba jedným tlačidlom. Alarm pri vysokej teplote. Zvuková signalizácia konca merania. Funkcia opakovaného merania teploty. Vhodný tiež pre meranie teploty vody vo vani alebo nápoja vo fľaši. Ergonomický tvar pre pohodlné držanie. Automatické vypínanie. Súčasťou balenia sú 2 AA batérie.

  24,53 € -40% 41,00 €

 • Testovacie prúžky pre glukomer EasyGluco 50 ks

  skladom 3 - 5 ks

  Sada testovacích prúžkov 50 ks vysoko kvalitných testovacích prúžkov EasyGluco s preverenou kvalitou presnosti s medzinárodnými certifikátmi.

  14,41 € -5% 15,11 €

 • Testovacie prúžky pre glukomer GlucoLab 50ks

  skladom 3 - 5 ks

  Sada  50 ks vysoko kvalitných testovacích prúžkov GlucoLab s preverenou kvalitou presnosti s medzinárodnými certifikátmi.

  15,08 € -4% 15,78 €

 • CEMIO Metric 806 Duo Comfort tlakomer

  skladom > 5 ks

  Dvojitý komfort Klinicky presné merania (zachytenie a indikácia arytmií, WHO indikátor vyhodnotenia hranice hypertenzie, priemer posledných 3 meraní a pamäť pre 4 osoby) Jednoduchá obsluha (obsluha jedným tlačidlom, obrí displej pre ľahké čítanie, automatické vypnutie prístroja a zvuková signalizácia sú samozrejmosťou). Súčasťou prístroja je ďalej Univerzálna manžeta 22 - 36 cm, vhodná aj pre silnejšiu ruku Komfortný obal pre uloženie prístroja, vhodný aj na cesty Osobná karta merania krvného tlaku ZDARMA: Sieťový adaptér Prístroj je metrologicky testovaný vo Všeobecnej fakultnej nemocnici v Prahe podľa metrologických predpisov českého metrologického inštitútu.

  62,76 € -12% 71,59 €

 • ENERGY Spiron 50 ml

  ENERGY Spiron 50 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Spiron – kombinácia éterických olejov vo forme spreja. Je vhodný ako cielená dezinfekcia ovzdušia.

  10,89 € -36% 16,90 €

 • SENCOR váha osobná SBS 5000

  skladom 1 - 2 ks

  Osobná váha, váživosť do 150 kg, rozsah merania tuku: 4% - 60%, rozsah merania vody: 27,5% - 66%, rozsah merania svalstva: 20% - 56%, ultra slim design (21 mm), veľký širokouhlý LCD displej, pamäť pre 12 osôb, automatické vypnutie pri nečinnosti --- Osobná váha Váživosť do 150 kg (rozlíšenie 100 g) Rozsah merania tuku: 4% - 60% (rozlíšenie 0,1%) Rozsah merania vody: 27,5% - 66% (rozlíšenie 0,1%) Rozsah merania svalstva: 20% - 56% (rozlíšenie 0,1%) Grafické zobrazenie hladiny tuku v 5 úrovniach Ultra slim design (21 mm) Sklenený povrch pre ľahkú a hygienickú údržbu Tvrdené bezpečnostné sklo (6 mm) Funkcia Auto-On (váženie ihneď po nastúpení na váhu) Dotykové tlačidlá Soft-Touch Veľký širokouhlý LCD displej (160 x 30 mm) Výška číslic na displeji: 26 mm Pamäť pre 12 osôb Pamäť na posledné meranie Možnosť nastavenia pohlavia, výšky (100 - 250 cm) a veku (10 - 100 rokov) Možnosť voľby jednotiek (kg / lb / st) Funkcia dovažovania Indikácia slabej batérie a preťaženia Automatické vypnutie pri nečinnosti Dodávané príslušenstvo: 2 x CR2032 lítiová batéria Rozmery (šírka x hĺbka x výška): 313 x 300 x 21 mm Hmotnosť: 1,7 kg

  19,09 € -9% 21,00 €

 • Glukometr EasyGluco s 25 ks testovacích proužků + 25 lancet

  skladom 1 - 2 ks

  Kvalitní glukometr Easy Gluco v baleni s 25 ks testovacích proužků. Balení obsahuje elegantní pouzdro, odběrové pero a sadu 25ks lancet. Výrobek je certifikován značkou CE a schválen pro použití v zemích Evropské Unie. Špičkovou kvalitu glukometru dokládá též jeho schválení americkou FDA. moderní biosenzorová technologie   extrémně levné testovací proužky   přesné měření   jednoduché ovládání   rychlé zobrazení výsledku do 9 sekund   velký čitelný displej   paměť na 200 výsledků   36 měsíců záruka   Typ vzorku Plná kapilární krev Provozní vlhkost 10~90% Objem vzorku min. 1.5 µl Teplota pro uchování proužků 2 °C~30 °C Rozsah testu 0,6~33,3 mmol/l Typ displeje LCD Doba vyhodnocení 9 sekund Rozměry 91 x 56 x 23 (mm) Kalibrace plazma Hmotnost 55g (včetně baterií) Kontrola správnosti funkce glukometru Kontrolní proužek Napájení 3V Li baterie(CR2032)2x Kapacita paměti 200 výsledků měření Životnost baterie 5000 měření Provozní teplota 10 °C~40 °C Propojení s PC ano

  18,19 €

 • Teploměr bezkontaktní Non Contact Geratherm

  skladom 1 - 2 ks

  Bezkontaktní infračervený teploměr Geratherm non Contact vám usnadní měření jak tělesné teploty u dětí a dospělých, tak i teploty předmětů, povrchů a dalších (např. teplota pokrmů, kojenecké láhve, vody do koupání, teplota okolí apod.). Inovační infračervená technologie (IST- intelligent sensor technology) zaručuje rychlé, přesné a hygienické měření (bez dotyku objektu) během několika vteřin. Přístroj uchová až 30 naměřených hodnot. Praktický tvar teploměru umožňuje pohodlné měření. Popis produktu: Bezkontaktní měření teploty Rychlé a pohodlné měření teploty i během nerušeného spánku Vašeho dítěte Jedinečná měřící technologie s moderním infračerveným senzorem zaručuje přesnost a spolehlivost každého měření *** Přesné měření tělesné teploty jakož i teploty okolí, vzduchu, tekutin a předmětů Měření je 100 % hygienické, jednoduché použití, vysoká přesnost (± 0,2 °C) Klinicky testováno Velký podsvícený displej Měření ve °C nebo °F cca do 1 vteřiny Měřící rozsah 0-100 °C 2 režimy měření (symbol hlavy=režim tělesné teploty, symbol domu=režim teploty předmětu) Vizuální a akustický alarm horečky (10 krátkých signálních tónů a červeně podsvícený displej upozorní na to, že naměřená teplota je vyšší než 37,5 °C/99,4°F) Automatické vypnutí (pokud zapomenete teploměr vypnout, vypne se automaticky zhruba po 3 minutách) Symbol výměny baterie (indikátor slabých baterií) Paměť posledních 30 měření Balení v praktickém a atraktivním pouzdře Technické údaje: Displej: 4-místný displej s tekutými krystaly Rozsah měření: režim tělesné teploty: 34,0 – 42,2 °C (93,2 – 108,0 °F) režim teploty předmětu: 0 – 100 °C (32 – 212 °F) Rozlišení: 0,1 °C (0,1 °F) Přesnost měření: ± 0,2 °C (± 0,4 °F) Doba měření: cca 1 vteřina Vzdálenost měření: cca 1-5 cm od čela/objektu Baterie: 2 alkalické baterie AAA Životnost: nové alkalické baterie vydrží přibližně 1000 měření Provozní teplota: režim tělesné teploty: +16 °C až +40 °C (60,8-104 °F) režim teploty předmětu: +5 °C až +40 °C (41-104 °F) Provozní vlhkost (relativní): 15% až 95% Skladovací teplota: -20 °C až +50 °C Hmotnost hlavního přístroje cca 81 g vč. baterií Vnější rozměry (D x Š x V): 40 mm x 165 mm x 20 mm Údržba: teploměr a měřící senzor lze čistit bavlněnou látkou navlhčenou alkoholem (např. 70 % isopropanol) CE 0118 Přístroj vyhovuje předpisům evropské směrnice pro zdrav. prostředky 93/42/EEC - třída II A Balení obsahuje: Přístroj (hlavní jednotka) 2 alkalické baterie AAA Praktický držák Návod k obsluze v českém jazyce, záruční list Teploměr měří infračervenou energii vyzařovanou kůží na čele, jakož i různými předměty. Tato energie je zachycena čočkami a přeměněna v teplotní hodnoty. Teplotní hodnoty nasnímané v oblasti nad obočím jsou nejpřesnější.

  29,29 €

 • Teplomer lekársky infračervený bezkontaktný Thermofocus séria 01500A3

  Teplomer lekársky infračervený bezkontaktný Thermofocus séria 01500A3

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Thermofocus 01500A3 bol vyvinutý firmou Tecnimed, talianskou spoločnosťou špecializujúcou sa na vývoj a výrobu elektrických a elektronických prístrojov pre zdravotníctvo je prvým „bezkontaktným“ klinickým teplomerom na svete a jediným pracujúcim v presnej a určenej vzdialenosti. nepoužíva laserové záriadenie, je bezpečný a neškodný. môže byť tiež použitý na meranie teploty kojeneckých fľaší, vody v kúpeli atď…, vďaka jeho presnosti a širokej teplotnej škále. je chránený množstvom medzinárodných patentov. obchodné meno Thermofocus je registrované v Taliansku a je rozšírené medzinárodne. Technické pozadie Všetky objekty a živé bytosti vyžarujú infračervené žiarenie rôznych vlnových dĺžok v závislosti na charaktere ich povrchu. Obzvlášt čo sa týka ľudského tela, vyžaruje vo vlnových dĺžkach medzi 5 a 14 mikrometrami. Technológia Thermofocus je založená na využití senzoru ( thermopile ) ktorý vysiela signál, keď sa aktivuje infračerveným žiarením. Signál je zosilnený a potom prevedený do digitálneho signálu, ktorý je ďalej prevedený do telesnej teploty. Meranie teploty Telesná teplota je meraná namierením Thermofocusu na stred čela alebo brucho. Správna vzdialenosť medzi pokožkou a teplomerom pre presné meranie je jednoducho určená vďaka systému LED, ktorý vyžaruje dva svetelné lúče. Pri pohybe teplomeru smerom k pokožke, sa oba červené svetelné lúče v správnej vzdialenosti (približne 3 cm) spoja v jeden červený bod. V tento moment sa teplomer podrží na menej než sekundu v rovnakej pozícii, pokiaľ sa neobjaví teplota na LCD displeji teplomeru.V prípade, že objekt merania, ako napríklad dieťa, sa pohybuje, plače alebo sa potí, je možné merať teplotu na bruchu alebo v podpaží, na krku alebo pod ušným boltcom (všetky modely). V prípade starších ľudí s vráskami na čele je možné, že nižšie prekrvenie spôsobí nižšiu teplotu.  Tiež spotreba batérii je výhodou Thermofocus . A keď spočítate čas ušetrený zdravotným sestrám pri každom meraní (30 sekúnd jedno meranie x 0,03,- Kč za každú sekundu času ) x ( 4 x 25 x 365) meraní každý rok, vyjde vám viac než 32,850,- Kč za rok. Z tohto dôvodu môžeme predpokladať, že každý teplomer môže ušetriť nemocnici 70,000,- až 80,000,- Kč ročne. Nová verzia modelu 01500 rovnako ako model 0800 majú patentovaný rýchly stabilizačný systém k okolitej teplote, ktorý v podstate robí tento prístroj obzvlášť vhodný pre použitie v nemocniciach, kde sa izbová teplota mení od izby k izbe, rovnako ako v ambulantných zariadeniach, klinikách atď… Thermofocus môže merať teplotu z povrchu čela meraného objektu alebo z ďalších častí tela s teplotou od 1 do 55 °C. Matka môže použiť tieto funkcie na meranie teploty detských fľašiek, polievok, vody v kúpeli, teploty okolitých predmetov atď. Lekáři môžu tiež používať Thermofocus na zisťovanie teploty určitých miest pokožky a porovnávať s okolitými alebo so symetrickými časťami tela (2 nohy, 2 ruky...). Je možné nájsť anomálie vďaka opuchom, problémom s obehom krvi, diabetom, možno tiež v spojení s rakovinou kože. Samozrejme je tiež možné použiť Thermofocus na otvorené rany a vnútorné orgány pri chirurgickej operácii, kde nedochádza k žiadnemu priamemu kontaktu. Prístroj je napájaný AAA batériami (priložené v balení), ktoré majú životnosť 10 000 meraní alebo 3 roky v závislosti na použití. Jediná potrebná údržba je chrániť pozlátený merací senzor ochranným krytom, keď sa prístroj nepoužíva, aby sa predišlo k vniknutiu prachu. Výroba prístroje Thermofocus je vyrábaný firmou Tecnimed s certifikátom ISO 9001:2000 a ISO 13485:2003 Quality System. Výroba, kontrola a kalibrácia Thermofocus sú vykonávané firmou Tecnimed pod triedou 100 Clean Room. Balenie je vykonávané v prísne kontrolovanom prostredí. Kvalita výrobku je ďalej overovaná externými nezávislými inštitúciami. Thermofocus je triedy IIa – lekársky nástroj - merný prístroj schválený CE podle 93/42 CEE direktivy a TGA, FDA a Koseisho schválený a testovaný v súlade s ASTM E 1965-98. V podstate existujú dva základné modely Thermofocus Série 0700 Je to najpokročilejší a nejpresnejší teplomer merajúci telovú teplotu. Absolútne hygienický, bez kontaktu s pokožkou. Thermofocus dokáže čítať infračervené žiarenie, ktoré vydáva povrch pokožky a prevádza ho do presných výsledkov v °C alebo °F… Jednoducho pridržte teplomer k stredu čela a stlačte spínacie tlačítko. Môže byť tiež použitý na meranie teploty objektov, ako sú kojenecké fľaše s detskou výživou atd…. Dodáva sa tiež s pamäťou, z ktorej je možné vyvolať posledných 9 meraní. Séria 01500 Pre profesionálneho užívateľa alebo rodiny, ktoré chcú dosiahnuť maximálnu presnosť a vysoký rozsah merania teploty. Má rovnaké kvality a výhody ako model 0700 s dodatočným tlačítkom dovoľujúci užívateľovi ľahko zisťovať teplotu aj na ďalších miestach tela, rovnako ako objekty v mernom rozpätí 1.0 °C až 55.0°C. Pri pohotovostnom režimu displej automaticky znázorňuje izbovú teplotu. Technická dáta: Technické charakteristiky Séria 0700 - 01500 Rozsah merania z čela: 34.0/42.5°C ( 93.2/108.5°F ) Rozsah merania (mimo čela): 1.0/55°C ( 33.8/131°F ) Teplota okolia pre meranie z čela: 16/40°C ( 60.8/104°F ) Teplota okolia pre ďalšie meranie: *16/40°C ( 60.8/104°F ) Rozlíšenie: 0.1°C ( 0.2°F ) Úroveň presnosti v pomocných testochpodľa štandardov ASTM E 1965-98: Od 36 do 39°C ( 96.8/102.2°F ) = +/- 0.2°C ( +/- 0.4°F ) Od 34 do 35.9°C ( 93.2/96.6°F ) = +/- 0.3°C ( +/- 0.5°F ) Od 39.1 do 42.5°C ( 102.4/108.5°F ) = +/- 0.3°C ( +/- 0.5°F ) od 1.0 do 19.9°C a od 42.6 do 55.0°C =+2.0/-1.0°C - +/-1.0°C (od 33.6/67.9°F a od 108.7/131°F) = +3.6/-1.8°F - +/-1.8°F od 20 do 33.9°C = +2.0/-0.3°C - +/-0.5°C (od 68.0 do 93.0°F ) = +3.6/-0.5°F - +/-0.5°F počet tlačítok = 1-2 - 3 Operačná vzdialenosť od meraného objektu: približne 3cm (1.2 inch ) určený optickým signálom. Pracuje tiež v teplotách medzi 5 a 16°C ( 41/60°F ), ale presnosť a rozmedzie merania nie je zaručené. Pomáha v boji proti SARS Gratulujeme! Práve ste si zakúpili najmodernejší a najbezpečnejší prístroj na meranie teploty tela. Thermofocus je pohodlný a jednoduchý na použitie. V skutečnosti je to prvý “bezkontaktný” lekársky teplomer. Prístroj umožňuje meranie teploty u detí aj dospelých bez dotyku s pokožkou, jednoducho,  priblížením teplomeru k čelu do vzdialenosti určenej prístrojom. S Thermofocusem nie je potreba vkladať teplomer do akejkoľvek časti tela vášho dieťatka- pacienta. Spiace dieťa alebo pacient nebude prebudené použitím Termofocusu, tiež nespôsobuje akékoľvek nepríjemné pocity v bdelom stave.

  58,35 € -23% 75,98 €

 • Prúžky EasyTouch - cholesterol 10 kusov

  skladom 3 - 5 ks

  Testovacie prúžky na meranie cholesterolu EasyTouch® GCU sú spoľahlivé testovacie prúžky určené len pre prístroj EasyTouch® GCU. Prúžky slúžia na meranie cholesterolu. Každé balenie prúžkov obsahuje 10 kusov a kódovací čip. Prúžky sú samonasávacie a stačí menšia kvapka krvi. Popis produktu:Prúžky sú určené na meranie cholesterolu u prístroja EasyTouch? GCU.Meranie je rýchle, presné a bezbolestné.Jednoduchá aplikácia prúžku do prístroja.Samonasávacie prúžky.Stačí menšia kvapka krvi.Prúžky sú určené na jednorazové použitie.Dlhá expirácia (použiteľnosť) prúžkov.Kalibračný čip v každom balení.Balenie obsahuje 10 prúžkov. Technické údaje:Vzorka krvi: plná čerstvá kapilárna krv.Veľkosť krvnej vzorky: 15 μlHct rozsah: 30 - 55%.Merací rozsah: 2,6 - 10,4 mmol / L.Doba merania: 150 sekúndSkladovacia teplota: 4 - 30 ° CTeplota na používanie: 14 ° C - 40 ° C.Vlhkosť na používanie: <85%.Prúžky je nutné spotrebovať do 2 mesiacov od prvého otvoreniaRozmery prístroja: 40x35x65.Hmotnosť: 28 gCE 0197.

  15,74 €

 • TEPLOMER ČELOVÝ 1 KS

  skladom > 5 ks

  Čelový teplomer je určený k orientačnému meranie telesnej teploty u detí i dospelých v rozsahu 36-40 stupňov. Podrobný popis výrobku Teplomer čelový s tekutými kryštálmi Alfavita Normálna teplota sa u dieťaťa mení s vekom, telesnou aktivitou a denná dobou. Dojčatá majú zvyčajne vyššiu telesnú teplotu ako staršie deti. Počas dňa je teplota u detí i dospelých najvyššej k večeru a naopak najnižšie nad ránom. U dojčiat a batoliat je za normálnu teplotu považovaná teplota do 38 ° C nameraná v konečníku. Horúčka sama o sebe nie je ochorenie, ale len príznak ochorenia. Obvykle je horúčka známkou toho, že telo bojuje s infekciou.Osobitnú skupinu detí tvoria malé deti do 3 rokov veku, u ktorých sa s výskytom krátkodobo zvýšených teplôt či horúčok stretávame často. Problém nastane vtedy, ak sa horúčky bezdôvodne opakujú, alebo pretrvávajú, alebo pretrváva zvýšená teplota a dieťa sa chová úplne normálne, reaguje ako vždy, je pri chuti a zdanlivo mu nič nechýba. V takom prípade je nutné situáciu konzultovať s ošetrujúcim detským lekárom, zvlášť, ak ide o dieťa vo veku do 3 mesiacov (môže ísť o skrytú infekciu, vyšetrenie je nevyhnutné). Ku zmeranie teploty rýchle a maximálne šetrne slúži čelový teplomer Alfavita s tekutými kryštálmi, ktorý oceníte napríklad pri kontrole telesnej teploty počas spánku dieťaťa. Čelový teplomer je určený k orientačnému meranie telesnej teploty u detí i dospelých v rozsahu 36-40 stupňov.

  1,53 €

 • VITAFIT soľná fajfka inhalátor pre deti sloník

  VITAFIT soľná fajfka inhalátor pre deti sloník

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Koncom 20.stor. sa výrazne zvýšil počet alergických, astmatických a iných ochorení spojených s dýchacím ústrojenstvom. Táto skutočnosť je priamym dôsledkom toho, že naše dýchacie orgány sú denne vystavené množstvu škodlivých, ovzdušie znečisťujúcich látok. Ich negatívnemu vplyvu sa neubránime. Tak ako sa snažíme o ochranu pokožky či vlasov pred týmito škodlivými látkami, takisto je potrebné udržiavať, chrániť a očistiť aj naše dýchacie orgány. Jaskynné terapie Jaskynné terapie sú preto také úspešné a účinné, lebo vdychovaním roztoku soľných kryštálikov sa dýchacie orgány nielen takmer vyčistia, ale čo je veľmi dôležité, ukľudnia a regenerujú sa. Dýchaním cez keramické filtre „Soľnej fajky“ spolu s vlhkým vzduchom sa dostávajú na úrovni mikrónov do každého kútika dýchacej sústavy blahodarné účinné látky soľných kryštálikov, starostlivo ukrývané 20-22 miliónov rokov. Výroba Medzi keramické filtre sú povyberané také soľné kryštáliky, ktoré pochádzajú z najznámejších liečebných soľných jaskýň Európy, kde sa aj podľa lekárskych štatistických údajov dosahuje až 90%-né zlepšenie stavu pacientov trpiacich rôznymi chorobami dýchacích ciest. Je veľmi dôležité, že fajka má ručne vyrobenú keramickú nádobku, ktorá neobsahuje lepidlo ani žiaden umelohmotný materiál. Jedine takto sa dá zaručiť poriadne čistenie a kvalitný účinok fajky. Prístroj obsahuje tieto účinné látky cca 5-6Dg vyselektovaných soľných kryštálikov z obdobia halitu NaCl 98,7%, CaSO4 0,1%, MgCl2 0,028%, CaCl2 0,13%, Fe203 0, 00056%, váha ďalej obsahuje ešte K, J, Br. prístroj obsahuje účinné látky na obdobie 5 rokov Odporúčané použitie Niekoľkominútovým pravidelným užívaním môžete priaznivo ovplyvniť rôzne alergické ochorenia dýchacích ciest, astmu, bronchitídu, zápal priedušiek, nádchu, infekčné zápaly dýchacích ciest a v neposlednom rade, problémy dýchacích ciest spôsobené fajčením. Soľnú terapiu, ktorú poskytuje prístroj, môžeme doplniť o silicovú terapiu. Kvapnutím minimálneho množstva /stotinka kvapky/ silice, resp. čisto prírodného vonného oleja na spodný keramický filter „Soľnej fajky“ môžete zvýšiť účinnosť látok nachádzajúcich sa v soľných krištálikoch, lebo správne volené vonné oleje majú tiež regeneračné, čistiace a ukľudňujúce vlastnosti. /napr. eukalyptus, myrha, mäta pieporná atď./. Použitím vonných olejov sa môže spodný filter prístroja sfarbiť, čo však nemá vplyv na jeho účinnosť. Návod "Soľnú fajku" sa doporučuje používať - inhalovať 15-20 minút denne (spôsobom - nádych ústami cez inhalátor, výdych nosom), pri výraznejších akútnych ťažkostiach aj dlhšie, t.j. niekoľkokrát denne. Pravidelné užívanie uľahčuje vykašliavanie hlienov, zlepšuje priechodnosť dýchacích ciest, zákazníci udávajú, že sa im lepšie dýcha, majú “väčšie pľúca”, čo odráža aj zlepšenie vitálnej kapacity pľúc.

  20,86 € -14% 24,20 €

 • TONOMETER AUT COMF.TEN L+CESNAK30TB

  skladom > 5 ks

  Moderní plně automatický digitální tonometr pro měření krevního tlaku na paži. Plně automatické přístroje pro měření krevního tlaku, klinicky prověřené pro přesné a spolehlivé hodnoty měření systemem Fuzzy Logic.   Technické parametry a funkce Metoda měření - oscilometrická  Rozsah záznamu - 0-300 mmHg Rozsah měření - systola (SYS): 30, 280 mmHg, diastola (DIA): 30-280 mmHg, pulz 40-200/min Technická měření - tlak v manžetě +/- 3 mmHg, pulz +/- 5 % naměřené hodnoty Klinická přesnost měření - dle norem EN1060 část 3 Hodnota tlaku při napumpování - cca 190 mmHg Automatické vypnutí - 3 min po ukončení měření Obvod manžety - normální manžeta 32 - 42 cm Odpouštěcí ventil - elektronicky regulovaný a pulzem řízený ventil Rozsah paměti - 30 hodnot měření a jejich průměr Provozní podmínky - okolní teplota +10°C až + 40°C, relativní vlhkost 15 - 85 % Skladovací/přepravní podmínky - okolní teplota -20°C až + 50°C, relativní vlhkost 15 - 90 % Paměť pro 30 měření. Součástí jsou baterie s prodlouženou životností (možnost objednat síťový adaptér).

  61,21 €

 • Cholesterolmeter EasyTouch 3 v 1

  skladom 1 - 2 ks

  Cholesterolmeter EasyTouch GCU s veľkým a čitateľným LCD displejom je multifunkčný prístroj (3 v 1), vďaka ktorému si môžete zmerať Váš celkový cholesterol, glukózu a kyselinu močovú. Vďaka tomuto prístroju už budete mať stály dohľad nad vašim zdravím pomocou mnohých funkcií, ktoré tento výrobok ponúka, a to všetko v jednom prístroji na meranie. Tento multi-monitorovací prístroj je rýchly a presný, s jednoduchým ovládaním. Súčasťou balenia sú aj testovacie prúžky (2x prúžky pre cholesterol, 10x prúžky pre glukózu, 10x prúžky pre kyselinu močovú). Popis:Cholesterolmeter EasyTouch GCU ET-301 je určený na meranie cholesterolu, glukózy (cukru) a kyseliny močovej.Veľký, čitateľný LCD displej.Jednoduché ovládanie.Rýchle a presné meranie.Pri meraní cholesterolu, glukózy a kyseliny močovej využíva jedinečnú meraciu amperometrickú technológiu Biosensor, vďaka ktorej sú výsledky známe v priebehu krátkej chvíle. Vďaka tejto najnovšej technológii stačí len malé množstvo krvi, preto je meranie bezbolestné, príjemné a jednoduché. Aj pomocou jednoduchého ovládania a manipulácie ponúka Cholesterolmeter EasyTouch presné výsledky a je teda plnohodnotným zdravotníckym prístrojom pre domáce použitie.Automatické vypnutie po cca 30 sekundách.Všetky testovacie prúžky sú samonasávacie.Dlhá expirácia testovacích prúžkov.Vysoká kvalita za priaznivú cenu.Klinicky testovaný a schválený.Súčasťou balenia je odberové pero s možnosťou nastavenia hĺbky vpichu.Súčasťou balenia sú aj testovacie prúžky (2x cholesterolové prúžky, 10x glukometrické prúžky, 10x prúžky na kyselinu močovú). Technické údaje:Meracie režimy ET-301: cholesterol, glukóza, kyselina močová.Merací rozsah (cholesterol): 2,6 - 10,4 mmol / L.Merací rozsah (glukóza): 1,1-33,3 mmol / L.Merací rozsah (kyselina močová): 179 - 1190 mmol / L.Veľkosť krvnej vzorky: 4 μl (glukóza), 15 μl (cholesterol), 4 μl (kyselina močová).Typ vzorky: plná čerstvá kapilárna krv.Doba merania: 10 sekúnd (glukóza), 150 sekúnd (cholesterol), 20 sekúnd (kyselina močová).Kalibrácia: Ekvivalent plazmy.Pamäť: 200 hodnôt (glukóza), 50 hodnôt (cholesterol), 50 hodnôt (kyselina močová).7 denný / 14 denné a 28 denný priemer pri glukóze.Rozsah hematokritu: 30-55%.Prevádzková teplota a vlhkosť: + 14 ° C až 40 ° C, ≤ 85% relatívnej vlhkosti.Skladovacia teplota a vlhkosť: - 10 ° C až 60 ° C, ≤ 90% relatívnej vlhkosti.Zdroj energie: 2 AAA batérie.Rozmery prístroja: 88x64x22 mm.Displej: LCD displej 35x45.Hmotnosť prístroja: 59 g bez batérií.Životnosť batérií: Kapacita nových alkalických batérií je cca 1000 meraní.Technológie merania: Biosensor.CE 0197.Prístroj EasyTouch GCU je v súlade s normami EN 61010-1 / EN61010-2-101 / EN60601-1-2 / EN 61326. Obsah balenia:Prístroj Cholesterolmeter EasyTouch GCU, ET-301.Pero - autolanceta (nastaviteľná hĺbka vpichu).2 testovacie prúžky EasyTouch na meranie cholesterolu.10 testovacích prúžkov EasyTouch na meranie glukózy.10 testovacích prúžkov EasyTouch na meranie kyseliny močovej.25 lancetKontrolný čip.2 ks batérie AAA.Cestovné puzdro.Záznamník.Návod v slovenskom jazyku, záručný list.

  51,94 € -8% 56,59 €

 • TENSOVAL Digitálny tlakomer Comfort s manžetou M

  skladom 3 - 5 ks

  Moderný plne automatický digitálny tlakomer na meranie krvného tlaku na paži. Plne automatické prístroje na meranie krvného tlaku, klinicky preverené pre presné a spoľahlivé hodnoty merania systemom Fuzzy Logic. Technické parametre a funkcie Dokáže zmerať krvný tlak aj pri miernej srdcovej arytmii a upozorní na ňu ikonkou na displeji. Metóda merania - systolický a diastolický krvný tlak i srdcovú frekvenciu, vrátane výpočtu priemerných hodnôt. Rozsah záznamu - 0-300 mmHg Rozsah merania - systola (SYS): 60, 280 mmHg, diastola (DIA): 30-280 mmHg, pulz 40-200 / min Technická merania - tlak v manžete +/- 3 mmHg, pulz +/- 5% nameranej hodnoty Klinická presnosť merania - podľa noriem EN1060 časť 3 Hodnota tlaku pri napumpovanie - cca 190 mmHg Automatické vypnutie - 3 min po ukončení merania Obvod manžety - normálna manžeta 22 - 32 cm Odpúšťací ventil - elektronicky regulovaný a pulzom riadený ventil Rozsah pamäte - 60 hodnôt merania a ich priemer pro 2 uživateĺov Prevádzkové podmienky - teplota okolia + 10 ° C až + 40 ° C, relatívna vlhkosť 15 - 85% Skladovacie / prepravné podmienky - teplota okolia -20 ° C do + 50 ° C, relatívna vlhkosť 15 - 90% Kapacita batérií až 1500 meraní Záruka 3 roky Pamäť pre 60 meraní. Súčasťou sú batérie s predĺženou životnosťou (možnosť objednať sieťový adaptér).

  57,47 € -11% 64,61 €

 • DIGITAL.TLAKOMER TENSOVAL COMFORT FAMILY 2 MANŽETY

  skladom 3 - 5 ks

  Pažní tlakoměr Tensoval comfort díky technologii Fuzzy Logic měří tlak i lidem s mírným nepravidelným srdečním rytmem. V případě, že máte slabou srdeční arytmii, během měření se na displeji objeví ikonka s upozorněním. U silnější arytmie tlakoměr zobrazí chybu měření (ERROR). Výhody Dokáže odhalit a měří i v případě mírné srdeční arytmie Vypočte průměrnou hodnotu až z 60 naměřených hodnot Jednoduché ovládání Přehledný a velký displej Ovládání jedním dotykem Plochá manžeta ve velikostech M (22-32 cm) a L (32-42 cm)

  62,03 €

 • TENSOVAL Digitálny tlakomer Comfort s manžetou L + adaptér

  TENSOVAL Digitálny tlakomer Comfort s manžetou L + adaptér

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Ramenný tlakomer Tensoval comfort vďaka technológii Fuzzy Logic meria tlak aj ľuďom s miernym nepravidelným srdcovým rytmom. V prípade, že máte slabú srdcovú arytmiu, počas merania sa na displeji objaví ikonka s upozornením. U silnejšej arytmie tlakomer zobrazí chybu merania (ERROR). Výhody cenovo výhodné balenie so sieťovým adaptérom ramenný tlakomer pre presné a spoľahlivé meranie veľký prehľadný displej jednoduché ovládanie jedným dotykom pamäť pre 2 x 30 meraní výpočet priemeru všetkých nameraných hodnôt šírka manžety 32-42 cm Presnosť tlakomeru Tensoval comfort bola overená týmito nezávislými inštitúciami: ANSI / AAMI (Združenie pre zdokonaľovanie lekárskych prístrojov, USA) Nemecká liga pre hypertenziu (pečať "Známka kvality")

  64,02 € -30% 90,95 €

 • OMRON Inhalátor kompresní C28P

  skladom 3 - 5 ks

  Kompresorový inhalátor OMRON C28 slúži pre zvlhčovanie dolných i horných ciest dýchacích a inhaláciu liekových foriem. Používa sa na liečbu astmy, bronchitídy, alergií a ďalších chorôb dýchacieho systému. Inhalácia pomocou masky, nosového nadstavca či náustku. Prístroj využíva jedinečnú technológiu V.V.T. (Virtual Valve Technology) - tzn. menšie stratovú aerosólu v inhalačnom sete a tým zvyšuje účinnosť liečby (pacientovi vdychuje liečivo s väčšou účinnosťou). Do inhalátora je vzduch vháňaný kompresorom. Na prístroj sa vzťahuje predĺžená záruka 3 roky. Popis produktu Prístroj je určený na liečbu astmy, bronchitídy a alergií Využíva jedinečnú technológiu V.V.T. (Menšie stratovosť aerosólu, väčšiu účinnosť liečby) Pripojenie do siete Praktické látkové balenie Jednoduchá údržba Predĺžená záruka 3 roky Technické údaje Nebulizačnej výkon 0,4 ml / min Veľkosť produkovaných častíc 3,0 um (MMAD-stredný priemer častíc) Objem zásobníka na lieky 7 ml Úroveň hluku (vo vzdialenosti 1m) 60 dB Hmotnosť prístroja bez batérií: 1900 g Príkon 138 W Rozmer prístroja: (D x Š x V): 182 mm x 170 mm x 103 mm CE 0197 Klasifikácia podľa európskej smernice pre zdrav. prostriedky 93/42 / EEC - trieda II A Balenie obsahuje Prístroj (kompresor) Detskú masku (PVC) Masku pre dospelých (PVC) Kompletný nebulizačnej set (PVC) Inhalačné hadičku (PVC) 207 mm Nosový inhalačné nástavec 5 ks náhradných vzduchových filtrov Praktickú cestovnú tašku Návod na obsluhu v slovenskom jazyku, záručný list

  61,27 €

 • Helpmation bezdotykový teploměr RC8

  skladom 1 - 2 ks

  Přesný a malý bezdotykový teploměr Helpmation RC9 bezkontaktně změří teplotu lidského těla dětí i dospělých nebo teplotu povrchu předmětů, teplotu dětských lahviček do 1 sekundy za pomoci nejmodernější IR technologie. Výhody teploměru Bezdotykově změří tělesnou teplotu Bez nutnosti přímého kontaktu Tři režimy měření Tělo, Povrch, Vzduch Nejvyspělejší čip s IR technologií Rychlé a přesné měření do 1 sekundy Vhodný pro domácí i pro profesionální použití Zvukový alarm při vysoké teplotě Paměť na 32 posledních měření Velký podsvícený LCD display Další specifika Vzdálenost měření 3-5 cm, Zobrazení ve stupních Celsia nebo Fahrenheita, Automatické vypnutí teploměru po 30 sec., Přesnost měření 36-39°C = +/- 0.2°C

  29,29 €

 • 2a2 T-scan bezkontaktný infračervený teplomer

  2a2 T-scan bezkontaktný infračervený teplomer

  Výpredaj

  skladom 3 - 5 ks

  Bezkontaktný infračervený teplomer 2a2 Trade 3 módy - telesná, povrchová a izbová teplota 3 farebné podsvietenia displeja rýchly, účinný a presný pamäť až na 32 meraní veľký LCD displej dlhá životnosť presný a rýchly výsledok do 1 sekundy možnosť prepínania medzi stupňami Celzia a Fahrenheit napájanie DC 3V - 2 kusy alkalických batérií AAA Veľkosť prístroja: 130 x 45 x 55 mm (d x š x v) Váha zariadenia: 74g (bez batérií) Presnosť merania =±0,2 °C (0,4 °F) Vzdialenosť od meraného objektu: 3 – 5 cm (1,2 – 2 in) Automatické vypnutie zariadenia: 5 sekúnd Životnosť prístroja 40 000 meraní Platná CE certfikácia Príslušenstvo: 2ks alkalických batérií (AAA), užívateľská príručka

  31,80 €

 • CYNDICATE Stopfiltr 30KS

  skladom do 24 hodín

  STOPFILTR - filter na cigarety redukujúci dehet Stopfilter na cigarety má blahodarny vplyv na dehet v cigarete v prospech organizmu a na chuť na cigarety. Stopfilter vymeňte po 2-4 cigaretách. Jednoduchá aplikácia. Stopfilter nasadíte na filter cigarety. 1 škatuľka 30 ks = filtr na 120 cigariet!

  1,32 €

 • Infralampa SANITAS 100 W

  skladom 3 - 5 ks

  Infralampa slouží zejména k nahřátí obličeje (nosních dutin) a různých částí těla při nachlazení či svalových bolestech. Lampa vydává intensivní infračervené a tepelné záření, které proniká hluboko pod kůži, rozšiřuje cévy a zrychluje tím cirkulaci krve (má léčebnou funkci), navíc je vhodná i pro kosmetické účely. Infralampa má 1 teplotu, 5 aretačních poloh. Součástí balení je originál Philips žárovka (100 W). Infralampa je určena pro nahřívání Použití při nachlazení, svalových bolestech, podpora kosmetické péče (u nečisté pleti) 1 teplota 5 aretačních poloh Výkon: 100 W Vzdálenost mezi infračerveným zářičem a ozařovanou částí těla by měla být cca 25-50 cm Doba prohřívání by měla být mezi 15-30 minutami Při ozařování je nutné mít zavřené oči Výrobek je vyroben z plastu Napájení ze sítě – 230 V / 50 Hz Vnější rozměry (D x Š x V): 165 mm x 120 mm x 205 mm Hmotnost hlavního přístroje cca 330 g Provozní teplota: -5°C až +35°C Provozní vlhkost (relativní): 30% až 85% Skladovací teplota: -5°C až +50°C CE 0483 Balení obsahuje: Infralampu (hlavní jednotka) Návod v českém jazyce

  22,61 €

 • VISIOFOCUS bezkontaktný teplomer

  skladom 1 - 2 ks

  Bezkontaktný teplomer VisioFocus s unikátnou technológiou. Jediný teplomer na svete s projekciou teploty priamo na čele. Vďaka jedinečnému a patentovanému optickému zamerovaciemu systému teplomer určí správnu vzdialenosť medzi teplomerom a meraným miestom. Popis produktu: Bezkontaktné meranie teploty. Unikátna technológia s možnosťou projekcie teploty priamo na čele/predmete. Teplomer sám určí správnu vzdialenosť medzi teplomerom a meraným miestom. Rýchle a pohodlné meranie teploty aj počas nerušeného spánku Vašeho dieťata. Multifunkčný teplomer 5 v 1 (meranie telesnej teploty ako aj teploty okolia, vzduchu, kúpela, tekutín, jedla a predmetov). Meranie je 100 % hygienické, jednoduché použitie. Klinicky testované. Merania v °C nebo °F. Merný rozsah 1-55 °C. Pamäť posledných 9 meraní. Teplomer má patentovaný rýchly stabilizačný systém k okolitej teplote. Rýchla kalibrácia systému – automatická aj manuálna. Patentovaná globálna technológia. 2 režimy meraní. Podsvietenie displeja v 5 rôznych farbách (jedna farba pre každú funkciu).   Technické údaje: Digitálny LCD displej. Operačná vzdialenosť určená optikou: cca 6 cm od objektu. Rozsah meraní: -režim telesnej teploty: 34,0 – 42,5 °C. Rozlíšenie: 0,1 °C (0,1 °F). Presnosť meraní: -od 36 do 39 °C … ± 0,2 °C, od 34,0 do 35,9 °C a od 39,1 °C do 42,5 °C… ± 0,3 °C, od 1,0 do 19,9 °C a od 42,6 °C do 55 °C… ± 1,0 °C , od 20 do 33,9 °C … ± 0,3 °C. Batérie: 4 alkalické batérie AAA. Životnosť: nové alkalické batérie vydržia približne 10 000 meraní.  

  77,21 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam